Wisior [P N] & Incoming [P N] & Kromak [P N] vs. Y2K [KOMORNIC] & Antharas [KOMORNIC] & szajka [KOMORNIC] & zygunia [KOMORNIC] & NoSkill [KOMORNIC] ~ 1242777.33% top 5 ACS

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • widzę już zazdroscicie :D symulowanie jaki to zysk mam, jak do przodu jestem. Zapytajcie się na 2 raz na priv to wam odpowiem.
    Doku nie mam. Jest pusty. Flota stała jakby nigdy nic na planecie. Nie potrafię klonować floty, nie używam błędów , nie bawię się w malorego i Andre nie klonuje GS a później jak się wydaje do GO szybko piszę. Nie znam się na Tym . Ticketa napisałem zanim ktoś zauważył że flota dalej stoi. Chcę być w porządku. Gram dla zabawy nie cyferek. A co do Calipso , zapytaj się też na priv a nie pisz bzdur. Następny nowy bajkopisarz z Panciorem jak bracia:D
    Dziękuję za uwagę i szkoda mojego czasu żeby wasze głupie niektóre wypociny prostować. Dlatego to prawdopodobne ostatni wpis w komentarzach. Już za późno, nic nie zmieni waszego myślenia :) To co napisałem tak uważam i zdania nie zmienię.
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)
  • Kamikazze_ napisał(a):

    widzę już zazdroscicie :D symulowanie jaki to zysk mam, jak do przodu jestem. Zapytajcie się na 2 raz na priv to wam odpowiem.
    Doku nie mam. Jest pusty. Flota stała jakby nigdy nic na planecie. Nie potrafię klonować floty, nie używam błędów , nie bawię się w malorego i Andre nie klonuje GS a później jak się wydaje do GO szybko piszę. Nie znam się na Tym . Ticketa napisałem zanim ktoś zauważył że flota dalej stoi. Chcę być w porządku. Gram dla zabawy nie cyferek. A co do Calipso , zapytaj się też na priv a nie pisz bzdur. Następny nowy bajkopisarz z Panciorem jak bracia:D
    Dziękuję za uwagę i szkoda mojego czasu żeby wasze głupie niektóre wypociny prostować. Dlatego to prawdopodobne ostatni wpis w komentarzach. Już za późno, nic nie zmieni waszego myślenia :) To co napisałem tak uważam i zdania nie zmienię.
    Jeśli było w Twoim przypadku tak jak piszesz, to chylę czoła.
    Odnośnie Mallo i Andre to też trafiłeś w punkt "Zapytajcie się na 2 raz na priv to wam odpowiem". Jakby chłopaki chcieli ukryć ten bug, to by nie bawili się takimi ilościami floty. Było kilka prób, aby najdokładniej jak to możliwe określić mechanizm błędu, który został później bardzo skupulatnie opisany w zgłoszeniu (wiem, bo sam widziałem to zgłoszenie i kiedy zostało wysłane). Błąd ten został w niedługim czasie załatany przez programistów więc to chyba dobrze, że się do tego przyczynili. Czy może się mylę?
    Reasumując: 1. Celowo użyli dużej ilości flot 2. Sami poszli do GO z tą informacją. Nie biegli szukając ostatniej deski ratunku przed banem - bo się wydało.


    [18:44:39] <@diablica> radim :************** krolu moj jedyny :)))))))
  • Gratulacje dla wszystkich biorących udział w akcji bez wyjątku :brawo: , chociaż nie takie miało być zakończenie ]:-D , ale miejmy nadzieję że team to naprawi :) . Jeśli nie, trzeba będzie znowu coś wymyśleć ;) .

    Kamikazze_ napisał(a):

    widzę już zazdroscicie :D symulowanie jaki to zysk mam, jak do przodu jestem. Zapytajcie się na 2 raz na priv to wam odpowiem.
    Doku nie mam. Jest pusty. Flota stała jakby nigdy nic na planecie. Nie potrafię klonować floty, nie używam błędów , nie bawię się w malorego i Andre nie klonuje GS a później jak się wydaje do GO szybko piszę. Nie znam się na Tym . Ticketa napisałem zanim ktoś zauważył że flota dalej stoi. Chcę być w porządku. Gram dla zabawy nie cyferek. A co do Calipso , zapytaj się też na priv a nie pisz bzdur. Następny nowy bajkopisarz z Panciorem jak bracia:D
    Dziękuję za uwagę i szkoda mojego czasu żeby wasze głupie niektóre wypociny prostować. Dlatego to prawdopodobne ostatni wpis w komentarzach. Już za późno, nic nie zmieni waszego myślenia :) To co napisałem tak uważam i zdania nie zmienię.
    Biedactwo :(. A dlaczego nie napisałeś do Mallorego czy Andre tylko wypisujesz głupotki? Kiedy nic nie wiesz na ten temat?
    Taki w porządku a sam innym przypina łatki. Chce być w porządku ale kiedy widzi że zezłomowana niby flota stoi na planecie, nie omieszkuje zebrać złomu 8o . To tak dla zabawy pewnie, przecież nie dla cyferek :P .

    edit: to się pokazałeś teraz :)
    edit2:

    Kamikazze_ napisał(a):

    A co do selene , pokazałem się. Przy Tobie nie można być normalnym.
    A nie przyszło Ci do głowy że sam prowokujesz? Normalnym graczom normalnie sie wpisuję, przynajmniej ja tak uważam :).

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Selene ().

  • [mniam]

    Edit:
    Co do złomu, brakło recyklerow na floty po 170 mln co wysyłaliście do obstawy niszczenia moona i pierwszej próby zestrzelenia floty, to już wasz problem.
    A co do selene , pokazałem się. Przy Tobie nie można być normalnym.

    Jeszcze raz gratuluję na prawdę fajnej akcji. Na tym moje słowa mogły by się zakończyć :) ale się nie da przejść czasami obojętnie koło waszej szopki słownej. Nie róbcie bohaterów z oszustów .

    Edit editow :D
    A niech ląduje jeszcze 10 razy, co z tego ? Możecie mnie zlomować co chwilę, mi to nie przeszkadza :)

    Administrator Forum kasai:
    Upominam za komentarz.
    Taaaaaaaa ;]
    _____
    | Y2K |
    ``````\
    .......___\__
    ___ / **** \======#
    ;|_KOMORNIC_\\\
    (@=@=@=@=@)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Kamikazze_ ().

  • Super wynik szkoda, że obrońcy została flota, być może będzie szansa dokończyć dzieło. Sporo osób zaangażowanych w akcję co cieszy bo już nie tylko "top 5 flot" w soju może zdziałać coś większego :) No i nareszcie Wisior się wykazał :E oby tak dalej
    Niektóre rzeczy się nie zmieniają, inne ulegają zmianom.
  • Dajcie spokój, smarkacz jest i tyle. Bezpodstawnie obraża dużo starszych i poważniejszych od siebie ludzi, bo mu się wydaje, że jest już pełnoletni. "Złote dziecko"? Dopóki szło mu dobrze, to się zachowywał. Potem zrobił się arogancki, zaczął sięgać za wysoko dla siebie. Niestety nie zauważył tego, ani nie chciał potem uznać, że dostaje baty, a jego próby nic nie dają. Nie dość, że nie przybywa mu mądrości, to jeszcze bardziej się rzuca nie znając prawdy. Szacunku nie ma dla innych, to i go nie dostaje.

    start: marzec 2005, uni6, sojusz NoMercy. Od: 29 maj 2018, uni68, sojusz P N
  • Pogratuluje lecz starcie tylko przez błędy Y2K wystarczyło poczekać z zwrotka dać dużo więcej czasu i Kromak by nigdzie nie poleciał za dużo by miał niewiadomych a znamy się od lat i jestem tego na 1000% pewien :D nie jest to zaczepka PNy też to wiedzą druga sprawa nie lata sie stacji na planetę ale nie myli sie ten co nic nie robi pozdrawiam wszystkich z Permanentnej emerytury :D


    Gratuluje jeszcze raz Kocham Ogame i Kasie Podstołówne

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KKS ().

  • Gratuluje Panowie starcia,
    Chyle czoła, trochę nerwówki przy tym było, a i ilość osób zaangażowanych spora.
    Nie ma co gdybać co by było gdyby. Ogame to gra błędów, po stronie użytkowników jak i programistów
    Nie zmienia to faktu, że flota Y2K została zezłomowana. Przez błąd mamy sytuację jaką mamy.
    Nie zależnie od decyzji GO/SGO mam nadzieje że obrońca wykaże się klasą, honorem i kunsztem, i w sytuacji gdy flota nie zostanie mu odjęta zezłomuje ją a surowce odeśle na planetę GO
  • Kromak napisał(a):

    Kaliber nie wiem o co Ci chodzi z tym bogiem. Nie za wiele na forum sie udzielam, wiec nie rozumiem co to za dziwne wnioski masz. Co do Rw no moze bylo troche zawirowan w tym starciu, aczkolwiek nie jest to tylko moja zasluga. Pawda jest taka ze razem z Andre i Mallorym tu najwiecej wspolnie rozkminialismy co i jak. I to jest grupowy sukces. Radim tez zauwazyl pewien blad w pore i cale szczescie ;) w sojuszu PN jest wiele osob ktore sa poorostu dobrzy w ta gre i co najwaznie te osoby umia ze soba wspolpracowac. Co mnie osobiscie bardzo cieszy i motywuje, bo fajnie razem cos ogarnac ;)
    Kromak pierwszy post @Calipso.. no kisiel ma w majtach jak nic :]

    Akcja ładnie zabezpieczona ;) Gratulację za to :thumbup: Pokaz siły niesamowity 8) I tylko dla tego Wam się udało :P Ale znając historię różnych uni i różnych graczy top1 flot przyjdzie czas że nastanie równowaga :P

    Póki co gratuluję ;) Przetapiajcie :)
  • gratulacje dla ekipy złomującej i wszystkich zaangażowanych, w szczególności dla Kromak, który ogarnął temat po mistrzowsku. fajnie, że mogłem dołożyć cegiełkę do ciekawej akcji.

    obrońcy tradycyjne SZO, jak widać w innym temacie zapału nie stracił więc pewnie szybko stanie na nogi, tym bardziej, że prezent na odbudowę dostał.

    TYLE MEGO!

    M

    ps. to jest TOP5 ACS ogame X1 :)
  • Fajnie sie na to patrzylo z boku w sumie :) na szczescie Y2k sie nie przejmuje złomem i mozna mu sprzedac jeszcze kilka, wiec dobrze ze jakby nie było nie rezygnuje, szybkiej odbudowy z pewnoscia sojusz pomoże a i pewnie jeszcze kilka asow w rekawie macie ;) Gratulacje wszystkim zaangażowanym


    “Beware the quiet man...
    For while others speak, he watched. And while others act, he plans.
    And when they finally rest… he strikes.”

    W jedności siła PN :>