Team się nie wykazał jednak :D

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Team się nie wykazał jednak :D

      sorka za opóźnienie, ale najpierw pomyślałem, że może weekend, a team mimo wszystko nazywa swoją aktywność online "pracą" - no a wczoraj - to po prostu się zbombiłem i tyle 8)

      temat dotyczyć będzie - jak wszystkie tematy działu DiD Virgo sojuszu PUSH, ale tym razem wyjątkowo tylko jednego gracza Scruple (swoją drogą zabawny nick - bo skrupułów toto raczej nie posiada ;) )

      więc pytanie krótko i zwięźle do teamu: - "Jakim cudem cały sojusz dostał bany za bugusing i klonowanie, pokasowano im i floty i punkty, większości pozakładano permy - a gracz Scruple wesoło sobie ma 8kkk punktów?"

      większość graczy jest na pewno zaznajomiona ze stroną MMORPG, ale podam na wszelki wypadek obrazek, żeby nie było niejasności o co chodzi: Scruple

      i nie żebym jakoś był mściwy czy coś że po wejściu wersji 7.x siedzę na urlopie bo jakiś tam sojusz zrobił sobie eldorado na klonowaniu i bugusingu i to przy pomocy operatora, który żeby było śmieszniej - dalej sobie wesoło funkcjonuje zarówno na Forum jednym i drugim, jak i w grze - i bynajmniej nie na jednym uni (sic!)

      normalnie tego nie robię, ale odpowiedzi od supportu są zawsze za pierwszym razem tylko formułką, żeby było widać że coś się robi w danej sprawie, a mi zależy bardziej na datach - choćby tego jednego zgłoszenia:

      odpowiedź od supportu

      pis tłumaczy dlaczego ma w dupie wyborców i po co jest ziobro


      sorry Kasia no ale było nie kasować pręgierza - wtedy nie byłoby zbędnych pytań :E ale dość tych smutasków, karuzela się dalej kręci - szkoda że tylko dla kliki :E

      myślę że nie ja jeden się nad tym głowię, ale jak sobie zaczniemy porównywać czołówkę Q i V to zaczyna się dochodzić do zabawnych wniosków. Tucane jak sobie po 5kkk punktów w miesiąc porobili, to w miarę szybko permy poszły. Na virgo zeszło długo - bo Ciapata nie zorientowała się, że przyrosty po 1kkk w jeden dzień są trochę podejrzane... :quasi:

      @Art zakończ tą sprawę do końca. Nie chce mi się kolejnych tematów zakładać. Naucz swoich przydupasów jak korzystać z mmorpg - tak żeby wychwytywali co to jest przekręt. ;]

      no i w sumie tyle na razie - nie wątpię że ktoś się znajdzie kto mi wytłumaczy jak top1 Quantum po 10 latach gry miał powiedzmy 2,5kkk punktów a taki Scruple/Rising czy kto tam teraz siedzi w 1 rok sobie 7kkk postawił :thumbsup:
      a kto umarł - ten nie żyje

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chaosbane ().

    • Mnie też to zastanawiało jak taki Scruple się uchował... widocznie ma mocne plecy :P

      Każdy kto w to gra wie dobrze że to wały i oszuści. Jeszcze nie dawno tłumaczyli jacy to oni nie są kryształowi że my nic nie wiemy i nie potrafimy i zaraz był cyk perm :)
      Dobrze że komuś jeszcze się chce śledzić poczynania tych gagatków .

      @Art @Kasia321 jak to jest postawić sobie 7kkk pkt w 365 dni? Codziennie plus minus 200kk pkt w górę? Serio ? :D
    • zaczyna mnie to trochę bawić, nie gram od wejścia 7.x czyli jakieś 1,5 roku, praktycznie cały czas na urlopie, a mimo to flotę mam w top 10 mniej więcej, nie licząc kont scrupla i yeahbunny, to w zasadzie można było by grać normalnie. Mam nadzieję że Whisky się myli, bo jeżeli doszło do tego, że wystarczy @Art zapłacić miesięcznie i ma się święty spokój - to naprawdę szkoda czasu na tą grę X(
      jak można tak s******** uni, że w praktycznie gra może 10 osób?!?

      i rozumiem że gfowi musi się hajs zgadzać, ale to nie mogło być z paczek, bo ich zwyczajnie wtedy nie było :]

      zarząd milczy, frajerzy płacą myśląc, że rządzą, Ci co myślą - to już nawet się nie wypowiadają - wszystko pod kontrolą

      pozdrowienia @Art @ciap i reszta tego burdelu

      p.s.
      a już myślałem że ruski to kozak:
      prnt.sc/1e9lws1

      dajcie wersję 9.x, skasujcie bany i dajcie się puszować w spokoju :E
      a kto umarł - ten nie żyje

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Chaosbane ().