Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie że saha nie pasuje do ManU.. nie ten styl chyba. Widzi mi sie że tylko United powalczy z Arsenalem o pierwsze miejsce w Lidze - a szkoda że tylko oni :/ z kolei LM jest nasza - tzn. Liverpoolu
    • Panowie, MU ograł dzisiaj Sunderland, Rooney się przełamał oraz Saha sypnął dwie bramy...I tak bramka Ronaldo była najładniejsza :D

      Ale to nic...dzisiaj MU moze miec lidera i wyprzedzi te lamki Arsenal Londyn :D

      Narazie do 75 minuty jest remis 0:0 z Portsmouth...trzymajmy kciuki.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kornel12345 ().

    • No i elegancko. Po wielu trudach, United dzisiaj spokojnie 4-0 z Sunderlandem. Na dodatek P'mouth zremisowali bezbramkowo z arsenalem i mamy lidera.

      Nie możemy być spokojni, bo teraz wszystkie 19 zespołów będzie nam się śniło po nocach, bo to oni nas gonią, nie my ich :)

      FOREVER UNITED !!
    • greendevil napisał(a)
      nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie że saha nie pasuje do ManU.. nie ten styl chyba. Widzi mi sie że tylko United powalczy z Arsenalem o pierwsze miejsce w Lidze - a szkoda że tylko oni :/ z kolei LM jest nasza - tzn. Liverpoolu


      Czemu nie pasuje? W formie strzelal nie mniej bramek niz RvN, gdyby nie jego podatnosc na kontuzje pewnie bylby podstawowym napastnikiem w United
    • Dzisiaj bardzo spokojnie i pewnie do przodu:) Cieszy fakt przejęcia dowodzenia w tabeli:) Fajnie, że po kontuzji Saha się odblokował, a Arsenal dziś był tak nieporadny. Zobaczymy jak będzie dalej byle było Mistrzostwo i chciałbym zauważyć fakt, że zaczyna się w Styczniu Puchar Narodów Afryki i takie kluby jak Chelsea czy Arsenal oddają kilku wartościowych graczy na ten turniej i to może teraz być decydująca faza w walce o tytuł ale nie uprzedzajmy faktów i czekajmy dalej na znakomitą postawę Naszych Diabełków :D
    • greendevil napisał(a)
      nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie że saha nie pasuje do ManU.. nie ten styl chyba.


      Ta sama sytuacja co z Solskjaerem. Kontuzje nękały go przez całą karierę, ale gdy był zdrowy, to strzelał bramki.

      Saha (moim zdaniem) prezentuje ten sam styl gry co Berbatov. Cichy zawodnik, poruszający się wolno z piłką, tak jakby od niechcenia, lecz jest świetnym "egzekutorem".

      ps. Berbatov ładnie piłki klei ;]
    • red.dragon napisał(a)
      Tak
      ostatni MU wymiata!! chodz z arsenalem sobie nie poradził :?
      ale i tak zawsze z MU ]:-D


      remis był a mieliśmy dużą szanse na wygraną :P
      a tak w ogóle to MU liderem w tabeli i mam nadzieje że sie dugo tak utrzymamy 8)
    • GOOOOOOOOOLLL!!!! Ronaldo strzela 18 bramkę w tym sezonie! Saha świetnie podawał do Giggsa, a jego dośrodkowanie Portugalczyk zamienił głową na bramkę!

      Ferguson przez komórkę porozumiewa się z Carlosem Queirozem... Tymczasem obraz gry się nie zmienia i West Ham wciąż atakuje.

      do przerwy MU prowadzi na Upton Park 1-0
    • QTECK napisał(a)
      Sie wie :)

      Licze na to, że Tevez pokaże, iż nie czuje żadnej skruchy po odejściu z Upton Park ;]


      Powiedział że jak strzeli gola to nie będzie pokazywał że się cieszy.

      Przyjaciół miej blisko, a wrogów jeszcze bliżej
      PRZESZŁOŚĆ
      UNI 21 - TOP450
      UNI32 - TOP250
      UNI 23.org - TOP100
    • ehhh Ronaldo właśnie karnego przestrzelił :| MU nadal prowadzi jedną bramką
      Licze na to, że Tevez pokaże, iż nie czuje żadnej skruchy po odejściu z Upton Park ;]

      właśnie Tevez został zmieniony przez Andersona więc dzisiaj gola na pewno nie strzeli :D
    • Arsenal wygrał z Evertonem na Goodison Park 4:1 po kapitalnym spotkaniu obfitującym w wiele bramek. "Kanonierzy" dzięki temu wracają na fotel lidera Premier League, ponieważ Man United przegrali dziś z West Ham United 1:2.

      2 miejsce tez dobre, na wiosnę i tak powrócimy na tron ! Glory glory Man United
    • Kurde w 60 minucie mi sop cast padl :( o karnym sie po mecczu dowiedzialem bo pozniej dopiero relacje wlaczylem

      Jak WHU strzelilo na 2-1 to juz prawie plakalem :( tragedia

      A Everton - bez komentarza zostawie to co zrobili przy 2 i 3 bramce