jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • kawa tez i nie ma ze nie jak tak bo dobrze wiesz ze jest skoro jest bo inni mówią ze tak ale tylko wtedy i tylko wtedy gdy to prawda oczywista i objawiona a t wszyscy i tak wiemy i O! tak mówią fakty wiec nie marudź.
    A "sks" każdego dopada prędzej czy później... uwierz
    :glaszcze:
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Mam kilka baaaardzo ważnych pytań do Ciebie dżecik ^^

    1. Czy zaraz po obudzeniu się włączasz kompa?
    2. Jak tylko włączysz komputer, to jaka jest pierwsza rzecz jaką na nim robisz?
    3. Napisz po trzy swoje zalety i wady ^^.
    4. Jak Ci minęły tegoroczne wakacje?
    5. Poznałeś już wszystkie dzieci w nowej szkole :O?

    Buuuuziiiiii ^^ ;*
  • ech..
    już wierzę..
    dopadło Cię..
    biedak...



    Heluś, co tak późno? ^^
    1. czasem.. Czasem jeszcze stoi wczorajsza sesja...
    2. loguję sie? ^^' aktualizuję mój temat w KGI jak mi się chce..
    3. gryzę, mam nadmiar energii, mało śpię, nie wychodzę z łóżka przez pół dnia, trochę gotuje, ciężko mnie upić...

    a które to wady a które zalety - zdecyduj sama [; wedle upodobań [;

    4. Mineły mi bezbolesnie i niezauważenie...
    nawet nie pamiętam kiedy się zaczęły.. wielkiej róznicy nie odczułem..

    5.. Jeszcze nie.. mam jeszcze czasu trochę...

    :********************************************************************************************************
  • A tak wyszło jakoś, że mi się jeszcze położyć nie chce ^^

    Hym, hym, ciężka sprawa z tymi wadami i zaletami - ja tu nie widzę wad o_o

    Ojej, chyba najdłuższego buziaka dostałam właśnie ^^, mru ;***

    I pytanka, co bym nie musiała sama siebie upominać xF

    1. Ulubiona potrawa?
    2. Jak masz na imię Dżeciku ^^?

    Starczy ^^
  • RE: jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata'' - i tak minął dzień i poranek - rok drugi...

    Dziach -.-' Dżethu :D
    poznałeś jakąś ciekawą osobę na Wakacjach?
    kiedy pierwszy raz zasmakowałeś Alko i kto cię namówił ;>?
    lubiszzzz mnie? :*
    gdzie studiujesz? -.-'
    masz prawo jazdy? Jakiej kategorii ? ;>
    :* :* :* :* :* :* :* :*
    /me przytula Jeth'a xDD
  • dobra starczy tego dobrego pochwal sie jak tam stoisz na HT awans spadek czy juz może odpuściłeś sobie he ;)
    i zeby nei bylo spamu
    nie nudzi ci sie odpisywac na pytania?
    nawet te durne?
    czy aby na pewno jestes szczery?
    i czy to nei jest inna szczerosc?
    i dlaczego takie odpowiedzi a nei inne?
    o czym dzis zapomniałeś? i czemu chodzi o bielizne....


    i masz racje sks dopada wszystkich jednych tylko czasem pozniej innych wczesniej...
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Hellgirl napisał(a)
    A tak wyszło jakoś, że mi się jeszcze położyć nie chce ^^

    Hym, hym, ciężka sprawa z tymi wadami i zaletami - ja tu nie widzę wad o_o

    Ojej, chyba najdłuższego buziaka dostałam właśnie ^^, mru ;***

    I pytanka, co bym nie musiała sama siebie upominać xF

    1. Ulubiona potrawa?
    2. Jak masz na imię Dżeciku ^^?

    Starczy ^^


    :(
    Ja nie jestem starczy :( stary :( ani nic ;(
    pfffffff ;(
    i tam są same wady ^^' PyFy ^^'
    1. Nie wiadomo, nie spotkana :P co dają to jem :P
    2. -.-' w pierwszym poście pisze :P Leń! ^^ PyFy! ^^

    Młody napisał(a)
    Gdzie spamujesz
    Czy lubisz spamowac
    rower czy rolki
    kawa czy herbata
    dobranocka czy horror
    metal czy piosenki religijne??


    ech..
    jak ktoś w krótkim odstępie czasu zadaje mi po raz drugi to samo pytanie, to już wiadomo, że nie warto odpowiadać na kolejne.. I tak nie czyta ^^'


    rednaxelA napisał(a)
    Dziach -.-' Dżethu :D
    poznałeś jakąś ciekawą osobę na Wakacjach?
    kiedy pierwszy raz zasmakowałeś Alko i kto cię namówił ;>?
    lubiszzzz mnie? :*
    gdzie studiujesz? -.-'
    masz prawo jazdy? Jakiej kategorii ? ;>
    :* :* :* :* :* :* :* :*
    /me przytula Jeth'a xDD


    Nikogo nie poznałem na wakacjach? ^^' Chociaż w sumie we wrześniu poznałem 2 siostry moich kumpel z grupy :P jedna koczowała od 7 rano pod uczelnią.. w sobotę.. tak jak i ja.. i się wywiązała konwersacja i wyszło że jestem w tej samej grupie co jej siostra, a drugą spotkałem wraz z jej siostrą ^^' i własciwie to poznałem tyle ludzi na 'wakacjach' ^^' siedziałem z reguły w domu, a to u siebie, a to u mojej ^^' a to na uczelni.. ech..

    Nikt mnie nie namawiał, sam się namówiłem i to dawno było :P nie ma o czym mówić :P

    yyyyyy..... ^^' oooo.. następne pytanie jest :P

    studiuję.. yyy.. w jakim sensie gdzie? :P znaczy co, gdzie w przestrzeni, jak, na jakiej uczelni? :P

    Mam prawo jazdy na wózkach inwalidzkich -.-'

    ech :(

    Fik Mik Figiel napisał(a)
    dobra starczy tego dobrego pochwal sie jak tam stoisz na HT awans spadek czy juz może odpuściłeś sobie he ;)
    i zeby nei bylo spamu
    nie nudzi ci sie odpisywac na pytania?
    nawet te durne?
    czy aby na pewno jestes szczery?
    i czy to nei jest inna szczerosc?
    i dlaczego takie odpowiedzi a nei inne?
    o czym dzis zapomniałeś? i czemu chodzi o bielizne....
    i masz racje sks dopada wszystkich jednych tylko czasem pozniej innych wczesniej...


    yyyy... HT.... hrhrhrhrhhrhrhr ^^' khem.. ^^' taa ^^' kiedy to ja ^^' jakieś 3 tygodnie przed końcem sezonu ^^' ..... nie wiem.. gry by webbrowser jakoś nie potrafią mnie przykuć na dłużej.. dostrzegam schemat i zaczyna mnie to nużyć.. i sobie odpuszczam.. a potem nie mam co robić :/

    nie nudzi mi się ^^ nawet da się z tym żyć ^^'
    nawet te ^^'

    jestem szczery ^^' nie widzę powodu zeby kłamać ^^'
    egrch...

    bo takie odpowiedzi są poprawne? ^^'

    ...... -.-'

    zjadło cię sks? ^^' a co to w ogóle? :P
  • ja tu zadaje pytania niewierny! czyn nie tak czleku? ale w wielkiej mej dobroci okaze ci laske i zesle objawienie wielkie ktore odpowie na twe niedoskonale pytanie. objawienie zeslane powiadam ci wiec zajrzyj na pw.
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • nom az strach o tym pomyśleć... bryyy... ale tak na szybkiego dwa pytania

    co dzis tak co chwila mi tu mrugasz na gg...?


    od kiedy przejmujesz prowadzenie sesji z NT?
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Nac Mac Feegle,
    na gg mrugałem bo męczyłem się z jego odpowiednikiem dostępnym na stronie gg.. Odpalanym przez przeglądarkę.. Męczyłem się z listą kontaktów.. a i tak na koniec wyszło, że po imporcie do Pidgina.. mam tylko derola =.=
    Mogłeś się odezwać -.-
    a mruganie spowodowane było ciągłymi utratami połączenia -.-
    tak własnie działa mój net...

    Opiekę nad sesją przejąłem dzień przed zamknięciem tego forum, niestety nie nacieszyłem się nią..

    Kal-El,
    nie mam :/ nie chce mi się czekać 2 godziny aż youtube wypluje =.=
    ech.. :(
    chyba że mi najpierw podeślesz :(
    i przestań oglądać telewizję.. Od razu zauważysz spadek liczby skrzypiec w telewizji ^^

    taaa... jestem z ciebie niezmiernie dumny =.=
    ych ^^'

    A net bez neta daje mi zatrważającą liczbę 20 postów na dziś..
    i chyba na tym poprzestanę..
    bo mnie coś zaleje....

    branoc..
  • jak tam kotek? :D
    dlaczego go tak (nie)lubisz? :P

    Twoje zamiłowanie do komputerów wynika z wykształcenia/zawodu, czy po prostu hobby?

    jak przejść 10 rozdział w Settlers II? :O

    dlaczego nie odpisujesz w moim temacie? :(
  • kotek poszedł z powrotem do siostry :x
    miała drugiego i okazało się, że bez pierwszego nie wytrzyma :x
    więc go zabrała :(
    :(
    wnerwiający był.. i w ogóle... ych.. :(

    Nie mam wykształcenia :o
    ^^'

    nie mam zamiłowania do komputerów [;
    nie znam się na komponentach, nie potrafiłbym Ci złożyć komputera marzeń, nie znam wszystkich parametrów najnowszych kart graficznych :x
    Za to jak ktoś ma z czymś problem to idzie do mnie ^^
    bo z reguły potrafię ów problem wrócić do normy ^^
    bo moja wiedza ogranicza się do softu [; więc ciężko mówić o zamiłowaniu do komputerów ^^
    za to ludzie pytają mnie, jaki program mogą uzyć do tego i tego.. Czasem wzywają mnie do problemów z systemem :x Czasem pytają o rady co zrobić z tym i tym.. ^^' Ale do sprzętu na szczęście za częśto wzywany nie jestem :x

    zresztą, moim hobby są starsze gry :x
    a ty nawet nie wiedziałeś co to jak mówiłem o PacManie :o
    uch :x
    starsze gry jakoś bardziej przypadają mi do gustu..
    ech ^^

    Musiałbym odgrzebać Settlersów 2 :o dostałem kiedyś od kumpla :x Złotą edycję z ekstra klasyki.. :x u niego były problemy z działaniem więc powiedział, że mogę sobie zatrzymać ^^
    Tylko nie pamiętam gdzie ją wsadziłem =.=
    ych :x

    niedługo odpiszę :x
    na razie średnio u mnie z czasem :x
    teraz robię 6 rzeczy na raz i odpisuję w tym temacie już od 3 godzin.. chyba..



    Rzuf ^^'

    nowy już chyba wybrałem ^^
    hrhrhr ^^ niespodzianka ^^
    chcę go sobie zmienić bo niedługo wypadną już 2 lata w team.. gupio tak ze starym nickiem chodzić :P

    Anglisykę studiuję, bo to jest kierunek, na którym nawet jeśli mi się nie powiedzie to i tak coś mi da. prawdę powiedziawszy chciałem iść na kulturoznawstwo, ale stwierdziłem, że za daleko i w ogóle :x
    A tak, to nawet jeśli po tych studiach nie znajdę pracy w zawodzie to zostaje mi konkretna znajomość języka angielskiego..
    A ta zawsze się przydaje..
    ^^

    miłego ^^
  • jaki jest ten nowy nick?
    kiedy zmiana?
    a czy nie lepiej osiągnąć konkretną znajomość angielskiego uczęszczając na kursy?
    no chyba, że to ze względów finansowych :P

    Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?!
  • jako ze święta idą a temat tak niziutko... ;)

    Świąt prawdziwie świątecznych,
    ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz,
    pachnących choinką, jaśniejących pierwszą gwiazdką,
    co daje nadzieję na następny rok.
    Świąt wypełnionych radością i miłością,
    niosących spokój i odpoczynek.
    Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
    pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia,

    Życzy Ciutludź
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • "Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 855 dni temu. Temat może być już nieaktualny. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu."
    :<
    Nay!

    Temat otwieram, miejmy nadzieję, że nie tymczasowo :x

    Rzuf -
    'jaki jest ten nowy nick?'
    To nadal jest niespodzianka, aczkolwiek wiedz, że mam coś upatrzone. Tylko czekam na dobrą okazję...

    ' kiedy zmiana?'
    Na dobrą okazję :x

    ' a czy nie lepiej osiągnąć konkretną znajomość angielskiego uczęszczając na kursy?'
    Nie. Prawdę powiedziawszy, zbyt wiele widziałem językowych kalek po takich kursach, ze znajomością bezużytecznych składni i słówek, którzy nie potrafili dwóch zdań po angielsku sklecić. Filologia to jednak jest inne podejście i inne doznanie, ale - co kto woli...

    ' no chyba, że to ze względów finansowych '
    Ideologicznych ^^

    ' Co to może być, trzeci dzień nie chce mi się robić?!'
    Znak, że pracujesz...

    Fiku - dziękuję... ^^

    Kitty - Z urlopu wróciłem ^^"
    A że tęsknicie, to nie wiedziałem ^^"
    Gdybym wiedział, to postarałbym się wrócić wcześniej ^^

    :x
    Wracam :x
    Cały czas wracam...
  • Et tu brute, contre spam... -,-
    Tu nie będziemy cię tak często odwiedzać :<
    A to z tej prostej przyczyny, że wypadałoby tu zachować poprawność polityczną, że trzeba tu pisać konstruktywnie, że trzeba zadawać pytania...
    Patrz ile zbędnych ograniczeń :x
    No ale nic... raz mogę się wpisać. A więc:
    - nande tsuzukete zielony? :<
  • Cześć.
    Jestem.
    Za karę.
    Niecałe 5 lat temu studiowałeś psychologię, jak się obecnie sprawa ma? ( dalej nie chce mi się czytać- szczerość to podstawa ;P )
    Ulubiona jethowa pieszczota?
    Lubisz kwiaty?
    Jesteś altruistą?
    Gdybyś mógł od tak, pstryknięciem palców, bez żadnego wysiłku zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?
    Kojarzysz mi się z typem "klauna", osoby lubiącej rozśmieszać, wprowadzać wesoły nastrój, ale też ukrywającej swoje problemy i zamkniętej. Zgadłam chociaż jedno?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Mindless one napisał(a):

    Et tu brute, contre spam... -,-

    Err...? ^^'
    Tu nie będziemy cię tak często odwiedzać :<
    A to z tej prostej przyczyny, że wypadałoby tu zachować poprawność polityczną, że trzeba tu pisać konstruktywnie, że trzeba zadawać pytania...

    Wiem...
    Ale z drugiej strony - moderuję tu z Żubrem, nadzoruje nas Mirela...
    Co mogłoby pójść nie tak? :x

    Patrz ile zbędnych ograniczeń :x
    No ale nic... raz mogę się wpisać. A więc:
    - nande tsuzukete zielony? :<

    Mnie też martwią te ograniczenia :<
    Ech... Raz... :x

    Zgaduję, że ogórek, ale musiałbym głębiej przemyśleć tę odpowiedź...
    Ale była taka piosenka
    Ogórek, ogórek, ogórek
    Zielony ma garniturek!
    I czapkę i sandały!
    Zielony, zielony jest
    cały!

    Więc to pewnie to...

    elfi napisał(a):

    Cześć.

    Yello!
    Jestem.

    Zapraszam częściej, aczkolwiek...
    Za karę.

    ...
    Niecałe 5 lat temu studiowałeś psychologię, jak się obecnie sprawa ma? ( dalej nie chce mi się czytać- szczerość to podstawa ;P )

    Rozumiem.. Żeby wiedzieć co się działo przez te pięć lat, musiałabyś przebrnąć ten temat, dwa tematy w Spamie i parę pobocznych, za złe nie mam :x
    Studiowałem, znalazłem to czego szukałem, oprócz tego znalazłem parę innych rzeczy, rzuciłem.
    Póki co, mam przerwę ze studiowaniem, nauką i sesjami, nie wiem czy jeszcze byłbym w stanie podejść do jakiegoś zagadnienia próbując je opanować, nie wiem, czy byłbym w stanie narzucić sobie z powrotem ten morderczy rytm pracy w pogoni za sam nie wiem czym. Teraz 'odpoczynek'.

    Ulubiona jethowa pieszczota?

    Drapkanie za uszami by ciocia cru!

    Lubisz kwiaty?

    Te, które nie powodują napadów kichania, świądu, zapalenia spojówek, to a i owszem.
    Pozostałe - dopóki trzymają się z daleka, to żyjemy w zgodzie...

    Jesteś altruistą?

    Opowiem Ci pewną historię.
    Siedziałem w pociągu czekając na odjazd, czytając radosną swą książkę, ze Zmierzchem w tytule, kiedy przez przedział przeszło dziewczę z ogromną torbą, zatrzymało się przed drzwiami do kolejnego przedziału nie wiedząc co z nimi zrobić, ja wstałem, podszedłem do niej, otwarłem jej jedno, drugie skrzydło, ono podziękowało z uśmiechem i poszło dalej, ja zaś zamknąłem drzwi i wróciłem na miejsce, na tym historia mogłaby się kończyć.
    Kiedy usiadłem z powrotem na uprzednim swym miejscu, otworzyłem książkę w punkcie, na którym skończyłem, uderzyło mnie jedno - że jestem diabelnym egoistą, przez myśl nie przeszło mi, żeby wstać, wziąć swoją torbę i zamiast otworzyć tylko drzwi, odebrać jej bagaż z którym nie mogła sobie poradzić i pomóc jej znaleźć miejsce. Zrobiłem więcej niż ktokolwiek w tym przedziale, ale i tak nie zrobiłem zupełnie nic.
    Nie jestem prawdziwym altruistą, jestem egoistą mniejszym niż niektórzy, ale od ilu też większym. Nie będę chwalił się tym, co dla innych zrobiłem, bo w tak wielu sytuacjach nie zrobiłem nic.
    Więc nie, nie jestem altruistą i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie.

    Gdybyś mógł od tak, pstryknięciem palców, bez żadnego wysiłku zmienić w sobie jedną rzecz, co by to było?

    Nie skorzystałbym z okazji, bynajmniej nie dlatego, że akceptuję siebie takim, jakim jestem, nie dlatego, że nie ma co we mnie zmieniać, bo a i owszem jest. Nie wierzę po prostu w zmiany bez wysiłku, w tym wszystkim nie jest najważniejszy cel, tylko droga jaką do niego przebędziemy.

    Kojarzysz mi się z typem "klauna", osoby lubiącej rozśmieszać, wprowadzać wesoły nastrój, ale też ukrywającej swoje problemy i zamkniętej. Zgadłam chociaż jedno?


    Może częściowo masz rację. Tu i ówdzie, w zamkniętych kręgach można odnaleźć mnie pod nickiem 'jester', ale błaznem jestem tylko dla mas.
    Nie znoszę tłumów, nie radzę sobie z opanowywaniem sytuacji, gdy do czynienia mam z większą ilością osób, po prostu - nie radzę sobie. To jest mój mechanizm obronny, tego nie zmienię i nie mam zamiaru. Najlepiej czuję się, gdy mogę porozmawiać z kimś w cztery oczy, ale wtedy nie ukrywam moich problemów, ja mogę o nich porozmawiać, mogę się nimi podzielić, problem w tym, że nie zawsze mam ku temu okazję.
    Kiedyś, dobra moja przyjaciółka w rozmowie, której szczegółów nie zdradzę, powiedziała mi, że do tej pory, oprócz mnie spotkała w swoim życiu tylko jedną osobę, która potrafi tak przeraźliwie słuchać, że człowiek nawet nie zauważa, kiedy zaczyna mówić o rzeczach, którymi nie miał najmniejszego zamiaru się dzielić.
    Ja jestem tylko powiernikiem, jest to jeden z powodów, dla których próbowałem studiować psychologię, na roztrząsanie mojej skromnej osoby nie ma w tym wszystkim po prostu czasu.

    I tak na zakończenie ^^
    Dobrej nocy ^^
    Niedługo Cię odwiedzę ^^
  • Witam. Dzień dobry!

    Aby poznać kogoś kto z zubrem... Mam kilka pytań:

    czy żubr się czasem stawia?
    Co wiesz o dragon220?
    Jaka jest twoja psychoza?
    Czy powinienem cię poznać (jeśli tak to dlaczego)?

    To tylko tyle na dzień dobry do filozofa jeth...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Dragon220 ().

  • Magius napisał(a):

    O łał CT jeth'a

    Hej Magius ^^"

    Trzeba by jakieś osobiste pytanie zadać. Coby lepiej poznać byłego/niedoszłego przyszłego moda ....

    Co lubił byś robić w niedzielę wieczór , ze świadomością , że w poniedziałek musisz wstać o 4.30 nakarmić żółwie akwariowe ?

    Prawdopodobnie każdy niedzielny wieczór(i noc) spędzałbym nad wymyślaniem nowych metod automatyzacji karmienia żółwi o 4.30 w poniedziałek...
    Rozważania nad puszczeniem żółwiom filmu 'Uwolnić Orkę' z lekką nutą sugestii i nadzieją na zrozumienie też mogłyby mieć miejsce...

    Dragon220 napisał(a):

    Witam. Dzień dobry!

    Dobry! :x

    Aby poznać kogoś kto z zubrem... Mam kilka pytań:

    czy żubr się czasem stawia?

    :x
    Nie chcesz zadawać mu tego pytania wprost, tym bardziej podając przy tym mojego nicka :<
    Taka drobna (myślę nawet, że całkiem dobra) rada :x
    Myślę, że czasem się stawia, ale nie chcę wtedy być w pobliżu :<

    Co wiesz o dragon220?

    Widuję go czasem tu i ówdzie :<
    Czasem buszuje po Forum w nocy, przemyka po sporej części działów, a przynajmniej takie mam wrażenie, bo od czasu do czasu przewija mi się przed oczami, gdy nudzę się i przeglądam całe Forum, ale też nie pojawia się regularnie i nie pisze zbyt wiele :<
    I jest kaznodzieją, co okazuje na każdym niemal kroku ^^'
    Tyle wiem z pewnością :o

    Jaka jest twoja psychoza?

    To jest pytanie, które nie powinno być skierowane do mnie, a do panów specjalistów. Myślę, że mieliby tu szerokie pole do popisu...
    Jeśli zaś chodzi o tytuł tematu - to są słowa, którymi 5 lat temu opisał mnie Żubr :x Sam nie wiem, czemu nadal je tu trzymam ^^'

    Czy powinienem cię poznać (jeśli tak to dlaczego)?

    Prawdę powiedziawszy, nie mam bladego pojęcia.
    Są ludzie, którzy unikają mnie jak ognia - mają rację.
    Są ludzie, którzy się do mnie garną - mają rację.

    Nie ma ludzi idealnych, każdy ma swoje wady i zalety, jeżeli uważasz, że moje wady można tolerować - zapraszam śmiało, jeżeli uważasz, że jestem największym bubkiem jakiego nosi ziemia - kłócił się nie będę, masz zupełną rację.
    Każdy jeden ceni sobie inne zalety i wady i nie ma na tym świecie zalety uniwersalnej, którą można by się pochwalić każdemu.
    Czyń zatem jak uważasz, ja natomiast, ze swojej strony, narzucać niczego nie będę. :<

    To tylko tyle na dzień dobry do filozofa jeth...

    Wszyscy jesteśmy pomyleni, ale tego, kto umie analizować swoje urojenia, nazywa się filozofem.
    ^^
    Miłego ^^
  • No to wpiszę się i po raz drugi :x
    Tak, wiem - hojny jestem :x
    Z perspektywy człowieka z wyższym wykształceniem powiedz, gdybyś miał do wyboru życie w totalnym ciemnogrodzie, bez wykształcenia, może i prądu, dajmy na to w jakiejś tybetańskiej wiosce wysoko w himalajach, czy w sercu afryki pośród murzynów - jednakże byłoby to życie szczęśliwe, beztroskie, w którym jedynym zmartwieniem byłoby zaoranie pola tudzież zapolowanie na zwierza, a z drugiej strony odebranie stosownego wykształcenia, wyrobienie sobie poglądów na temat świata i trapiących go problemów, dobra praca z wysokimi zarobkami i konieczność egzystencji w dzisiejszym społeczeństwie - bez pewności że będzie ona szczęśliwa ( a wręcz z mojego osobistego punktu widzenia - dostrzeganie ułomności tego świata uniemożliwia szczęśliwe życie ) - które byś wybrał?

    Chyba trochę przesadziłem z długością jednego zdania ^ ^"