Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • saddam1986 napisał(a)


    Kiedyś grałem na kilkunastu uni - teraz gram tylko na 1 - resztę kasuję


    To jest jedyna mądra rzecz jaką napisałeś w tym poście :lol:
    Na kilkunastu uniwersach też bym sobie kiepsko radził. Zawsze możesz w simsy pograć jak nie lubisz rywalizacji. Pewnie jest grupa graczy, którą reprezentujesz, ale zapewniam Cie, że dla reszty graczy rywalizacja (nawet jeśli w większości przegrana) z silniejszymi to czysta przyjemność.

    Lepsi i ci gorsi gracze odchodzą w równych proporcjach, więc Twoja teoria o przyczynach wyludniania jest błędna.

    U44

    graczy: 3.817
    Powyżej 1pk: 3.580
    Powyżej 5k pk: 1.589
    Powyżej 100k pk: 630

    Może nie jest tak źle na u44, ale bardzo szybko spada liczba graczy
  • Originally posted by IJTKPZZ7
    Tomek Xtreme napisał(a)
    IJTKPZZ7 napisał(a)
    Ale jak by to wyglądało?
    Chyba z restartem...:/


    Wątpię, żeby ktokolwiek wtedy wrócił... budować znowu wszystko od nowa ?


    No a jak wyobrazić sobie konta z 7-dmiu un na jednym? Przecież miejsca w galaktyce się powtarzają:/-Nie da się bez restatartu


    A co za problem zmienic kordy o te pare ukladow?
    Nikomu by nie przeszkadzalo ze jego planeta dluzej nie jest na 5:291:4 tylko teraz jest na 5:286:4 w zamian za ludzi do grania..
    Poprostu trzeba chciec a GF ma to w 4 literach i jak uni beda za bardzo wyludnione to poprostu zostana zamkniete tak jak to sie stalo z ogame.de.
  • Raport z 13.02.2008
    Batonn napisał(a)
    Na u61 sytuacja nie jest, az tak zla:
    Graczy ogolnie: 6323
    >= 1 pkt. - 5525 graczy
    >= 100 pkt. - 5105 graczy
    >= 1000 pkt - 4542 graczy
    >= 10000 pkt. - 2645 graczy
    >= 100000 pkt. - 940 graczy


    Obecnie....:
    Graczy ogolnie: 5106
    >= 1 pkt. - 4657 graczy
    >= 100 pkt. - 4372 graczy
    >= 1000 pkt - 3953 graczy
    >= 10000 pkt. - 2511 graczy
    >= 100000 pkt. - 1003 graczy
    Nadal nie jest zle, ale widac brak nowych graczy + bardzo duzo urlopow(przynajmniej w 1 gali)
  • Moim zdaniem nie trzeba przesuwać planet o kilka układów. Wystarczy stworzyć "wymiary". Niestety programiści musieli by włożyć w to sporo pracy. Na pewno przyjemniej grało by się z większą ilością graczy, co za tym idzie, dużo więcej ludzi decydowało by się na wykupienie płatnych dodatków więc podsumowując jest to opłacalna inwestycja (wynagrodzenie dla programistów) dla GF...
  • Xob7 napisał(a)
    (... bla bla bla bla...)
    - wykaż się choć odrobiną empatii i spróbuj zrozumieć swoją ofiarę - jak ona się czuje, gdy jest niewiele po odbudowaniu znowu przez ciebie zezłomowana / zbombardowana

    resztę wniosków wyciągnijcie sami.. - chyba, że chcecie się sami ostać w te i nie tylko grze.. - z ewentualną populacją graczy z punktacją nieprzekraczającą 5k pktów na wiecznych urlopach z literką iI od 200 dni
    (...bla bla bla..)


    Często płaczesz w poduszkę ?
    Dawno nie widziałem/czytałem takiego użalania się.
    Ta gra polega na złomowaniu, podbijaniu itd.
    W szachy też nie grasz bo przeciwnik Cię ogrywa ?
    ]:-D ]:-D Trochę luzu :P Jak zezłomują, to się trzeba odbudować.
    Jeśli nadal Cię złomują - to znaczy, że obrałeś złą taktykę i tyle.
    Większość z przegranych doszukuje się winy w 'tych złych przeciwnikach' :P A może trzeba spojrzeć na samego siebie ??
    Dostałem złoma = przeciwnik był lepszy, znalazł mój słaby punkt, wykorzystał mój błąd. I nie, to nie jest jego wina, że jest lepszy. To moja wina, że jestem słabszy.
    Jeśli spędza 24h przy grze dlatego, że chce być lepszy to jego wybór.
    Zwycięstwo wymaga poświęcenia ;)


    Inna sprawa to, czy warto poświęcić nockę na zezłomowanie kogoś w takiej grze jak ogame. Co kto lubi :)


    Pozwól, że użyję twojego języka - "bla bla bla" - ja się nie użalam, tylko stwierdzam fakt - takich ludzi, co to dostają np 50 złomów i rezygnują z gry jest wielu. Jeśli tobie odpowiada taka sytuacja, że np 90% ludzi odchodzących z uni rezygnuje właśnie przez ataki a pozostałe 10% z wyboru lub ze sklerozy o zalogowaniu, to jest wszystko w porządku.

    Niektórzy - w tym również i ty nie rozumiesz o czym piszę - to ostatni raz napiszę - nie masz moona a masz flotę, to jesteś nikim - falanga i po tobie - nawet z misją na PZ lub na stacjonuj - wielu moich znajomych właśnie straciło w taki sposób flotę - na to nie ma sposobu by się uchronić - kwestia tego czy trafisz na upierdliwca - widać, że nie którzy nie potrafią zrozumieć samej teorii - to na 99% oprawcy - gdybyś sam zaczynał grę, to byś wiedział jak to jest być gnębionym - 3 ataki dziennie o różnych porach - ciekawe na co byś uzbierał i jak długo pociągnął..

    A co do płakania w poduszkę - nigdy nie płaczę w poduszkę - a poza tym raczej nie wstydzę się łez (tak mi się wydaje), choć staram się to ukrywać (tzn wycierać - lecz nie zawsze) - przez grę raczej nigdy nie płakałem i płakać nie mam zamiaru.
    A jeśli już miałoby do tego dojść - to skończę z ogame definitywnie.


    oprawca napisał(a)
    saddam1986 napisał(a)


    Kiedyś grałem na kilkunastu uni - teraz gram tylko na 1 - resztę kasuję


    To jest jedyna mądra rzecz jaką napisałeś w tym poście :lol:
    Na kilkunastu uniwersach też bym sobie kiepsko radził. Zawsze możesz w simsy pograć jak nie lubisz rywalizacji. Pewnie jest grupa graczy, którą reprezentujesz, ale zapewniam Cie, że dla reszty graczy rywalizacja (nawet jeśli w większości przegrana) z silniejszymi to czysta przyjemność.

    Lepsi i ci gorsi gracze odchodzą w równych proporcjach, więc Twoja teoria o przyczynach wyludniania jest błędna.

    U44

    graczy: 3.817
    Powyżej 1pk: 3.580
    Powyżej 5k pk: 1.589
    Powyżej 100k pk: 630

    Może nie jest tak źle na u44, ale bardzo szybko spada liczba graczy


    W simsy kiedyś się grało - ale to nudne jest jak diabli. Czysta przyjemność z przegranej to chyba dla masochistów !
    Można przegrać i olać to - to się nazywa "umieć przegrywać", ale też jest coś takiego jak nieczysta gra, bo np jaką szansę na wygraną w szachy ma 2-letnie dziecko z osobą 30-letnią ??
    Czytaj - jaką ma szansę gracz, który wyszedł z noobprotection z osobą, która gra na serwerze / uni od kilku lat mogąc liczyć tylko samemu na siebie?

    Jak dalej nie rozumiesz powagi sytuacji to zobacz w liczebność uni oraz statystyki ucieczek z uni osób z powyżej np 5k pktów - przez złoma.
    (statystyki w sensie - oglądając np ST lub mini st, że dany gracz znalazł się tam w ostatnim miesiącu 10 razy jako przegrany i zobacz czy za pół roku będzie jeszcze grać, bo co miesiąc kolejne 10 st lub mini st dochodzi)
    Grać może i by grał - ktoś, kto jest celową farmą dla silniejszych graczy i nie tylko - np kolega kogoś z top 10, aby nie zrobić push'a ale oddawać surowiec - ilu graczy tak robi ? Z tego co mi wiadomo (z relacji innych osób oraz z obserwacji własnych) - bardzo wielu.
  • saddam,

    oj już dobrze obiecuję że od dzisiaj nie będę nikogo farmić, kto ma mniej pkt ode mnie, dzięki temu sfarmi go ktoś inny...
    cieszysz się?
    dostajesz po dupie, tzn ze nie potrafisz grac i tyle więc zacznij w sims.
    o_o
  • dydek napisał(a)
    Originally posted by IJTKPZZ7
    Tomek Xtreme napisał(a)
    IJTKPZZ7 napisał(a)
    Ale jak by to wyglądało?
    Chyba z restartem...:/


    Wątpię, żeby ktokolwiek wtedy wrócił... budować znowu wszystko od nowa ?


    No a jak wyobrazić sobie konta z 7-dmiu un na jednym? Przecież miejsca w galaktyce się powtarzają:/-Nie da się bez restatartu


    A co za problem zmienic kordy o te pare ukladow?
    Nikomu by nie przeszkadzalo ze jego planeta dluzej nie jest na 5:291:4 tylko teraz jest na 5:286:4 w zamian za ludzi do grania..
    Poprostu trzeba chciec a GF ma to w 4 literach i jak uni beda za bardzo wyludnione to poprostu zostana zamkniete tak jak to sie stalo z ogame.de.

    A czy ty myślisz, że zrobi to program? Nie. Tkaie coś nie jest takie proste i nie chodzi "tylko" o przesunięcie o pare układów, bo Go byłoby wtedy [3x7] 21 i ty sobie wyobrażasz, żeby przemieścili planety 14 tysięcy graczy?


  • Niektórzy - w tym również i ty nie rozumiesz o czym piszę - to ostatni raz napiszę - nie masz moona a masz flotę, to jesteś nikim - falanga i po tobie - nawet z misją na PZ lub na stacjonuj - wielu moich znajomych właśnie straciło w taki sposób flotę - na to nie ma sposobu by się uchronić - kwestia tego czy trafisz na upierdliwca - widać, że nie którzy nie potrafią zrozumieć samej teorii - to na 99% oprawcy - gdybyś sam zaczynał grę, to byś wiedział jak to jest być gnębionym - 3 ataki dziennie o różnych porach - ciekawe na co byś uzbierał i jak długo pociągnął..


    skoro latasz z planety na pz to się nie dziw, że Cię złomują :lol:

    śmieszne tezy wysuwasz. Jeżeli ktoś po wyjściu z okresu zieloności się pilnuje i ma pojęcie o grze to nic mu się nie stanie.

    I jeszcze do tego czerwonego fragmentu- nie masz moona to nie budujesz floty. proste.
  • bloodsucher napisał(a)


    Niektórzy - w tym również i ty nie rozumiesz o czym piszę - to ostatni raz napiszę - nie masz moona a masz flotę, to jesteś nikim - falanga i po tobie - nawet z misją na PZ lub na stacjonuj - wielu moich znajomych właśnie straciło w taki sposób flotę - na to nie ma sposobu by się uchronić - kwestia tego czy trafisz na upierdliwca - widać, że nie którzy nie potrafią zrozumieć samej teorii - to na 99% oprawcy - gdybyś sam zaczynał grę, to byś wiedział jak to jest być gnębionym - 3 ataki dziennie o różnych porach - ciekawe na co byś uzbierał i jak długo pociągnął..


    pff ten kto daje zlapac sie na cos takiego nie potrafi myslec strategicznie jest wiele sposobow zeby uniknac konflitku flot nawet jesli agresor posiada falange i nas juz wykrył ;/
    apro po fajnego wczoraj buga przez przypadek znalazłem :D związanego z rakietami miedzyplanetarnymi... wiadomo, że się nim nie pochwale gdyż to wiązałoby się to z szybką interwencją w likwidacji tego buga :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez djmarcin87 ().

  • djmarcin87 napisał(a)
    bloodsucher napisał(a)


    Niektórzy - w tym również i ty nie rozumiesz o czym piszę - to ostatni raz napiszę - nie masz moona a masz flotę, to jesteś nikim - falanga i po tobie - nawet z misją na PZ lub na stacjonuj - wielu moich znajomych właśnie straciło w taki sposób flotę - na to nie ma sposobu by się uchronić - kwestia tego czy trafisz na upierdliwca - widać, że nie którzy nie potrafią zrozumieć samej teorii - to na 99% oprawcy - gdybyś sam zaczynał grę, to byś wiedział jak to jest być gnębionym - 3 ataki dziennie o różnych porach - ciekawe na co byś uzbierał i jak długo pociągnął..


    pff ten kto daje zlapac sie na cos takiego nie potrafi myslec strategicznie jest wiele sposobow zeby uniknac konflitku flot nawet jesli agresor posiada falange i nas juz wykrył ;/
    apro po fajnego wczoraj buga przez przypadek znalazłem :D związanego z rakietami miedzyplanetarnymi... wiadomo, że się nim nie pochwale gdyż to wiązałoby się to z szybką interwencją w likwidacji tego buga :)




    No to ja ci radzę, lepiej się podziel znajomością, tego buga, gdyż gdy się nie podzielisz i będziesz go wykorzystywał to to dostaniesz po prostu bana za bugusing... ^^
  • bloodsucher napisał(a)


    Niektórzy - w tym również i ty nie rozumiesz o czym piszę - to ostatni raz napiszę - nie masz moona a masz flotę, to jesteś nikim - falanga i po tobie - nawet z misją na PZ lub na stacjonuj - wielu moich znajomych właśnie straciło w taki sposób flotę - na to nie ma sposobu by się uchronić - kwestia tego czy trafisz na upierdliwca - widać, że nie którzy nie potrafią zrozumieć samej teorii - to na 99% oprawcy - gdybyś sam zaczynał grę, to byś wiedział jak to jest być gnębionym - 3 ataki dziennie o różnych porach - ciekawe na co byś uzbierał i jak długo pociągnął..


    skoro latasz z planety na pz to się nie dziw, że Cię złomują :lol:

    śmieszne tezy wysuwasz. Jeżeli ktoś po wyjściu z okresu zieloności się pilnuje i ma pojęcie o grze to nic mu się nie stanie.

    I jeszcze do tego czerwonego fragmentu- nie masz moona to nie budujesz floty. proste.


    Taka strategia może i jest dobra na stare / wyludnione uni, gdzie tylko eko się robi - tyle, że surowca nie uchronisz wtedy jak cię ktoś 3x dziennie napada - i nic ci nie da zamrażanie w burzenie a potem budowanie oraz badania, kiedy musisz zbierać z 9 planet przez tydzień żeby coś konkretnego wybudować, bo w tym czasie zostaniesz napadnięty 9 x 3 = 27
    27 x 7 dni = 189 razy - wtedy ten okres się wydłuży z 7 dni do... - właśnie.. - ilu ???

    A co - nie wierzysz, że są tacy upierdliwcy ? Może chciałbyś trochę empirii ?
    Ja niestety znam takich i na nic nie można z nimi uzbierać.. - całe szczęście, że są różne galaktyki.. - tyle że nie ma gwarancji, że ten typek się zaraz tam nie osiedli.. :>

    Jak się nie zmieni mentalność graczy to stare uni zawsze będą puste / pustoszejące - patrz - sygna
  • saddam1986 napisał(a)
    [...] na to nie ma sposobu by się uchronić - kwestia tego czy trafisz na upierdliwca - widać, że nie którzy nie potrafią zrozumieć samej teorii - to na 99% oprawcy - gdybyś sam zaczynał grę, to byś wiedział jak to jest być gnębionym - 3 ataki dziennie o różnych porach - ciekawe na co byś uzbierał i jak długo pociągnął..


    Pozwolę sobie wtrącić parę groszy.

    Oczywiście, jak się trafi jakiś farmer-napaleniec, to oczywiście żyć nie da. Ale tak z ręką na sercu - dużo jeszcze jest takich?

    Ja nie mam serca do faremek :) - jak widzę że leży dużo, bez obrony i niepilnowane to lecę - w myśl zasady "jak nie ja to ktoś inny". Ale podchodzę to tego inaczej - jak obrońca się odezwie, zagada albo poprosi o zawrócenie - to zwyczajnie zawracam, nie widzę sensu rozwalania dla samego rozwalania. Inna sprawa, gdy taki obrońca siedzi cicho i ani be, ani me - jaki miałbym mieć powód aby NIE atakować? Poza tym - nie oszukujmy się - taka to już gra, ze się młóci innych. Więc pisanie o innych graczach "oprawcy" jest trochę ironiczne :)

    Inna rzecz - jak ktoś robi flotkę, to w jakim celu? Żeby ładnie wyglądało, czy żeby atakować innych? Bo nie uwierzę, że ktoś robi 100OW, 100Pa i 30 Niszczycieli a potem ma pretensje, że przez noc to ktoś zezłomował. No bo on to w celech pokojowych stawiał :)

    Więc albo flotka, albo eko, zależnie od charakteru, wolnego czasu i predyspozycji.

    Pozdrawiam
    Artur
    Top20 Uni28: ab ovo usque ad mala [OFF]
    Va'esse deireádh eap eigean...

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez zmechuU28 ().

  • Zarzucę kolejny pakiecik grozy z wybranych uni :O

    4 - 2.751.840 (Miejsce 225 z 1.574)
    14 - 5.319.579 (Miejsce 83 z 1.584)
    19 - 3.303.427 (Miejsce 170 z 1.791)
    21 - 4.727.737 (Miejsce 102 z 1.580)
    24 - 2.141.132 (Miejsce 262 z 1.807)

    Unie 4, 14, 21 leżą na deskach :/
    Nie pamiętam kiedy ostatnio było tak źle.
    Jeszcze miesiąc temu na tych uniach było minimum 1.800 graczy.
    Na uni 19 tendencja drastycznie spadkowa, z dnia nadzień odpada minimum kilka kont.
    Uni 24 o dziwo trzyma poziom :E

    Nie chcę mi się szukać w archiwum na GG, ale znajomy podesłał mi staty z 1.494 graczami. Nie pamiętam jakie to uni niestety.

    Ciekaw jestem ile jeszcze nowych uni zostanie otwartych w tym roku 8-/
    Najlepiej otwierać co dwa tygodnie, wtedy zyski z antymaterii byłyby wprost cudowne :quasi:

    Gdzie czasy kiedy zaczynałem? Gdzie czasy kiedy wejście do top 1.500 na starym uni było powodem do radości?
    82 mST - 33.722 % ~ || Uni Quantum - przed UF [OFF] || ~ 21 ST - 86.987 %

    Uni Quantum - 297 badań [ON]


  • Uni 5:

    Obecnie graczy --> 1852
    Od miejsca 1475 zaczynają się konta z co najmniej 1 punktem

    No i tak cały czas się waha ta liczba, raz ostro w dół, raz ostro w górę. Jak poziom graczy spadł poniżej 1800 to w jeden dzień nastąpiła szybka reakcja i ilość kont szybko poszybowała w górę, zatem jakiś dobry duszek czuwa nad tym uni, hehe
    Ex

  • Ostatnia aktualizacja tylko potwierdza, że przez jakiś czas wcześniej wszystkie uni musiały być "reanimowane" kontami-widmami, tworzonymi dla zabawy lub tylko po to, żeby się "dokopać" do odległych galaktyk ze swoja planetą-matką. Od ok. miesiąca mamy nową stronę startową, wiec nikt nie był w stanie (lub raczej, nikomu się nie chciało) napisać działającego programiku do tworzenia kont-widm :D
  • Cyberdemon napisał(a)
    Ostatnia aktualizacja tylko potwierdza, że przez jakiś czas wcześniej wszystkie uni musiały być "reanimowane" kontami-widmami, tworzonymi dla zabawy lub tylko po to, żeby się "dokopać" do odległych galaktyk ze swoja planetą-matką. Od ok. miesiąca mamy nową stronę startową, wiec nikt nie był w stanie (lub raczej, nikomu się nie chciało) napisać działającego programiku do tworzenia kont-widm :D


    Nie zgodzę się ,miałem sąsiada który był przez kilka miesięcy iI... Może po prostu konta nie były kasowane?
  • Możliwe, ale w takim razie powinna się była gdzieś się pojawić informacja na ten temat (chyba że istnieje jakieś proste wytłumaczenie oparte o mechanizm gry). Wydaje mi się, że jeśliby tak było, to przez tyle czasu zapewne ktoś by zauważył, że wiele kont nie znika.

    W każdym razie, sądzę, że to właśnie przez nową stronę startową mamy tak widoczny odpływ kont.
  • Albo miał np komandora. Jeśli jest aktywny (oficer także) to konto nie kasuje się ;)

    Chyba, że tak właśnie specjalnie niemcy nie kasowali takich kont, wyłaczyli automatyczne kasowanie i tyle ;)

    Ale i tak nie ma źle ;) Na jakimś tam litewskim jest 1000 graczy, a na duńskim czy innym już nie pamiętam 800 XD

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik napisał(a)
    Albo miał np komandora. Jeśli jest aktywny (oficer także) to konto nie kasuje się ;)

    Chyba, że tak właśnie specjalnie niemcy nie kasowali takich kont, wyłaczyli automatyczne kasowanie i tyle ;)

    Ale i tak nie ma źle ;) Na jakimś tam litewskim jest 1000 graczy, a na duńskim czy innym już nie pamiętam 800 XD


    Masa jest serwerów zagranicznych na których ilość graczy nie przekracza 300 , nam zostaje się więc cieszyć że nie spadamy na razie poniżej 1500 :)
  • Dlatego ja nie narzekam, tylko gram sobie dalej ;)

    A inni niech robią co chcą ;)

    Zresztą zawsze znajdzie się parę osób, które kupują antymaterię i póki nie będą musieli dokładac do interesu (bynajmniej dużo) to nie skasują uni.

    Wiedzą dobrze, że przez taką akcję inni gracze z innych uni mogą zrezygnowac. A nóż odejdą Ci co kupowali antymaterie ;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Ludzie to nie jest problem nowych Uni
    Żaden rozsądny gracz nie zacznie na starym uni bo po co?
    Gracze z topowych sojuszy mają legalne multikonta na ich sukces pracuje ileś kont a taki noobek aby powstał mu pierwszy moon musi podstawić ileś własnej floty.
    Spójrzcie na naszych flociarzy potrafią co parę dni zmieniać lokalizacje kolonii lotnych a czemu? Bo inne konto za damo zrobi im moona podleci ze swoimi GS-ami i strąci moona ofiary, a potem juz zupełnie legalnie zysk wędruje do stoczni flociarza, a co taki nowy może na to poradzić NIC. Zaczyna grać - szybko orientuje się co jest grane i spada na nowe UNI, ale tam wcale nie jest lepiej ledwo powstanie nowe uni juz elo gracze montuja ekipe na tworzenie moonowki i po powiedzmy 3tygodniach maja moona co dla przecietnego gracza jest prawie nieosiagalne a jak nawet to na danym etapie gry niewyobrażalnie kosztowne.
    Pozdrawiam

    P.S. Zeby nie było niedomówień sam z tego też korzystam :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szybki Ben 1 ().

  • Czyli, że przyznajesz się, że masz multikonto tak ? :lol:

    Tobie raczej chodzi o to, że gracze mają moonowki, że ktoś inny im prowadzi drugie konto moonówe. Tylko że to robi inny gracz, więc o multikoncie nie ma mowy. Często jest przeciez ze w sojuszu jest jedna znana moonówka. I każdy gracz nawet noobek idzie do jakiegoś sojuszu gdzie to jest;) I nie widzę problemu;)

    S:4000 ACS:7608
    ST:71 7Dni-9ST
    [21:40]marcik>wiercipupka;P
    [22:07]marcik wklada marchewke do nosa czesiownik
    [22:11]marcik wyciaga por i chlosta czesiownik ile wlezie
    [19:43]marcik drapie Czesiownik za uszkiem:D
  • Czesiownik przecież napisałem LEGALNE a jak można samemu legalnie siedzieć :), ale tak właśnie o to mi chodzi.

    Porównaj sobie sojusz powiedzmy top1 z moonowkami i kontami Gs-wymi po 2.000.000 punktów i sojusz top 20 z kontem moonowym 150.000 punktów i bez grawitonów Nawet nie ma o czym mówić

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szybki Ben 1 ().