Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Maul14 napisał(a)
      Kiedys uwielbialem patrzec na Zidane'a :) a teraz mila dla oka gre sprawia mi Cris Ronaldo :) gosc gra poprostu kapitallnie :)


      Nurek jakich mało. Po Youtube krążą świetne filmiki, kto oglądał, ten wie o co chodzi ;) Koleś po prostu zabija swoimi zdolnościami aktorskimi... Najmniejszy kontakt z rywalem często kończy się upadkiem. BO ŻELEK TRACI BALANS :E
    • co jak co ale podoba mi sie Old Trafford, sam miałem przyjemność "połazić" po trybunach, być w szatni i nawet siedzieć na ławce rezerwowych :P

      Musze kiedyś pojechać do nich na mecz... to dopiero przeżycie :)
    • SimonSs napisał(a)
      Maul14 napisał(a)
      Kiedys uwielbialem patrzec na Zidane'a :) a teraz mila dla oka gre sprawia mi Cris Ronaldo :) gosc gra poprostu kapitallnie :)


      Nurek jakich mało. Po Youtube krążą świetne filmiki, kto oglądał, ten wie o co chodzi ;) Koleś po prostu zabija swoimi zdolnościami aktorskimi... Najmniejszy kontakt z rywalem często kończy się upadkiem. BO ŻELEK TRACI BALANS :E


      No z tym sie zgodze, ze aktorem tez jest niezlym, ale kiwki ma czadowe :) Szkoda , ze wczoraj strzelil taka fuksiarska bramke >_> Ogladalem niektore filmy na youtubie z nim w roli aktora i masz racje, ale w sumie on to robi dla druzyny, gdyby gral dla nas tez cieszylibysmy sie z wolnych, ktore wypracowywuje, mowie tu oczywiscie o reprezentacji... Ale w ManU tylko go podziwiam ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maul14 ().

    • Wiślak napisał(a)
      Mam podobne zdanie na temat Ronaldo. Dla mnie nie jest on aż tak bardzo wybitny. Trochę samolubny, a dodatku aktor jakich mało.


      Zgadzam się...


      KapRal_1818 napisał(a)
      Manchester United to mój ulubiony zespół. Tylko trener nawala;/ Np. Transakcja z realem ;/ Totalna porażka


      Ferguson to najlepszy trener/manager na świecie, rzadko ma wpadki, a jeżeli już to lepiej o nich nie wspominać :) .
    • Odwalcie sie od Fergusona. Zeby nie on to ManU by nie istnial. Nie ma na swiecie drugiego tak swietnego teranera jak on. Czy jest na swiecie taki trener ktory by przez 20 lat prowadzil jedna druzyne?????-hehe jest- Sir Alex Ferguson:D:D
    • Kontuzji w tym meczu nabawił się zawodnik Manchesteru, Francuz Mikael Silvestre, który został zniesiony na noszach z boiska.



      Wygrana wygraną ale kontuzja obroncy moze MU troche kosztowac :/ w kazdym razie odrabiaja straty na pewno o mistrza bic sie beda :)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • ADN napisał(a)
      3mam kciuki za Manchester .. jest to 2. z moich ulubionych klubow.. szkoda mi Wayna Rooneya ze ma kontuzje..


      Rooney juz wraca do skaladu. W nastepnym meczu powinien juz grac. Takze spokojnie, teraz zaczna grac swoje:D
    • Maul14 napisał(a)
      Ciekawe co jest przyczyna, ze strzelaja tak malo bramek... :? Moze z czasem bedzie lepiej :D Chelsea tez cos nie idzie najlepiej :? Arsenal liderem... nie spodziewalbym sie...


      no bedzie lepiej jak tylko lista kontuzjowanych sie skroci:) chociaz teraz Silvestr...:(
    • Nie błyszczą... Dziwnie to brzmi. O jakie błyszczenie chodzi? Przecież w Anglii wygrać 5 czy 6 meczów z rzędu to jest wielka sztuka. Tam jest liga wyrównana i w każdym meczu trzeba grać na maxxxa, nie to co w Polsce
    • Mają lekki problem z atakiem...i mają nowych graczy...nie oczekujcie ze zaczną odrazu wygrywać...

      Hargreaves
      Tevez
      Nani

      To jest 3 zawodników...i jak grali z Man. City to widać ze Tevez jeszcze nie był wczuty w tą druzyne...Nani gra duzo takich akcji piętką czy jakies oryginalne zagrania, zawodnicy jeszcze sie nie rozumieją...;]
    • Godlike Cieslak napisał(a)
      Mają lekki problem z atakiem...i mają nowych graczy...nie oczekujcie ze zaczną odrazu wygrywać...

      Hargreaves
      Tevez
      Nani

      To jest 3 zawodników...i jak grali z Man. City to widać ze Tevez jeszcze nie był wczuty w tą druzyne...Nani gra duzo takich akcji piętką czy jakies oryginalne zagrania, zawodnicy jeszcze sie nie rozumieją...;]


      zgadzam sie z ta wypowiedzia ,chcialem wlasnie podobnie napisac :) :)
    • mastermatiboy napisał(a)
      Godlike Cieslak napisał(a)
      Mają lekki problem z atakiem...i mają nowych graczy...nie oczekujcie ze zaczną odrazu wygrywać...

      Hargreaves
      Tevez
      Nani

      To jest 3 zawodników...i jak grali z Man. City to widać ze Tevez jeszcze nie był wczuty w tą druzyne...Nani gra duzo takich akcji piętką czy jakies oryginalne zagrania, zawodnicy jeszcze sie nie rozumieją...;]


      zgadzam sie z ta wypowiedzia ,chcialem wlasnie podobnie napisac :) :)


      Dokladnie tak. Jeszcze nie zapominajmy o Andersonie:)
    • zwroci sie nie bojcie sie ;) MU ma wielu kibicow i na pewno za koszulki jego dostana fortune za inne pamiatki i takie tam wiec stratni nie powinni byc a ze maja swietny sklad moga powalczyc o LM i mistrza kraju a za to wiele kasy idzie
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • mastermatiboy napisał(a)
      Godlike Cieslak napisał(a)
      Mają lekki problem z atakiem...i mają nowych graczy...nie oczekujcie ze zaczną odrazu wygrywać...

      Hargreaves
      Tevez
      Nani

      To jest 3 zawodników...i jak grali z Man. City to widać ze Tevez jeszcze nie był wczuty w tą druzyne...Nani gra duzo takich akcji piętką czy jakies oryginalne zagrania, zawodnicy jeszcze sie nie rozumieją...;]


      zgadzam sie z ta wypowiedzia ,chcialem wlasnie podobnie napisac :) :)


      No w sumie tak :) z czasem bedzie coraz lepiej :)
    • GiGgs* napisał(a)
      Man Utd jak na razie nie ma formy co świadczą wyniki z początku sezonu :(
      Z kim Man utd dzisiaj gra? nie chce mi się szukać :P


      Rzeczywiscie ManU nie zachwyca.
      ManU gra dzisiaj ze Sportingiem Lizbona ;)
    • jesli MU chce awansowac z grupy a pewne jest ze chce dzisiaj nie moze przegrac... nawet remis bedize zlym wynikiem wiec powinni wygrac wszystko jedno w jakim stylu ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235