jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Elektryczna napisał(a)
    Elektryczna czy Nya?
    NYA! stanowczo^^ cokolwiek miałoby to znaczyć [; ale przyjemnie brzmi ^^
    lady czy vader?
    Vader :P jeszcze zastanowiłbym się jakbyś powiedziała która lady :P w pozostałych przypadkach Vader :P
    super czy man?
    :D jeden pies :P osobno nie wyglądają zbyt dobrze oba :P



    Superman napisał(a)
    Super to tylko man :D xD


    Obcinasz zemna włosy :> :D xD
    nie ^^ łączę się z tobą w bólu ^^ nic poza tym ^^
    Guma balonowa czy do rzucia xD :P :>
    Balonowej dawno nie miałem okazji ... RZUCIA?.. co to? ^^ może rzucania? ^^' albo rzyrafa.. yyy... whatever -.-'
    Herbata ciepła czy schłodzona :> ^^ ( w takie dni jak dzisiaj) ;)
    Schłodzona ^^ w takie dni to tylko ice teaaaaa [; no chyba że nalegasz :D
    Żona czy kochanaka :> :O :D
    Nie piszę nawet ze względu na pewną osobę, która tylko czyha tu na odpowiedź by mnie zabić ^^ Tylko i wyłącznie żona.. A jeśli nie wiesz czemu to głębiej się nad sobą zastanów..
    pozdrawiam ^^
    jeth.
  • Elektryczna napisał(a)
    lady czy vader?


    Co to za pytanie ??? to ma razem być, Elekrtyczna.... mam zacząć wołać na Ciebie Elektroda :> ?
    Nie zadawać więcej takich pytań podchwytliwych, bo się pogniewamy :D [SIZE=7]pewnie na 2 minuty [/SIZE]
  • Jeth :> śpisz :P bo nudno xD wróciłem do domciu i jakos tu pusto :( żony nie umie znalezc :P chyba pokoje pomyliłem xD

    Ja chce coś porobić przed wakacjami :( podziel sie robota o! Daj no coś pozamykac 8)

    Wpiszesz mi się w Warna :> =) jakaś specialna dedykacja :> :fgrin:

    Upomnienie czy ostrzezenie :> :baby:
    Ban czy kasacja :> :rolleyes:

    A jeśli nie wiesz czemu to głębiej się nad sobą zastanów..
    :baby: :rolleyes:

    Koniec o!


    Miłego
  • Superman napisał(a)

    Żona czy kochanaka :> :O :D
    Nie piszę nawet ze względu na pewną osobę, która tylko czyha tu na odpowiedź by mnie zabić ^^ Tylko i wyłącznie żona.. A jeśli nie wiesz czemu to głębiej się nad sobą zastanów..
    pozdrawiam ^^
    jeth.




    nio jak ślicznie i słodko^^
    a tak poza tym to wcale nie czyham^^tak sobie chodzę, ogladam, obserwuję^^
    Smierć to nie taka najgorsza kara^^ raz dwa i po bólu^^a tu trzeba czegoś extra^^

    Superman,
    z tego co wiem to śpi^^
  • malutka... napisał(a)



    nio jak ślicznie i słodko^^
    a tak poza tym to wcale nie czyham^^tak sobie chodzę, ogladam, obserwuję^^
    Smierć to nie taka najgorsza kara^^ raa tu trzeba czegoś extra^^z dwa i po bólu^^


    mzoemy prosic o rozwiniecie tematu?? ;)


    a przy okazji Jeth umiesz cos gotowac?? :P
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Elektryczna - uważam że są bossssskie ^^ brak mi słów po prostu ^^
    Lady Vader ^^ jw :P

    Fiku, raz na jakiś czas uda mi się coś tam ugotować ^^ widzisz, trzeba sobie czasem w życiu radzić ^^ w Irlandii gotowałem sobie sam przez jakieś 2 tygodnie.. czy ile ja tam byłem :P
    I nie chcesz rozwinięcia tematu -.-' uwierz mi, nie chcesz -.-
  • Fik Mik Figiel napisał(a)
    malutka... napisał(a)



    nio jak ślicznie i słodko^^
    a tak poza tym to wcale nie czyham^^tak sobie chodzę, ogladam, obserwuję^^
    Smierć to nie taka najgorsza kara^^ raa tu trzeba czegoś extra^^z dwa i po bólu^^


    mzoemy prosic o rozwiniecie tematu?? ;)


    a przy okazji Jeth umiesz cos gotowac?? :P



    hm...ale to jet bolesne^^i bardzo brutalne^^
    nie wiem czy nie aż za^^...
    moze lepiej nie...
    jeszcze ktoś gotów sobie coś pomyśleć^^


    ufff^^ jak dobrze jeth że chociaż ty :P ja jestem kompletnym beztalenciem jezeli chodzi o gotowanie^^
  • 400 Post dla Jetha :O :] 8)
    Cieszysz się :> :D o_0

    Dzecik ... Dzisiaj wpadłem się tylko pozegnać :-| Było Milusio, jednak te 1,5 miesiąca modkowania było warte tego poświęcenia :> przyjemność :> ... Opłacało się zzieleniec o! :P

    Opiekuj się Zielonymi Dziewczynami =) [SIZE=7]a szczególnie córeczką [/SIZE] :D :D ;)Teraz będziesz miał się dobrze :D Sam z takimi moderatoreczkami :tongue: o_0

    Powodzenia ;) Miłych Wakacji :)

    Pozdrowienia dla Malutkiej :)

    Papa :dobrypost:
  • Jeefo.. Wiesz, jest coś takiego jak technikum :D o tym okresie w życiu człowieka głośno się nie mówi :D
    ^^
    pamparam ^^

    Superman.. Dzięki wielkie ^^
    naprawdę dzięki ^^

    ech.. szkoda że jedziesz.. mówiłem ci że warto ^^ heh.. wracaj szybko.. jeszcze z tobą nie skończyłem ^^

    I będę się nimi opiekował ^^ szczególnie córeczką ^^ ech.. dobrze to chyba za wiele powiedziane :P
    hyh ^^
    baw się dobrze..
    miłego..
  • hmm gratulacje skoro to juz 7 miechow ;)

    a teraz jak dlugo bedziesz ta robote ciagnał??

    hmm kiedy awansujesz na cos wyzej niz modek ;)??


    i czemu masz 2 lewe skarpetki na nogach:P
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Tą robotę będę ciągnął dopóki warunki mi pozwolą, albo dopóki nie zostanę zwolniony ^^
    hyh ^^ na coś wyżej? [; hrhrhrhr ^^ a co, kusi moje miejsce w spamie, co? :P wygryźć by się chciało :P hehe ^^ nie wiem ^^ może kiedyś ktoś da mi szansę ^^ tak czy owak nie wiem jak bym to przyjął :P ech.. możemy sobie tak gdybać, a i tak nikt się na to nie zdobędzie :D
    i skąd wiesz o skarpetkach -.-

    i dzięki za gratki ^^ przydadzą się ^^
  • wygrysc??nie no skad... tak tylko z ciekoawosci pytam ;) zreszta wiesz ze mnie mocno korcilo ale jakos za leniwy jestem moze w przyszlosci sie o tym raz jeszcze pomysli...;)

    ba co do skarpetek ba ma sie te swoje sposoby ;)


    hmm i jakie by tu pytanie zadac?? masz moze jakis pomysl ;)
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • Superman napisał(a)
    400 Post dla Jetha :O :] 8)
    Cieszysz się :> :D o_0

    Dzecik ... Dzisiaj wpadłem się tylko pozegnać :-| Było Milusio, jednak te 1,5 miesiąca modkowania było warte tego poświęcenia :> przyjemność :> ... Opłacało się zzieleniec o! :P

    Opiekuj się Zielonymi Dziewczynami =) [SIZE=7]a szczególnie córeczką [/SIZE] :D :D ;)Teraz będziesz miał się dobrze :D Sam z takimi moderatoreczkami :tongue: o_0

    Powodzenia ;) Miłych Wakacji :)

    Pozdrowienia dla Malutkiej :)

    Papa :dobrypost:



    dziekuję za pozdrowienia :tongue:
    papapa...już tęsknie :( papapa :*
  • jeth napisał(a)
    Jeefo.. Wiesz, jest coś takiego jak technikum :D o tym okresie w życiu człowieka głośno się nie mówi :D
    miłego..


    Dlaczego nie chcesz mówić o technikum :P Nie podobało się ?:> Przecież fajnie było :D Chyba fajnie:D
    Pozdro józek ;) Co tam w ogóle u Ciebie?:> Dalej uczęszczasz i zaginasz ludzi na uczelni ?:> :> :> :>
  • Fik Mik, nie, nie mam pomysłu ^^ jakieś inne pytania? :D
    i nie mów nikomu o skarpetkach, cooooo? :(

    malutka, pojechał 15 minut temu :( ych..

    Cub ^^ pojawiasz się raz na 10 lat, zapominasz że coś tu pisałeś i znikasz :D
    widziałeś w ogóle kropka przy tym podejściu? ^^ miałem do niego jechać ale zaspałem na pociąg xD 6 godzin xD nie moja wina że siedziałem do 4 rano xD
    ech ^^
    i podobało się technikum, podobało :D ^^
    ech ^^
    uczelni? ^^ za dużo powiedziane :P nie chce mi się nic :P nic nie robie :P obijam się na całego co zresztą widać ^^ nie ma za bardzo o czym mówić :P
    miłego ^^
  • wiesz ze z ciebie zly czlowiek ehh o 2 w nocy puszczac malutka sama no nie ladie odprowadzic bys mnogl a nie smutasz rutaj ze poszla :/:P

    a przy okazji jako ze tu sie wesolo spamuje ;)
    zastanawiales sie dlaczego team ma kolor zielony a nie naprzyklad kolor
    "seledynowa rozkosz" czy tam inny ;)
    Mistrz gry nie ma duszy! Sprzedał ją diabłu za tabelę trafień krytycznych!

    A ty co dziś zrobiłeś dla sesji?
  • yyyy...no to ja dorzuce swoje pytania[no moze nie swoje ale wazne ze pytania]

    1 Gdzie się szybciej miele mąkę, czy w młynie elektrycznym, czy na wiatr?
    2 Baca ma 17 owiec, wszystkie oprócz 9 zdechło. Ile zostało?
    3 Idziesz spać o 8.00, wstajesz o 9.00. Ile godzin spałeś?
    4 Ile złotówek jest w tuzinie?
    5 Ile 50 groszówek jest w tuzinie?
    6 Czy istnieje w Maroku dzień 22 lipca?
    7 Wyobraź sobie, że jesteś pilotem samolotu. W Warszawie wsiadło 17 owiec, w Krakowie 13, a w Poznaniu 9. Ile lat ma pilot?
    8 Czy mężczyzna w Indiach może mieć za żonę siostrę swojej żony wdowy?
    9 Jesteś rolnikiem, w którym miesiącu będziesz kosił siano?
    10 Lekarz zapisał pacjentowi 3 tabletki od zaraz co pół godziny. Ile czasu potrzeba na zużycie tych tabletek?
    11 U dwóch rąk jest 10 palców. Ile jest palców u 10 rąk?
    12 Ile gatunków zwierząt zabrał Mojżesz do arki, podać z dokładnością do 10?
    13 Mężczyzna z zapałkami wszedł do pokoju, gdzie znajdowały się 3 lampy: gazowa, karbinowa i naftowa. Co zapalił najpierw?
    14 Czy samotny nocny stróż może dostać rentę, jeżeli umrze w dzień?
    15 Parave miał 3 jabłka w koszu, które rozdał 3 boginiom, jedno jabłko zostało w koszu. Jak to zrobił?
    16 Po stole chodziło 10 much, zabiłeś 3. Ile zostało?
    17 Przez las idą mały i duży człowiek. Mały człowiek jest synem dużego, a duży człowiek nie jest ojcem małego człowieka. Jak to jest?
    18 Z dwóch kranów o równym przekroju leci woda z równą prędkością do wspólnego zbiornika. Z jednego kranu leci woda o temperaturze +15*C, z drugiego o temp. -15*C. Jaka będzie temperatura wody w zbiorniku?
    19 W czym był Mojżesz, gdy mu zgasła świeca?
    20 Pół śledzia kosztuje 50 groszy. Ile kosztuje 7 śledzi?
    21 Ile złotówek jest w parze?
    22 Kto miał największy kapelusz w czasach Kościuszki?
    23 Kot ma 60 cm długości. Ile waży kilogram kota?
    24 Który miesiąc ma 28 dni?
    25 Co się stanie, gdy kura skończy 3 lata?
    26 Samolot rozbił się na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Gdzie pochowano rozbitków?
    27 Czego nie da się zamoczyć?
    28 Czy wszystkie koty spadają na cztery łapy?
    29 Jak zerwać gałązkę, aby nie spłoszyć siedzącego na niej ptaka?
    30 Co to jest: ma obcas i śmierdzi jak but?
    31 Statek ma 150 łokci długości. Ile łokci ma kapitan?
    32 Jaki znak trzeba wstawić pomiędzy cyframi 3 i 4, żeby wyszła liczba większa niż 3 i mniejsza niż 4?
    33 Co znajduje się po środku Wisły?
    34 Jak na imię miał Napoleon?
    35 Zanim odkryto wodospad Salto de Angel, który wodospad na świecie był największy?
    36 Lecisz nad oceanem. Wyrzucasz przez okno 5-kilogramowy kamień i 5 kilo pierza. Co najpierw spadnie na ziemię?
    37 Co to za rzeka, która czytana od tyłu daje nazwę ryby?
  • NocnyDarqik19 napisał(a)
    yyyy...no to ja dorzuce swoje pytania[no moze nie swoje ale wazne ze pytania]

    1 Gdzie się szybciej miele mąkę, czy w młynie elektrycznym, czy na wiatr?
    2 Baca ma 17 owiec, wszystkie oprócz 9 zdechło. Ile zostało?
    3 Idziesz spać o 8.00, wstajesz o 9.00. Ile godzin spałeś?
    4 Ile złotówek jest w tuzinie?
    5 Ile 50 groszówek jest w tuzinie?
    6 Czy istnieje w Maroku dzień 22 lipca?
    7 Wyobraź sobie, że jesteś pilotem samolotu. W Warszawie wsiadło 17 owiec, w Krakowie 13, a w Poznaniu 9. Ile lat ma pilot?
    8 Czy mężczyzna w Indiach może mieć za żonę siostrę swojej żony wdowy?
    9 Jesteś rolnikiem, w którym miesiącu będziesz kosił siano?
    10 Lekarz zapisał pacjentowi 3 tabletki od zaraz co pół godziny. Ile czasu potrzeba na zużycie tych tabletek?
    11 U dwóch rąk jest 10 palców. Ile jest palców u 10 rąk?
    12 Ile gatunków zwierząt zabrał Mojżesz do arki, podać z dokładnością do 10?
    13 Mężczyzna z zapałkami wszedł do pokoju, gdzie znajdowały się 3 lampy: gazowa, karbinowa i naftowa. Co zapalił najpierw?
    14 Czy samotny nocny stróż może dostać rentę, jeżeli umrze w dzień?
    15 Parave miał 3 jabłka w koszu, które rozdał 3 boginiom, jedno jabłko zostało w koszu. Jak to zrobił?
    16 Po stole chodziło 10 much, zabiłeś 3. Ile zostało?
    17 Przez las idą mały i duży człowiek. Mały człowiek jest synem dużego, a duży człowiek nie jest ojcem małego człowieka. Jak to jest?
    18 Z dwóch kranów o równym przekroju leci woda z równą prędkością do wspólnego zbiornika. Z jednego kranu leci woda o temperaturze +15*C, z drugiego o temp. -15*C. Jaka będzie temperatura wody w zbiorniku?
    19 W czym był Mojżesz, gdy mu zgasła świeca?
    20 Pół śledzia kosztuje 50 groszy. Ile kosztuje 7 śledzi?
    21 Ile złotówek jest w parze?
    22 Kto miał największy kapelusz w czasach Kościuszki?
    23 Kot ma 60 cm długości. Ile waży kilogram kota?
    24 Który miesiąc ma 28 dni?
    25 Co się stanie, gdy kura skończy 3 lata?
    26 Samolot rozbił się na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Gdzie pochowano rozbitków?
    27 Czego nie da się zamoczyć?
    28 Czy wszystkie koty spadają na cztery łapy?
    29 Jak zerwać gałązkę, aby nie spłoszyć siedzącego na niej ptaka?
    30 Co to jest: ma obcas i śmierdzi jak but?
    31 Statek ma 150 łokci długości. Ile łokci ma kapitan?
    32 Jaki znak trzeba wstawić pomiędzy cyframi 3 i 4, żeby wyszła liczba większa niż 3 i mniejsza niż 4?
    33 Co znajduje się po środku Wisły?
    34 Jak na imię miał Napoleon?
    35 Zanim odkryto wodospad Salto de Angel, który wodospad na świecie był największy?
    36 Lecisz nad oceanem. Wyrzucasz przez okno 5-kilogramowy kamień i 5 kilo pierza. Co najpierw spadnie na ziemię?
    37 Co to za rzeka, która czytana od tyłu daje nazwę ryby?


    nioch nioch...ja pamietam te pytanka...^^
    nie sadzilam ze po 10 latach jeszcze je zobacze 8o
    ja tyz chcem takie ;(


    Dobra dam swoje bo offtopicku wg wskazan mezusia nie wolno robic o!

    1. Tatus w jaki sposob wypelniasz obowiazek dbania o coreczke he?
    2. Mamus cziemu nie zdeklarowalas sie dbac o coreczke kiedy jej mezus odjechal he?
    3. Tatus potrafisz polizac swojego lokcia he?
    4. Mamus potrafisz kichnac bez zamykania oczu he?
    5. Tatus i Mamus potraficie zlozyc kartke A4 wiecej niz 7 razy he?
    6. Kiedy dostane kolejna porcje lizakow he?
    7. Kiedy dziadzius Zubrowaty da mi stuningowany lizak he?
  • NocnyDarqik19 napisał(a)
    yyyy...no to ja dorzuce swoje pytania[no moze nie swoje ale wazne ze pytania]

    1 Gdzie się szybciej miele mąkę, czy w młynie elektrycznym, czy na wiatr? zależy jaki jest dzień ^^ we wtorki w młynie standardowym ^^
    2 Baca ma 17 owiec, wszystkie oprócz 9 zdechło. Ile zostało? 23 ^^
    3 Idziesz spać o 8.00, wstajesz o 9.00. Ile godzin spałeś?49 jak dla mnie..
    4 Ile złotówek jest w tuzinie? tuzin to nie jest jednostka ^^ to jest liczba ^^ to tak jakbyś zapytał ile złotówek jest w 12? ^^'
    5 Ile 50 groszówek jest w tuzinie? ^^
    6 Czy istnieje w Maroku dzień 22 lipca? to zależy od punktu odniesienia ^^ 22 lipca istnieje tylko w Polsce ^^ w Anglii bedzie to już 22th July ^^
    7 Wyobraź sobie, że jesteś pilotem samolotu. W Warszawie wsiadło 17 owiec, w Krakowie 13, a w Poznaniu 9. Ile lat ma pilot? Policz sobie :P mam w profillu :P
    8 Czy mężczyzna w Indiach może mieć za żoną siostrę swojej żony wdowy?jeśli jego żona jest wdową to jakoś wiesz.. nie bardzo.. no chyba że chciał się rozruszać jeszcze trochę.. po śmierci..
    9 Jesteś rolnikiem, w którym miesiącu będziesz kosił siano? To siano rośnie że trzeba je kosić? ^^ coś tendencyjne macie te pytania ^^
    10 Lekarz zapisał pacjentowi 3 tabletki od zaraz co pół godziny. Ile czasu potrzeba na zużycie tych tabletek?a co to za tabletki? ^^
    11 U dwóch rąk jest 10 palców. Ile jest palców u 10 rąk? 5*10 ^^ policz sobie a nie ściemniaj że 100 ^^
    12 Ile gatunków zwierząt zabrał Mojżesz do arki, podać z dokładnością do 10? ^^ mogę podać z zerową dokładnością ^^ A kiedy Mojżesz pożyczył tą arkę od Noaha? bo muszę się mniej więcej zorientować kiedy to było ^^
    13 Mężczyzna z zapałkami wszedł do pokoju, gdzie znajdowały się 3 lampy: gazowa, karbinowa i naftowa. Co zapalił najpierw? zapałkę -.-
    14 Czy samotny nocny stróż może dostać rentę, jeżeli umrze w dzień?A po której półkuli masz dzień? ^^ ech.. i na cholerę mu renta.. no chyba że chce się zabawić z żoną siostrą swojej żony wdowy etc..
    15 Parave miał 3 jabłka w koszu, które rozdał 3 boginiom, jedno jabłko zostało w koszu. Jak to zrobił?poszedł do supermarketu ^^ dziwne masz te pytania, wiesz? ^^
    16 Po stole chodziło 10 much, zabiłeś 3. Ile zostało?Nie zabijam żywych stworzeń.. żadnych.. To pytanie leży z punktu teoretycznego na całej linii.. Każde życie zasługuje na szansę, nawet musze.. Jeżeli chodzi ci o to że bym je spłoszył rozczaruję cię. Najprawodopodobniej nawet nie zwrócił bym na nie uwagi.
    17 Przez las idą mały i duży człowiek. Mały człowiek jest synem dużego, a duży człowiek nie jest ojcem małego człowieka. Jak to jest? jest matką. No chyba że nie uważasz że kobieta też człowiek ^^
    18 Z dwóch kranów o równym przekroju leci woda z równą prędkością do wspólnego zbiornika. Z jednego kranu leci woda o temperaturze +15*C, z drugiego o temp. -15*C. Jaka będzie temperatura wody w zbiorniku? Gratuluje systemu wodociągów który jest w stanie dostarczyć ci wodę w stanie stałym o temperaturze -15 stopni..
    19 W czym był Mojżesz, gdy mu zgasła świeca? w domu..
    20 Pół śledzia kosztuje 50 groszy. Ile kosztuje 7 śledzi? 7 złotych..
    21 Ile złotówek jest w parze? ech..
    22 Kto miał największy kapelusz w czasach Kościuszki? Borowiki ^^
    23 Kot ma 60 cm długości. Ile waży kilogram kota? -.- ech ^^ we Francji jest taki ładny wzorzec ^^ jedź go zważ ^^ on da ci odpowiedź ^^
    24 Który miesiąc ma 28 dni? każdy, z tym że nie każdy po tych 28 dniach się kończy..
    25 Co się stanie, gdy kura skończy 3 lata?zacznie czwarty?
    26 Samolot rozbił się na granicy Stanów Zjednoczonych i Kanady. Gdzie pochowano rozbitków?o ile nie zażyczyli sobie inaczej to zapewne w ziemi
    27 Czego nie da się zamoczyć?wody ^^ i innych cieczy ^^
    28 Czy wszystkie koty spadają na cztery łapy?Nie, nie wszystkie.. są też zwierzęta kalekie pozbawione kończyn.. te nie mają takiej sposobności
    29 Jak zerwać gałązkę, aby nie spłoszyć siedzącego na niej ptaka? delikatnie
    30 Co to jest: ma obcas i śmierdzi jak but? ech i tak nie będziesz tego czytał ^^ galaretka ^^
    31 Statek ma 150 łokci długości. Ile łokci ma kapitan? zapewne 2.. o ile coś mu się nie przydarzyło..
    32 Jaki znak trzeba wstawić pomiędzy cyframi 3 i 4, żeby wyszła liczba większa niż 3 i mniejsza niż 4? Comma...
    33 Co znajduje się po środku Wisły? środek wisły ^^
    34 Jak na imię miał Napoleon? już odpowiedziałeś :
    35 Zanim odkryto wodospad Salto de Angel, który wodospad na świecie był największy?ten który teraz znajduje się na mniejscu 2
    36 Lecisz nad oceanem. Wyrzucasz przez okno 5-kilogramowy kamień i 5 kilo pierza. Co najpierw spadnie na ziemię?[/color=red]kamień. Dlaczego? pierze unosi się po wodzie. o ile nie zawiniesz ich w jakiś tobołek. A uwierz mi, kamień w końcu dotknie dna, to też ziemia. mimo że pod woda..[/color]
    37 Co to za rzeka, która czytana od tyłu daje nazwę ryby?Nie wiem :P nie chce mi się myśleć :P papa ^^



    i dalej..

    1. Tatus w jaki sposob wypelniasz obowiazek dbania o coreczke he?spójrz na gadu ^^
    2. Mamus cziemu nie zdeklarowalas sie dbac o coreczke kiedy jej mezus odjechal he?
    3. Tatus potrafisz polizac swojego lokcia he? naucz się ^^ tatuś wszystko potrafi ^^
    4. Mamus potrafisz kichnac bez zamykania oczu he? nim spróbujesz to zrobić krótka informacja: człowiek odruchowo zamyka oczy, gdyż podczas kichnięcia ciśnienie jest w stanie rozsadzić gałki oczne jeśli nie będą one chronione powiekami.
    5. Tatus i Mamus potraficie zlozyc kartke A4 wiecej niz 7 razy he? po pierwsze, każdy bez rtudu potrafi 8 razy. po 2 widziałem film na którym złożono kartkę 9 razy..
    6. Kiedy dostane kolejna porcje lizakow he?jak nie będziesz zadawać niezręcznych pytań :P
    7. Kiedy dziadzius Zubrowaty da mi stuningowany lizak he?to wie tylko on ^^]
    [/quote]


    pozdrawiam :P
    jeth ^^