B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

    Miałem nie zakładać tego tematu, ale miodzio i cruella stwierdzili, że zaraz po tym jak mnie Wnica zgoliła otworzą kolejny sezon na grubego zwierza i wyjde na tym jak Żubr na miodzie ^^.

    No więc powiem na wstęp tyle:
    Imię: Jacek
    Wiek: 21 lat (bez 2 miechów :P)

    I chyba starczy - o reszte będziecie musieli się wypytać :D.
    Acha - i bardzo prosze nie słać 10 czy więcej pytań na raz. Zadawajcie po jednym, dwa lub trzy - ale nie zalewajcie od razu wszystkim na raz w 1 poście ^^.
  • @Czak

    Bardzo ciężkie pytanie - postaram się na nie odpowiedzieć :). Może w ten sposób - SPAMER :P.

    @Taus Arco

    A czemu nie :P. Ale prawda jest taka, że lubie rozmawiać z ludźmi i jeszcze przed modkowaniem spędzałem sporo czasu w HP, więc wybór w tym przypadku był oczywisty :). Poza tym lubie zielony i wszystko co zielone - jak to Żubr :D.

    @Czarownica

    Żubrzyki pochodzą na ogół z puszczy. Żyjemy tam sobie pod ochroną, w rezerwacie - z dala od fryzjerów amatorów i nowej pasji Wnicy, której oddaje się z takim poświęceniem :D. Żyjemy prowadząc spokojny tryb życia przemieszczając się z łączki na łączke, popijając przeżuwaną trawkę firmowym napojem, którego przepis jest przekazywany z pokolenia na pokolenie, czyli ŻUBREM ^^. No może warto jeszcze dodać, że jest to puszcza warszawska :D.

    Co do muzyki to szczerze powiem, że bardzo różnej, jednak serce bije zawsze w rytmie ROCKA :). Już jako dziecko wykazywałem niebywałe zainteresowanie muzyką i bardzo rytmicznie waliłem grzechotką o barierki łóżka co przyprawiało moich rodziców o równie rytmiczne kołysanie mnie w nocy. Dzięki temu dziecięcemu baunsowaniu :P moje talenty się rozwinęły i w przedszkolu jako jeden z nielicznych potrafiłem beknąć w rytmie disco polo ^^. Gdy poszedłem do podstawówki wszyscy byli zazdrośni o me moce, które powiększały się wraz z kolekcją kaset Fun Factory czy Ace of Bace :D. Koniec podstawówki i okres szkoły średniej to etap mojej zupełnej dominacji w tym obszarze. Wtedy to właśnie BH poznał siłę ROCKA(z lekkim zboczeniem hip-hopowym, które szybko mu przeszło :P). I tak gdy poszedł na studia był już nietykalny tak samo jak piętrzące się gigabajty muzyki na jego kompie ^^.
    Skoro historia jest już znana może przejdźmy do statystyk :)

    1) Ulubione zespoły/kapele:
    - Green Day
    - Linkin Park
    - The Offspring
    - Metallica
    - Helloween
    - SOAD
    - Deep Purple
    - The Scorpions
    - Smokie
    - Dropkick Murphy's

    1) Ulubione utwory:
    Ech cięzko będzie wybrać, więc po prostu powiem co w obecnej chwili mam na liście :)
    - "I got my mind set on you" - George Harrison
    - "Dreaming of you" - The Coral
    - "Lonley day" - SOAD
    - "The unforgiven" - Metallica
    - "Dani California" - Red Hot Chili Peppers
    - "Layla" - Eric Clapton
    - "Stairway to heaven" - Led Zeppelin
    - "Smoke on the water" - Deep Purple
    - "Another brick in the wall" - Pink Floyd
    - "Love me do" - The Beatles
    - "Holiday" - Green Day
    - "Wind of change" - The Scorpions
    - "The good, the bad and the ugly" - Enrico Moricone
    - "Smooth Criminal" - Alien Ant Farm
    - "Gdy nie ma dzieci" - Kult
    - "Path" - Apocalyptica
    - "Wipe out" - Toy Dolls
    - "Mrs. God" - Helloween
    - "Uptown girl" - Billy Joel
    - "Gimme, gimme, gimme" - Yngwie Malmsteen
    - "Hit the road Jack" - Ray Charles
    - "Wings of butterfly" - HIM
    - "Living next door to Alice" - Smokie
    - "Forever young" - Alpha Ville
    - "Enter sandman" - Metallica
    - "Smells like teen spirit" - Nirvana
    - "Dammit I changed again" - The Offspring
    - "Americana" - The Offspring"
    - "Lying form you" - Linkin Park
    - "St. Jimmy" - Green Day
    - "Workers Song" - Dropkick Murphy's
    - "Points of Authority" - Linkin Park

    No i chyba na tyle - mam nadziej, że Wniczka jest usatysfakcjonowana odpowiedzią :)
  • Wreszcie się doczekałam tematu.. tylko szkoda że nie jestem pierwsza.. :( no trudno.. jakoś to może przezyje ;)

    co do pytań.. to powiedz proszę Jacku drogi o czym marzysz :) i co w Twoim życiu jest najważniejsze.. i stanowi dla Ciebie TOP 1.

    Pozdrawiam Najlepszego moderatora tegoż forum ;)
  • An napisał(a)
    Wreszcie się doczekałam tematu.. tylko szkoda że nie jestem pierwsza.. :( no trudno.. jakoś to może przezyje ;)


    Wybacz An - nie udało się - ale Twój post równie ważny jakby był pierwszy :).

    An napisał(a)
    co do pytań.. to powiedz proszę Jacku drogi o czym marzysz :) i co w Twoim życiu jest najważniejsze.. i stanowi dla Ciebie TOP 1.


    Oj, jeśli wtedy musiałem udzielić obszernej odpowiedzi to teraz będą musieli dla mnie opracować nową definicję słowa SPAM :D
    No ale po koleji :)

    O czym marze?
    Jeśli chodzi o najbliższą przyszłość to oczywiście skończyć studia i czerpać z życia tyle przyjemności ile czerpałem do tej pory, dzięki przyjaciołom (tak tak drogie modki i GO o Was tu także mowa :*) :D.
    Co zaś się tyczy bardziej odległej przyszłości to znaleść wreszcie to jedną, jedyną osobę z którą spędziłbym reszte życia. Ale wpierw tez jakaś stała praca by się przydała :D.

    Co w moim życiu najważniejsze?
    Przede wszystkim radość życia. Wiadomo, że każde z nas ma swoje wzloty i upadki, ale pragne z życia czerpać pełnymi garściami wypełnionymi po brzegi radością i wesołym nastrojem. Ważne jest dla mnie też zaufanie wobec osob mi bliskich, a także przyjaźń z wieloma wspaniałymi osobami :). Na końcu jest humor - kocham się śmiać i uwielbiam widzieć uśmiechy na twarzach innych :). A w to wszystko wmieszana jest jeszcz muzyka bez której świat dla BH nie istnieje ;).

    An napisał(a)
    Pozdrawiam Najlepszego moderatora tegoż forum ;)


    Pozdrawiam anielsko usposobioną do życia, oraz diabelsko uroczą GO uni 36 i 39 a na imie jej An :D.
  • to ty młoda dupa jestes ^^

    a pytanie nie wiem jakie :P:P:P

    moze dlaczego zubrzyk a nie byczek albo pszczółka :D:D:D

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez miodzio ().

  • Hmm. Widze, ze nie wspomniales nic o Muminkach.
    Wiec zapytam - jaki masz stosunek do szanownych Muminkow?
    Ogladales/ogladasz, czytales/czytujesz, lubisz/nielubisz? :P<buahahaha> Tylko prosilbym bez wykretow.

    B.H. 23 napisał(a)
    Acha - i bardzo prosze nie słać 10 czy więcej pytań na raz.
    Pewnie dlatego, zebys mogl wiecej postow nabic :D Nieladnie.

    Czak napisał(a)
    Pierwszy! :D
    Hmmm... Nie powiem, nie powiem :P
  • No nie!!! cos ten skrypt nie dziala i nie jestem pierwsza!! :evil: :evil:
    Co do pytan to tez sobie zadam..a w ogole to cieszem sie ze Cie tu widze :tongue:

    1.najukochanszy kolor?
    2.papierosy czy alkohol?
    3.chlopak czy dziewczyna? :D
    4.co to jest maz?
    5.co robisz jak sie kapiesz? (myslisz,spiewasz..etc..prosze dluzsza wypowiedz) :D
  • @miodzio

    miodzio napisał(a)
    to ty młoda dupa jestes ^^


    No i odezwał się gorszy o tylko 2 wiosny na karku więcej dziadziuś miód :D. Ale podobno z miodem jak winem - im starszy tym lepszy ^^.

    miodzio napisał(a)
    a pytanie nie wiem jakie :P:P:P

    moze dlaczego zubżyk a nie byczek albo pszczółka :D:D:D


    Byczek - no coś Ty miodzuś, z byka spadłeś? Żubrzyk to spokojne i stateczne futerkowe zwierzątko, nie to co byczki - nadciśnieniowcy i kolorowi rasiści, a ja tam przeciwko czerwonemu nic nie mam :D.
    Pszczółka - a z czego by wtedy Wnica kocyk dla cruelki zrobiła :> Poza tym zabzykałbym się na śmierć ^^. Ale nie przejmój się miodzio - możesz mi wierzyć Żubrzyki lubią miodek tak samo jak pszczółki :D.

    @Gotenks

    Gotenks napisał(a)
    Hmm. Widze, ze nie wspomniales nic o Muminkach.
    Wiec zapytam - jaki masz stosunek do szanownych Muminkow?
    Ogladales/ogladasz, czytales/czytujesz, lubisz/nielubisz? :P<buahahaha> Tylko prosilbym bez wykretow.


    Muminki są spoko - oglądało się, nie powiem, choć i tak moim idolem był zawsze Włóczykij i jego solówki na harmonijce :D

    Gotenks napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    Acha - i bardzo prosze nie słać 10 czy więcej pytań na raz.
    Pewnie dlatego, zebys mogl wiecej postow nabic :D Nieladnie.


    Oczywiście, że tak - myślisz, że mod to nie człowiek - też ma pokusy. Spam mnie wzywa, kusi mnie ciemną stroną mocy :D. Poza tym chodziło mi raczej o to, aby każdy mógł zadać jakieś pytanie, a nie wszystkie od razu 1 osoba wpisująca się do tematu ;)

    @schneewittchen

    schneewittchen napisał(a)
    No nie!!! cos ten skrypt nie dziala i nie jestem pierwsza!! :evil: :evil:
    Co do pytan to tez sobie zadam..a w ogole to cieszem sie ze Cie tu widze :tongue:


    Ja też się ciesze widząc Cię ulegającą pokusie zadania mi pytania :D

    schneewittchen napisał(a)
    1.najukochanszy kolor?
    2.papierosy czy alkohol?
    3.chlopak czy dziewczyna? :D
    4.co to jest maz?
    5.co robisz jak sie kapiesz? (myslisz,spiewasz..etc..prosze dluzsza wypowiedz) :D


    1. "Więc chodź pomaluj mój świat na żółto i na NIEBIESKO" :D
    2. Alkohol zdecydowanie, choć nadal nie jestem uzależniony, mimo usilnych starań ^^. Papierosami się brzydze i dumnie powtarzam, że ani razu nie miałem fajka w ustach :), choc przyznam, że podczas sesji kilka razy byłem bliski ulegnięciu dymnej zarazie :D.
    3. Chłopak preferujący dziewczyny ^^, ale miodzia i tak kofam :P.
    4. Wybacz mi schnee ale pojęcia nie mam.
    5. Cóż wskakuje do wanny wywołując lekką fale tsunami :D. Szoruje rąsie, szoruje stópki, szoruje główke i plecki (chciałbym żeby ktoś inny się tym zajmował, ale jak się nie ma co się lubi... :D). W między czasie moja gumowa kaczuszka zatacza kolejne rundki wokół wanny w otoczeniu bąbelków piany w rytm mego gwizdania przeradzającego się podczas refrenów w śpiew. Gdy ostatnio zdarzyło mi się śpiewać "Jolke" przy słowach "ostatkiem sił" lustro odmówiła dalszej współpracy ^^.

    Schnee - jakby jeszcze jakieś bardziej szczegołowe pytanie związane z moim pluskaniem się - cóż pytaj śmiało, a na pewno odpwiem po naradzie z kaczuszką ^^.
  • Czak zmienił się - już nie ubiera się tak samo ponętnie jak kiedyś (a taki uroczy był tamten avatar)^^ - choć nadal kocham te jego półobroty :D. Poza tym Czak i tak na zawsze pozostanie TYM PIERWSZYM :P.

    Natomiast sama wiesz - miodzio jest słodziutki - się przylepia do człowieka i nie sposób się go pozbyć. I niestety Żubr się połakomił - wsadził mordke do baryłeczki z miodem i tak już został, bo tamten nie chciał puścić :D. A wniosek z tego taki, że jak się chce żeby Żubr był łagodny jak stokrotka, to trzeba mu zaaplikować troszkę miodka ^^.
  • An napisał(a)
    Pozdrawiam Najlepszego moderatora tegoż forum ;)

    Też tak myślę:D

    Kurcze Żubrzyk mamy bardzo wiele wspólnego:) Gust bardzo podobny.:D

    Ale to jest temat do pytań, dlatego proszę odpowiedzieć na te trzy ciężkie pytania:
    1. Czy istnieje dla Ciebie ideał kobity?? Jeśli tak to go przedstaw. [dłuższa wypowiedź]
    2. Czy bardziej sobie cenisz wielu przyjaciół czy jedyną miłość?? [wypowiedź kilku zdaniowa]
    3. Praca czy nauka? - rozprawka
  • No to Jacuś, szczwany Modku, szykuj się :D

    1) Z kim imprezujesz?
    2) Gdzie imprezujesz?
    3) Byłeś kiedyś w akademiku?
    4) Dlaczego lubisz czerwone cichobiegi?
    5) Dostajesz PW o treści: Kocham Cię. Co robisz?
    6) Dlaczego jeszcze nie ma na forum Twojej fotki?
    7) Dlaczego tak bardzo lubisz robić sobie jaja z Gambita :D?
    8) Co lepsze Renata Beger czy Anita Błochowiak
    9) Z kim chciałbyś mieszkać na bezludnej wyspie:
    [list]
    a) Lepper + Giertych
    b) Kaczor + Kaczor
    c) Beger + Błochowiak
    d) Cindy Crawford + Claudia Schiffer
    e) Lordi
    f) dwie seksowne studentki wydziału zarządzania i marketingu
    g) dwóch seksownych studentów wydziału informatyki :P
    h) z komputerem i Ogame 8)
    [/list]
    10) eeeee sam sobie jakies pytanie wymyśl :P

    Cholera BH znowu wykazał się Sokolim Okiem :D Błąd już poprawiony ;)
  • @Kedar

    Oj Kedarku, Kedarku -> to ja już mówiłem gdzie mieszkam przy okazji pytania żadanego przez Wniczke :). Ale postaram się raz jeszcze udzielić odpowiedzi starając się to ująć troszkę inaczej :D.

    Za siedmioma górami, za siedmioma lasami mieszkał sobie Żubrzyk z bujnymi włosami. Żył sobie brykając po łączkach i polanach zbierając stokrotki na kolanach. Biegał i skakał radośnie aż do momentu gdy spotkał Wnice na przydrożnej sośnie. Teraz Żubr hasa bez futra i ciemna wizja wisi nad nim jutra. Jednak dla osłody dowiedział się nasz Żubrzyk młody, że cruelli teraz nie straszne żadne chłody. Leży sobie pod kołderką nową i to jest dla Żubra wystarczającą nagrodą. I spytacie się pewnie gdzie miała miejsce ta cała wrzawa - a ja Wam powiem, że nie ma to jak Warszawa :).

    @Black Nightmare

    Black Nightmare napisał(a)
    An napisał(a)
    Pozdrawiam Najlepszego moderatora tegoż forum ;)

    Też tak myślę:D


    No dobra - przynać mi się. Naspamowałeś w HP, pozakładałeś mnóstwo dublów, zafloodowałeś cały dział? Skąd ta nagła miłość do mej osoby? :P
    No tak, czy inaczej miło mi :D


    1) Hmm - ideał kobiety. Dla każdego ideał ma inne wartości. Jednak ja ideału nie szukam, bo z ideałem wytrzymać bym nie mógl samemu będąc oddalonym od tegoż stanu o lata świetlne ^^. Za to mogę powiedzieć co cenie sobie u kobiet. Przede wszystkm naturalne piękno - nie przepadam za makijażem, subtelność, pogodnośc ducha. Nazwijcie mnie fetyszystą a ja Wam powiem, że taka po prostu Żubrza natura, ale uwielbiam też długie włosy u kobiet - podpowiem, że wcale nie mam na myśli nóg :D:P.

    2) Bez przyjaciół i największa miłość nie miałaby sensu. A bez miłości nie ma mowy o przyjaźni. Równowaga musi być :D. Świat jest tak zbudowany, że jedna rzecz bez 2ej istnieć nie może - I DOBRZE. Bo bycie cały czas z 1 osobą nie prowadzi do szczęścia na dłuższą metę, ale bez tej jednaj, jedynej osoby jest nam źle. Dzięki przyjaciołom, wiele spraw staje się łatwiejszych i pozwala nam skupić się na innych rzeczach. Dzięki osobie którą kochamy odnajdujemy swoje miejsce na ziemi :). I chyba tyle - reszte pozostawiam każdemu do własnych przemyśleń :).

    3) Praca i nauka. Bez pracy nie mógłbym się uczyć, bo niestety mimo wielu szczytnych haseł nauka jednak kosztuje i to całkiem sporo :D. Chce się uczyć, bo będąc na uczelni przebywasz w kręgu fantastycznych ludzi, a przy okazji doskonalisz sam siebie (co akurat mi sprawia przyjemność ;)). Praca pozwala nam się realizować, dlatego także jest potrzebna - choć ja pracuje po to by móc pozwolić sobie na różne wydatki. Jednak gdybym miał wybór, to wpierw nauka, potem praca. To chyba logiczne - aby móc coś robić wpierw trzeba zapoznac się z kilkoma rzeczami - taka jest naturalna kolej rzeczy :D.

    @Munio

    1. Z przyjaciołmi. Idziemy na dorodną łączkę i świętujemy każdą możliwą okazję wraz z dorodnym stadkiem Żubrow i bierzemy potem od nich na pamiątkę kapsle :D.

    2. W domu u siebie, lub u kogoś, w pubie, barze, na koncertach. To nie miejsce, to ludzie tworzą impreze ;).

    3. Byłem - tak, ale tylko w odwiedzinach :D. WESOŁO było :D.

    4. Bo nikt ich nie nosi z taką gracją jak Munio :P. Bo świecą w ciemnościach. Bo łatwo zwracają na siebie uwagę. Bo jestem o nie zazdrosny :D.

    5. To zależy od kogo bym je dostał. Ale pewnie o ile nie byłaby to jakaś motywatorka o przysposobieniu zawodowym 90/60/90 dałbym tej osobie ostrzeżenie za igranie z ogniem :P. Poza tym i tak pewnie miodzio by dał drugie - zazdrośnik jeden :D.

    6. Bo trawka jest zielona, a niebo jest niebieskie. Bo pszczółki bzykają, bo Żubry nadal na nową grzywkę czekają (pozdrowionka Wniczuś :D).

    7. Bo ja i Gambit jesteśmy faceci z jajami ^^. Bo Gambit to Gambit, a ja to ja. Bo śmiech to zdrowie (o ile się tylko Gambit nie dowie ^^). Bo kto się czubi, ten się lubi. Bo się stęskniłem za nim po tej małej przerwie :P.

    8. Czyli kolorowe skarpetki kontra niezidentyfikowane obiekty w oczach :D. Jak na konkurs jedzenia owsa to Renatka, jeśli zaś na paradę równości to Anita ^^.

    9.
    a) Pod warunkiem, że w zestawie dostałbym też karabinek snajperki marki Staier :D

    b) Pod warunkiem, że sezon na kaczki trwałby 365 dni :P.

    c) Pod warunkiem, że owsa na wyspie dostatek i po plaży nie będzie trzeba chodzić w skarpetkach ^^.

    d) Pod warunkiem, że miałbym zapas Pepsi Gold :D

    e) No skoro "Devil is a looser" to czemu nie :P

    f) Kocham pytania retoryczne :P.

    g) Pod warunkeim, że miodzio i Czak studiują informatyke ^^.

    h) Pod warunkiem, że top 100 byłoby pragnieniem, a ja Spritem :P.

    10) Zgodnie z wolą autora poprzedniego posta sam sobie mam wybrać pytanie. A oto i ono :D.

    Drogi Jacku - czemu Munio nie zadał ostatniego pytania?

    Cóż poddając analizie jego zachowanie i wcześniejsze pytania doszedłem drogą dedukcji do wniosku, że przyszla paczka z nowymi cichobiegami i nie mając czasu, by wymyślić 10 pytanie pobiegł dokupić dres do koloru :P.
  • B.H. 23 napisał(a)

    @Black Nightmare

    Black Nightmare napisał(a)
    An napisał(a)
    Pozdrawiam Najlepszego moderatora tegoż forum ;)

    Też tak myślę:D


    No dobra - przynać mi się. Naspamowałeś w HP, pozakładałeś mnóstwo dublów, zafloodowałeś cały dział? Skąd ta nagła miłość do mej osoby? :P
    No tak, czy inaczej miło mi :D


    Dzień bez wazeliny dniem straconym ;) tak czy inaczej Black Nightmare dobrze mówisz.. [hmm.. myślałeś kiedyś o polityce? :P] :]
  • An napisał(a)
    Dzień bez wazeliny dniem straconym ;) tak czy inaczej Black Nightmare dobrze mówisz.. [hmm.. myślałeś kiedyś o polityce? :P] :]

    Nie zastanawiałem się. I nie wazelinka tylko tak naprawde uważam.

    @B.H. 23
    Na swoje pytania odpowiedziałbym tak samo:D Jednomyślność;)

    A teraz kolejna seria pytań. I też proszę o troche dłuższa wypowiedź niż jedno zdanie.
    1. Czy jesteś romantykiem? Jeśli tak to podaj na to przykład/y.
    2. Czym dla Ciebie jest Księżyc?
    3. Wyobraź sobie, że lecisz do Nowej Zelandii ze swoją ukochaną i swoim kumplem, i jego dziewczyną. W czasie lotu następuje awaria. Jest jeden spadochron i tylko jedna osoba może się uratować. Jaką podejmujesz decyzję? Kto ma skoczyć ze spadochronu?
  • to ja poprosze o siakies foto bo jeszce nigdzie nie widzialem

    1. żubrzyk na łączce
    2. żybrzyk z futerkiem
    3. żubrzyk bez futerka :D
    4. żubrzyk koło mojej baryłki :)

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • B.H. 23 napisał(a)
    @Czak

    Bardzo ciężkie pytanie - postaram się na nie odpowiedzieć :). Może w ten sposób - SPAMER :P.


    Po tych wszystkich nocach i dziwnych zdarzeniach na IRCu tak mnie nazywasz? ;(


    No dobra pytanie: Budzisz sie po impezie w jednym lozku z dziewczyna, ktorej kompletnie nie znasz/pamietasz. Pierwsza mysl? ^^
  • @An

    An napisał(a)
    Dzień bez wazeliny dniem straconym ;) tak czy inaczej Black Nightmare dobrze mówisz.. [hmm.. myślałeś kiedyś o polityce? :P] :]


    A kto ma racje ten stawia kolacje. Kto ma dobre zdanie - ten stawia śniadanie. Kto włazi modkowi w zadek ten stawia obiadek (i to tak na beszczelnego bez wazeliny ^^). No więc Black Nightmare - mam nadzieje, że pojęcie gastronomi nie jest Ci obce :D. Ale mimo wszystko - DZIĘKI :D.

    P.S.
    Podwieczorek moge Ci podarować - i dać nawet na pamiątkę kosmyk futra Żubrzyka :D

    A jak sie jest An to się daje radości dzban, który dla Żubrzyka niczym traw najświeższy łan :).

    @Black Nightmare
    Black Nightmare napisał(a)
    A teraz kolejna seria pytań. I też proszę o troche dłuższa wypowiedź niż jedno zdanie.
    1. Czy jesteś romantykiem? Jeśli tak to podaj na to przykład/y.
    2. Czym dla Ciebie jest Księżyc?
    3. Wyobraź sobie, że lecisz do Nowej Zelandii ze swoją ukochaną i swoim kumplem, i jego dziewczyną. W czasie lotu następuje awaria. Jest jeden spadochron i tylko jedna osoba może się uratować. Jaką podejmujesz decyzję? Kto ma skoczyć ze spadochronu?


    1. Jestem romantykiem w swoim małym, zamkniętym świecie pełnym paranoi, złudzeń, szaleństw mniejszych i większych, głupstw i Żubrzych mądrości :D. Mówiąc krótko - WESOŁYM ŚWIECIE. Jednak co rozumiemy przez romantyczność? Spędzenie z ukochaną osobą kilka szczególnych chwil razem, w jeszcze bardziej szczególnym miejscu, w najszczególniejszym pod słońcem czasie? Dla niektórych to romantyzm - dla innych po prostu sposób na powiedzenie tej 2 osobie, że jest się przy niej i ma się zamiar tam zostać. A może romantyzm to "I'll be there for you", to bukiecik rożyczek w najzwyklejszy dzień, to telefon tylko po to by znów pogadać. Jednak z 2 strony to przecież nasza wspólna codzienność - nic więcej. Tak więc tak - jestem romantykiem w szarzyźnie codzienności. Ale po balkonach, czy altanach się wspinać nie będę, serenad śpiewać nie będę także, bo jak nie policja mnie nie zamknie, to przyroda wokół zmarnieje, szyby wydadzą ostatni krzyk uwielbienia, a PWN będzie musiał dodać nowe pojęcie do swego słownika w kategorii muzyka-fałsz :D.

    2. Mógłbym wkleić definicje Wikipedii, mógłbym wkleić fragment FAQ z naszego forum, mógłbym dać romantyczne uniesienia jakiegoś poety, mógłbym....mógłbym częściej chodzić na fizykę :D. Ale ja powiem tylko tyle, że Księżyc jest dla mnie świcącą kuleczką na niebie, która staje się obiektem porządania, obiektem westchsnień, obiektem badań, świętością poetów i wilkołaków :D. Jest to nasze nocne słoneczko - czasami tylko przez przypadek nazywane satelitą Ziemii ;). A co on dla mnie znaczy? To wszystko co napisałem i to wszystko o czym zapomniałem (umyślnie, bądź przypadkiem :D) - jest wisienką na szczycie tortu zwanego nocą :D.

    3. Ech to proste - szukam pierwszego naiwnego, który się zgodzi skoczyć i gerooooonimoooo :D. A potem rozpoczynam poszukiwania stewardesy, która szczęśliwym zrzadzeniem losu przeszła ćwiczenia w CIA (w tym kurs pilotażu), potem Johna Travolty, który całkiem przypadkowo się znalazł na pokładzie (proszę o autograf na instrukcji pilotażu), aż wreszcie kończę swe poszukiwania w luku bagażowym, gdzie akurat przypadkeim zostało zamkniętych 2 pilotów, którzy szukali cichego miejsca na poranne śniadanie :D.


    @miodzio

    Miodziuś - przecież Ci przesyłałem fotki z mojej prywatnej sesji zdjęciowej, a teraz chcąc wyłudzić ode mnie więcej namawiasz mnie do publikacji nowych kontrowersji :P. Oczywiście zdajesz sobie sprawę z tego, że obaj jesteśmy modami - ale prawo (cenzura) i tak nas dotyczy ^^. No ale jak chcesz - na Twoja odpowiedzialność - będziesz się tłumaczył Abi (i Czakowi, dlaczego mu nie podesłałeś tych wcześniejszych :P).

    1) Żubr na łączce

    2) Żubr z futerkiem

    3) Żubr bez futerka

    4) Żubrzyki zwabiane do beczułki w hipnotycznym transie :D

    5) Bonus - I'm the Żubrzest :D.

    @Czak

    Czak napisał(a)
    Po tych wszystkich nocach i dziwnych zdarzeniach na IRCu tak mnie nazywasz? ;(

    No dobra pytanie: Budzisz sie po impezie w jednym lozku z dziewczyna, ktorej kompletnie nie znasz/pamietasz. Pierwsza mysl? ^^


    Łamiesz mi serce Czakuś - przecież Ty wiesz, że to Ty byłeś tym pierwszym :D

    No dobra odpowiedź - 1 myśl - "Czemu to nie Czak oblany miodem? :D:P"
  • ja chczem zdjęcie żubrzyka, ja chczem zdjęcie żubrzyka, ja chczem zdjęcie żybrzyka :D:D:D:D:D

    masz na to niewiele czasu, bo potem zostawiam ci baryłke pod opiekę i sruuu nie ma miodzia...

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • No niech Ci będzie :D.
    Tylko to stare zdjęcie - jeszcze z sylwestra - Zakopane 2005/2006 :D.
    W zimowych ubraniach za chiny ludowe bym sie do baryłeczki nie zmieścił - ale nie martw się teraz mamy lato :D, a miodek sam się topi ^^.

    No więc zaczynamy. Program dozwolony tylko dla osob pełnoletnich i o silnych nerwach. W pokazie występuje przepełniony niepoprawną radością do życia Żubr pokazujący w beszczelny sposób swoją osobę (jeszcze w futrze - Wniczuś, nie ma za co :D). Wchodzisz na właśną odpowiedzialność ^^.

    Żubrzyk jakich mało :D
  • żubrzyk tyłek jestes i tyle

    taki opatulony - nic nie widac !!! :D

    ja chce żybrzyka w calej okazałości - a mój zegar tyka :D:D:D więc spiesz się spiesz :)

    a co do pytań:
    ciekawe wspomnienie z dziecinstwa
    jaki przedmiot lubiales w podstawówce
    czy byłes grzecznym uczniem :D
    kiedy odkryłeś w sobie żubrzyka :)

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)



  • 1) Ulubione zespoły/kapele:
    - Green Day



    - "Holiday" - Green Day
    - "St. Jimmy" - Green Day





    widać znasz sie na dobrej muzyce ;) podaj male top 5/7 piosenek Green Day, ja podam jak Ty to zrobisz :D

    Skad pomysł na nick?
    Dlaczego masz taki avek a nei inny?
    Hmm, a więdz zdrówko. Żubr ma swoje piwo to ja też:




    [SIZE=7]Moje TOP 7:

    1. Holiday
    2. Basket Case
    3. Jesus Of Suburbia
    4. Boulevard Of Broken Dreams
    5. American Idiot
    6. St. Jimmy
    7. WMUWSE
    [/SIZE]

    Pozdrawiam zielonego ;)
  • Wybaczcie drobne opóźnienie w odpowiedzi, ale macie teraz moda będącego już oficjalnie studentem 3 roku ^^ - indeks zdany i nie chce go do zimy oglądać :D. Musiałem się pochwalić :P.
    Dodatkowo wczoraj co 3 sformułowanie jakie z moich ust dobiegało brzmiało: "POLSKA BIAŁO-CZERWONI!!" :D. Co zaowocowało dziś ogromnym bólem gardła, z którym może sie tylko równać ból głowy ^^.

    Warszawa śpiewała, Żubrzyk się kołysał, szalik powiewał, gwaizdy tańczyły.
    I ruszyła Nowym Światem gromada wesoła, pewni, że ich nic zatrzymać nie zdoła. Ani zamieć, ani burza, ani pupa goła :D, jednak wtem z 2 strony ulicy ktoś woła. "Polska Biało-Czerwoni", więc Żubrzyk ani chwili nie trwoni, czując jak mu nowy pomysł w głowie dzwoni. Krzyknął głośno, krzyknął śmiało - "Polacy nic się nie stało!!". Bo Polacy grali dobrze, grali dzielnie, aż do momentu gdy Sobol się spisał miernie. Jednak przegraliśmy z twarzą i stylem jakich mało - wieć "Polacy, nic się nie stało". Tak więc kroczy rozśpiewana gromada, z dobrej postawy Polaków w meczu rada - wybuchli śpiewem niczym skrzynka dynamitu, krocząc ulicą w stronę wstającego świtu :).
    I tak to było moi mili - Żubrzyk i jego koledzy dobrze się bawili. I choć boli głowa i gardło zdarte to było to tego wszystkiego jak najbardziej warte :).

    No - skoro już "urzekła Was moja historia" ^^ możemy przejść do pytań ;).

    @cruelka
    cruella napisał(a)
    to teraz ja :D
    czy wierzysz Żubrzyk w Świętego Mikołaja i krasnoludki? :>


    Oczywiście, że wierze w Świętego Mikołaja, bo nie wierze, żeby ktokolwiek inny chciał mi sprawiać prezenty ^^. Choć być może się obraził po tym jak w zeszłuym roku w wiligie zapomniałem wygasić ogień w kominku :D. Ale przyjdź Mikołaju - przyjdź do B.H - a karpika na wynos Ci on napewno da ^^.

    Co do krasnoludków to po lekturze "Władcy Pierścieni", grze w najróżniejsze RPG, oraz zgonu ze śmiechu po projekcji Shreka ^^ nie mam najmniejszych wątpliwości, że te istnieją. Poza tym skoro "Królewna Śnieżka przyznaje się do związku z 7 krasnalami, ale podreśla, że nie jest łatwa", to czemu ja mam niby nie wierzyć ;). Widziałem jak buszują u ludzi w ogródkach, widziałem jak tlenią sobie brody i loczki na nich wiążą ^^. Ale pamiętajcie - z tą ich pracowitością to ściema :D - krasnolód lubi pyknąć fajeczke, założyć noge na noge i pić aż któryś krzyknie "ja już nie moge" ^^ - właśnie dlatego są z Żubrami w dobrej komitywie :D.

    @miodzio
    miodzio napisał(a)
    żubrzyk tyłek jestes i tyle
    taki opatulony - nic nie widac !!! :D
    ja chce żybrzyka w calej okazałości - a mój zegar tyka :D:D:D więc spiesz się spiesz :)


    A ten jak zwykle tylko o moim tyłku :D:P. Kiedyś zrobie zdjęcie zakończenia swoich pleców - czekaj cierpliwie ^^.
    Co do opatulenia - to cóż - mimo grznia się najróżniejszymi eliksirami (przed użyciem skonsultuj się z Wnicą ^^) nadal było na stoku całkiem chłodno, więc Żubrzyk mając jeszcze futerko postanowił sie w nie schwać :D.
    Zegar każdemu tyka miodzuś, ale nie bój żaby - jak trzeba będzie to się czas zimowy w lecie ustawi ^^.

    Na prośbę miodza ->Żubr w pelnej okazałości (bez tyłka) :P
    Wybaczcie mi te spojrzenie - ale to była dłuuuuuga i ciężka noc ^^

    miodzio napisał(a)
    a co do pytań:
    ciekawe wspomnienie z dziecinstwa
    jaki przedmiot lubiales w podstawówce
    czy byłes grzecznym uczniem :D
    kiedy odkryłeś w sobie żubrzyka :)


    1) Ech - wspomnień z dzieciństwa jest tyle co słodkości w miodzie :D, ale spróbuje podac te zabawniejsze, choć nie zawsze zakończone wesoło dla mojego "siedzenia" (obiektu kultu miodzia :P).
    Mianowicie któregoś dnia postanowiłem się zabawić w żołnierzy z moim bratem i żeby wszystko było dokładne i szczegółowe postanowiliśmy rozpalić ognisko - a musze powiedzieć, że z dywanu w pokoju rodziców była świetna podpałka ^^. No więc "płonie ognisko i szumią knieje" - Żubrzyk i jego brat się śmieje :D. Ale w momencie gdy mama weszła do pokoju uśmiechy znikły wraz z ogniskiem a BH tarł po ziemi swym siedziskiem ^^.
    Przeżyć z dzieciństwa jest jeszcze wiele - jak choćby słynne Żubrze błotne kąpiele ^^ - ale o tym kiedy indziej ;).

    2) Heh - dziecko zazwyczaj ma zapał do nauki przez 1 rok, a gdy jest wyjątkowo odporne na tortury psychiczne to nawet pierwsze 3 lata ^^. Jednak, że Żubrzyk słynie ze swej delikatnej natury, więc nauka zbrzydła mu juz po 1 semestrze gdy przyszło do wystawiania ocen :D. Jednak walcze dalej i się nie poddaje, a nauka chyba wreszcie zawarła ze mna zawieszenie broni i żyjemy we względnej symbiozie ;). Tak więc ulubionego przemiotu nigdy nie miałem, jednak były takie kótrych uczenie się nie przyprawiało mnie o myśli zapożyczone od Hannibala Lectera ^^. Były to: chemia, informatyka, angielski i HISTORIA :). Historia to takie moje małe hobby (szczególnie okres WWII), więc kłopotow z nią nie miałem ;)

    3) Hehehe - widze, że wyostrza Ci się poczucie humoru ^^. Być grzecznym uczniem, to tak samo jak powiedzieć "zapracowany śpioch" :D. Starałem się jak mogłem, jednak to szkoła mnie wypowiedziała wojne, a nie ja jej ;). W ramach akcji odwetowej pewnego pięknego, letniego dnia, gdy słonko świeciło, a ptaszki śpiewały młody Żubrzyk und paczka postanowili rozpylić śmierdzący gaz w pokoju wicedyrektorki - ech - matka, po tym jak ją wezwano i posiedziała trochę w tym pokoju stwierdziła, że śmiech nie pozwala jej się złościć ^^ - tak więc dostałem to chyba z genami ;). Innym razem związaliśmy takimi plastykowymi zaczepami (naprawde mocne) plecaki rywalizującej z nami klasy :D. Oj, wesoło było w szkole, wesoło, ale potem przyszły studia i wesoły świat BH zaczął rozrastać się w zastraszającym tempie ^^ - ale o tym przy innej okazji ;).

    4) Chyba Żubrzyk zawsze gdzieś tam we mnie był i bódł mnie ostro przez całe życie sprawiając, że wesołe ono zawsze było :), jednak uzewnętrznił sie w postaci majestatycznego :D Żubra podczas małej debaty z Goldim nad wyższościa Żubra nad Lechem, a rozpostarł swe skrzydła szeroko, gdy Wnica skróciła go o futerko ^^.

    @Dziadek Mamut
    Dziadek Mamut napisał(a)
    1) Ulubione zespoły/kapele:
    -widać znasz sie na dobrej muzyce ;) podaj male top 5/7 piosenek Green Day, ja podam jak Ty to zrobisz :D


    Znam się na wielu rzeczach - ale na 1 znam się najlepiej - na SWOIM guście ^^ - i powiem Ci, że Green Day jeszcze nigdy nie smakował tak dobrze :D. Chcesz liste - mówisz i masz ;)

    - Minority
    - Holiday
    - Homecoming
    - She
    - Time of Your Life
    - Boulevard of Broken Dreams
    - Wake Me Up When September Ends
    - St. Jimmy
    - Do Da Da
    (kolejność przypadkowa ;))

    Dziadek Mamut napisał(a)
    Skad pomysł na nick?
    Dlaczego masz taki avek a nei inny?


    1) Ech - pomysł na nick to po prostu wytwór wyobraźni - nic więcej. Chciałbym, żeby to było zainspirowane wielogodzinną historią opowiedzianą przez dziadka, lekturą opasłego tomiska, który się pochłonęło w 1 wieczór, lub filmem kipiącym od nadmiaru gwiazd. Ale niestety jest to zwyczajna, pospolita, Żubrza :D wyobraźnia, która pozwoliła sobie potem dodać pare rozwinięć do tego skrótu :) - kto grał na uni 11 ten wie, kto nie - niech złoży odpowiednią ofertę, a może się dowie ^^.

    2) Avek - myślałem, że mówi sam za siebie :D. No, ale skoro wymaga wyjaśnień, to Żubrzyk obojętny nie pozostanie wobec tej prośby ^^. Uwielbiam South Park, a także ponad wszystko kocham poczucie humoru Garfielda :). Avek jest typowo South Parkowy, a zobojętniała mina ludzika ukazuje sarkastyczne i pełne ironi podejście Garfielda do otaczającego nas świata :)

    P.S.
    Widze, że Żubr ma ostrą konkurencje ^^, ale Łoś to nie Żubr, a Żubr to nie Łoś, wiec dam Ci koleżeńską radę - jak ma Cię ktoś zgolić to nikt inny jak Wnica, jak ktoś ma mieć z tego pożytek to tylko cruelka ^^.

    Dziadek Mamut napisał(a)
    Pozdrawiam zielonego ;)


    Pozdrawiam fana zielonych ^^.
  • Fajnie, jak widizsz Wnica mnei nie tylko ogoliła ale i zamieniłą w jaszczura :D Da się to jaskoś odwrócić? Poproszę Lili, to jest jak mówiła "probably the best witch on the world" żeby mnei odczarowała :D A zeby nie byuło offtopu tyo pytanka:

    Jakie napoje % (oprócz żubra) preferujesz?
    Ulubione zwierze?
    Kto wygra mistrzostwa, i dlaczemu?
    Ulobiona mordka z tych: :tongue: :D :evil: ;) :P 8)
    Hmm, lubisz jak pada deszcz?

    Zapraszam do Kampinoskiego jak mnie Lili odczaruje :D Pozdroł!
  • Żubrzyk napisał(a)
    Dziadek Mamut napisał(a)
    1) Ulubione zespoły/kapele:
    -widać znasz sie na dobrej muzyce ;) podaj male top 5/7 piosenek Green Day, ja podam jak Ty to zrobisz :D


    Znam się na wielu rzeczach - ale na 1 znam się najlepiej - na SWOIM guście ^^ - i powiem Ci, że Green Day jeszcze nigdy nie smakował tak dobrze :D. Chcesz liste - mówisz i masz ;)

    - Minority
    - Holiday
    - Homecoming
    - She
    - Time of Your Life
    - Boulevard of Broken Dreams
    - Wake Me Up When September Ends
    - St. Jimmy
    - Do Da Da
    (kolejność przypadkowa ;))


    a słyszałeś może piosenkę Extraordinary Girl Green Day'a??
    jak tak, to powiedz czy Ci się podoba?

    I jeszcze takie niewinne pytanko:)
    Jak to jest w świecie małżeńskim żubrów??;)