Manchester United

    • Kiedy kupimy Manchester United, zmienimy jego nazwę na Khaybar - powiedział sekretarz generalny Ansar Hezbollahu, Mohammad Bagher Kharrazi.


      słyszeliscie o tym??? Fantazja arabów jest niesamowita, nieprawdaż ;)
    • Mnie osobiście najbardziej cieszy pojawienei się w skałdzie Man Utd argetynśkiego napastnika Carlos'a Tevez'a napewno to zwiększa szanse Czerwonych Diabłów w obronie tytułu, a ja z przyjemnościa bede oglądał jego gre w LM.
    • sunrise_ekwador napisał(a)
      Mnie osobiście najbardziej cieszy pojawienei się w skałdzie Man Utd argetynśkiego napastnika Carlos'a Tevez'a napewno to zwiększa szanse Czerwonych Diabłów w obronie tytułu, a ja z przyjemnościa bede oglądał jego gre w LM.




      ja bardziej ciesze sie z naniego, MU jak widac stawia na mlodych, utalentowanych pilkarzy, tak jak C.Ronaldo, Rooney, czy chociaz by Kuszczak
    • no ja też bardzo się cieszę z Nani'ego, Teveza i tego świetnego Andersona, który został uznany odkryciem roku w FC Porto :) MU będzie wygrywać Premiership rok po roku, chyba, żeby Chelsea się połączyła z Bayernem i Barceloną :)
    • ahhh jaka to czudna druzyna jest :)

      i z jakimi tradycjami ...
      a najpiekniejsze w niej to iz po katastrofie lotniczej
      potrafila sie odbudowac i zdobyc mistrzostwo
      to po prtostu swiadczy o czyms :)
    • [SwEeT AgniesiA] napisał(a)
      ahhh jaka to czudna druzyna jest :)

      i z jakimi tradycjami ...
      a najpiekniejsze w niej to iz po katastrofie lotniczej
      potrafila sie odbudowac i zdobyc mistrzostwo
      to po prtostu swiadczy o czyms :)


      Manu zawsze zaciekle walczy do końca i nigdy się nie łamie:)



      Niestety inauguracja sezonu nie najlepsza


      Manchester U. 0 - 0 Reading
    • Flamzol napisał(a)
      No no ładny start i to u siebie, ale i tak życzę Wam powodzenia bo szacunek do Was mam za odebranie nam tytułu powalczcie z nami i w tym sezonie ;)


      ładny start? 0-0 ... to chyba nie jest jednak ladny start ;) jakby to byl arsenal albo liverpool to jeszcze no ale nie ladny start z przecietnym jak na lige angielska reading... to slabizna przynajmniej patrzac po wyniku bo meczu nie ogladalem byc moze grali super... chyba ze to miala byc ironia ale jakos ci nie wyszla ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • twoj klubik mimo ze wygral to ledwo ledwo ;) znow bedize tak ze jesli cos osiagna to szczesliwie bo w tym roku to juz nie beda potega tak jak wczesniej. Nie czarujmy sie rodzi sie drugi real bez sukcesow.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • a skad wiesz ze akurat tego meczu nie ogladalem? ;> akurat Chelsea dla mnie duzo nie pokazala a dominacja i jeszcze taki wynik nie swiadczy o niej dobrze ;) mistrza miec nie bedzie :]
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • dokładnie...Manchester nie wygrał, niestety tylko remis na inaugurację sezonu z przeciętnym Reading :P no cóz, mam nadzieję, że w następnym meczu juz MU pokaże klasę a w szczególności Rooney, Cristiano Ronaldo, Heargraves i Nani i rozniosą przeciwników :) Chelsea wygrała fartem, a Reading zremisował fartem :)
    • PeKa dokladnie tak jak mowisz :) ale ja i tak licze na Liverpool chociaz pewnie bedzie ciezko osiagnac cos wielkiego ;) a o Chelsea i tak zdania nie zmienie nie zagrali dobrze dali sobie wbic 2 bramki obrone maja dziurawa, nie umiejaca sie dogadac i to sie szybko nie zmieni wiec beda obrywac ;) i oby tak bylo amen.

      ide na urlop :P
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Reading wogole nie istnial na tym boisku :O. Ograniczał sie tylko do obrony i oddal z tego co pamietam 2 strzaly przy okolo 20 MU ^^. Trudno sie mowi nastepne kolejki beda nasze :P. Za tydzien ma juz zagrac Tevez(w derbach Manchesteru ) wiec pozyjemy zobaczymy :)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez peper3 ().

    • Flamzol napisał(a)
      No no ładny start i to u siebie, ale i tak życzę Wam powodzenia bo szacunek do Was mam za odebranie nam tytułu powalczcie z nami i w tym sezonie ;)


      to chyba wy pomarzycie o odebraniu nam tytułu ale zapewne czar waszych marzen o mistrzostwie szybko prysnie :P
    • santacruz napisał(a)
      Flamzol napisał(a)
      No no ładny start i to u siebie, ale i tak życzę Wam powodzenia bo szacunek do Was mam za odebranie nam tytułu powalczcie z nami i w tym sezonie ;)


      to chyba wy pomarzycie o odebraniu nam tytułu ale zapewne czar waszych marzen o mistrzostwie szybko prysnie :P

      a skąd ta pewność??
      W lidze nie ma karnych więc nie będzie tak jak w Community Shield;P
      Mourinho ma nóż na gardle - musi wygrać lige bo inaczej wyleci a gwarantuje wam że zrobi wszystko żeby wygrać premiership.
      swoją drogą to ManU miał wczoraj pecha
      ale szczęście sprzyja lepszym:)
      pozdrawiam
    • PeKa napisał(a)
      dokładnie...Manchester nie wygrał, niestety tylko remis na inaugurację sezonu z przeciętnym Reading :P no cóz, mam nadzieję, że w następnym meczu juz MU pokaże klasę a w szczególności Rooney, Cristiano Ronaldo, Heargraves i Nani i rozniosą przeciwników :) Chelsea wygrała fartem, a Reading zremisował fartem :)
      w pełni sie zgadzam szkoda tego meczu ale są przecież następne :D
      ManU znowu wygr ligę :D
    • Man utd. zrobil bardzo ciekawe transfery i moze powalczyc "w koncu" w lidze mistrzow ;) man Utd , kupil dwoch obiecujacych zawonikow z Portugalii , i Teveza , ktory w reprezentacjii gra dobrze a w West Hamie nie mogl sie przelamac , i jeszcze ten Owen ...... :O
    • ManU jest w tym sezonie potencjalnym kandydatem na mistrza nie tylko kraju ale i europy. Z takim skladem co oni maja w tej chwili moga zdobyc wszystkie trofea.
      Moja ulubiona jedenastka :
      -Van der Sar
      -G.Neville, R.Ferdinand, Vidic, Evra
      -C.Ronaldo, Hargreaves, Scholes, Giggs
      -Ronney, Tevez

      Jestesmy the best!!!!!!!!!!!!!
    • RedRogal napisał(a)
      ManU jest w tym sezonie potencjalnym kandydatem na mistrza nie tylko kraju ale i europy. Z takim skladem co oni maja w tej chwili moga zdobyc wszystkie trofea.
      Moja ulubiona jedenastka :
      -Van der Sar
      -G.Neville, R.Ferdinand, Vidic, Evra
      -C.Ronaldo, Hargreaves, Scholes, Giggs
      -Ronney, Tevez

      Jestesmy the best!!!!!!!!!!!!!

      Jestem podobnego zdania ale nie jestem pewnie jak Tevez sobie poradzi w nowej druzynie
    • RedRogal napisał(a)
      ManU jest w tym sezonie potencjalnym kandydatem na mistrza nie tylko kraju ale i europy. Z takim skladem co oni maja w tej chwili moga zdobyc wszystkie trofea.
      Moja ulubiona jedenastka :
      -Van der Sar
      -G.Neville, R.Ferdinand, Vidic, Evra
      -C.Ronaldo, Hargreaves, Scholes, Giggs
      -Ronney, Tevez

      Jestesmy the best!!!!!!!!!!!!!



      jeszcze Nani'ego bym tu wcisnął :P