Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • A może obróćmy to do góry nogami .

    Nie ma nowych graczy, więc nie ma kogo złomować .
    Na 10 graczy złomnietych tylko około 3 lub 4 chce sie odbudować .
    Więc po pewnym czasie po prostu starzy i doświadczeni nie mają kogo złomować ;)
  • Strażnik moralności napisał(a)
    Właśnie zwykle :noob: dba o to żeby mieć w pobliżu zawodników z najwyższych miejsc :lol:.Ja na u52 na g9 w pobliżu nie mam żadnego zawodnika z top 80 :E.No i właściwie to nikt sam chyba nawet z zarobkiem by nie rozwalił mojej floty na bunkierku no chyba żeby dużo towaru było :E.No i właśnie uważam że należy dbać o to żeby w pobliżu nie było takiej populacji no chyba że się współpracuje z takim :E.Z tym że jakby przekazał komu innemu konto to sytuacja mogłaby ulec zmianie :E.


    Nie zgadzam się zupełnie. Może jest to dobry tok myślenia dla górnika albo farmera ale dla złomiarza ani trochę. Jak chcesz być złomiarzem to najlepiej mieć planetki w 1,2 albo 3 gali gdyż tam jest najwięcej celów zazwyczaj. Ale tam gdzie są cele są też TOPowcy, którzy na te cele polują. I to właśnie lubię, walka z innymi o cele, adrenalina przy pilnowaniu się i podchody z przeciwnikiem. Jedyna wada to jest, że po pijaku możesz zapomniec o wabikach no ale takie ryzyko ^^

    Co do starych uni to prawda umierają ;] Dlatego skończyłem z u13. Po prostu nuda :O
  • Mysle, ze rozmieszczenie planet ma tu umowne znaczenie:
    Flociarz ma przewaznie w kazdej gali planete i jedna lotna. W przypadku braku lotnej-usuniecie planety-zainstalowanie sie obok celu to kwestia tylko kilku dni ;)
    Liczac, ze jedna osoba moze miec spokojnie zasieg 300ukladow w kazdej gali ciezko znalesc "ciche miejsce"

    ps. Co do "starych uni" pisalem w oparciu o uni1, ktore jak slusznie x-women zauwarzyla jest specyficzne ;) i dlatego takie wspaniale :D
  • Balial napisał(a)
    Strażnik moralności napisał(a)
    Właśnie zwykle :noob: dba o to żeby mieć w pobliżu zawodników z najwyższych miejsc :lol:.Ja na u52 na g9 w pobliżu nie mam żadnego zawodnika z top 80 :E.No i właściwie to nikt sam chyba nawet z zarobkiem by nie rozwalił mojej floty na bunkierku no chyba żeby dużo towaru było :E.No i właśnie uważam że należy dbać o to żeby w pobliżu nie było takiej populacji no chyba że się współpracuje z takim :E.Z tym że jakby przekazał komu innemu konto to sytuacja mogłaby ulec zmianie :E.


    Nie zgadzam się zupełnie. Może jest to dobry tok myślenia dla górnika albo farmera ale dla złomiarza ani trochę. Jak chcesz być złomiarzem to najlepiej mieć planetki w 1,2 albo 3 gali gdyż tam jest najwięcej celów zazwyczaj. Ale tam gdzie są cele są też TOPowcy, którzy na te cele polują. I to właśnie lubię, walka z innymi o cele, adrenalina przy pilnowaniu się i podchody z przeciwnikiem. Jedyna wada to jest, że po pijaku możesz zapomniec o wabikach no ale takie ryzyko ^^

    Co do starych uni to prawda umierają ;] Dlatego skończyłem z u13. Po prostu nuda :O


    tak Belial uwilbiasz to a ile razy to byłeś już dzieki temu w ST po prawej stronie??;>

    Ja tam sie nie znam ale sam mam planetki co około 100 układów w 1 i 2g i jedną w 3g jakby co i twierdze ze jak najbardziej mi sie to opłaca bo gdy mam juz czas i poskanuje w nocy czesto udaje sie cos trafic:)
    w koncu skanuje prawie wszystkie moony w 1 i 2g oraz pare w 3;p
  • To co się teraz wyrabia na poszczególnych uniwersach powoduje zawrót głowy. Granica krytyczna 3k graczy została przekroczona (na niekorzyść) i robi się nie o tyle nerwowo, co ciekawie, bo nie wiem czy na moim uniwersum jest chociaż 1k aktywnie grających. Ciekawi mnie reakcja GF, chociaż pewnie nic się z tym nie robi.
  • (Miejsce xx z 3.023) uni 28

    kiedyś sie tym przejmowałem teraz dostrzegam zalety bo łatwiej rozkminic czy ktoś siedzi na koncie, jak zerejestrowalem sie na uni 59 zaglądam w gale aby puścić swoja 2 wypasione mt na farming a tam same* i dumaj czy siedzi czy dostał skana hyh leniwy jestem nie chce mi sie obserwować aby sfarmic 10k metki :)
    sorki za spam
    pozdro 4all

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [SAURON] ().

  • na uni 59 jest niby 14k graczy ale jak oglądam galaktykę to ciężko znaleźć jakiegoś aktywnego gracza bo 80-90% to albo (i)terowcy albo urlopowani a na pozostałych wolnych polach komputerowi zieloni
    czyli grających jest w przedziale 1,5-3k max
    jeszcze parę miesięcy i będzie panowała tam próżnia kosmiczna ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ;-)joy ().

  • Jeszcze jakiś czas temu średnia dla wielu uni oscylowała w granicach 4000 graczy..., a obecnie ta cyfra przesunęła się w dół do około 3000... ?(

    A najgorsze jest to że nie widzę możliwości skutecznego temu przeciwdziałania, i nie mówię tu o mnóstwie pomysłów lepszych i gorszych, ale o niemożliwości ich realizacji z różnych względów... ?(
  • vovuvo napisał(a)
    na u56 jest juz tylko 6k graczy , na razie nie odczuwam tego

    tylko ? powinieneś się cieszyć na innych uni jest 3ooo graczy z czego 2\3 nie gra i ma urlop , strasznie to boli jak przegląda się galaktykę i się widzi prawie same (iI) lub urlopy ...

    Jeszcze jakiś czas temu średnia dla wielu uni oscylowała w granicach 4000 graczy..., a obecnie ta cyfra przesunęła się w dół do około 3000... ?(

    A najgorsze jest to że nie widzę możliwości skutecznego temu przeciwdziałania, i nie mówię tu o mnóstwie pomysłów lepszych i gorszych, ale o niemożliwości ich realizacji z różnych względów... ?(


    tak było , kiedyś można było jeszcze bardziej pograć z roku na rok spada ta liczba za nie długo zobaczymy na uni same podstawki i każdy flote będzie rozbijać żeby tylko na eko przejść... najgorsze jest to , że praktycznie nikt nic z tym nie robi , a na dodatek w Polsce ( oprócz Niemiec) jest najwięcej uni , gdy w innych krajach jest ich np max 5 , gdzie w tym wszystkim sens ? ...
  • Ania Kocham Cię napisał(a)
    u50: 8.624


    te uni i u 60 z powodu 2x speed będzie miało tylu graczy ... i to jedyne universa gdzie liczba graczy gwałtownie nie spada...
  • Xaltotun napisał(a)
    Likwidacja niektórych Uni idzie nieubłaganie :( to tylko kwestia czasu :-/


    nie będzie likwidacji bo choćby grał 1kk graczy to GF ma zysk , prędzej gracze sami zrezygnują ...
  • Ania Kocham Cię napisał(a)
    Hawk napisał(a)
    Ania Kocham Cię napisał(a)
    u50: 8.624


    te uni i u 60 z powodu 2x speed będzie miało tylu graczy ... i to jedyne universa gdzie liczba graczy gwałtownie nie spada...

    Niestety nie u50 już straciło przed otwarciem u60 było 10k graczy
    Ale cóż taka polityka GF :(


    na U60 też spada gwałtownie od wczoraj gra ok. 700 osób mniej...
    Cóż, jest to zrozumiałe że co niektórzy nie wytrzymują presji :P

    A co do starszych Uni, cóż, jedyne co gracze mogą zrobić to faktycznie zrezygnować z gry na takich Uniach, niestety reszta zależy od GF, która wbije w to czy niektóre Uni padną czy nie :-/ Jak zysk dla nich będzie z Uni z 1000 graczy ? Bez przesady . Lepiej bedzie otworzyc Uni 61 i potem U62 i przez kilka miechów czerpać stamtąd z dobrodziejstw naiwnych klientów rzucających się na komandory. A jak populacja ( czyt.klienci ) spadną to się U63 otworzy. :-/ i interes się kręci X(
  • Na U60 już tylko 12 tysięcy graczy czyli mniej niż na 59 >_>

    w sumie to taka liczba mogłaby się utrzymać, dla mnie 8-10k graczy to idealnie...przy 17k są same gwiazdki a przy 3k nie ma zycia w dalszych galach.
  • Ale cóż taka polityka GF :(


    No taka polityka ale co sobie wyobrażasz że nie będzie nowych uniwersów i każdy kto by chciał zagrać koniecznie będzie musiał konkurować z tymi z TOP100 co już mają po kilka milionów punktów?! To nie było by już fajna gra z szansą na wysokie miejsce, a jedynie dostarczanie świeżego mięsa dla wiecznie nienażartych graczy z pierwszej setki :]

    Nowe uniwersa są konieczne! Gracze ze starych uniwersów mieli już swoją szansę, swoje chwile sławy. Dlaczego zawsze ci sami mają być najwyżej? Nowe uni to nowa szansa dla innych.
    Starcia Tytanów u16: 232% 384% 440%
  • Ja tylko czekam aż zamknąc ze 2-3 uni ze starszych i wtedy to da do myslenia GF...
    Moze wtedy połączą 2 uni w 1 jest to kilkanaście godzin roboty z tego co wiem, ale komu by sie chciało w to bawic x_x