Manchester United

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • no mam nadzieje ze kieran potraktuje w czasie treningów i meczów Keano jak trenera bo raczej źle by wyszło gdyby cały czas był jego kolegą, jednak powinien miec jakieś zobowiazania i sie go słuchać;]
    • no.. wreszcie jakis meczy MU :D

      Urawa Red Diamonds vs Man Utd ( towarzyski )


      a teraz tak cos dla rozluznienia atmosfery :D hehe

      Kibic Chelsea Londyn, Muzułmanin i Hindus podróżują razem. Zaczyna się ściemniać, wiec zmuszeni są do przenocowania w jedynym motelu w mieście. Właściciel zgadza się, ale mówi, że ma tylko dwa wolne łóżka, wiec jeden z nich będzie musiał spać w chlewie.
      Podróżnicy losują, Muzułmanin przegrywa i udaje się w stronę chlewu.
      Piec minut później wraca do pokoju przeprasza i mówi, że tam jest świnia i on nie może tam spać.
      Kibic Chelsea i Hindus ciągną zapałki, Hindus przegrywa, bierze swoje rzeczy i idzie do chlewu.On również wraca po kilku minutach i mówi, że tam jest krowa i on także nie mógłby tam spać.
      Ociągając się, kibic CFC bierze swój plecak i zmierza do chlewu, żeby trochę się przespać.
      Dwie minuty później do pokoju wchodzi świnia i krowa...

      :D:D:D
    • Lord Sidious-Naboo napisał(a)
      no.. wreszcie jakis meczy MU :D

      Urawa Red Diamonds vs Man Utd ( towarzyski )


      a teraz tak cos dla rozluznienia atmosfery :D hehe

      Kibic Chelsea Londyn, Muzułmanin i Hindus podróżują razem. Zaczyna się ściemniać, wiec zmuszeni są do przenocowania w jedynym motelu w mieście. Właściciel zgadza się, ale mówi, że ma tylko dwa wolne łóżka, wiec jeden z nich będzie musiał spać w chlewie.
      Podróżnicy losują, Muzułmanin przegrywa i udaje się w stronę chlewu.
      Piec minut później wraca do pokoju przeprasza i mówi, że tam jest świnia i on nie może tam spać.
      Kibic Chelsea i Hindus ciągną zapałki, Hindus przegrywa, bierze swoje rzeczy i idzie do chlewu.On również wraca po kilku minutach i mówi, że tam jest krowa i on także nie mógłby tam spać.
      Ociągając się, kibic CFC bierze swój plecak i zmierza do chlewu, żeby trochę się przespać.
      Dwie minuty później do pokoju wchodzi świnia i krowa...

      :D:D:D


      odświeżam :D

      heh...lubie ten kawał :tongue: :rolleyes: :tongue:
    • PeKa napisał(a)
      Manchester wygrał z Seul'em podczas Asia Tour (nie wiem czy to reprezentacja tego miasta czy klub) 4:0 na wyjeździe po bramkach Ronaldo, Evry, Rooney'a i Eagles'a :D graTTki :D


      Bardzo ładnie oby wystrzelili z formą w pierwszych kolejkach ligi a potem tylko zostanie podtrzymywać przewagę :D
    • VDS: To może być mój ostatni sezon w MU
      Holenderski bramkarz Manchesteru United Edwin van der Sar przyznał, że najbliższy sezon może okazać się ostatnim w barwach tego zespołu. Jego rywalem o miejsce w podstawowym składzie jest Polak Tomasz Kuszczak

      Kontrakt 36-letniego van der Sara z "Czerwonymi Diabłami" kończy się za rok. - Być może to mój ostatni rok na Old Trafford. W moim wieku coraz trudniej wytrzymywać trudy całego, długiego sezonu. Zauważyłem to już pod koniec ostatnich rozgrywek, kiedy nie byłem w tak dobrej dyspozycji jak wcześniej - powiedział Edwin van der Sar stacji BBC.

      Wszystko wskazuje na to, że na początku nowego sezonu sytuacja w bramce Manchesteru United będzie identyczna jak przed rokiem - numerem jeden będzie Holender, a jego zmiennikiem Tomasz Kuszczak, który podpisał umowę z Manchesterem Utd. do 2010 roku. Ben Foster przez najbliższe miesiące będzie leczył kontuzję.


      - Gdybym miał 25 czy 28 lat, też bym podpisał kontrakt na trzy bądź pięć lat. Taki wiek dla bramkarza, to jak 21 lat dla piłkarza z pola. Ale ja mam już 36 i jestem blisko zakończenia kariery. Dlatego muszę być ostrożny, nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość i liczyć się z tym, że może mi wkrótce zabraknąć ochoty do gry. A jeśli nie będę w stuprocentowej dyspozycji, to skończę karierę - powiedział van der Sar.

      - Już pod koniec ostatniego sezonu zdarzały mi się błędy, których wcześniej nie popełniałem. Zdaję sobie sprawę, że trudno być w wielkiej formie przez cały sezon, ale nie ukrywam, że te wpadki trochę mnie zaniepokoiły. Zdążyłem już jednak o nich zapomnieć i z optymizmem czekam na nowe wyzwania - zakończył holenderski bramkarz.


      Van der Sar do Manchesteru United trafił z Fulham w 2005 roku. Wcześniej grał w Ajaksie Amsterdam i Juventusie Turyn. W drużynie narodowej rozegrał 119 meczów.


      trochę szkoda, że Van Der Sar kończy karierę...no ale Kuszczak sobie pogra ;)
    • Richard Scudamore potwierdził, że Premier League zaakceptuje każdą decyzję podjętą przez FIFA w sprawie transferu Carlosa Teveza.

      a FIFA na to "Fifa umywa ręce"

      FIFA poleciła, by West Ham i Carlos Tevez skierowali się Komisji Arbitrażowej Sportu w celu wyjaśnienia sporu, dotyczącego przyszłości piłkarza.


      Ciekawe gdzie skieruje go Komisja Arbitrażowa Sportu :P
    • JereManU napisał(a)
      VDS: To może być mój ostatni sezon w MU
      Holenderski bramkarz Manchesteru United Edwin van der Sar przyznał, że najbliższy sezon może okazać się ostatnim w barwach tego zespołu. Jego rywalem o miejsce w podstawowym składzie jest Polak Tomasz Kuszczak

      Kontrakt 36-letniego van der Sara z "Czerwonymi Diabłami" kończy się za rok. - Być może to mój ostatni rok na Old Trafford. W moim wieku coraz trudniej wytrzymywać trudy całego, długiego sezonu. Zauważyłem to już pod koniec ostatnich rozgrywek, kiedy nie byłem w tak dobrej dyspozycji jak wcześniej - powiedział Edwin van der Sar stacji BBC.

      Wszystko wskazuje na to, że na początku nowego sezonu sytuacja w bramce Manchesteru United będzie identyczna jak przed rokiem - numerem jeden będzie Holender, a jego zmiennikiem Tomasz Kuszczak, który podpisał umowę z Manchesterem Utd. do 2010 roku. Ben Foster przez najbliższe miesiące będzie leczył kontuzję.


      - Gdybym miał 25 czy 28 lat, też bym podpisał kontrakt na trzy bądź pięć lat. Taki wiek dla bramkarza, to jak 21 lat dla piłkarza z pola. Ale ja mam już 36 i jestem blisko zakończenia kariery. Dlatego muszę być ostrożny, nie wybiegać zbyt daleko w przyszłość i liczyć się z tym, że może mi wkrótce zabraknąć ochoty do gry. A jeśli nie będę w stuprocentowej dyspozycji, to skończę karierę - powiedział van der Sar.

      - Już pod koniec ostatniego sezonu zdarzały mi się błędy, których wcześniej nie popełniałem. Zdaję sobie sprawę, że trudno być w wielkiej formie przez cały sezon, ale nie ukrywam, że te wpadki trochę mnie zaniepokoiły. Zdążyłem już jednak o nich zapomnieć i z optymizmem czekam na nowe wyzwania - zakończył holenderski bramkarz.


      Van der Sar do Manchesteru United trafił z Fulham w 2005 roku. Wcześniej grał w Ajaksie Amsterdam i Juventusie Turyn. W drużynie narodowej rozegrał 119 meczów.


      trochę szkoda, że Van Der Sar kończy karierę...no ale Kuszczak sobie pogra ;)



      Mi też trochę szkoda, no ale Kuszczak wreszcie będzie mógł regularnie grać
    • T H C napisał(a)
      jeszcze zobaczymy;)
      tylko zeby niemial takiej wpadki jak z kolumbia X(


      taak, ale ja mam nadzieję, że Van Der Sar ładnie się zaprezentuję w tym ostatnim roku na Old Trafford :)
    • JereManU napisał(a)
      T H C napisał(a)
      jeszcze zobaczymy;)
      tylko zeby niemial takiej wpadki jak z kolumbia X(


      taak, ale ja mam nadzieję, że Van Der Sar ładnie się zaprezentuję w tym ostatnim roku na Old Trafford :)


      Racja, niech pokaże, że jest najlepszym bramkarzem świata :)
    • PeKa napisał(a)
      Manchester znowu z kimś wygrał, tym razem 6:0 bodajże podczas tego Asia Tour 2007 :) Nani strzelił bramkę :) to będzie gwiazda nie mniejsza niż Cristiano Ronaldo :)


      Moim zadaniem nikt z grających na tym świeci piłkarzy nie moze obecnie równać sie z Cristiano Ronaldo :D
    • Nioip dla mnie Cristanowi Ronaldo jedynie dorownoje brazylijczyk Kaka:D
      Ciekawe czy szeregi MU zasili Carlos Tevez:D
      Podobno sam wyrazil chec przejscia do czerwoych Diablow:P
    • El Condor_Powraca napisał(a)
      Nioip dla mnie Cristanowi Ronaldo jedynie dorownoje brazylijczyk Kaka:D
      Ciekawe czy szeregi MU zasili Carlos Tevez:D
      Podobno sam wyrazil chec przejscia do czerwoych Diablow:P


      przejść to on bardzo chce...ale go blokują... :O
    • T H C napisał(a)
      tevez juz przeszedl do manU:P
      na 2l etnim wypozyczeniu(nie jestem pewien)


      tak mówiono, ale teraz FIFA się tam do czegoś czepia...i WHU nie chce go puścić... :baby:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez JereManU ().

    • woodess napisał(a)
      No byłby swietny napad w Manu , w WHU to on sie tylko marnowal


      On jeszcze jest w miarę młodym piłkarzem, więc może przez tn rok, dwa nie zmarnował by się, ale będzie dla niego zdecydowanie lepiej, jeśli przejdzie do ManU
    • MU- Guangzhou 3:0:) Manchester jeszcze podczas tegorocznego Asia Tour 2007 nie stracił bramki :D grał Tomek Kuszczak pierwsze 45minut :D bramki strzelali Rooney, Nani, Lee Martin :) przepiękne gole szczególnie tych dwóch ostatnich :D Nani to będzie dopiero gwiazda w Premiership :P
    • PeKa napisał(a)
      MU- Guangzhou 3:0:) Manchester jeszcze podczas tegorocznego Asia Tour 2007 nie stracił bramki :D grał Tomek Kuszczak pierwsze 45minut :D bramki strzelali Rooney, Nani, Lee Martin :) przepiękne gole szczególnie tych dwóch ostatnich :D Nani to będzie dopiero gwiazda w Premiership :P


      Racja, Nani może przebić C. Ronaldo
    • RED DEVIL napisał(a)
      nie zapomnijcie też o Andersonie :D wszystkie nowe nabytki Man Utd zapowiadają sie obiecująco ;)


      nawet bardzo perspektywiczne :] Glazer wreszcie dał trochę kasy na klub :]
    • RED DEVIL napisał(a)
      są sukcesy jest kasa :P sir Alex wie co z pieniędzmi zrobić i w co je zainwestować :D


      zgadzam się całkowicie, Fergi wie w co inwestować nawet duże pieniądze na młodych piłkarzy...nawet te 18mln na C. R. więc o nowych się nie martwię :)