Like a Bird [IRA] vs. BlackLatteCoffee [SKY] ~ 7072.16%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Like a Bird [IRA] vs. BlackLatteCoffee [SKY] ~ 7072.16%

    ooooooooooooooooooooo,jaka szkoda
    pozdrowienia dla Sceptyczki Agi,Sobiecha,Matta,Shadowa


    Dnia 04-02-2021 05:35:40 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Like a Bird [IRA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.507.568
    Okręt wojenny 65.061
    _________________________________________

    Obrońca BlackLatteCoffee [SKY]
    ________________________________________________

    Satelita słoneczny 14.107
    Crawler 1.678
    Reaper 15.312
    Wyrzutnia rakiet 6.046
    Lekkie działo laserowe 36.905
    Ciężkie działo laserowe 620
    Działo Gaussa 56
    Działo jonowe 4.715
    Wyrzutnia plazmy 670
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Like a Bird [IRA]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.472.908 ( -34.660 )
    Okręt wojenny 64.392 ( -669 )
    _________________________________________

    Obrońca BlackLatteCoffee [SKY]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.952.413 Metalu, 672.431 Kryształu i 540.321 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 178.780.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 2.711.451.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 431.688.300 metalu i 275.527.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.165.165 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 299.555.713
    Kryształ: 231.504.931
    Deuter: 540.321
    agresor zyskał łącznie 531.600.965 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.436.252.913
    Kryształ: -942.639.931
    Deuter: -335.723.821
    obrońca stracił łącznie 2.714.616.665 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh <3 <3 <3 <3
  • Ojej, teraz będzie musiał klasę zmienić by "crawlery" odbudować. Mogłeś w opisie napisać, że nawet nie sprawdzałeś, bo widziałem że śpisz :P

    Graty, grosz do grosza
    yyyyyyyyeeeeeeeeaaaaaaaaaahhhhhhhhh
    "Znak interpunkcyjny wielokropek [...] zawsze miał wielorakie interpretacje. Może służyć jako pauza, ale też implikować niepotrzebne rzeczy.
    Postawienie kropki jest jak dla mnie zbyt obcesowe. Wielokropek to coś jakby niedopowiedzenie, stawianie go w zdaniu może faktycznie stworzyć problem.
    Cecha ludzi po 40-roku życia, którzy niosą ze sobą pewien ciężar komunikacyjny w internecie"

    Brytyjski lingwista David Crystal
  • ładny farming
    gratulacje
    5h konto zostawione na pastwę losu i tylko dwa moony i to bez dofarmów ,i kubusie ze stoczni ?
    myślałem że będzie gorzej jak olałem fsy
    ale tragedii nie ma
    Rośnij -może w końcu trzeba będzie fsy robić

    Jak sam pisałeś " na bfs i latanie po śmieciach -tylko tak potraficie, całości nie dostaniecie nigdy
    "
    obym się mylił bo zależy mi na top1 w straconych
  • A ja nie znam nikogo kto by kradl konta , gral na xxxx kontach by tylko byc w topce ....i Ty mi cos mowisz,ze jestem spiety :D hahahahahaahha
    Kupujesz surke , konta anty itd.... nie no chyba pomylilismy gry,albo sytuacje

    upka boli, to teraz ja jestem spiety

    przez tyle czasu oszukiwales, i tylko czekales na peany od "bobrow"(to chyba stanie sie hitem) zbijacie sie ze mnie, nagle teraz gdy jestes ogolony to ja biore na powaznie :F lol
    hahahahaha umiejetnosci sie klaniaja

    Malo tego Latte, to co zarobiles z strangeleta to straciles, bez kont jedynie red bull zostal bedzie Ciezko to odrobic, chyba ze znow kupisz surke od Marszczyka

    Plan sie udal :) bedziesz mial pod gorke ! ha! moze w koncu nauczysz grac sie uczciwie
    Uwazam,ze SKY to bardzo dobre faremki :)

    Moderator Neferet:
    Połączyłam posty
  • Dziki.
    Graj dalej, dobrze Ci idzie. Ładnie rośniesz i jakoś nikt Cię od oszustów nie wyzywa.
    Tylko ta retoryka głupia jest. Wszyscy są przegrańcami, pedałami, oszustami, a tylko Ty zwyciezcą.
    I fajni są tylko Twoi klakierzy, a już klakierzy innych nie.

    Zluzuj i graj bez spięć, one niepotrzebne są.
    nie
  • Masz dysonans poznawczy , Twoje wypowiedzi przeczą logice i zdrowemu rozsądkowi
    Od 3 lat śpiewasz jedno i to samo , gdzie wszystko już było wyjaśniane setki razy .wg mnie to troche psychoza

    Wklejaj sobie tyle steków ile chcesz (kobiety na to nie poderwiesz ) ale możesz odpuścić szukanie atencji w internecie .Po pierwsze że ogame umarło,
    graczy dziennie aktywnych na uni jest może 50 os z czego połowa loguje się raz na 24h .Każdy gra dla zabawy , troche z nudów
    ale nikt nie traci cennego czasu

    Pogratulowałem ,farmingu i zawsze dale plusy jeśli starcie jest fajne , nie ty jeden mnie przyfarmiłeś, nie pierwszy i nie ostatni raz bo mam wiadome podejście i nie pierwszy raz świadomie olewam fsy
    "co będzie to będzie"
    Nigdy nie wkleiłem żadnego steka ,żeby szukać poklasku , Jak coś wklejam (a nie wklejam wszystkiego) to raczej , niestandardowe złomowania ,obrony , ew jeśli coś wchodzi w top 10

    Wymyślasz teorie i dopasowujesz do niej fakty , a powinieneś tworzyć teorie na podstawie faktów ,(częsty błąd , swoją drogą u ludzi niepotrafiących myśleć obiektywnie ) z tego co widzę to twoja teoria o multi leży, kamisia już bez bana -pewnie zgłoszony przez Ciebie flame po steku na niej

    Powiem to jeszcze raz i sobie to zapisz, zacytuj albo wydrukuj i powieś na ścianie
    Konto które rzekomo ci ukradłem SAM mi oddałeś *3 lata temu albo nawet 5 ),Zadzwoniłem do Ciebie powiedziałem że jestem z NC a twoje konto miało ileś tam dziesiąt dni nieaktywnośći , podałeś mi hasło (wtedy nie trzeba było maila ) i życzyłeś wszystkiego najlepszego , nawet nie skłamałem mówiąc że jestem w NC bo wtedy tam grałem .pod innym nickiem.koniec historii naiwnego gracza który oddał konto nieznajomemu w jakieś 20 s (dodam że konto trafiło do znajomego a poźniej sie skasowało z braku aktywnośći )
    Od 3 lat jesteś zafiksowany to nie jest zdrowe

    Powodzenia w grze bo życia to ty nie masz na pewno
    [ciach]
    Gratulacje jeszcze raz , lataj niszcz, rośnij, ale nie zapominaj ,że to tylko internet
    (koniec ,straciłem 10 min cennego czasu )

    Moderator Neferet:
    Offtop
  • bobro napisał(a):



    I fajni są tylko Twoi klakierzy, a już klakierzy innych nie.
    oooo czyli jestem klakierem Dzikiego? Co można nazwać nawet przydupasem.
    Powiem Ci Booberku że mi teraz zaimponowałeś ;)
    Żeby było jasne, zdanie na temat poszczególnych graczy miałem wyrobione zaraz po fuzji. Widziałem transporty surowców z kont C2D na idlaki po czym "jacyś" gracze latali po te surowce. Więc Mateusz nie przyczynił się do tego że myślę podobnie jak on na temat poszczególnych graczy, zastanawiam się co robił wtedy i teraz GO bo proceder nadal trwa pod moim nosem :D
    Ja na szczęście nie spinam moich pośladków przez te wszystkie oszustwa jak Dziki. Mówiłem żeby zluzował no niestety przypierniczyl się do Latte jak Macierewicz do katastrofy smoleńskiej :rolleyes:
    "Amor Patriae Nostra Lex"
  • @Sobieski, Królu złoty!
    Klakierami nazwał nas Dziki, nie ja :D
    Przecież mnie nie musisz mówić, że jesteśmy ludźmi, a tam, gdzie jest więcej niż jedna osoba, tam są różne poglądy i każdemu może się podobać co innego.
    Chodzi mi o wyzywanie, obrażanie i wyśmiewanie, które stosuje nasz przyjaciel.
    Ja się na nikogo nie obrażam za słowa prawdy :D
    nie