Dashboard

Gra: Universum Sombrero (25.09.2020)

Gra: Wersja 7.5.1

Forum: Problem z obliczaniem % przez konwerter Ogotcha

Discord: Oficjalny serwer discord

Gra: Tolerowane dodatki dla wersji 7.x.x

Forum: Daj się poznać! Zapraszamy do przedstawienia się :))

News

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Neil Anblomee [WINTER] vs. hlynur [knury] ~ 17285.22%

0

EoS [AnN] vs. yoda [inus] ~ 3578.3%

2

micmaz19

Whisky vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 151352.03%

11

cichah2o

Aldaris [LOG] vs. Gom Dzabbar [GAZ] = 2332,87% + 1 życzenie + DEGRENGOLADA

7

Neferet

Pytanie do graczy z TOP 200

0

Recent Activities

• Ecc0 -

Liked ---Webber---’s post in the thread webber vs. klakier [CHAOS] ~ 33960.98%.

Like (Post)
    niemal zrobiłem w gacie jak zobaczyłem floty moich mocarnych towarzyszy zabawy, ale wytrzymałem i udało się zarobić 3.5 banieczki, w zasadzie pozdrawiam Lopa i dziękuje też za jego pozdrowienia na priv, walczymy dalej ]:-D giphy.gif Dnia 19-10-2020
  • DeKi -

Posted the thread Neil Anblomee [WINTER] vs. hlynur [knury] ~ 17285.22%.

Thread
    Takie tam podczas zwozki surowcow :D zacznij sie lepiej pilnowac hlynur bo jak tak dalej pojdzie to zawsze nieomylni forumowi wojownicy Cie ochrzcza moja pushowka :E :popcorn:
    Dnia 21-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Neil
  • micmaz19 -

Replied to the thread EoS [AnN] vs. yoda [inus] ~ 3578.3%.

brawo :D nosił wilk razy kilka :D ponieśli i wilka :D
  • cichah2o -

Replied to the thread Whisky vs. 19dawid45 [CHAOS_1] ~ 151352.03%.

Edesowi chyba chodziło o to, że fsy są bez gsa który spowalnia flotę, a nie czy ktoś nimi atakuje..
  • ^BrzydaI^ -

Liked Damaon’s post in the thread kto napisze dwa posty pod rzad wygrywa :D.

Like (Post)
    Koniec z piciem. Ostatnio tak bota na farmienie ustawiłem, że mi jednym rzutem trzy razy klasę samo zmieniło i 1,5kk anty poszło się gwizdać. Tak mi się ręce po tych arkoholach częsą. A dziś se wolne robię. Ogar! :kawa: :cisza:
  • Neferet -

Replied to the thread Aldaris [LOG] vs. Gom Dzabbar [GAZ] = 2332,87% + 1 życzenie + DEGRENGOLADA.

• Eighty7 -

Posted the thread Pytanie do graczy z TOP 200.

Thread
    Witam, mam pytanie do graczy z top 100/200. Czy jest aktualnie realna szansa na dotarcie do topki bez boostowania swoich zasobow poprzez dokupowanie doladowan za realne pieniadze? Pytam poniewaz jestem starym graczem, ktory powrocil do tej gry po…
  • hbi -

Posted the thread HBI [The Best] Vs. rts [PIWKO] ~ 15079.42%.

Thread
    Obrońcy życzę odbudowy.
    Dnia 18-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor HBI [The Best] ________________________________________________ Krążownik 1.150.000 Okręt wojenny 1.000.000 Pancernik 110.000 Reaper 2.000 Mały