Light [ONI] & tomee [ONI] & Frutek24 [ONI] & AUDIw12 [ONI] vs. Adamhel oddam [KPKT] ~ 16609.81%

  • Light [ONI] & tomee [ONI] & Frutek24 [ONI] & AUDIw12 [ONI] vs. Adamhel oddam [KPKT] ~ 16609.81%

    Cześć!
    Co chodzi o historie starcia to prosta, skan lot boom, bez fajerwerków a w sumie to Light wyskanował (dziekujemy za zapa @czarownica) !!
    Cały lot bez większych zaburzeń atmosferycznych, aczkolwiek w pewnym momencie było słychać niedobitków na lądzie co krzyczeli
    cos w stylu ze sojusz gumisi sie odradza ale ze to jeszcze nie wszyscy...no tak no czekamy na wieksze starcie ^^ :D ha przedstawiaja nam popera ktory wczesniej dziekował za pozyczone recki zlomując konika :D no tak czy nie?
    Aj boze historia.
    Odradzacie sie przy wiekszych starciach wylewajac pot i krew, narodziny gumisia :D moze jeszcze jakis sie urodzi :D czekamy na %%
    Sojusz gumisi mozemy smialo obserwowac w dziale rekordow ST jak 2 glownych juz padlo z reki sojuszu ONI (w tym 1 nasz ale spójrzmy ponownie w statystyki flot), reszta to podrabiance, jakas zbieranina z wczesniejszych uni ;p skupisko leszczy, @Adam525 postaw sojusz do pionu bo w Tobie wiara. :E


    Obrońca kazał pozdrowić sojusz wiec pozdrawiamy.

    JEB!



    Dnia 03-02-2021 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Light [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 211.907
    _________________________________________

    Agresor tomee [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 261.140
    _________________________________________

    Agresor Frutek24 [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 219.182
    _________________________________________

    Agresor AUDIw12 [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 112.928
    _________________________________________

    Obrońca Adamhel oddam [KPKT]
    ________________________________________________

    Krążownik 46.174
    Pancernik 14.579
    Pathfinder 45.858
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Light [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 211.907 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor tomee [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 261.140 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Frutek24 [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 219.182 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor AUDIw12 [ONI]
    ________________________________________________

    Pancernik 112.928 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Adamhel oddam [KPKT]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    60.022.301 Metalu, 11.052.964 Kryształu i 11.567.559 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.999.859.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 863.857.000 metalu i 797.124.000 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 82.642.824 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 923.879.301
    Kryształ: 808.176.964
    Deuter: 11.567.559
    agresor zyskał łącznie 1.743.623.824 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.787.736.301
    Kryształ: -1.605.300.964
    Deuter: -689.464.559
    obrońca stracił łącznie 4.082.501.824 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    Kassiopeia
  • Graty starcia panowie ,czyscioch jak nic nawet rękawiczki nie pobrudzone xd
    A prawdziwy gumis to juz dawno ---->R.I.P
    Teraz nadeszły pora na podrabiancow ;)
    Zatrzymajcie PANOWIE I PANIE ten kabaret za nim nowy gumis znow się narodzi xd

    sojuszu ONI zaprasza ekonomów do współpracy! :thumbup:
    W zamian oferujemy ciszę i spokój na dzielnicy :popcorn:
  • Gratulowałem na PW to pogratuluję i tutaj, no cóż zostałem oficjalnie rozdziewiczony na tym uni. Co do starcia to kilka poważnych błędów z mojej strony. Brak turbo recków z moją pazernością wymusiła synchro co z kolei znacznie wydłużyło lot na zabunkrowanego idlaka. Było dość czasu aby lepiej to ogarnąć ale zdrzemnąłem się po obiedzie i nie wyczułem blusa. Wstałem przed atakiem fala poszła czysto, lecę do końca i na powrocie już miałem niespodziankę. Aby nie wyjść na totalną lamę dodam jeszcze,że podzieliłem flotkę na 3 części( podzielił bym na więcej ale slotów zbrakło) chłopaki wyłuskali większą część i efekt widać powyżej. Wiedziałem ,że będą opóźniać ale nie spodziewałem się ,że wyliczą aż tak dokładnie. Dostałem niecałe 2 sekundy więc cierpliwie poczekałem na egzekucję. Pozdro dla agresorów jak i moich ekonomów.
  • gratki akcji i wyliczenia kolegi :xgraty: jak to mówią pazerny dwa razy traci xD ale tyle pancy na jednego górnika szok :xbiggrin: flota expowa także na luzie:D :xgszo: dla Adasia dok wróci przetapiaj flote na kopalnie :D

    Tylko troche nie czaje gadania o gumisiach przecież my nie pijemy soku z gumijagód :xbiggrin: Ale pewnie się nie znam i siedzi w tym grubszy temat :uhuh:
  • tomee napisał(a):




    Sojusz gumisi mozemy smialo obserwowac w dziale rekordow ST jak 2 glownych juz padlo z reki sojuszu ONI (w tym 1 nasz ale spójrzmy ponownie w statystyki flot), reszta to podrabiance, jakas zbieranina z wczesniejszych uni ;P skupisko leszczy, @Adam525 postaw sojusz do pionu bo w Tobie wiara. :E
    Napatrzyliśmy się już w statystyki flot, paczki fajnie działają i większości służą. Dziwne, że przy tak dużych inwestycjach punkty zniszczone wyglądają tak pokracznie.
    Sam ani jednej paczki nie użyłem i nie zamierzam wracać. Paczki zniszczyły całkiem sens gry.
    Skoro pozostałości gumisiów to takie leszcze, to czekam tylko na starcia.
    Jesteśmy w tak bardzo absurdalnym punkcie ogame, że lepszy poziom rozgrywki oferują emulatory/podróbki gry...
    Brazylijska anty, promocja na anty, paczki też na promocji co jeszcze dodadzą, żeby ludzie kasę zostawili?
    Gra umiera z roku na rok, ostatnio pojawiło się więcej pieniędzy dzięki paczuszkom - to i pojawiły się reklamy na Fb/YT.
    Tak jak Art to napisał ''na górze liczą się tylko cyferki''
    Korporacyjne gierki zniszczyły już kulawego ogame do końca, nie można mówić tu o jakiejś rywalizacji no, chyba że budżetami.
    Jeśli kiedyś sytuacja się naprostuje może i ja znajdę trochę wolnego czasu, żeby pograć.
    Kończąc, na tak dofinansowane konta mając nawet 15 godzin dziennie wolnego czasu nic nie zdziałasz...

    Edit.
    Starcia oczywiście gratuluje, fajne zgranie widać
    Emerytura na x1 :?
  • ketraBik napisał(a):

    ...A smyranie się po jajeczkach, bo władowaliśmy kupę kasy w konta i nikt nam nie podskoczy jest po prostu dziecinne i śmieszne.
    I tak delikatnie to ująłeś... :P Ja powiedziałbym, że to ostre lizańsko po jajeczkach, na które większość uni ma wyj..banana, z nudy czasem tu się zajrzy na forum, nie zazdroszczę niczego, bo niby czego można zazdrościć w grze, w której jedyną satysfakcję daje mi zbudowanie czegoś samemu bez premium opcji (patrz inter vel. złota karta starego) :} Owszem sojusz w grze ważna sprawa, bo tworzy atmosferę wokół całej gry i bez niego gra jest nudna, ale nie wiem jak ująć sadomacho w stylu "ale żeśmy pozamiatali, jesteśmy najlepsi"? - dowartościowywaniem się? Chyba najtrafniejsze... ;P To tak jakbym sam sobie lajkował posty na facebooku :XP:
    Ja tylko zazdroszczę wam jednego, a mianowicie czasu na zabawę w tej grze, normalny człowiek pracujący na pełny etat (nie zdalnie) nie ma niestety go za dużo, do tego rodzina, obowiązki, itd. gra staje się jedynie wypełniaczem czasu wieczorem.

    Szo Adamhel! 8)
  • Adam525 napisał(a):


    Gra umiera z roku na rok, ostatnio pojawiło się więcej pieniędzy dzięki paczuszkom - to i pojawiły się reklamy na Fb/YT.
    Tak jak Art to napisał ''na górze liczą się tylko cyferki''
    Ja tylko napiszę od siebie, że jak jeszcze realizowanie celu biznesowego przez FB rozumiem ( a cel widzę w zakładaniu kont, ewentualnie powrotu graczy do aktywnego grania), tak przez YT, kompletnie nie. Więc jeżeli Adam z tym YT nie wkręcasz, to gratuluje firmie agencji która to ogarnia ;)

    Gratuluje ST, chociaż samego wstępu do niego już nie.

    Max Weber:
    "Nie osiągnie się tego, co na tym świecie możliwe, jeśli nie będzie się dążyć do tego, co niemożliwe."