jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jeth napisał(a)
    Następny PoP? ^^' albo w przeciągu dwóch najbliższych lat albo odpuszczą na jakiś czas ^^ w co wątpie [;

    Emotków nie lubie ^^' Ograniczają wyobraźnie i ogłupiają ^^' I narzucają tok myślenia ^^" i domawiają to co winno nie być domówione -.-' Dlatego też w moich postach nie uwidzisz emotikonów graficznych ^^" a wyłącznie tekstowe ^^

    A tak to ^^' właśnie nikt ^^'
    i O! ^^'

    Popcorn :P Najdziwniejsze, że jestem na kukurydzę uczulony.. I jako takiej samej kukurydzy nie daję rady jeść -.-' Ale popcorn mnie nie rusza :P To dziwne jest ^^"

    miłego^^

    Coś im nie idzie owa produkcja -.o

    Nigdy nie używałeś emotek? <:
    A mam poszukać? ;}

    Pfff... nie znasz się ^[SIZE=1]'[/SIZE]^
    Kiedy ostatnio byłeś w spamie? Bo coś cicho siedzisz ^[SIZE=1]'[/SIZE]^

    A żelki lubisz? : >
    Ciebie też ogarnęła gorączka Euro? ^[SIZE=1]'[/SIZE]^
    Polska gola? xF

    bry ^[SIZE=1]'[/SIZE]^


    eee... emotki lepsze ^^
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • gdzie tys jest, czemu tyle chlejesz, jak tam sesja,
    wyjmij to z buzi X( my tu wszytko wiemy >_>
    czemu ciagle nie spod juz na fa strtowac powinienes
    gdzie malutka i czemu nei na zilono jeszcze
    phem
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • ych?..
    OOOOOoooooooo... dgrzebałem coś...


    Avek^, twoje informacje są out of date ^^' Albo ja za długo nie odpisywałem ^^ nowy PoP ma się dobrze ^^
    emotków graficznych użyłem może dwie ^^ ale to dawno i nieprawda ^^ od zawsze szukam sposobów na ominięcie emotek.. szczególnie od momentu jak zamienili mi ^^ na emotkę -.-'
    W spamu dawno nie byłem.. Znaczy dziś.. I w ogóle.. Ech.. -.-' To długa historia..
    Żelki? ^^ Znaczy Żelki żelki czy żelki Żelki? ^^'
    Mnie nie ogarnia gorączka Euro.. mam osoby które to poświadczą..
    yyyy....

    FmF.. Jestem na wagarach.. cud że jeszcze jestem zielony.. malutka się gdzieś włóczy, chulera ją wie gdzie.. I nie mam pojęcia czemu sobie nic z gwiazdek nie robi ^^
  • jeth napisał(a)malutka się gdzieś włóczy, chulera ją wie gdzie.. I nie mam pojęcia czemu sobie nic z gwiazdek nie robi ^^


    o tak^^' chulera wie gdzie...ostatnio bardzo sie z nią zaprzyjaźniłam^^...
    jeth nie ma pojęcia, to ja ci powiem...mam do gwiazdek zbyt wielki szacunek...niegodnam im zielonych sandałków całować^^'

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez malutka... ().

  • Nie moja wina, że raz na rok tu wchodzisz -.-'

    Nie znudziło Cię jeszcze Modkowanie? ;p
    Co tak spam unikasz? ;>
    A tak btw. to od kiedy w team? xd
    Masz ambicje na stołek wyżej? ;>


    imię: Dezyderiusz
    lat:19


    hrhrhrhr.. Oto od kiedy.. 13 listopad 2006, poniedziałek. Okolice godziny 22.00 zostały przyznane mi prawa w Spamie..

    Modkowanie mi się jeszcze nie znudziło, aczkolwiek nie mam już ambicji na stołek wyżej, jeszcze rok temu jakby ktoś mi to zaproponował to chętnie, wtedy miałem jeszcze ambicje i zapał, wtedy pracowałem jeszcze po kilka/kilkanaście godzin na dobę na tym forum. Teraz nic już ze mnie nie zostało.. Zresztą, nie nadaje się na Smoda. Nikt by mnie tam zresztą też nie chciał..
  • Od kiedy nie używasz emotek? xd
    Bo gdzieś w spamie wygrzebałem Twój flood o_o
    Czy jak go zgłoszę dostaniesz warna?
    Dlaczemu? <;
    Wolałbyś żeby wszyscy przestali używać emotek?
    Gra na jaką czekasz z niecierpliwością to... ;>

    cYa xd
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • nie używam emotek od momentu jak moje ^^ przerobili w emotke -.-
    to było brutalne -.-
    a zgłoś :P chętnie się przekonam czy dostanę warna ^^ ale sprawa chyba uległa już przedawnieniu ^^'
    może ^^'

    Iiiii tam.. niech sa używają emotków jak chcą [; ich sprawa :P ale do grzyba -.- nie graficznych -.- na niektóre aż nie mogę patrzeć -.-' Podziwiam wyobraźnię twórców.. Ale w 90 procentach nie pokrywa się ona z moją wyobraźnią -.- jest chyba najlepszym odwzorowaniem z tego wszelkiego badziewia -.- ale i tak... ych... dziaa....

    nie czekam z niecierpliwością na gry.. Moje życie nie wokół nich się obraca.. Poza tym nauczyłem się już, że im więcej oczekujesz tym bardziej po tyłku dostajesz.. Więc czytam sobie od czasu do czasu jakieś newsy na gry-online i dziwuję się coteż się dzieje na tym świecie ^^
    Pamiętam news o Disciples III dotyczący kolejnego opóźnienia w dacie premiery a pod spodem komentarze typu [cytaty ocenzurowane...] 'Znowu ? KURCZACZEK !!!! Jeszcze zniosłem to opóźnienie o rok na koniec tych wakacji/początek roku szkolnego to teraz przesadzili ;/' czy też 'Nie no ile można jeszcze czekać? Może niech od razu podadzą 10 grudnia 2010, mam gdzieś tę grę. Już nią nie czekam[...]'
    To ja po prostu przestaje rozumieć ^^ Grałem godzinami w drugą część ^^ jedynka leży sobie gdzieś spokojnie na boku ^^ też chciałbym zobaczyć trójkę, ale nooooooo bez przesady panowie :P mam wrażenie, że dzieci obecnie to tylko gry gry gry gry gry gry gry.. i cały świat tylko gry.. i co nie wróci do domu to gry. I na zasadzie Ło jerzuu jutro premiera 'tu wstawić tytuł'. Muszę se tom ściongnąć (pisownia oryginalna) i zaimplementować koło 50 pozostałych które też musiałem mieć a w które i tak nie gram bo i nie ma sensu ale przecież jak się ludziom na oczy pokarzem z tekstem " XXXX? nie.. nie grałem.." Toż obśmieją mnie na starcie..
    ech..
    Ja i tak gram w gry które są już parę ładnych lat po premierze i mają już swoją renomę (wyjątkami F.E.A.R i Jade Empire, ale to głównie za sprawą Extra Klasyki ^^ za co jestem im wdzięczny ^^) więc czekanie z niecierpliwością na jakiś tytuł mija się z celem [; mi się nigdzie nie spieszy i nic mi nie ucieknie.. ^^

    BTW, teraz na przemian będą każdego roku wychodzić kolejny Prince, albo kolejny Assassins C.. -.-' trylogia piasków była świetna.. przynajmniej w 75 procentach.. a mam wrażenie że ta najnowsza pójdzie torem T2T.. i będzie dokładnie T.T (<- emotka niegraficzna znaczy tekstowa :P ) ...
    ech..
    Mam już dość rozczarowań na ten rok... Chyba pora po raz piąty oglądnąć Wojownika Szos i po raz 6032 popróbować sił w Fallout ^^
    obaczym ^^

    A póki co,
    miłego ^^
    jeth.
  • Się rozpisał 8|
    I trzeba to przeczytać x.X
    Albo przynajmniej dobrze udawać xd

    Co do nowego Księcia to można go sobie darować skoro ma być oparty na 2T [pozdrawiamy bliźniaków po przejażdżce rydwanem o.O]
    Ja chce Godsmacka w tle :O
    Ale i tak pewnie zagram xd

    Co do Extra Klasyki, to kupiłeś coś oprócz Jade & F.E.A.R?
    Np. Sam'a Fisher'a? ;>
    Grałeś kiedyś? [;
    Osobiście polecam Chaos Therory, nie ze względu na ogólną grę ale tylko po to żeby posłuchać genialnych komentarzy w wykonaniu M. Baki =)


    yyy :rolleyes: Disciples.
    To, to podobne do Hirołsów?
    Bo coś mi świta ale nie wiem czy dobrze ;p


    Będzie pranie brudów i żadnego przedawnienia nie ma, o! ;o
    Może nawet ban na kilka dni =)
    albo i nie -.o


    cYa =)
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Nieeee... od czasu do czasu czytam gry-online.. widziałem tam kiedyś to... pl.youtube.com/watch?v=M_jTt0_Nz_I
    panu nowemu prince'owi podziękujemy serdecznie.. jak to się mawia.. o zmarłych nie wypada mówić źle.. Więc powstrzymam się od komentarza....

    Sama Fishera kiedyś na pewno zdobędę ^^ uwielbiam Stealth ^^ A i Splintera widziałem w akcji parę razy.. Ale więcej jak jedną misję nie mialem okazji zagrać :( nawet nie pamiętam u kogo i kiedy miałem okazję :( ale jedną misję przeszedłem :P kiedyś trzeba będzie się za to wziąć [;
    Pamiętam nawet jak pierwszy raz usłyszałem o Splinterze [; Wdałem się w dyskusję ze sprzedawcą podczas kupowania sobie antologii Thief [; Biedak użalał się, ze wychowywał się na skradankach, ale Thiefa nigdy jakoś nie dawał rady strawić ^^' Za to Splinter.. hmm.. 'Dyskusję' to chyba za wielkie słowo ^^' stałem tam i wysłuchiwałem jaki to SC nie jest cudny :P ech ^^
    z EK to mam jeszcze tylko Morrowinda, Shoguna i Master of Orion 3 [; no i ToEE [; częściej kupuję gry z Kolekcji Klasyki/gry z różnorakich gazet/małe wydania nie wiadomo do czego przypięte (jak np Another World ^^) [;

    Disciples? ^^ podobne do heroesów? [; Których? :D Jedyne podobieństwo to poruszanie postaciami bohaterków po wielkim świecie.. I miasta.. Ale sama rozgrywka od siebie odbiega [;
    zresztą..
    zasadniczo to Heroes IV i Disciples II wyszły nawet w tym samym roku.. Z tym że Heroes wyszły cudownie cukierkowe.. Disciples II wyszły zaś tak jak powinny wyglądać Heroesi.. Mrocznie.. Klimatycznie.. i cudnie.. Pamiętam, że pierwszy raz zagrałem w Disciples II dzięki płytom ofiarowanym mi przez kumpla podczas robienia u siebie porządku, nie miałem co robić więc opchnął mi wszystkie swoje płyty z CDA :P (+ oryginalnego Fallouta 2 w języku en co było największym jego życiowym błędem ^^^^) i tam było demko DII.. Które przeszedłem raz.. drugi.. potem na wszystkich poziomach trudności.. raz.. drugi.....
    ech..

    miłego ^^
    bana nie będzie ^^
    ja ci to mówię ^^
    chyba że samemu mi się uda się zbanować w oko ^^'
  • plum?!

    jak dawno mnie tu nie było, ale co ja widzę deszczowa psina wróciła na forum bo widać na spamie az milo aby może tak na stałe? wreszcie będzie komu urwać głowę ^^
    albo na sesje za ucho zaciągnąć ;) ale opowiadać co tam słychać, zdrowi aby?
    ;)


    pozdrow malutka :)
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • dzecik ;***

    Co tam?
    Jakie kolorki lubisz najbardziej?
    Dzieje się coś ciekawego na IRCu?
    Lubisz anime?
    Jaki jest Twój ulubiony film?

    No ale dość tych pytań... Tęsknię za Tobą ;((( :O xD
  • ...
    Ktoś tu zaglądnął? ^^"
    dziaaa....

    Fik Mik Figiel napisał(a)
    plum?!

    jak dawno mnie tu nie było, ale co ja widzę deszczowa psina wróciła na forum bo widać na spamie az milo aby może tak na stałe? wreszcie będzie komu urwać głowę ^^
    albo na sesje za ucho zaciągnąć ;) ale opowiadać co tam słychać, zdrowi aby?
    ;)


    pozdrow malutka :)


    Ech.. No wróciła, wróciła.. Czasem tam zagląda ^^' ale się nie wychyla.. bo zrobiła się z niej stara zrzęda ^^' i nie ma już wyrozumiałości za wielkiej ^^' ych..
    Na sesje? ^^' miałem przyjść3 miesiące temu.. a potem zaatakowała.. sesja -.-' no i jakoś się tak rozwlekło.. wszystko.. a potem umknęło.. a po chwili Batat się mnie pyta czy wracam na sesję [; no i mi się przypomniało parę rzeczy :P I wolę się tam twojemu bratu na oczy nie pokazywać:D
    hrhrhrh ^^

    zdrowi aby ^^' prawie .. nie do końca ^^' ech.. i pozdrowię przy okazji ^^ zobaczymy jak będzie ^^' Może tym razem w głowe nie dostanę ^^'

    Hellgirl napisał(a)
    dzecik ;***

    Co tam?
    Jakie kolorki lubisz najbardziej?
    Dzieje się coś ciekawego na IRCu?
    Lubisz anime?
    Jaki jest Twój ulubiony film?

    No ale dość tych pytań... Tęsknię za Tobą ;((( :O xD


    Helluuuuuś :*************

    Tma jest nienajgorzej ^^ a jak tylko zapytałaś o kolorki przypomniało mie się to:
    pl.youtube.com/watch?v=dPOyOM7wxlE

    [;
    hrhrhrhr ^^
    Na Ircu wszyscy śpią ^^ nic się nie dzieje ^^' :( no i cieeeeeeeeeebie nie ma :( i wszyscy nic tylko tęsknią :( i w ogóle :(

    Hrhrhrhrhr ^^ anime? ^^ a czo to? ^^
    hrhhrhrhrhrhrhrhr ^^

    Ciężko znaleść jeden konkretny film pasujący do tego określenia [; moje preferencje filmowe zmieniają się wraz z nastrojem [; Oglądałem sporo dobrych filmów [; nie chciałbym pominąć jakiegoś istotnego, który mi umknie na chwilkę z główki :(

    I pacz :( z tęsknoty to ty śmiejesz się przez łzy ^^' ech ^^
    Przyjeżdżasz już? ^^ dzieś ty polazła? :( Ech :(
    no nic :(

    miłego ;(
  • To dlaczego jeth tłumaczyłem już chyba 3 albo 4 razy [; A bardziej od się powtarzania nie znoszę tylko powtarzania się [;

    Piesków nie znoszę ^^ wolę kotki tak prawdę powiedziawszy ^^ myszki, żółwie, myszoskoczki, szynszyle, szczury, kleszcze... Pieski są gdzieś na końcu ^^'


    Nie mam hasky w avku :P W avku mam malamuta :P Któren to od Husky jest bystrzejszy, większy i kochańszy ^^

    No! ^^
  • czacza xD napisał(a)
    niewiedzialem :quasi:
    ja tez mialem myszoskoczki :D
    masz jakies zwierzatko?^^


    ^^'
    90 procent ludzkości nawet nie wie co to Alaskan Malamute.. I mylnie bierze go za Syberian Husky [;
    więc wiesz ^^'

    Ja nie miałem myszoskoczków :( kumpel miał :( fajne są :( ale wolę dać im żyć w spokoju z dala ode mnie ^^

    Zwierzątko w sensie zwierzątko, to obecnie tylko szynszyl mojej siostry -.-' wredne stworzenie -.-' i mnie już nie lubi -.-' ech.. a na początku tak dobrze nam się układało :/ obraził się za to, że po wypuszczeniu go na pokój po dwóch dniach zamknąłem go z powrotem -.-
    a miałem swoje powody -.-

    a tak to mam tylko stado kotów... ^^'
    Z których może dwa zauważają moją obecność ^^'
    ech...
    ^^'


    Młody napisał(a)
    FLOTA CZY EKO
    MASZ ST?
    LUBISZ SPAMOWAĆ?


    Ja jestem istota pokojowa ^^ tylko Eko ^^' Tylko czasem mnie kto wkurzał to robiłem mu.. khem... Było takie powiedzonko z jesienią średniowiecza ^^' Ale pokojowo ^^'

    ST chyba nigdy nie miałem :P Nie wiem, gdzieś na początkach 28 Uni miałem jedną większą akcję, (bo mnie chop wkurzył) a tak to nie badzo [; nigdy się takimi pierdołkami jak ST nie przejmowałem [;

    Hrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhrhr xD
    po pierwsze, widzę że ty lubisz spamować, po drugie, czy idziesz na plebanię i pytasz księdza czy wyznaje Islam? [;

    miłego ^^
  • Bry ^^

    Kociaki ^^ stanowczo kociaki ^^ mrrrrrrrrrrrrrrrr ^^

    A wiesz, że tutaj to bym się już zastanowił czy pies czy suczka... z jednej strony suczki są przyjemniejsze w prowadzeniu.. Z drugiej.. ech.. Wiosna, panowie.... nie wiem ^^ Jakbyś znalazł mi młodego Malamuta, który potrzebuje domu tobym się nie zastanawiał nad płcią [;

    ech.. jeth.. bo jeth ^^ Jethro_from_TMSC było za długie dla moda [; więc kazano mi skrócić :P kmic zaproponował w pewnym momencie jeth.23 bodajże :P (Żuber miał wtedy dopiero co zmianę nicka z B.H.23 :P) no i mi zostało samo jeth ^^'
    hryh ^^'
    Miało być jethro, ale mi zajęli ^^'
    więc cóż.. ^^ zostało jak jest [;
  • jeth napisał(a)
    Miało być jethro, ale mi zajęli ^^'
    więc cóż.. ^^ zostało jak jest [;

    To chyba dobrze, że zajęli xD
    jeth jest nieśmiertelnie kojarzony z emeryt... z Tobą =)

    Jak noc z kocem? ^^
    Kto zmienił ^^ na emotkę? ;P
    Co byś mu zrobił? <;
    czemu telewizor mi się psuje? O.o
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • -.-'

    PyFy -.- PffffPfffffPFfffffPyfy -.-'

    Noc z kocem przebiegła pomyślnie -.-' udało mi się zasnąć -.-' mimo że koc się rozpychał, wmawiał mi, że chrapię i chciał żebym go przytulił -.-' Rano oczywiście już go nie było -.- poszła do pracy -.-' nawet kawy nie robiwszy -.-'
    znaczy poszedł -.-'

    Kto zmienił ^^ na emotkę? ;P

    Brutal.. Okrutnik.. morderca.. niegodziwiec... -.-'

    Co byś mu zrobił? <;

    Mojej kawy ^^ i jak coś to to był wypadek ^^^

    czemu telewizor mi się psuje? O.o


    Bo nie masz wyzszego wykształcenia elektronicznego i nie potrafisz określić czemu padają ci kondensatorki -.-' i przez to dasz za jago naprawę 300 zł, a sam być to zrobił za 4..

    tak w ogóle to..
    Nie dobrze że mi zajęli :( odebrali część mojej tożsamości ;( a teraz co, "dżeciu.. dżecik" ;( buuuuuuuu :( nikt mnie nie szanuuuuujeeee ;(
    jeth jest nieśmiertelnie kojarzony z emeryt...
  • jeth napisał(a)

    :( odebrali część mojej tożsamości ;( a teraz co, "dżeciu.. dżecik" ;( buuuuuuuu :( nikt mnie nie szanuuuuujeeee ;(

    Hmm a urwac ci glowe? ;)

    i nie narzekaj, byla juz akcja przytul jetha czy jakos tak ^^ choc zawsze mozna ja powtórzyć zreszta
    Always look on the bright side of life

    phem i w sumie zapomnialem...

    Milego ;)
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • ładnie to tak...
    pomijać cześć pytań...
    i odpowiadać tak odrazu...
    i ja wiem ze ty wiesz ze wiesz ze ja wiem i O!
    i i zreszta przytulali ze sie potem odnich odganiales
    chyba ze klamales... bedzie foch wtedy...
    i jak mowisz zeby nie pytac to pytam jakie znowu dark... kim on jest he :O









    i juz dobrze <tulimy tulimy>



    Edit
    pamietam
    czemu jeszcze nie Smod :P



    edit2
    wiem ze tam jestes...
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Fik Mik Figiel ().

  • -.-'
    nie ma mnie -.-'

    ładnie to tak...

    ładnie
    pomijać cześć pytań...

    Dokładnie ^^
    i odpowiadać tak odrazu...

    Przykładnie? ^^'
    i ja wiem ze ty wiesz ze wiesz ze ja wiem i O!

    A wiem :(
    i i zreszta przytulali ze sie potem odnich odganiales

    nikt mnie nie przytulał :( no pokaż mi, gdzie mnie przytulali? ;( nikt mnie nie tulił :(
    chyba ze klamales... bedzie foch wtedy...

    Taki z ciebie kumpel :(
    i jak mowisz zeby nie pytac to pytam jakie znowu dark... kim on jest he :O

    Pan zapałka.. znamy się od wczoraj.. rozpala mi pod kawiarką -.-'


    Jakie smod?.. [; ze mnie smoda nie będzie nigdy [; już mówiłem, nikt mnie tam chcieć nie będzie [; za stary na to jestem [; ech...
  • dobra ostatnie pytanie bo sie to rozpisałem

    Jeth piłeś coś?



    i pamiętaj nie pal więcej tego gówna


    i wiem SKS tez mnie dopadl bywa.. ale zyc trzeba dalej
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?