Manchester United

    • Jutro dwa klasyki. Liverpool-ManU i Arsenal-Chelsea.Mecze jeden po drugim w C+,będe oglądał. ]:-D Moje typy (i życzenia zarazem),odpowiednio: 0-3 i 0-0 .Pozdrawiam diabelską brać ]:-D ]:-D ]:-D Go ]:-D Go ]:-D
    • Necro(man) napisał(a)
      Jutro dwa klasyki. Liverpool-ManU i Arsenal-Chelsea.Mecze jeden po drugim w C+,będe oglądał.


      Dokładnie, z kumplem który kibicuje Czelsi umówiłem się i razem oglądamy oba mecze do tego browary i czipsy ]:-D

      Przyjaciół miej blisko, a wrogów jeszcze bliżej
      PRZESZŁOŚĆ
      UNI 21 - TOP450
      UNI32 - TOP250
      UNI 23.org - TOP100
    • GLOOOOOORY GLOOOORY MAN UNIIIIITEEEED!!!
      zdecydowanie najlepsza druzyna na swiecie od dziecka ich uwielbiam :D:D w tym sezonia Premier League jest dla ManU!!! Tak jak sezon temu :D o Lige Mistrzow tez powalczą ;] CR7, Kuszczak, Van der Sar, Tevez RLZ!!!!! ;]
    • zbanowany26 napisał(a)
      Tommy napisał(a)
      A ja wam zycze porazki z Liverpoolem :)

      Wszyscy kibice Chelsea licza na to :)


      A ja Wam remisu z Arsenalem :D


      Dzieki :D Myslalem ze o porazce powiesz :P

      Ale remisu nie bedzie :) w tym sezonie jedziemy po tytul :)
    • Jedziecie, jedziecie i nie dojedziecie :) Opona Wam pójdzie :P

      To jak panowie/panie? Miejsca w pubach i na kanapach zarezerwowane?

      Do kibiców liverpoolu: You'll never walk... AGAIN!

      Do kibiców chelsea: Blue is the color, football is the game, blue is the color, chelsea is a... gay!

      Do kibców arsenalu: brak mi słów :D

      UNITED!! For the Glory!!
    • 0:1 do przerwy.Prowadzi oczywiście MANCHESTER po golu Teveza!
      Mam nadzieje że w drugiej połowie Diabły powiększą przewagę nad Liverpool'em.

      UNITED!!UNITED!!

      Przyjaciół miej blisko, a wrogów jeszcze bliżej
      PRZESZŁOŚĆ
      UNI 21 - TOP450
      UNI32 - TOP250
      UNI 23.org - TOP100
    • Tommy napisał(a)
      zbanowany26 napisał(a)
      Tommy napisał(a)
      A ja wam zycze porazki z Liverpoolem :)

      Wszyscy kibice Chelsea licza na to :)


      A ja Wam remisu z Arsenalem :D


      Dzieki :D Myslalem ze o porazce powiesz :P

      Ale remisu nie bedzie :) w tym sezonie jedziemy po tytul :)


      No i The Blues przegrali :D

      Tevez - To dopiero początek pokazu jego umiejętności :)
    • Szczęście sprzyja lepszym:) no w tym roku będzie ciężko o mistrza ale wszystko spokojnie idzie w dobrym kierunku. Najważniejsze, że od 5 lat nie przegraliśmy z Liverpoolem na ich placu to się nazywa dopiero wielkość drużyny bez względu na zmiany kadrowe w tym czasie.
    • zurawski19 widzę ,że fan bydgoskiej zawiszy ja też kto nie skacze jest z poloni hej znasz to? a Gerrard zawsze istnieje zawsze istnieje i wygraliście strasznym fuksem bo Edwin jest coraz starszy
    • Reyvan napisał(a)
      zurawski19 widzę ,że fan bydgoskiej zawiszy ja też kto nie skacze jest z poloni hej znasz to? a Gerrard zawsze istnieje zawsze istnieje i wygraliście strasznym fuksem bo Edwin jest coraz starszy


      A co ma wiek Edwina do naszego fuksa? :E

      Wolniejszy, mniej skoczny? Chyba kpisz, to ze popelnil pare bledow w ostatnim meczy jeszcze go nie "postarza", na dodatek nawet jesli bylby wolniejszy i mniej skoczny to nijak sie to ma do naszego fuksa :quasi:

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zbanowany26 ().

    • A wg mnie to dobrze ze van der S. Jest juz starszy, bo bramkaz mlody jest gorszy od takiego starszego, ze wzgledu na doswiadczenie, a poza tym to szybciej kuszczak zajmie jego miejsce ;p
    • Co do Edwina widzielisce mecz z Liverpoolem ze mowicie o jego bledach ? Zobaczcie dobrze na powtroki ze w obydwu sytuacjach byl to poniekad blad Vidica nie tylko Edwina . 2 razy Vidic sie z nim zderzyl za 1 razem byl faul na Edwinie chyba , ktorys z gracz Lpoolu go zachaczyl ale tego do konca pewien nie jestem ale wtedy stracil rownowage jeszcze przed zderzeniem z Vidiciem wiec cos zatym stalo , a za 2 razem Vidic zrobil krok w tyl i wpadł na Edwina

      Reyven (czy jak to sie pisze ) widziales mecz ze mowisz ze Gerrard gral dobrze ?? Napewno go nie widziales bo zagral 0 Anderson go wylaczyl z gry kompletnie !

      A co do losowania wydaje mi sie ze najgorzej nie trafilismy Lyon nie gra za dobrze , a z Rangersami tez zbytnio dobrze nie zagrali , smiem twierdzic ze gdyby nie Darchevill ( ta sytuacja z 72 minuty) to bysmy grali z Rangers

      P.S, Nowy napastnik w United Angolanczyk Alberto Contreiras Goncalves, czyli inaczej Manucho. 2 krotny krol strzelcow rodzimej ligi , byl 3 tygodnie na testach SAF mowil ze dobry ( zobaczymy w Lutym gdzies ) W Lutym bo w Styczniu na PNA jedzie

      Jego zdjecie z SAFem : manutd.com/default.sps?pagegid={B4CEE8FA-9A47-47BC-B069-3F7A2F35DB70}&newsid=517365

      Kurde a liczylem , ze Agbonlahora sciagna , ale nie mozna go przekreslac . Testy przeszedl a np. Adu ich nie przeszedl wiec cos jednak potrafi

      Post był edytowany 10 razy, ostatnio przez Beny(Mu_fan) ().

    • Za godzine Arsenal - Tottenham , nie ukrywam licze ze koguty cos zdzialaja

      Owszem graja jak graja ale oni zawsze byli ciezkim przeciwnikiem

      Niestety 2-1 dla Arsenalu :/

      Kurcze Robi Kean troche zawalil Kogutom wynik

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Beny(Mu_fan) ().

    • Beny(Mu_fan) napisał(a)

      Niestety 2-1 dla Arsenalu :/

      Kurcze Robi Kean troche zawalil Kogutom wynik


      Oglądałem i żal ogólnie. Przy 1:0 Keane z 5 metrów do pustej w poprzeczkę w woleja i potem przy 1:1 fatalnie strzela karnego, co tradycyjnie się zemściło.

      Reyvan napisał(a)
      zurawski19 widzę ,że fan bydgoskiej zawiszy ja też kto nie skacze jest z poloni hej znasz to?
      znam znam :D hehehe

      No a Meniu dziś szczęśliwie Ronaldo 88 min karny i 2-1 brawo dla naszego asa za spokój i pewny strzał. I dziękuję zawodnikowi Evertonu za faul w 87 minucie na Giggsie w polu karnym szczyt głupoty xD

      Aha i dzisiaj w bramce 90 minut Kuszczaka. W sumie przy bramce nie miał szans ale minus za te fatalne wykopy lewą nogą. Ale jeśli chodzi o postawę czystko bramkarską to bardzo dobre spotkanie.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zurawski19 ().