Populacja graczy w Universach

  • Rekordy:

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Na nowych uni przez jakiś czas jest 14k.. potem nudzi się... kasują konta.. liczba graczy spada...

    Obecnie na uni 43 jest coś ponad 11k a popatrzcie ile jest na wykresie...
  • Jeżeli chcesz to mogę za Altran dawać dane z u43. Jak co to pisz na pw ;) pozdrawiam

    P.S. Dzisiaj na un43 jest 11860 kont ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Oisin ().

  • Juzer - to przez to, że forum nie działało do północy :) Cały dzień chciałem wejść i dać ci świeższe dane, ale niestety nie było jak X(

    Wykresy trochę pstrokate, ale dobre są :)

    Po porównianiu miesięcznym widać pewną prawidłowość - liczba graczy spada. Została jednak zachamowana i nie spada tak drastycznie jak wcześniej :)
  • Tak, ale na poczatku martwilismy sie że liczba graczy na któryms z universów spadnie poniżej 5k teraz trzeba sie martwić że spadnie poniżej 4k bo juz a jednym uni graczy jest 4'400
  • now napisał(a)
    jak widac na załączonym obrazku, jedynym uni o ktorego kasacje nie trzeba sie martwić, jest uniwersum 1


    Dokładnie poza malym dolkiem na poczatku wrzesnia teraz liczba kont powoli wzrasta

    P.S. jak raz spadla ponizej 10k to zaczelismy w sojuszu gadac ze nawet najstarsi... (ja tez) nie pamietaja tak malej liczby :)
  • RE: Populacja graczy w Universach

    silversurfer napisał(a)
    jednak definitywnie widać że liczebność maleje za dużo tych uniwersów z przykrością musze stwierdzić


    A to żeś Amerykę odkrył i tajemnicę wielką świata i istnienia tłuszczy naszej objawił :D

    Ja bym głosował za podwyższeniem Noobprotection :) Jest o wiele łatwiej... No i nowe uni mogą powstawać bez problemu :)
  • o wreszcie jakiś postęp :)

    Ciekawe co jest przyczyną , że na kilu uni jest tendencja wzrostowa w porównaniu z tamtym tygodniem

    Szkoda, że na uni 6 nie powiększa się liczba graczy:/

    Jestem ciekaw, czy liczba graczy bedzie stale rosnąć czy jest to pojedyńczy incydent

    EDIT Co jest takiego fajnego na uni15 , że tyle osób tam poszło??:D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ...::Lukos::... ().

  • Juzer napisał(a)
    Wolne są aktualnie trzy Universa (23, 32 i 46).

    Zauważcie ile kont przybyło na 15, wie ktoś co tam się dzieje?


    prawie 75 %, nietypowa sytuacja, ja o niczym nie slyszalem... 8o
  • Generalnie widac prosta rzecz. Najlepsze jest uni1. Zdecydowanie a potem dlugo, dluuugo nic. Ostatnie uni pamietam jaki byl szal na uni40 ze mozna zlomowac obrone itd i co? Wszyscy sie rzucili na nowe uni i nic z tego nie wyszlo. Polowa ludzi ktorzy nie sa w top1500 tylko czeka na otworzenie nowego uni myslac ze grajac dniami i nocami przez pierwsze dni beda kolejnymi komornikami mlodych uni. Generalnie jak zobaczymy te staty za pol roku lub rok jak bedzie juz 50uni to populacja na uni 40-45 tez pewnie bedzie polowa uni1. Generalnie powinno sie polikwidowac te wszystkie uniwersy bo to duzego sensu nie ma. Zbudowac konto jesli umie sie grac mozna od podstaw w ciagu kilku miesiecy i stopniowo dolaczac sie do rygrywki.
  • Fajnie wszystko wygląda...
    Moim zdaniem za dużo jest potworzonych uniwersów!!!
    Jak zaczynałem gre na uni16 w styczniu 2006 roku to na moim uni nie myle się ale było koło 9-10 tys. graczy.
    a teraz hehehehehe po prostu pusto, każdy skacze po różnych uni i myśli że będzie top1 chłopaki weźcie się porządnie gracz na jednym uni a czasem wszystko wyjdzie...
  • Niedługo na pierwszym to może tak zachęcająco nie być, bo zostanie wymuszona na graczach konieczność pilnowania konta bez przerwy jeśli ktoś będzie chciał by kopalnie i ekstraktory pozyskiwały surowce dla ich właściciela.
  • zle to jest i gorzej za kazdym razem gdy otwierane zostaje nowe uni w tym momencie gracze ktorzy nie daja rady na starych uniach przechodzą na nowe tam sie ich konta kasuja i tak powstał chocapic:D
    graczy mniej a złomowac to nima kogo z kim:D
  • teraz znowu nowe uni i troche ludzi tam wyemigruje. do tego z uni1 bunkrownicy chyba nie beda mieli latwego zycia i znowu kilku graczy ubedzie. wedlug mnie takie zmiany po kilkunastu miesiacach gry sa troche nie na miejscu, bo gdy ktos od samego poczatku inwestowal w eko i obrone, to teraz nie bedzie mogl spac spokojnie i nie myslec, ze go ktos sfarmi w nocy... Niemcy cos nie mysla... :P