B.H. 23 a.k.a Żubrzyk :))

  • W koncu moj ulubiony modek , wiec troche popytam

    Czy lubisz reklamy plus GSM?
    Czy nie tesknisz za moimi PW?
    Czy mnie lubisz?
    Kogo z team ogame znasz w realu?
    Czy lubisz reklamy Żubra?
    No i narazie na tyle
    pozdrawiam Żubrzyka
    pawcio1300
  • No i znów kilka dni spoźnienia z odpowiedzią - ale ciut zapracowany byłem ;). Uciekaniem przed latnimi postrzyrzynami u Wnicy, próba zatrzymania miodzia w baryłce aż do września, tworzeniem FC/AC (cruelko crulluj nam :*) ^^. I takimi tam równie ważnymi sprawami :D.

    @Dziadek Mamut

    Dziadek Mamut napisał(a)
    Fajnie, jak widizsz Wnica mnei nie tylko ogoliła ale i zamieniłą w jaszczura :D Da się to jaskoś odwrócić? Poproszę Lili, to jest jak mówiła "probably the best witch on the world" żeby mnei odczarowała :D


    Wiesz - Wnica jest nieobliczalna - w pełni pozytywnym tego słowa znaczeniu :). Idzie sobie przez łączke radośnie wymachując różdżką - tu coś przytnie, tam coś zmieni, gdzie indziej przekoloruje :D. I tak radośnie podskakując gubi czasem eliksiry różne i później mamy jaszczura z Mamuta i golasa z Żubra :D. Ale my i tak ją kochamy bo sprzątając ten cały eliksirowy bałagan śpiewa sobie pod nosem "taś taś, kici kici" i Żubrowi jest żal, że 2 futra nie ma do zgolenia ^^.

    A co do Lili to ja już Ci mówiłem - "Probably the widest smile in the world" - konkurencje ma tylko ze strony schnee ^^. A Czarownice mamy jedną, niepowtarzalną i pewnie gdzies tam ma w kieszeni antidotum na jaszczurzą skóre ^^.

    Dziadek Mamut napisał(a)
    A zeby nie byuło offtopu tyo pytanka:

    Jakie napoje % (oprócz żubra) preferujesz?
    Ulubione zwierze?
    Kto wygra mistrzostwa, i dlaczemu?
    Ulobiona mordka z tych: :tongue: :D :evil: ;) :P 8)
    Hmm, lubisz jak pada deszcz?

    Zapraszam do Kampinoskiego jak mnie Lili odczaruje :D Pozdroł!


    1) Miało byc oprócz Żubra - ale bez Żubra się nie da :D No więc po kolei ;).
    - Żubr
    - Żywiec
    - Lech (for U cruelka :*)
    - Kawa :P - z rana klepie lepiej niz cokolwiek innego :D.

    2) Narcyzem nie jestem (choć skromność ode mnie bije :P), więc Żubra postawie poza konkurencją :D. Ale chyba, a raczej napewno - PSIAKI :). Sam mam psa i za wszystkie perypetie z nim przeżyte wisze mu krate Żubrów ^^ (Wnica już mi mówiła, że psa rozpijam - no ale skoro jaki pan taki pies to.... :D). No i An mnie zaraziła miłościa do freciszonów :D Cały czas czekam na fotkę Aniu :).

    3) Mistrzostwa wygra POLSKAAAAAAA. I w tym momencie realizm dał Żubrzykowi wielkiego kopa w 4 litery ^^. Cóż - nie wiem kto wygra, ale kibicuje Holendrom, Włochom i jak zwykle Hiszpanom, ale oni mają chyba jakiś kompleks wielkich imprez ^^. Męczy mnie już monopol Brazylii :).
    I powiem Wam czego zabrakło naszej reprezentacji do zwycięstwa - odpwiedniaj publiki :D. Pojechałaby cruelka do Niemiec z Wniczką. Ta by rzuciła pare zaklęć, postawiliby Niemcom parę Żubrów przed meczem, wysmarowali ich miodem (miodziuś :*) i korki masłkiem (pozdro Delma ^^), Czak by znokautował Lehmann'a z półobrotu, Ballack'a by się trującym Bluszczem (pozdro Krzaczku :D) poczęstowało w ramach przyjaźni Polsko-Niemieckiej - no i zwycięstwo w kieszeni :D. I co ten Janas wie o piłce - to stara dupa jest ^^.

    4) Zdecydowanie :D. Bo kocham się śmiać, kocham gdy się inni śmieją, bo radosny człowiek jestem :).

    5) Czy lubie deszcz. A widziałeś kiedyś zmokłego Żubra - przygnębiający widok, no i ten zapach ^^. Ale jak sobie stanie Żubrzyk pod jakąś lipką, oprze się o konar i spogląda pomiędzy listkami na miarowo uderzające krople w rytm mruczanego "Dreaming of You" to nawet deszcz powoduje u niego odruch z pkt 4 - czyli :D.

    @Black Nightmare

    Black Nightmare napisał(a)
    a słyszałeś może piosenkę Extraordinary Girl Green Day'a??
    jak tak, to powiedz czy Ci się podoba?

    I jeszcze takie niewinne pytanko:)
    Jak to jest w świecie małżeńskim żubrów??;)


    Slyszałem :). Podoba mi się - ale wolę inne ich kawałki :).

    No i zabieramy się do niewinnego pytanka :D. Zaraz je rozdziewicze i skończycie z tymi pseudoniewinnymi pytaniami ^^.

    Pytasz o świat małżeński Żubrów. No więc dowiedz się, że to świat jakiego człowiek nie widział, a zobaczyć pwinien, to może by się czegoś nauczył :D. Żubry zawsze oddadzą swe futro, gdy jest taka potrzeba, zawsze zwołają kolegów w zbrojach do obrony honoru wybranki swego serca :D, a i podrapią rogiem za uszkiem, gdy trzeba będzie ^^. Małżeński świat Żubrów jest włochaty, kosmaty, pełen śmiechu i radosnego pomrukiwania :D. Mrrrrrrrrrr ^^.

    @DEAMON
    DEAMON napisał(a)
    W koncu moj ulubiony modek , wiec troche popytam

    Czy lubisz reklamy plus GSM?
    Czy nie tesknisz za moimi PW?
    Czy mnie lubisz?
    Kogo z team ogame znasz w realu?
    Czy lubisz reklamy Żubra?
    No i narazie na tyle
    pozdrawiam Żubrzyka
    pawcio1300


    No i kolejny z tubką wazeliny przyszedł :D. Macie szczeście, że mnie Wnica zgoliła to mi się futro od tego nie poskleja ^^.

    1) Lubię, choć szczerze powiem, że ten typ humoru nie zawsze do mnie dociera :). Ja raczej wogóle nie przepadam ze reklamami - te wszystkie orgazmiczne szampony i wyjątkowe sosy które się same rozlewają na najlepsze koszule wyjątkowo mi na nerwy działają :D.

    2) To było tak dawno, że już zapomniałem, że tęsknię :D. Ja czekałem wytrwale, na kolejny PW podisany pawcio1300, a tu figa, no i się Żubr pogrążył w rozpaczy i z żalu zgolił grzywe, sprytnie zwalajac winę na Wniczke :D.

    3) Chyba nikogo :), choć do miodzia w ten weekend miałem rzut beretem, ale ten paszkud mi nie powiedział, że był w Warszawie ^^.

    4) Jak mogę nie lubic czegoś za co tantiemy pobieram :D. Ta twarz kosztuje mój drogi ^^, a w dodatku tyle co ja sie tam namruczałem podaczas jej kręcenia - mógłby kto pomyśleć, że na prezentacji damskich bikini byliśmy :D. Ale prawda jest taka, że nagrali nam na kasete Wnice i jej "taś taś, kici kici" :D.

    Skoro tylko tyle to ja się sprzeczać nie będę :D. Pozdrawiam Demona PW ^^.
  • No dobra... Kawa jest, muzyka leci, noc jeszcze młoda... Okey, mogę zacząć pisać. Powiedzcie, kiedy moge zacząć? Już? Pięć sekund? Zdążę... A, E, I, O, U, A, E, I, O, U, które pole tekstowe mnie bierze? Okey... Dwie sekundy? Zdążę... Dobra, zaczynamy!

    Witam Jacoo! A może Żubrzyk? :> Zwał, jak zwał, może być i B.H. 23 ;).
    Dziękuję za zaproszenie do wątku. Czekałem :D

    No i o co mam Cię zapytać, cwaniaczku? ;) Może o to, kiedy się spotykamy na neutralnym gruncie aby zmaterializować >cheers< z ostatnich rozmów? :>

    Ostatnio nie mam czasu na nic... strasznie przepraszam, że nie moglismy prowadzić normalnych rozmów, tylko zawsze takie szarpane były... No, to się zmieni. Robocop uczuć to mówi ;).

    Cóż, właśnie popijam sobię kawusię (pierwszy raz od 3 tygodni!) w sztandarowym kubku... tak, tym samym, co i Ty masz :D. Przed chwilą w słuchawkach się skończyło "U can't touch this", teraz "Cotten eyed Joe"... Powoli dochodzi do Purple'i i do Gimme :P

    Przejdźmy do konkretów, Panie Mod. Pytanka:
    1) Kiedy Cię doścignę pod względem edukacji muzycznej? :> :D
    2) Jak zrobić, by wkleić link na net, by móc ściągnąć jego zawartość (za pomocą Google)? :> :D
    3) Jaki jest wzór na liczbę Pi (3.14)?
    4) Co ma piernik do wiatraka?
    5) Dlaczego?
    6) Nie cudzołóż
    7) Co własnie leci mi na słuchawkach i dlaczego jest to własnie "House Of Pain - Jump Around"?
    8. Dlaczego po tej ósemce nie mogłem dać nawiasu zamkniętego?
    9) Dlaczego nie mogę odpisywać w dziale Nauka?!
    10) Freestyle (wymyśl pytanie i odpowiedz na nie :P)

    Sie tu jeszcze wpiszę, nie martw sie.
    Tschekam na schtscherochtsch z Twoiei strony (shit znów ta funkcja fonetyki papieskiej :/ Ktoś wie, jaki skrót klawiaturowy ją wyłacza?).

    Pozdrawiam,
    Al Ganonim

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Al Ganonim ().

  • B.H. 23 napisał(a)
    Wiesz - Wnica jest nieobliczalna - w pełni pozytywnym tego słowa znaczeniu :).
    dziekuje dziekuje :D:D

    A Czarownice mamy jedną, niepowtarzalną i pewnie gdzies tam ma w kieszeni antidotum na jaszczurzą skóre ^^.
    nic o jaszczurkach nie wiem, ale to tylko kwestia czasu :P:]
    no i się Żubr pogrążył w rozpaczy i z żalu zgolił grzywe, sprytnie zwalajac winę na Wniczke :D.
    ha! wydalo sie... przyznales sie ... to nie ja :D ja tylko sister raz futerko zalatwilam :]
    Ale prawda jest taka, że nagrali nam na kasete Wnice i jej "taś taś, kici kici"
    :D.
    trzeba bedzie prowizje pobrac :P

    zubrzyk a teraz pytanko... niebieski czy czerwony? :P
    oraz komedia czy horror :D

  • @Al

    Al Ganonim napisał(a)
    No dobra... Kawa jest, muzyka leci, noc jeszcze młoda... Okey, mogę zacząć pisać. Powiedzcie, kiedy moge zacząć? Już? Pięć sekund? Zdążę... A, E, I, O, U, A, E, I, O, U, które pole tekstowe mnie bierze? Okey... Dwie sekundy? Zdążę... Dobra, zaczynamy!


    Zapomniałes o Malmsteenie w słuchawkach i Toy Dollsach jako rezerwie ^^.

    Al Ganonim napisał(a)
    Witam Jacoo! A może Żubrzyk? :> Zwał, jak zwał, może być i B.H. 23 ;).
    Dziękuję za zaproszenie do wątku. Czekałem :D

    No i o co mam Cię zapytać, cwaniaczku? ;) Może o to, kiedy się spotykamy na neutralnym gruncie aby zmaterializować >cheers< z ostatnich rozmów? :>


    U mnie się nie czeka na zaproszenie - a wchodzi razem z drzwiami, buty wycierając już na dywanie :D. Zapytać się możesz o co chcesz - cwaniaczek w końcu ze mnie, więc chyba poradze sobie ze zręcznym obchodzeniem odpowiedzi tak jak Wniczka - moja mentorka w tej dziedzinie ^^. Co do tego jak sie masz zwracać - cóż Al - przywykłem do Do "Hej Al", "Hej Jacoo" - więc niech tak może zostanie ;).

    Al Ganonim napisał(a)
    Ostatnio nie mam czasu na nic... strasznie przepraszam, że nie moglismy prowadzić normalnych rozmów, tylko zawsze takie szarpane były... No, to się zmieni. Robocop uczuć to mówi ;).

    Cóż, właśnie popijam sobię kawusię (pierwszy raz od 3 tygodni!) w sztandarowym kubku... tak, tym samym, co i Ty masz :D. Przed chwilą w słuchawkach się skończyło "U can't touch this", teraz "Cotten eyed Joe"... Powoli dochodzi do Purple'i i do Gimme :P


    No to Robuś :D - ja moge być tchórzliwym lwem, Wnica może być Dorotką, na stracha na wróble przeprowadzi sie casting wśrod polityków ^^, a Ty Robciu pod naszą eskortą pojdziesz szukać serduszka :D.

    Co do muzyki - cóż ja moge powiedzieć - "Bracie z innej matki i ojca" ^^.

    Al Ganonim napisał(a)
    Przejdźmy do konkretów, Panie Mod. Pytanka:
    1) Kiedy Cię doścignę pod względem edukacji muzycznej? :> :D
    2) Jak zrobić, by wkleić link na net, by móc ściągnąć jego zawartość (za pomocą Google)? :> :D
    3) Jaki jest wzór na liczbę Pi (3.14)?
    4) Co ma piernik do wiatraka?
    5) Dlaczego?
    6) Nie cudzołóż
    7) Co własnie leci mi na słuchawkach i dlaczego jest to własnie "House Of Pain - Jump Around"?
    8. Dlaczego po tej ósemce nie mogłem dać nawiasu zamkniętego?
    9) Dlaczego nie mogę odpisywać w dziale Nauka?!
    10) Freestyle (wymyśl pytanie i odpowiedz na nie :P)


    1) Wtedy i tylko wtedy, gdy ja zrównam się z Twoim poziomem, a więc ja będe musiał się jeszcze troche dokształcić, żeby Ciebie zmotywować do dalszej nauki, żebym ja miał powód by sie dalej kształcić - proste co nie xD

    2) Zaprawde powiadam Ci - tylko pradawni posiadają tą wiedzę. Ja nie śmiem nawet przemówić w tej sprawie - jako, żem zwykły zjadacz chleba :D. O ALlmighty - powiedz nam prosze ^^.

    3) P + i = Pi = czyż to nie proste ;). Byś się uczył polskiego zamiast zaśmiecac sobie głowe bzdurami o fuzji jądrowej i "zostań talibem, czyli pentagon down" :D.

    4) O - wreszcie pytanie z sensem :D. Był sobie bowiem kiedyś stary piernik pracujący pracujący w Toruniu, który zajadal sie piernikami. Natomiast w Holandii stał wiatrak, który był po prostu zakręcony ^^. I własnie oto co ma piernik do wiatraka :D.

    5) A dlaczego nie? :P

    6) Zazdrośnik :P.

    7) Hmm - pytanie tak zamętlone, że tylko widzowie Audio Tele będą w stanie odpowiedzieć :D. A czemu? Hmmmm - bo jesteś tym Al'em którego znam :D.

    8: 8) a żebym to ja wiedział :D:D

    9) Boś leniwiec :P. Wszystko przecież działa jak trzeba ^^.

    10) Kolejny wymaga ode mnie inwencji twórczej :D. No dopbra, a więc Żubrzyk - jak myślisz kto ma więcej pokręconych mp3 na kompie =- Ty czy Al? Hmm - dobre pytanie - okaże się na gg - mały rewanżyk Al :> :D.

    @Wniczka

    Czarownica napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    Wiesz - Wnica jest nieobliczalna - w pełni pozytywnym tego słowa znaczeniu :).
    dziekuje dziekuje :D:D


    Nie dziękuj - po prostu odpowiedz na pytania w swoim temacie :D.

    Czarownica napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    A Czarownice mamy jedną, niepowtarzalną i pewnie gdzies tam ma w kieszeni antidotum na jaszczurzą skóre ^^.

    nic o jaszczurkach nie wiem, ale to tylko kwestia czasu :P:]


    Żubra zgoliłaś w 1 wieczor to z jaszczurem uporasz się podczas 2 śniadania ^^.

    Czarownica napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    no i się Żubr pogrążył w rozpaczy i z żalu zgolił grzywe, sprytnie zwalajac winę na Wniczke :D.

    ha! wydalo sie... przyznales sie ... to nie ja :D ja tylko sister raz futerko zalatwilam :]


    No - nie umniejszajmy Twoich zasług w mojej nowej klimatyzacji ciała na lato ^^. Ino jak stane w rozkroku ciutke wieje :D.

    Czarownica napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    Ale prawda jest taka, że nagrali nam na kasete Wnice i jej "taś taś, kici kici" :D

    trzeba bedzie prowizje pobrac :P


    Wniczka - czyżby propozyja wspólnego biznesu :>:D.

    Czarownica napisał(a)
    zubrzyk a teraz pytanko... niebieski czy czerwony? :P
    oraz komedia czy horror :D


    Niebieski - bo takie mam oczęte, niebieski bo tak mówi większość facetow xD, niebieski bo pasuje do Twojego avatarka, niebieski bo lubie marzyć patrząc sie w niebo 9za dnia zaznaczmy ^^), niebieski bo prewencja chodzi w czarnym :D.

    Zdecydowanie komedia. Lubie się śmiać i lubie jak się inni śmieją. Horrory pomijając momenty natężenia muzyki i potworów/psychopatów wyskakujących zza ROGU ^^ to po prostu bajki i szczerze mowiąc nudzą mnie :D. Pewnie jakbym miał sie w kogo wtulić podczas projekcji to bym je polubił ^^.
  • B.H. 23 napisał(a)
    U mnie się nie czeka na zaproszenie - a wchodzi razem z drzwiami, buty wycierając już na dywanie :D. Zapytać się możesz o co chcesz - cwaniaczek w końcu ze mnie, więc chyba poradze sobie ze zręcznym obchodzeniem odpowiedzi tak jak Wniczka - moja mentorka w tej dziedzinie ^^. Co do tego jak sie masz zwracać - cóż Al - przywykłem do Do "Hej Al", "Hej Jacoo" - więc niech tak może zostanie ;).


    ćwiczenie czyni mistrza :D:D:D

    @Wniczka

    Czarownica napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    Wiesz - Wnica jest nieobliczalna - w pełni pozytywnym tego słowa znaczeniu :).
    dziekuje dziekuje :D:D


    Nie dziękuj - po prostu odpowiedz na pytania w swoim temacie :D.


    hmmm musze? :P:D

    B.H. 23 napisał(a)
    Wniczka - czyżby propozyja wspólnego biznesu :>:D.


    pomyslimy :P :D

    hmmm trzeba jakis pytanie wymyslec...
    zubrzyk...zadaj sobie sam i ofc odpowiedz :D:D

  • Czarownica napisał(a)
    hmmm musze? :P:D


    A czy Ślońce musi świecić, a czy Żubr musi nosic futro, a czy golarka musi tak złowrogo brzęczać, a czy miodzio musi wrócić? Sama sobie odpowiedz :D.

    Czarownica napisał(a)
    B.H. 23 napisał(a)
    Wniczka - czyżby propozyja wspólnego biznesu :>:D.

    pomyslimy :P :D


    Dziewczyno - tu nie ma nad czym myśleć - toż ten interes to złoty RÓG obfitości - a na rogach to ja sie znam :D

    Czarownica napisał(a)
    hmmm trzeba jakis pytanie wymyslec...
    zubrzyk...zadaj sobie sam i ofc odpowiedz :D:D


    O masz - następna domagająca się od biednego Żubra wysiłku intelektualnego :D. No ale do rzeczy. Żubrzyku - możesz nam powiedzieć, co powiedział zgolony Żubr do Wnicy z golarką gdy spotkał ja w jej chatce przygotowującą kolejna wymijającą odpowiedź na jego pytanie? Powiedział mrrrrrrrrr :D.
  • B.H. 23 napisał(a)
    Czarownica napisał(a)
    hmmm musze? :P:D


    A czy Ślońce musi świecić, a czy Żubr musi nosic futro, a czy golarka musi tak złowrogo brzęczać, a czy miodzio musi wrócić? Sama sobie odpowiedz :D.


    znaczy nie musze :D


    O masz - następna domagająca się od biednego Żubra wysiłku intelektualnego :D. No ale do rzeczy. Żubrzyku - możesz nam powiedzieć, co powiedział zgolony Żubr do Wnicy z golarką gdy spotkał ja w jej chatce przygotowującą kolejna wymijającą odpowiedź na jego pytanie? Powiedział mrrrrrrrrr :D.


    nieprawda... :P powiedziales muahahahahaha :P

  • Czarownica napisał(a)

    znaczy nie musze :D


    Za taką odpowiedź należy się kujnięcie rogiem ^^ (choć zawsze to jednak odpowiedź :D).

    Czarownica napisał(a)

    nieprawda... :P powiedziales muahahahahaha :P


    Ależ Wniczko - mylisz kwestie. Muahahaha rozbrzmiewało gdy me futro na ziemie leciało - i to nie smiały się Żubrze lica, lecz ze śmiechu pękała Wnica :D. Żubry do siebie to mają, że bez futra się nigdzie nie ruszają, a że z futra zostałem obdarty, to nie w głowie mi były żarty :D.

    Tak więc dementuje plotki, jakobym śmiał się "muahahahaha" - bardziej w kierunku "buahahaha" i to też tylko wtedy jak mnie strzygłaś na boczkach ^^. Mrrrrr powiadam :D.
  • B.H.23 napisał(a)
    Ależ Wniczko - mylisz kwestie. Muahahaha rozbrzmiewało gdy me futro na ziemie leciało - i to nie smiały się Żubrze lica, lecz ze śmiechu pękała Wnica :D. Żubry do siebie to mają, że bez futra się nigdzie nie ruszają, a że z futra zostałem obdarty, to nie w głowie mi były żarty :D.

    Tak więc dementuje plotki, jakobym śmiał się "muahahahaha" - bardziej w kierunku "buahahaha" i to też tylko wtedy jak mnie strzygłaś na boczkach ^^. Mrrrrr powiadam :D.



    nie nie nie, ja dobrze pamietam, bylo muhahahaha :D nawet mam dowod :D
    [14:19:40] <Zubrzyk> muahahahahaha ... :D

    zeby nie bylo pretensji, pytanko: Jakie sa Twoje sposoby na odstresowanie?

  • Cóż - z logami nie wygram. jednak wierzcie mi - zostałem do tego zmuszony.
    W: Mów "muahahaha" jak Ci futro miłe.
    Ż: Ależ mamy demokracje, wolny kraj, kaczki w sejmie i Leppera w gumiakach na mównicy - ja ja nie moge "buahahaha" powiedzieć?
    W: Ależ ja Cię do niczego nie zmuszam - po prostu dobrze Ci radze - nie chce używać środków przymusu.
    Ż: Jak mi Żubrza godność miła - nie porzuce ideałów przyśmiewających :P moim przodkom - Żubry z dawien dawna śmiały się buahaha i żaden eliksir, ani zaklęcie tego nie zmieni.
    W: Ostatnia szansa Żubereku - poddaj się mej woli.
    Ż: Nie - mimo iz bez futra, mimo iż mam przeciąg między przednimi a tylnymi kończynami - nie poddam się.
    W: Sam tego chciałeś - TAŚ TAŚ KICI KICI!
    Ż: NIEEEEE........buah....muahahahahaha.

    Tak było - cała puszcza słyszała :D.

    Co do pytania - to przede wszystkim MUZYKA - świat bez niej to tylko sama czekolada bez kinder niespodzianki w środku ^^. Lubie spotkania z przyjacółmi i poczytać wieczorem czasopismo/książke. To ta moja cywilizowana storna.
    Natomiast mam też dziką (Żubrzą) strone - a ta kocha zajadać wiśnie i popijać wodą, chodzic w dresie z 4 paskami ^^, nosić rogi na bakier. No i mój najlepszy sposób na relaks - czyli DEPILACJA EKSTRYMALNA :D.

    Tak - tutaj to powiem - muahahahaha ^^.
  • No i odbiera mi w dodatku ostatnią osłode życia. Żubrzyk postanowił, że spędzi wieczor wraz ze sporym stadkeim innych Żubrów (żeby sie samotnym nie czuć), dziś nadal wspomina tą wesołą kompanie :D. Od ilości wspomnień głowa mu pęka, od ciągłych rozmów z nimi gardło odmawia posłuszeństwa. Poszła więc nasza biedna Żubrzyna do Wnicy - jako iz tylko jej magia mogła mu pomóc w owej KACastroficznej chwili :D.

    Podszedł więc do naszej Wniczki z wyrazem twarzy niczym pies proszący o spacer o 3 w nocy :D.Wytrzeszczył swe błekitne oczęta, zaczesał resztki grzwyki, położył rogi po sobie i rzekł:

    - Wniczko! Tyś, a może powinienem powiedzieć Taś mi tu wyrocznią. Powiedz mi co mam zrobić, by te wszystkie Żubry przestały galopować bo mej biednej łepetynce :D.
    - Oj Żubrzyku, Żubrzyku miły - jedne Żubrzyki skaczą, gdy drugie piły ^^.
    - Ależ Wniczko miła, co Ty byś na mym miejscu zrobiła?
    - Cóż - moja metoda na wszystkich wrogów - wyciągam im różne fragmenty z logów :D - by się nie bać nawet Żubrzych rogów.
    - Ależ Żubrze rogi służą tylko do "Kujania" :D, gdy Wniczka nie chce odowiadac na me pytania ^^.
    - Cóż - jakby kózka nie sKACała, to by teraz o aspirynke nie błagała :D.

    I w ten oto sposób Wnica ukręciła Żubrowi rogi (zaraz po tym jak zgoliła futro :D).

    Tak, tak moi mili - opuściła Żubra Wniczka w tej cięzkiej chwili. Ale Żubry już mają taką słabość, że im nie przeszkadza ich nagość. Przecierpią też ból głowy i na futra ich łowy ;). I mimo iż w tym wszystkim czasem się gubią to i tak Żubry Wniczke lubią ^^.
  • Musze stwierdzić,że to wzajemne kółko adoracji jest jakieś sztuczne.Czy wy nie macie innego zajęcia?Niech B.H.23 mimio 21 lat popatrzy co sądza inni a nie wymienia achy i ochy z innymi z teamu.Zresztą nigdy nie byliście skłonni do krytyki.
  • Wezme - pod warunkeim, że Wy sobie weźmiecie cały spam, który w tych tematach produkujecie (o bluzgach nie wspomne). Co do wczuwania sie w role - to wybaczcie jeśli jako moderator usunałem 3 strony bluzgów, orbaz i spamu :D - faktycznie chyba zbyt ostry byłem ^^. A teraz prosze Was - chcecie porozmawiać o tej całej sprawei - zapraszam na PW lub do tematu w "przyklejonych" w ST uni 24 - po to on jest.
  • Tja - cóż - może FA faktycznie powinni modkom jakąś terapie grupową zorganizować :D. Zamknąć się w sobie? Hmmmm. Chyba nie dałoby rady - za mało miejsca na moje ego :D:D.
  • a Zubrzyka to po futerku

    "skrob skrob, drap drap"

    :*

    Zbieram dzieci kukurydzy!!! - "Amfetamina - produkcja, dystrybucja, masturbacja" :] :E
    Wujo miodzio jest na rencie niesponsorowanej przez GF
    Kiedy ranne wstają zorze, wujo miodzio w polu orze ;)

  • Ohohoho - co ja widze - pozwoliłem, by mój temat spadł na zaplecze forum i pokryła go warstwa kurzu. Jednak widze też, że sa jeszcze ludzie, którzy o mnie pamiętaja - gracz co ja bym bez Ciebie zrobił :D.

    @Cradle_Of_Filth

    Pierwszy post :)

    1. A wiesz, że często sam sobie to pytanie zadawałem dzierżąc w ręku 3,50 i ociekając potem, stojąc przed lodówka z napojami :D. Próbowałem dokonać wyboru na różne sposoby i zestawiając ze sobą naszych 2 oponentów. Patrzyłem który zawiera więcej kalorii, który ma więcej bąbelków w gazie :D. Porównywałem który ma więcej karmelu, a który robi ładniejsze BUM po przejażdżce bez trzymanki z 4 piętra :D. Sprawdzałem która to firma szantażuje więcej fast foodów i która wcześniej umawia się na sesje fotograficzną z Mikołajem przed świętami ^^. Jednak potem przyszła mi do głowy 1 myśl - Żubrze miły - przecież ty tak lubisz niebieski kolor. Tak więc witaj Pepsi, żegnaj Colo :D. I tak zawarłem przyjaźń na długie letnie dni ^^.

    2. To niehumanitarne zadawać takie pytania, ale klient nasz pan, więc postaram się udzielić odpowiedzi na to pytanie :D. Jeśli chodzi o wartość rozrywkową to tylko Mandaryna - festiwal w Sopocie przyprawił mnie o większą kolke na suktek śmiechu niż Romuś na mównicy w sejmie :D. Co zaś się tyczy Dody, to po tym jak zobaczyłem nazwe zespołu - Vergin - i ją w roli wokalistki uwierzyłem, że czyściec istnieje, a ona została nam zesłana na pokuszenie :D. Tak więc Doda ma mój głos w konkursie na pomysłowość sił nadprzyrodzonych :D.

    3. Musiałem przyznać się, że jestem z Warszawy - po prostu musiałem :D. Ale spróbuje odpowiedzieć na to pytanie - równie zawiłe jak to czy nosić 2, czy 4 paski i odświętnie doklejać/odklejać jeden :D. Powiem krótko - jak moherek to tylko z antenką, jak szalik to tylko z eLką ^^. Choć jakbym zmarzł w zime (dziekujemy Wnicy :D), to pewnie i w mulete bym sie odstroił - jakem Żubr :D.

    4. Ćśśśśś - to tajemnica biznesowa :D. Ale przytocze tu pewien dowcip ;).
    Idzie sobie banknot 100 PLN do nieba i staje naprzeciw Św. Piotra. Ten gładzi się po brodzie i zsyła 100 do piekła. Następne do próby podchodzi 50 PLN - Św. Piotr zastanawia się chwile, po czym zsyła także 50 do piekła. To samo dzieje się z banknotami 20 i 10 złotowymi. Następna w kolejce jest pięciozłotówka - Św. Piotr tylko spojrzał, po czym zesłał piątkę do piekła. Przyszła kolej dwójeczki - ta podchodzi przed oblicze Św. Piotra cała drżąca i przerażona - jednak ten się uśmiecha i otwiera przed nią bramy niebios. Dwójeczka szczęśliwa, ale zupełnie zdziwiona pyta się:
    - Ale czemu tamte pieniążki poszły do piekła?
    Na co Św. Piotr spoważniał i rzekł
    - A kiedy je ostatni raz w kościele widziałaś?
    :D:D:D

    Drugi post :)

    5. Ach - TP SA. :rolleyes:. Wypadałoby tu łezke uronić i jakieś uroki odprawić - Wniczka - dałabyś mi jakąś niższą cenę po znajomości no nie? :D.

    Tepso moja miła, ile żeś już razy mnie z netem rozłączyła?
    Ileż to na Ciebie skarg i telefonów już było,
    A wszystko to po 2 miesiącach walki się skończyło.
    Ileż to zepsutej krwi upłynęło, od kiedy to wszystko się zaczęło?
    Skąd u Was się tyle awarii wzięło, a może już czas na Chello :D.
    Sam już nie wiem czy płakać, czy się śmiać,
    Bo na usta ciśnie mi się jedno - kurka mać :P:D
    Tak więc nie zapomnij o mnie monopolisto nawykowy,
    W końcu to tyś mi dał modemik nowy.
    Żyjmy od dziś już w pokoju i zgodzie,
    Przynajmniej do czasu aż znów zostawicie mnie na lodzie.

    TP SA ;( - Forever Not Yours :D.

    6. Ech - no znalazłoby się tego trochę :). Z przyjemnością obejrzałem "Świętych z Bostonu", " Bad Boys II" i "Poranek Kojota" ;). Dodać do tego należałoby jeszcze kilka polskich i zagranicznych komedii, oraz oczywiście jedyną i niepowtarzalną trylogie (starą) Star Wars :D.

    7. Ulubiony kwiatek - enter :D (For you Wniczka :*)
    Co się zaś tyczy tych zielonoskórych, to pewnie Bluszcz jest już zarezerwowany :D, więc powiem stokroteczka :lol:

    @miodzio

    A miodzia to po baryłeczce :D.
    3 razy w lewo, 3 razy w prawo, dalej miodziuś - ruszaj się - ruszaj żwawo :D

    @gracz

    1. Nie mnie tu należy o to pytać, lecz ludzi wrogo do mnie nastawionych. Ja kocham wszystkich i każdego z osobna (no może miodzio ma u mnie fory :D). Nie szukam z nikim zwady i nie chce czynić nikomu szkody, bo człowiek ze mnie wesoły :D. Jednak jak widać znajdzie się grupka mych fanów z klubu "Wróg publiczny", która będzie ze mną zawsze i na pamięć wieczną sygnature swą ozdobi nickiem moim :D.

    2. A wiesz - hobby jak każde inne. Jednym zainteresowaniom bliżej do zboczenia, innym do szaleństwa a jeszcze innym do sadyzmu :D. Tak sobie siekne zawsze kilka warnów dziennie, żeby z wprawy nie wyjść :D.

    3. Mnie do zostania modem? Ojej - pewnie to jest ten moment, gdzie powinienem napisać o tym, że lubie rozmawiać z innymi ludźmi, wymieniac sie pogladami, patrzeć oczyma innych na otaczający nas świat. Jednak prawda jest dużo prostsza i zawsze ta sama - zielone gwiazdki nad nickiem - to takie trendy jest :D.
  • Jacku (o ile mogę się tak do Ciebie zwrócić) zyskałeś sobie u mnie wielki szacunek za dogłębną znajomość Historii :], a także za SOAD ;), czytając wnikliwie wszystkie posty tego tematu moją uwagę przykół fakt, że lubisz fantastyke, a w dodatku czytałeś Tolkiena (super :D ), więc tu rodzi się moje pytanie
    -Jaką postać z Władcy Pierścieni lubisz najbardziej??

    A tak btw. jeszcze jedno pytanie...
    -Jaka jest twoja ubiona postać historyczna?

    Może jeszcze jedno:
    - Kto jest dla Ciebie autorytetem??

    Pozdrawiam smakosza Żubrzego Piwa :]

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Elessar GroM ().