Manchester United

    • Manchester United 3:1 Tottenham

      Giggs(karny, Evra)
      King
      Nani(as. Macheda)
      Giggs(karny, Nani)

      Pierwsza połowa jedna groźna akcja, zablokowany strzał Berbatova z 5m. W zasadzie nie widzę nic innego wartego wspomnienia.
      Druga połowa to piętka uwalniająca Evre, który chwile później jest faulowany.
      Odpowiedź Tott'hamu po rożnym, źle zachował się Rafeal, co mnie zdziwiło.
      Niedługo później Macheda krótkim podaniem wypuszcza Naniego, który FENOMENALNIE lobuje Gomeza.
      No i karny wywalczony przez Naniego, bez historii w zasadzie. Wbiegł, chwilę poczekał i mu wbiegł ktoś w plecy.

      United kontrolowało mecz przez 80% czasu, obydwie drużyny nie miały jakiś wybornie klarownych sytuacji. Nie mniej Tott'ham nie może się poczuć skrzywdzony.
      Wierzę, że uda im się zająć 4 miejsce, bo zawsze ich lubiłem niestety z United wszelkie sympatie odchodzą :)
      2 mecze do końca, trzeba to wygrać i liczyć na (sic!) Liverpool.
    • Jako wysunięty rozgrywający całkiem nieźle. Wspomniana już piętka bez której nie byłoby karnego. Oprócz tego parę niezłych rozciągnięć. Niestety bardzo dużo tracił piłek, i nie podobały mi się jego pretensje do kolegów jak mu nie podawali czasem w sytuacjach w których podanie do niego nie było najlepszą możliwością. Owszem, raz słusznie się upominał o piłkę (strzał Valencii), lecz to nie jest zdrowe dla ducha drużyny i nie popieram tego typu rzeczy.
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      kurde , żałuje, że nie mogłem obejrzeć meczu ;)
      ale nie ma to jak dziewczyna :D
      mam tylko pytanie do tych co oglądali , jak spisał się Berbatov?


      Powiem,że Berba spisał się całkiem nieźle! ;)
      Zaliczył kilka celnych podań,miał udział przy pierwszej bramce kiedy to podał do Evry a ten został faulowany i MU miało rzut karny! XD
      Giggs strzelił pewnie dwa karne,chociaż Gomes był bliski obrony w obu przypadkach
      Genialnie się spisał Nani który popisał się piękną bramką,gdzie przelobował bramkarza wkrętką
      To było fenomenalne!
      Moim zdaniem MU grał przyzwoicie 1 połowę,w 2 połowie na początku grał tak samo!
      Aż do momentu stracenia bramki,wtedy to Diabły się pozbierały i przyśpieszyli i gdy już strzelili 2 bramkę ,a potem 3 to już grali na luzie
      Mogli strzelić jeszcze więcej w tych ostatnich minutach meczu!
      Ale i tak wygrał Man United,nieważnie jak!
      Wygrał i to się liczy!
      Man Utd idzie na MISTRZA! :D
      Glory! Glory! Man United!!! ]:-D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez tomek026 ().

    • Hmm tak się zastanawiam czy Vidic rzeczywiście nie zamieni Manchesteru na Barce lub Real :P
      Jak wiadomo od nowego sezonu do Manchesteru wbije 20-letni Smalling.
      A tak młody gracz jak on będzie chcial grac dużo... nie zdziwie sie zatem jak od nowego sezonu Vidic zagra w Hiszpanii :-/ szkoda by było tracić jednego z najlepszych, jak nie najlepszego środkowego obronce swiata :)
    • Dokładnie tak, niestety gdzieś wyczytałem artykuł, że robiono zdjęcia do nowej odsłony (pewnie Fify) i Rooney'a fotografowano w barwach ManUtd oraz Realu..
      Nie wyobrażam sobie go tam, pogrzebałby swoją karierę..
      Chwytam pilota i tak ustawiam głośność
      by jak najmniej dźwięków moich uszu doszło,
      deszcz daje nocy równie dobre tło
      wiem, że to banał ale lubię jego głos
      ~ Mes - Happy Home
    • ale slaby mecz
      united zupelnie nie mialopomyslu na gre pod bramka przeciwnika
      gdyby nie bramka Naniego mecz bez historii
      a Ferguson znowu zamiast dac sie ograc mlodziezy wolal postawic na rytuniarzy w srodku pola
      czyzby w nastepnym sezonie czerwone diably mialy grac najstarszym skladem w lidze?
    • jazz napisał(a):

      ale slaby mecz
      united zupelnie nie mialopomyslu na gre pod bramka przeciwnika
      gdyby nie bramka Naniego mecz bez historii
      a Ferguson znowu zamiast dac sie ograc mlodziezy wolal postawic na rytuniarzy w srodku pola
      czyzby w nastepnym sezonie czerwone diably mialy grac najstarszym skladem w lidze?


      Myślę że skoro jeszcze gramy o mistrza, to nie jest to najlepszy moment na ogrywanie się młodych :P
    • młodzi mieli na to cały sezon, szczególnie Puchar Anglii. W koncówce sezonu trzeba przeciez stawiać na pewniaków. Myśl człowieku :P kto normalny wystawi Ci niepewnego piłkarza do pierwszego składu... jako zmiennika na 20-30 ostatnich minut jeszcze tak, ale od początku odpada :)

      PS. W tym momencie dziwi mnie twoj tok myslenia ^^

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Firo ().

    • To zależy. Mecz u siebie, ze Stoke to dobra okazja żeby dać się wykazać np. Gibsonowi który nie gra zawsze, ale jak gra to nie przynosi nam wstydu. Oprócz niego jeszcze młody skrzydłowy i napastnik do pary dla Rooney'a.
      3 młodych od pierwszej minuty mogłoby wejść, ale to ze Stoke.
      Sunderland to twarde chłopy, 2:2 na Old Trafford, ogrywali najlepsze drużyny angielskie w tym sezonie. No i to był wyjazd.
      Młodziaki w meczu ze Stoke - jasne, ale z Sunderlandem potrzebna była twarda, doświadczona ekipa.
    • Firo napisał(a):

      kto normalny wystawi Ci niepewnego piłkarza do pierwszego składu

      jezeli ten niepewny pilkarz jest zdecydowanie lepszy od innych na swoje pozycji to kazdy normalny postawi na niego
      a mowie tu Rafaelu
      ktory od paru miesiecy gra swietnie
      a jedyne jego bledy wynikaja z nieogrania

      tacy pilkarze jak on powinni sie ogrywac juz w poprzednim sezonie
      dostajac dosyc regularnie swoje 15 minut w koncowce
      ale Ferguson wolal wystawiac swoich zaufanych dziadkow
      a teraz okazuje sie ze brakuje pomocnikow nie mamy bocznego obroncy czy napastnika
      trzeba spojrzec prawdzie w oczy
      swoimi blednymi decyzjami Ferguson prawdopodobnie przegra wszystko w tym roku

      @^Zaborca63^
      dokladnie
      ale oni od dwoch miesiecy powinni grac w kazdym meczu

      swoja droga moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z tym podobno bardziej utalentowanym blizniakiem?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jazz ().

    • Yamato Damashi napisał(a):

      Fabio nie ma szans konkurować z Evrą. Evra jest bez urazowy, nie łapie wiele kartek, rozumie się świetnie z całym blokiem defensywnym i wszystkimi lewo skrzydłowymi. Nie jest zbyt stary.
      Fabio jednym słowem ma przesrane. Szkoda, że nie dawał mu szansy w pucharach, bo tam też Evra grał.


      jak dla mnie to Fabio powinien iść jak najszybciej do jakiegoś klubu angielskiego na wypożyczenie by się ograć w lidze , innego sposobu na jego występy nie widzę , Evra jest obecnie jednym z najlepszych zawodników United i na dodatek w formie
    • ^Zaborca63^ napisał(a):

      Yamato Damashi napisał(a):

      Fabio nie ma szans konkurować z Evrą. Evra jest bez urazowy, nie łapie wiele kartek, rozumie się świetnie z całym blokiem defensywnym i wszystkimi lewo skrzydłowymi. Nie jest zbyt stary.
      Fabio jednym słowem ma przesrane. Szkoda, że nie dawał mu szansy w pucharach, bo tam też Evra grał.


      jak dla mnie to Fabio powinien iść jak najszybciej do jakiegoś klubu angielskiego na wypożyczenie by się ograć w lidze , innego sposobu na jego występy nie widzę , Evra jest obecnie jednym z najlepszych zawodników United i na dodatek w formie
      Podzielam Twoje zdanie Fabio powinien już zacząć szukać jakiegoś nie najgorszego klubu ..
      Evra jest w najlepszej formie należy dodać..
      Jego strzał jest jak strzała, trafia do celu w 80% i jeszcze do tego z jaką siłą 8-/
      Uważam, że Rooney i Evra to jak Messi i Henry. :P
    • ksmks napisał(a):

      Nie wiem o co Ci chodzi, możesz uzasadnić swoją wypowiedź ??
      Bo ja nie wiem o co Ci chodzi..
      Ja miałem na myśli ich zgranie ^^


      nie zrozumiesz, kibic Barcelony zawsze ma inne rozumowanie :D życie..

      ps - Manchester United 4:0 Stoke

      ładne pożegnanie z sezonem 2009/10 ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ^Zaborca63^ ().

    • Zaborca co Ty ode mnie chcesz? :D
      Zaraz mi powiesz, że Henry i Messi są niesamowicie zgrani, tak samo jak Rooney z Evrą i że ksmks ma rację? Wiem, że pałasz nienawiścią do wszystkiego co tyczy Barcy, ale bez przesady... No chyba, że musisz odreagować to, że MU przegrało mistrza :D

      /Brzydkie słówko wymieniłem
      *sisko
      u15 - top 200? (off)
      u56 - top 20 (off)
      uTarazed - top 7 (off)
      uWezn - top 2 (off)
      uAquarius - top 1 (off)
      uEuropa top 2 (off)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez bERN ().

    • bERN napisał(a):

      Zaborca co Ty ode mnie chcesz? :D
      Zaraz mi powiesz, że Henry i Messi są niesamowiciezgrani, tak samo jak Rooney z Evrą i że ksmks ma rację? Wiem, że pałasz nienawiścią do wszystkiego co tyczy Barcy, ale bez przesady... No chyba, że musisz odreagować to, że MU przegrało mistrza :D


      nie muszę nic odreagowywać ;)
      Chelsea zasłużenie wygrała ligę ^^
    • Ben Foster odchodzi z Manchesteru United. Klub z Old Traffford uzgodnił z Birmingham City warunki sprzedaży swojego bramkarza za około 6 milionów funtów. W ekipie "The Blues" Foster zastąpi wracającego do Manchesteru City Joe Harta.
      Negocjacje między klubami toczyły się w miniony weekend. Zakończyły się porozumieniem i w przyszłym sezonie 27-letni Anglik będzie zawodnikiem Birmingham.

      Man Utd otrzyma za zawodnika, który nie potrafił wygrać rywalizacji z Edwinem van der Sarem i Tomaszem Kuszczakiem, 4 miliony funtów, a reszta będzie uzależniona od liczby występów Fostera w lidze i reprezentacji Anglii.



      Jest to ciekawe... jak kupią teraz jakiegoś dobrego bramkarza to Kuszczak też powinien odejść...