jeth - ''nowa forma psychozy wspolczesnego swiata''

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dżecik superowe warkoczyki :)

    hmm ale tak sobie mysle czy nie lepiaj taki warkocz zrobic z tylu glowy zamiast na twarzy xD
    wyprobuj 8)


    cha no to jeszcze pytanka:

    dlaczego warkoczyki a nie kiteczki...? ;)

    czemu nie masz kolorowych spineczek? ^^

    hrhrhr kiedy sie ogolisz ? ;)



    milego =)
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin

  • Claire, ale z tyłu nie widzę co robię :D a z przodu przynajmniej wiem jak to wygląda ^^


    Mam na imię Ania, mam tsynaście lat ^^ Lubię bawić się dziewcy.. Z dziewcynkami ^^ pobawis się ze mną? :>

    Nie lubię kolorowych spineczek :P kiedyś próbowałem pozyczyć od młodszej siostry mojego kumpla gumki ze słonecznikami, ale niestety :(
    Nie golę się :P koniec :P za dużo osób o to wiecznie pyta :P strajk ^^


    Supermanie, na jasny blond nie :D ale jest różne są odcienie szarości ^^ na łyso w życiu ^^ a dredów mi żal. kiedyś nadejdzie dzień w którym będe musiał się ostrzyc, a dredy bym musiał niemal do skóry ścinać.. poza tym - nie moja wiara, nie moja religia. Dredy to nie jest moda, to jest religia. o czym niestety wiele osób zapomina.

    I ostatnio stwierdziłem że będę pobijał wszystko co się da :D więc nie miej mi tego za złe :D
    miłego ^^
  • jeth napisał(a)
    co? wredna szantażystko? ^^
    że niby ja :P

    Masz :D tak wygląda człowiek pracy o 4 nad ranem :D
    i nie irytuj mnie już :P
    no chyba że ci zależy :)
    dobrej nocy :D

    no wiesz o 4 nad ranem to ja śpie :P

    E: 4:15 stwierdziłem że z warkoczem łatwiej się pracuję ^^ przynajmniej włosy nie opadają na oczy ^^

    ...
    E: parę warkoczyków później :D

    hehe.. a już myślałam że na jednym poprzestaniesz ;) :P

    E: tym razem warkoczyk na miejscu..


    Ktoś coś jeszcze chciał? :D
    widzicie panowie i panie :D zapuszczajcie włosy :D będziecie miećco robić o 4 nad ranem :D
    pozdrawia -
    jeth ^^


    a miałam się niby nie doczekać :P
    Pozdrówka ;)
  • jeth napisał(a)
    ..::Jeefo::.. napisał(a)
    jeth napisał(a)
    Jowita?.... co ty tutaj.......


    A tak ooo sobie przyszłam :)


    I już wiem że to nie ty :D HA! ^^


    Jak możesz w to wątpić ;( X( !!
    Przeproś !! :D
  • NIE :P


    Turles, z tego co pamiętam pytałeś o trunek, moda i usera :D i coś jeszcze, ale wyleciało mi z głowy ^^
    dobrze że przedtem zdążyłem rzucić okiem ^^

    trunek - beer ^^ oryginalna odpowiedź :D
    a co do usera i moda to niestety Claire skasowała i nie jestem pewien czy to nie było czasem przywidzenie :D
    ^^
    miłego ^^
  • Jeth marudo sprawdz w koszu o co pytal ^^
    i niech na przyszlosc pyta w jednym poscie a nie w kilku postach jeden pod drugim ^^



    nuuu i pytanka ode mnie...

    w jakie wzorki masz posciel ? :P
    spales kiedys z maskotka pluszowa ? :>
    chcesz mi poscielic lozko ? ^^ bo jakos sie zmotywowac nie moge ^^

    aaa i jak tam otwieracz ^^


    szlodkich snow ;)
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin

  • Nie grzebię po koszach ^^
    poza tym dobrze zrobił ^^
    miał wątpliwości to mody są po to żeby je rozwiać a nie usuwać^^
    mogłaś mu scalić posty chociaż :P
    Claire marudo ^^

    nie pamiętam w jakie wzorki mam pościel.. szczerze.. dzisiaj była kanapa pod kocykiem.. kocyk w motyw liściasty ^^

    spałem z maskotką pluszową ^^ a kto tego nie robił? ^^ nie spaaaałaaaaaś?....

    nie ce mi sięwłasnego ścielić, a co dopiero tobie :P wracam chyba do spania :P
    i mój otwieracz to ty zostaw w spokoju ^^
    nie lubi być ruszany ^^ nie przez wszystkich ^^
    szłodkich snów ^^
    a dla niektórych.. Witaj poranku...
  • Lady Claire napisał(a)
    Jeth marudo sprawdz w koszu o co pytal ^^
    i niech na przyszlosc pyta w jednym poscie a nie w kilku postach jeden pod drugim ^^


    nuuu i pytanka ode mnie...

    w jakie wzorki masz posciel ? :P
    spales kiedys z maskotka pluszowa ? :>
    chcesz mi poscielic lozko ? ^^ bo jakos sie zmotywowac nie moge ^^

    aaa i jak tam otwieracz ^^


    szlodkich snow ;)


    Ekheeem przypadek ^^

    ulubiony soczek :D:D
  • Wojciechu, mnie oblewanie wszystkich nie bawi zbytnio :) i sam nie lubię być oblewany.. w dodatku teraz biegają jacyś kretyni co roku.. zawsze.. i nieważne kim jesteś, jak jesteś ubrany, co masz przy sobie.. etc.. ech.. nieważne..

    gdybym nie był modem pewnie robił bym to co zawsze- obijał się, chodził na kobiety i oglądał filmy.. zresztą :D robię to nadal :D

    wesołych..o już za późno :(


    ..::Jeefo::.. - Zawsze i wszędzie :D

    Usagi, właśnie teraz przez ciebie słucham chocolate jesus :D a święta, a i owszem :D również mam :D ty nie wiesz jakie moja teściowa placki robi ^^ przegapić święta byłoby zbrodnią :D tylko dla tych placków można nawrócić się na chrześcijanizm :D zresztą oświadczyłem się dzisiaj mojej dziewczynie :D po tym jak powiedziała że też takie potrafi ^^ myślę, że to mniej więcej przedstawia wartość merytoryczną i smakową onych wypieków ^^
    Zresztą cały dzień zleciał mi pod znakiem Waitsa :D ze wskazaniem na Rain dogs :D i mule variations :) i były to najlepsze święta jakie w życiu miałem okazję mieć :)
    dobra ^^ nie rozpisuję się, bo za dużo szczegółów życia prywatnego psiaka mogłoby wyjść na jaw ^^

    dobrej nocy ^^
  • Mój 300 post ląduje u Ciebie, Dzeciku =)



    Czyli ogólnie Modowanie, nie przeszkadza Ci w codziennym życiu :P[SIZE=7] no moze poza spożnianiem się [/SIZE]^^

    Co do oblewania, kiedyś trzeba z tego wyrosnąć ^^ ;)


    Czytasz ksiązki :> Masz jakąś ulubioną :>
    Jaką byś polecił najabrdziej :> Coś co jest warte do przeczytania, wedlug Ciebie ;)
    Do którego Państwa chciałbyś najbardziej pojechać :> :)
    Ile warnów dałeś do tej pory :> ^^
    Ulubiony środek transportu :>
    Jak myślisz, ile to forum jeszcze przetrwa :> miesiąc, rok ... może dłuzej :> :baby:
    Ulubiony napój na gorące dni :>
    Ulubiony smak lodów :> ^^


    Pozdrawiam i życze Milego ... =)
    Voytec ;)



    [SIZE=7]ps.
    UPkens [/SIZE]
  • Superman22 napisał(a)
    Mój 300 post ląduje u Ciebie, Dzeciku =)

    podziękował ^^

    Czyli ogólnie Modowanie, nie przeszkadza Ci w codziennym życiu :P[SIZE=7] no moze poza spożnianiem się [/SIZE]^^
    kiedyś przez to nie miałem życia codziennego ^^ 12-13 godzin na forum ^^ non stop i bez przerwy.. teraz po prostu nie ma już warunków.. a lagi zniechęcają do życia.. ech..

    Co do oblewania, kiedyś trzeba z tego wyrosnąć ^^ ;)
    niop^^

    Czytasz ksiązki :> Masz jakąś ulubioną :>
    cięzko mówić o ulubionej ^^ czytam sporo Pratchetta, Vonneguta, Sapka, dopadłem już chyba wszystko co się tylko dało z Tolkiena ^^ Lubię Tuwima, Leśmiana, Stachurę etc.. ^^tu nie ma miejsca na ulubioną ^^

    Jaką byś polecił najabrdziej :> Coś co jest warte do przeczytania, wedlug Ciebie ;)

    Kocia kołyska - kurt Vonnegut jr. :) naprwadę mocna rzecz ^^ później jeszcze nad czymś pomyślę może :D syreny z tytana też są niezłe, ale do tego najpierw trzeba przeczytać parę rzeczy ^^
    Do którego Państwa chciałbyś najbardziej pojechać :> :)
    Japan ^^ a po chwili zastanowienia.. A które jest najbardziej oddalone od Polski? ^^
    Ile warnów dałeś do tej pory :> ^^
    kiedyś chciałem zrobić sobie statystykę, ale nie mam na to sił :P nie za wiele ich było :) staram się nie dawać warnów.. robię to tylko jak ktoś naprawdę przegnie, albo zrobi kuku w miejscu gdzie zaznaczono wyraźnie że grozi za to warn.. raz jeden miałem 9 warnów z rzędu na liście warnów.. ale to tylko raz.. i jak czyściłem tematy w PSach.. nieważne ^^ ostatniego warna dałem ho ho ho i trochę temu :) gościowi który założył temu żaby sobie bluznąć ^^ tak więc.. ech ^^
    Ulubiony środek transportu :>
    łóżko? ^^
    Jak myślisz, ile to forum jeszcze przetrwa :> miesiąc, rok ... może dłuzej :> :baby:

    ... NC ^^
    Ulubiony napój na gorące dni :>
    mrożona herbata ^^ mrrrr... ja piję głównie tylko i wyłącznie herbaty i zrobiłem z tego sztukę :D w moim domu jest w chwili obecnej chyba 7 różnych typów i gatunków ^^ więc jak coś to krzycz ^^

    Ulubiony smak lodów :> ^^
    nie lubię lodów ^^ cytrynowe? :>

    Pozdrawiam i życze Milego ... =)
    Voytec ;)

    niop ^^ miłego ^^


    [SIZE=7]ps.
    UPkens
    ja ci dam upkens ^^ wrrr...[/SIZE]
  • taaaaaak :fgrin:

    zaraz warny powlepiam mrrrrrrrrrrrrr :>


    ile warnikow zamawiasz ^^ ?
    "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
    that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

    Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

    Multikonto 1/2
    Lady Claire/khartvin

  • Lady Claire napisał(a)
    taaaaaak :fgrin:

    zaraz warny powlepiam mrrrrrrrrrrrrr :>


    ile warnikow zamawiasz ^^ ?

    ja chcę za siebię i jetha bo ja jestem odpowiedzialny za zamieszanie - proszę 4 xD
  • ja zamawiam jeszcze z 8 warników ^^ to może być ciekawe przeżycie :D

    Cub, co tak rzadko wpadasz, co? ^^ co się niby zmieniło? :D dawniej też robiłem sobie warkoczyki :D więc nic się nie zmieniło :D
    podziękował :D na pewno się przyda :D
    ech ^^


    Transformers.. yyy.. jasne ^^

    pozdrawiam :D
    miłego dnia ^^