Dashboard

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Wersja 7.x - dyskusja

7,145

cokolwiek

jumek1916 [Veto] vs. HARDKOR [PIWKO] ~ 44190.3% - FARMING + ZBIÓRKA

2

Starrk

YeahBunny [T R] vs. MaximusDecMeridius ~ 1941.59% & YeahBunny [T R] vs. MaximusDecMeridius ~ 20 674.69% [*211-212*]

14

dzikchrumcholec

Announcement OKA - Dyskusje

85

powyginany drucik

baldi [Eko] vs. Lieutenant Rigel ~ 3703.86% + dofarm

3

guff

Recent Activities

• cokolwiek -

Liked powyginany drucik’s post in the thread OKA - Dyskusje.

Like (Post)
    Quote from ackra: “Quote from powyginany drucik: “Możesz mnie nie obrażać? ” Nie, sama sobie taki nick sprawiłaś.Quote from powyginany drucik: “Możesz robić tyle niszczeń i tyle moonów nowych ile chcesz. Możesz sobie wybudować Depozyt…
  • Nie(L)ot -

Liked Starrk’s post in the thread jumek1916 [Veto] vs. HARDKOR [PIWKO] ~ 44190.3% - FARMING + ZBIÓRKA.

Like (Post)
    Jezu jumek nie zwalniasz :D To teraz kolejny link poproszę jak przekroczysz 10kkk zysku :E
  • cokolwiek -

Replied to the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Quote from silver88: “ale to oznacza, że GF sra na sporą część graczy ( w sumie nie wiem jakie są statystyki - ilu ludzi gra na nowych uni a ilu na takich powyżej pół roku?) - obstawiam że jest jednak przewaga w prawą stronę. Tak czy siak,…
  • Starrk -

Replied to the thread jumek1916 [Veto] vs. HARDKOR [PIWKO] ~ 44190.3% - FARMING + ZBIÓRKA.

Jezu jumek nie zwalniasz :D To teraz kolejny link poproszę jak przekroczysz 10kkk zysku :E
  • Avinashi -

Liked powyginany drucik’s post in the thread OKA - Dyskusje.

Like (Post)
    Quote from Avinashi: “@buleon Wersja 7.2 a tam zapis: Usunięto błąd pozwalający na udział 6 graczy w łączonej obronie. ja to rozumiem tak, że nie można bronić w więcej niż 5! osób z głównym obrońcą, u którego jest starcie ” To co…
  • powyginany drucik -

Replied to the thread OKA - Dyskusje.

Quote from ackra: “Quote from powyginany drucik: “Możesz mnie nie obrażać? ” Nie, sama sobie taki nick sprawiłaś.Quote from powyginany drucik: “Możesz robić tyle niszczeń i tyle moonów nowych ile chcesz. Możesz sobie wybudować Depozyt…
  • cokolwiek -

Quote from Toadie: “Kwestia jest tego typu, że da się w teorii zrobić więcej niż raz spadającego moona przy odpowiednio długo stacjonujących flotach. Wiadomo, że takie coś byłoby raczej możliwe tylko przy ustawkach, ale jednak teoretycznie…
  • ackra -

Quote from powyginany drucik: “Możesz mnie nie obrażać? ” Nie, sama sobie taki nick sprawiłaś. Quote from powyginany drucik: “Możesz robić tyle niszczeń i tyle moonów nowych ile chcesz. Możesz sobie wybudować Depozyt i zrobić mega ST na…
  • bobro -

Liked Aurora Borealis’s post in the thread Wersja 7.x - dyskusja.

Like (Post)
    Nie ma co za dużo rozkminiać. Na pierwszy rzut oka widać, że nowość leci po starym skrypcie, losowo, na odwal się. Jak ktoś ukręci na tym lody, dajcie znać - chętnie się temu przyjrzę. Póki co, widzę że na tym projekcie nie da się zbyt…