Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Hawk napisał(a)
    Avek^ napisał(a)
    Hawk napisał(a)
    wolałbym połączenia uni , i spaść w top ,

    Co racja to racja ale...
    jak sobie wyobrażasz połączenie uni?

    Multikonta, problemy z rozłożeniem... a GF ma to gdzieś, ponieważ oni widzą tylko 0 które wchodzą na ich konta :>



    wiem , że to nie jest takie proste , ale chcącego nic trudnego ... :D

    GF by coś wymyślił , i po za tym GO by było chyba więcej , bo byśmy na bezrobociu z żadnego uni ich nie zostawili :D




    ale posłuchaj. GF ma graczy w pupie :) po co mieli by sie meczyc nad laczeniem uni jesli by im to zadnego zysku nie przyniosło ?

    stan u32 - 2970 kont

    //Hellgirl
  • n00bsik to ze GF ma graczy w pupie wiadomo nie od dzis ;) Wydaje mi sie jednak ze polaczenie kilku uni w jedno przynioslo by im wieksze zyski, chociazby dlatego ze musieliby utrzymywac mniej serwerow ;p

    //Hellgirl
  • Patrix napisał(a)
    n00bsik to ze GF ma graczy w pupie wiadomo nie od dzis ;) Wydaje mi sie jednak ze polaczenie kilku uni w jedno przynioslo by im wieksze zyski, chociazby dlatego ze musieliby utrzymywac mniej serwerow ;p

    //Hellgirl

    Nie uważasz, że po części przeczy to samo sobie? :>
    Skoro mniej serwerów = mniej graczy = mniej $$ a na to sobie GF nie może pozwolić.

    Żeby było śmieszniej, GF przerwał realizować Ideas Planet Projekt więc żaden z naszych pomysłów na uratowanie tego co jest do uratowania nie przejdzie.

    Źródło:
    Chcesz wiedzieć co robi IP Team? Zajrzyj tutaj!


    Chociaż dobrym rozwiązaniem by było, gdyby na wszystkich uniach dodać derbis z obrony ale zaraz się bunkrownicy podniosą :rolleyes:

    Co by nie było offtopu:
    u22 - 2.852.
    u39 - 3.398.
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Jedno jest pewne- ogame dni świetności ma już dawno za sobą. O tej grze słyszeli już niemal wszyscy i kto miał grać to gra lub grał, więc rzeszy nowych graczy się raczej nie spodziewajmy (chyba, że tych najmłodszych którzy właśnie uczą się podstaw obsługi komputera :D). A jeśli wziąć pod uwagę fakt, że uniwersów przybywa, a populacja graczy się zmniejsza, to normalne jest, że gra staje się coraz nudniejsza, bo na każdym uni zaczyna wiać nudą. Tej gry już nie da się uratować, chyba, że GF zamknie część uniwersów, co jest tak prawdopodobne, jak to, że Polska zdobędzie mistrzostwo Azji w piłce nożnej :D
    Mówiąc krótko... koniec wszechświata(ów) jest bliski :)

    uni34- 2.770
    ilość graczy z ilością pkt powyżej 5k- 1230
    8-)
    Kto biega bez głowy, szybko się męczy.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Skrytobojca ().

  • Avek zalezy jak na to patrzec, mysle ze jesliby polaczyli kilka serwerow w jeden to bylaby wieksza chec gry i rywalizacji dzieki czemu ludzie kupowaliby te #$%^& komandery oficery itp ;) Z tego co slyszalem ( chociaz to mogla byc tylko legenda) to na niemieckim ogame laczenie serwerow mialo miejsce wiec jesli tak to jest prawdopodobienstwo ze u nas tez tak zrobia ;)



    ps. HellGirl a tego wyzej to nie poprawilas :(

    //Bo nie zauważyłam :O,
    Hellgirl
  • Patrix napisał(a)
    Avek zalezy jak na to patrzec, mysle ze jesliby polaczyli kilka serwerow w jeden to bylaby wieksza chec gry i rywalizacji dzieki czemu ludzie kupowaliby te #$%^& komandery oficery itp ;) Z tego co slyszalem ( chociaz to mogla byc tylko legenda) to na niemieckim ogame laczenie serwerow mialo miejsce wiec jesli tak to jest prawdopodobienstwo ze u nas tez tak zrobia ;)



    ps. HellGirl a tego wyzej to nie poprawilas :(

    Spojrzałem na listę uni na ogame.de i powiem, że liczba 73uni robi wrażenie.
    Nie wiem jak tam stoją z listą obecności ale i tak nieźle [ale to pewnie przez to, że Niemcy są troszkę większe].

    Nie widziałem, żeby tam były jakieś unie łączone, chociaż może.
    Ale największy problem nie stoi w multikontach, pozycjach ale w zaangażowaniu GF które jest ekhm... beznadziejne? ^^


    Zua i niedobra Hellgirl :bicz: ^^ //Tititi, nie tak mocno ^^ - Hellcia
    //Postaram się być delikatny a zarazem... mrum ;}


    u22: 2.856
    czyli przybyło osób: sztuk cztery xF
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez brak2sensu ().

  • Avek^ napisał(a)
    Patrix napisał(a)
    Avek zalezy jak na to patrzec, mysle ze jesliby polaczyli kilka serwerow w jeden to bylaby wieksza chec gry i rywalizacji dzieki czemu ludzie kupowaliby te #$%^& komandery oficery itp ;) Z tego co slyszalem ( chociaz to mogla byc tylko legenda) to na niemieckim ogame laczenie serwerow mialo miejsce wiec jesli tak to jest prawdopodobienstwo ze u nas tez tak zrobia ;)



    ps. HellGirl a tego wyzej to nie poprawilas :(

    Spojrzałem na listę uni na ogame.de i powiem, że liczba 73uni robi wrażenie.
    Nie wiem jak tam stoją z listą obecności ale i tak nieźle [ale to pewnie przez to, że Niemcy są troszkę większe].

    Nie widziałem, żeby tam były jakieś unie łączone, chociaż może.
    Ale największy problem nie stoi w multikontach, pozycjach ale w zaangażowaniu GF które jest ekhm... beznadziejne? ^^


    Zua i niedobra Hellgirl :bicz: ^^ //Tititi, nie tak mocno ^^ - Hellcia


    u22: 2.856
    czyli przybyło osób: sztuk cztery xF


    to przyjrzyj sie dobrze na tym niemieckim na listę uni i zobaczysz że nie ma takich uni jak 6 i bodajże 22

    nie jestem pewny czy je skasow3ali ale może je połączyli, może jakiś modek wie co jest tam grane ? 8-)
  • el Patron napisał(a)
    to przyjrzyj sie dobrze na tym niemieckim na listę uni i zobaczysz że nie ma takich uni jak 6 i bodajże 22

    nie jestem pewny czy je skasow3ali ale może je połączyli, może jakiś modek wie co jest tam grane ? 8-)

    A no faktycznie ^^

    Nie mają uni 6 i 24.
    Ale wątpię by były przydzielane do innych, chociaż jest to podwórko GF więc może...

    Wątpię by nasze Modki się interesowały ogame.de, chyba, że tam np. grają or something like that ^^


    u39: 3.420
    Przybyło ok. 20 osób więc nie jest źle ^^
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • przed wakacjiami jak jeszcze grałen na uni 48 próbowałem jakoś ratować tamtejszą populacje graczy, wpadłem na pomysł stworzenia recyklingu konto na naszym uni, niestety modek zamknął temat, ale mi wydaje mi sie że ten pomysł był dobry i na pewno duzo konto zostało by uratowanych
    tutaj można zobaczyć tamten temat
    Recykling kont - u48


    innym moim pomysłem było tez stworzenie sojuszu-akademi do której wstępowali by gracze od 0 pkt i byli by pod ochroną elity Universum i dostawali by surke na rozbudowę, wydaje mi sie że pomysł tez dobry ale po moim odejściu z uni mało kto sie nim interesuje
    link - Akademia dla nowych graczy - uni 48
  • Cmdr_Raziel napisał(a)
    u 46:
    1.406.837 (Miejsce 158 z 2.715)
    Kto da mniej ^^

    Proponuje wklejać tylko jak będzie gdzieś mniej.

    W końcu coś się dzieje, może w końcu będzie jakaś reakcja władz. Tylko ciekawe jaka? Więcej botowych kont ^^


    ja dam
    u21 (Miejsce 108 z 2.702)
    ale tak szczerze powiedziawszy to jak patrzę na sąsiada który już ponad 2 miechy siedzi na urlopie to spadł z 520 na 526 miejsce...
    fajnie wiedzieć że jest może z 400 aktywnych graczy
  • Cmdr_Raziel napisał(a)
    U46
    1.416.424 (Miejsce 156 z 2.643) Kto da mniej :D

    Ostatnio ostro lecą te konta...


    not o widzę że cienizna, tyle graczy to szok o_o

    uni 48 (Miejsce XXX z 2.703)

    uni 29 (Miejsce XXX z 3.092)
  • el Patron napisał(a)
    Cmdr_Raziel napisał(a)
    U46
    1.416.424 (Miejsce 156 z 2.643) Kto da mniej :D

    Ostatnio ostro lecą te konta...


    not o widzę że cienizna, tyle graczy to szok o_o

    uni 48 (Miejsce XXX z 2.703)

    uni 29 (Miejsce XXX z 3.092)

    ale uni 48 przecież młode ...
    to jest masakra !!!!!! : 1.072.156 (Miejsce 198 z 2.703) uni 48 :| RZal
  • el Patron napisał(a)
    przed wakacjiami jak jeszcze grałen na uni 48 próbowałem jakoś ratować tamtejszą populacje graczy, wpadłem na pomysł stworzenia recyklingu konto na naszym uni, niestety modek zamknął temat, ale mi wydaje mi sie że ten pomysł był dobry i na pewno duzo konto zostało by uratowanych
    tutaj można zobaczyć tamten temat
    Recykling kont - u48


    innym moim pomysłem było tez stworzenie sojuszu-akademi do której wstępowali by gracze od 0 pkt i byli by pod ochroną elity Universum i dostawali by surke na rozbudowę, wydaje mi sie że pomysł tez dobry ale po moim odejściu z uni mało kto sie nim interesuje
    link - Akademia dla nowych graczy - uni 48

    Jest wiele pomysłów na zachowanie uni ale są takie główne dwa problemy:
    1) Zainteresowanie GF,
    2) Nasze zainteresowanie!

    Ad.2.
    Najczęściej inicjatywa ochrony uni wychodzi od jednego gracza którego wspomagają znajomi, zazwyczaj tak z Pi razy drzwi - 5 osób.

    Gracze z wyższej półki mają to gdzieś ale to momentu kiedy im zacznie brakować celów/deu na loty bo nie będą mieli kogo farmić.
    Inicjatywą powinniśmy zarazić wszystkich a nie tylko nieliczne grupy które i tak nic nie zrobią.


    u22: 2.849 [przybyło]
    u39: 3.429
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • Trzeba również zauważyć że Go sztucznie utrzymują i tak już bardzo niską liczbę graczy. Konta które mają iI już ponad 4 miesiące to np na uni 41 bardzo częsta sprawa. Lub też konta zbanowane wiele miesięcy temu a wciąż nie usunięte.

    Teraz znowu zauważyłem że następuje jakieś dziwne banowanie, które nie ma swojego odzwierciedlenia w pręgierzu, tzn niby na konto zostaje nałożony ban ale nie wiadomo za co :quasi:

    Na uni 41 zostało 2,8k graczy, czyli standard jak na tą chwile, a aktywnie grających jest pewnie ok 500 - a to i tak byłby sukces :E
  • Red-Devil napisał(a)
    Teraz znowu zauważyłem że następuje jakieś dziwne banowanie, które nie ma swojego odzwierciedlenia w pręgierzu, tzn niby na konto zostaje nałożony ban ale nie wiadomo za co :quasi:

    Wiadomo za co ;)

    Bany które są nakładane w grze a nie mają wpisu w pręgierz są nadawane przez system.
    Są one spowodowane tym, że ktoś zmieniał sobie hasło, mail i tym sposobem wymuszał urlop bo nie aktywował linku.
    Również nowo założone konta tak mają.

    Nie wiem czy to dobrze opisałem ale tak mniej więcej jest ^^

    Na u39 coraz więcej osób się loguje ^^
    Tylko martwi walczą uczciwie.



    OG.Origin Representative PL
  • w sumie to należy się cieszyć że liczba graczy spada bo powiedzmy sobie szczerze, ta gra mało sensu ma a strata czasu na nią jest porażająca

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ;-)joy ().

  • ;-)joy napisał(a)
    w sumie to należy się cieszyć że liczba graczy spada bo powiedzmy sobie szczerze, ta gra mało sensu ma a strata czasu na nią jest porażająca


    to po prostu w nią nie graj jak nie masz czasu ...

    o ranny powalająca wypowiedź ...
  • ;-)joy napisał(a)
    w sumie to należy się cieszyć że liczba graczy spada bo powiedzmy sobie szczerze, ta gra mało sensu ma a strata czasu na nią jest porażająca


    nie chcesz nie graj ;) nikt Cie nie zmusza.. aha i pomyliłeś działy =)
  • Hawk napisał(a)
    3.123 u5 taaa niby nas sporo ? ale już poleciało z 60 graczy , nie będę mówił ile ma wieczny urlop ...


    na u 48 jest 2.678 a co najfajniesze... TOP1 jest na urlopie i tygodniowym idlerem :(