Populacja graczy w Universach

• Rekordy:
  • NobodyR napisał(a)
    Moze mi ktoś wytłumaczyć co sie stało że na uni18 w pewnym momencie zrobiło się 4500 osób?? w trzy dni przybyło 1000 graczy!! na innych uni też zwiększyła sie liczba osób?

GF wstawia boty, nic nowego, ale nadal wkurza
  • taaa...uni8 3700 z hakiem z czego połowa to nooby a z topu odchodzą.

Mam włączony urlop od 2 tygodni. Włączyłem go 15 maja będąc na 1101 miejscu. Dzisiaj wchodzę a tu Miejsce 1080 z 3724 :rolleyes:

awans o 21 pozycji....nie zdobywając ANI JEDNEGO PUNKTA!!!

Niedługo do top1500 będą wchodzić nooby z 20k pkt...a uni8 młode nie jest :P
  • no to uni 4 ma chyba najmniejsza populacje jest tam zaledwie w tej chwili
    (Miejsce x z 3.625) niedługo to będzie jeszcze mnie i tak będzie spadać i spadać

i czy nie mozna by czegos takiego samego zrobic co jest na ogame niemieckim takie podsumowanie ile graczy gra ilu odeszlo ilu przybylo tu jest przyklad z niemieckiego bordu board.ogame.de/thread.php?threadid=473155
  • Laserdance napisał(a)
    Amstaf napisał(a)[/b

i czy nie mozna by czegos takiego samego zrobic co jest na ogame niemieckim takie podsumowanie ile graczy gra ilu odeszlo ilu przybylo tu jest przyklad z niemieckiego bordu board.ogame.de/thread.php?threadid=473155

a ten temat to co przepraszam? :P

na forum ogame niemieckiego admin podsumowuje co miesiąc liczbę graczy na każdym uni :)
  • gora55 napisał(a)
    No na tym ogame niemieckim to na wielu uni nawet ponad 3k graczy nie ma

Oni to maja dopiero źle a my narzekamy na nasza populacje na uniach

To tylko kwestia czasu... u nas tez tak za niedługo bedzie.... to
    nieuniknione :(
  • Flippy napisał(a)
    Na jednym z niemieckich uni jest 2,9 k graczy i żeby dojść do TOP 1700 potrzeba ... 6k punktów 8o 8o 8o

a co myslisz ??
    To jasne , skoro co 2 tygodnie otwiera sie nowe uni to na starych graja tylko ci co maja jakies pojecie o grze i nie zalezy im na top tylko na dobrej zabawie !!
  • Karutos napisał(a)
    heh przez te nowe universa maleje populacja graczy na starszych unversach.przez to farm caraz mniej....:(

nie no stary ameryke odkryłeś :rolleyes:

Na razie jest źle, ale nie bardzo źle, pozniej sie bedziemy przejmować starymi uniami, a nowe i tak beda powstawać.
  • Nikt nie wspomniał o tym co dzieje się na uni 19 :)

x.xxx.xxx (Miejsce xx z 6.280)

to już wzrost prawie o 200% :D 2 tyg temu było 3.600 graczy. Jak to wytłumaczycie? Wiele z tych nowych graczy gra na poważnie, reszta nie wiem. Zapraszam więc do nas na 19 :D
  • Zastanawiam sie czemu Ogame ma z zalozenia trwac wiecznie? :) ludzie graja juz kilka lat. Moze czas zmienic troche zasady? Dla przykladu w travianie trzeba wybudowac cud. Sojusz ktory postawi cud wygrywa.Potem serwer jest restartowany. Oczywiscie wybudownaie tego cudu nie trwa 2 miesiace lecz ok 1.5 roku ;) Nie mowie zeby na Ogame bylo podobnie ale rzeczywiscie gra na starym uni nawet dla liderow powoli chyba staje sie wegetacja? :P

Oczywiste jest ze gracze nie bede rejestrowac sie na np universum 4 nawet gdyby przestano zakladac nowe uni w co zreszta niewierze :D Zawsze lepiej poczekac i dostac sie na 54,53 czy 52 bo tu sa mniejsze straty do czolowki.

The post was edited 1 time, last by Feargeat ().

• Tajjfun napisał(a)
    Takie zjawisko ma bardzo fachową nazwę - wakacje.Zobaczymy w połowie października jaki będzie skutek rozpoczęcia r.szkolnego i akademickiego.

Tyle że to właśnie zeszłorocznym wakacjom zawdzięczamy spadek o ok. 1000 graczy na unię ;/
  • Myślę, że nagłe wzrosty ogame zawdzięcza kampaniom reklamowym takim jak ta:

edit: bilboardy pod względem graficznym takie sobie (niewycięte tło, tylko lekko powymazywane po bokach), ale jak widać pomagają

The post was edited 1 time, last by Zefirek^^ ().

• to tez jest jakis pomysl :) ale nie zmienia to faktu ze uni jest zaduzo... a i tak powstaje ich coraz wiecej :/ jedyne rozwiazanie to wprowadzenie czegos co doprowadza do konca gry wylaniajac zwyciezce(TOP 1) i najlepszy sojusz. najlepszego zlomiarza itd...

Gra w nieskonczonosc nie ma sensu :P