Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

ST#206 ZDOBYWCA [Veto] vs. Emperor Nemesis ~ 7074.99%

0

Przywitanie z Uniwersum QUASAR

54

Ergon

Fabiano [TYLKO TY] vs. Agresor Zlo [TYLKO MY] ~ 1829.2%

9

Ergon

dziuniek [KOMORNIC] & Antharas [KOMORNIC] & szajka [KOMORNIC] vs. BlackHat [IPZ] ~ 10027.47%

5

pallmall

dziuniek [KOMORNIC] & koparka [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] vs. BlackHat [IPZ] ~ 12523.84%

7

pallmall

Recent Activities

• dziadek barezi -

Liked ZDOBYWCA1’s post in the thread ST#206 ZDOBYWCA [Veto] vs. Emperor Nemesis ~ 7074.99%.

Like (Post)
    hejka, Takie tam przypomnienie że istnieje :) Geneza: kto śpi nie ma floty :P
    Dnia 23-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 150.000
  • ZDOBYWCA1 -

Posted the thread ST#206 ZDOBYWCA [Veto] vs. Emperor Nemesis ~ 7074.99%.

Thread
    hejka, Takie tam przypomnienie że istnieje :) Geneza: kto śpi nie ma floty :P
    Dnia 23-10-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor ZDOBYWCA [Veto] ________________________________________________ Pancernik 150.000
  • Ergon -

Replied to the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

siara chcesz niszczyć leszczy ? odezwij sie do sojuszu NFC oni mają tyle kont na pewno jakieś się znajdzie dla ciebie ! albo napisz do kilera on ma jak licze dobrze te o których ja wiem ponad 6 ... :P na bank odda ci jakieś po koleżeńsku! siara…
  • LA PUTIN LABAMBA -

Liked Ergon’s post in the thread Fabiano [TYLKO TY] vs. Agresor Zlo [TYLKO MY] ~ 1829.2%.

Like (Post)
    Quote from --=Cyrax=--: “po 1. w którym miejscu robię z siebie kozaka? czy tam pseudo kozaka? napisałam może z 5 postów przez ostatnie pół roku, głównie przez taki troli jak Ty, poziom generalnie spadł na psy i nawet nie chce się tu zaglądać :thumbdown: w…
  • Ergon -

Liked gotYaaa’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Siara od dzisiaj jestes moim idolem! Dojedz ich tam wszystkich. Naprawde bardzo mocno 3mam kciuki. Siara i wszystko w temacie! Pozdro!
  • Ergon -

Liked Weekend Warrior’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Quote from Siara: “powiem tak... kolego @Weekend Warior myslalem ze ty jeden jestes tu OK.. wejdz sobie w st i zobacz starcie tereth vs Ergon i mi nie rob wody z muzgu ze to ta sama osoba ok???? zreszta nie musze wszystkiego wiedziec kto z kim sypia...…
  • Ergon -

Liked Weekend Warrior’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    Quote from Siara: “LISTA PRZEGRANYCH 8. Tereth - jak sie tylko dowiem kto to jest.. zgodnie z tym co napisal gracz cośtam ” Quote from Siara: “LISTA HONOWOWA 2. Ergon (za ochrone, mam nadzieje ze bedziemy wspolpracowac we 3 i pogodzisz sie z K …
  • Ergon -

Liked Inner Demon’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    ja chce, ja chce! prosze dopisz mnie na poczatek listy! :(
  • Ergon -

Liked cac’s post in the thread Przywitanie z Uniwersum QUASAR.

Like (Post)
    W końcu przyszedł brakujący element na to uni :D
  • Ergon -

Replied to the thread Fabiano [TYLKO TY] vs. Agresor Zlo [TYLKO MY] ~ 1829.2%.

Quote from --=Cyrax=--: “po 1. w którym miejscu robię z siebie kozaka? czy tam pseudo kozaka? napisałam może z 5 postów przez ostatnie pół roku, głównie przez taki troli jak Ty, poziom generalnie spadł na psy i nawet nie chce się tu zaglądać :thumbdown: w…