ST#228 ZDOBYWCA [Veto] vs. NoName [SDRR] ~ 6804.67%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ST#228 ZDOBYWCA [Veto] vs. NoName [SDRR] ~ 6804.67%

    Witam,

    Pewnie po tym wlocie zaś będę miał jakieś podchody, lecz jak przystało na gracza z małym eko to muszę latać na wszystko gdzie można zarobić przynajmniej 100kk , gdyż mimo grania bez urlopu coraz bardziej spadam w statystykach i za niedługo będę poniżej setki :D
    NoName'owi życzę SzO i mam nadzieje że zdrowo podejdzie do zemsty i nie będzie mi spamował podglądu :P






    Dnia 03-02-2021 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.573.789
    Okręt wojenny 100.000
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca NoName [SDRR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 235
    Duży transporter 157.263
    Lekki myśliwiec 6
    Ciężki myśliwiec 130
    Krążownik 20
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 100
    Sonda szpiegowska 1.148
    Bombowiec 1.000
    Satelita słoneczny 6.538
    Gwiazda Śmierci 1
    Crawler 1.309
    Wyrzutnia rakiet 734.158
    Lekkie działo laserowe 45.854
    Ciężkie działo laserowe 780
    Działo Gaussa 600
    Wyrzutnia plazmy 10.679
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor ZDOBYWCA [Veto]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.510.026 ( -63.763 )
    Okręt wojenny 99.699 ( -301 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca NoName [SDRR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    272.690.650 Metalu, 226.890.928 Kryształu i 34.392.194 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 273.112.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 4.992.812.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 362.618.400 metalu i 317.848.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 533.973.772 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 430.475.050
    Kryształ: 476.461.128
    Deuter: 34.392.194
    agresor zyskał łącznie 941.328.372 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.364.371.650
    Kryształ: -1.785.603.928
    Deuter: -376.810.194
    obrońca stracił łącznie 5.526.785.772 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • NoName napisał(a):

    ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily :D
    no nic trza cie meczyc :popcorn:
    haha a męcz sobie twardzielu :)

    i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować :)
    zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować :)

    więcej z Tobą nie będę pisał bo to nie ma sensu - ale obronę Ci wyzeruje
    bez odbioru pro graczu


    edit: mistrz Ogame w akcji :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZDOBYWCA1 ().

  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily :D
    no nic trza cie meczyc :popcorn:
    haha a męcz sobie twardzielu :)
    i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować :)
    zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować :)

    więcej z Tobą nie będę pisał bo to nie ma sensu - ale obronę Ci wyzeruje
    bez odbioru pro graczu


    edit: mistrz Ogame w akcji :)
    te transy staly sobie i staly z 2 tyg :E ani razu na fs ich nie wyslalem
    bo i po co... malo warte ;)
    na ostatnim konflikcie malo przygotowany bylem na dluzsza batalie ;) ale przez ten czas nie proznowalem i przygotowalem konto na dluzsza zabawe :D
    co do spamowania na forum masz racje szkoda czasu na to , poprostu dzialaj ;)

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily :D
    no nic trza cie meczyc :popcorn:
    haha a męcz sobie twardzielu :) i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować :)
    zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować :)

    więcej z Tobą nie będę pisał bo to nie ma sensu - ale obronę Ci wyzeruje
    bez odbioru pro graczu


    edit: mistrz Ogame w akcji :)
    te transy staly sobie i staly z 2 tyg :E ani razu na fs ich nie wyslalembo i po co... malo warte ;)
    na ostatnim konflikcie malo przygotowany bylem na dluzsza batalie ;) ale przez ten czas nie proznowalem i przygotowalem konto na dluzsza zabawe :D
    co do spamowania na forum masz racje szkoda czasu na to , poprostu dzialaj ;)
    nawet tu nie mówisz prawdy nie stał 2 tygodnie bo skanowałem nawet w tym tygodniu i uwierz ale poleciał bym :P
    oczywiście że będę działał, jak zawsze - Sojusz Veto pewnie też także po raz kolejny zdemoluje Ci konto, miłego spamowania
    i do Następnego postu w tym dziale mam nadzieje że w niedługim czasie :D

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily :D
    no nic trza cie meczyc :popcorn:
    haha a męcz sobie twardzielu :) i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować :) zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować :)

    więcej z Tobą nie będę pisał bo to nie ma sensu - ale obronę Ci wyzeruje
    bez odbioru pro graczu


    edit: mistrz Ogame w akcji :)
    te transy staly sobie i staly z 2 tyg :E ani razu na fs ich nie wyslalembo i po co... malo warte ;) na ostatnim konflikcie malo przygotowany bylem na dluzsza batalie ;) ale przez ten czas nie proznowalem i przygotowalem konto na dluzsza zabawe :D
    co do spamowania na forum masz racje szkoda czasu na to , poprostu dzialaj ;)
    nawet tu nie mówisz prawdy nie stał 2 tygodnie bo skanowałem nawet w tym tygodniu i uwierz ale poleciał bym :P oczywiście że będę działał, jak zawsze - Sojusz Veto pewnie też także po raz kolejny zdemoluje Ci konto, miłego spamowania
    i do Następnego postu w tym dziale mam nadzieje że w niedługim czasie :D
    nie wiem cos ty robil albo jak patrzyl ale to pisze szczerze nigdy na fs nie polecialy jak one sa warte 600kk surki
    doba wydobycia :E
    bardzo dlugo ci zajelo wlecenie w nie :D i ze by nie bylo ze sobie wymyslilem fuzyjna + energetyczna na wysokim poziomie mozna latwo zastapic wszystkie satelity
    zapodaj.net/736981dac8061.jpg.html
    i co teraz :E

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NoName ().

  • NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ZDOBYWCA1 napisał(a):

    NoName napisał(a):

    ja nie proznowalem fuzyjne rozbudowalem jak i badania poczynilem energetyczne aby odpowiednie budowle satki zastapily :D
    no nic trza cie meczyc :popcorn:
    haha a męcz sobie twardzielu :) i tak za każdym razem wlecę i tak - jesteś jak na razie moją farmą jedną z lepszych a jedyne co mi możesz zrobić to spamować :) zaczynam się do tego przyzwyczajać, dopiero co posłałem na bana nijakiego gracza DAB, który podobnie jak Ty dzieciaku umiał tylko jedno spamować :)
    więcej z Tobą nie będę pisał bo to nie ma sensu - ale obronę Ci wyzeruje
    bez odbioru pro graczu


    edit: mistrz Ogame w akcji :)
    te transy staly sobie i staly z 2 tyg :E ani razu na fs ich nie wyslalembo i po co... malo warte ;) na ostatnim konflikcie malo przygotowany bylem na dluzsza batalie ;) ale przez ten czas nie proznowalem i przygotowalem konto na dluzsza zabawe :D co do spamowania na forum masz racje szkoda czasu na to , poprostu dzialaj ;)
    nawet tu nie mówisz prawdy nie stał 2 tygodnie bo skanowałem nawet w tym tygodniu i uwierz ale poleciał bym :P oczywiście że będę działał, jak zawsze - Sojusz Veto pewnie też także po raz kolejny zdemoluje Ci konto, miłego spamowaniai do Następnego postu w tym dziale mam nadzieje że w niedługim czasie :D
    nie wiem cos ty robil albo jak patrzyl ale to pisze szczerze nigdy na fs nie polecialy jak one sa warte 600kk surkidoba wydobycia :E
    bardzo dlugo ci zajelo wlecenie w nie :D i ze by nie bylo ze sobie wymyslilem fuzyjna + energetyczna na wysokim poziomie mozna latwo zastapic wszystkie satelity
    zapodaj.net/736981dac8061.jpg.html
    i co teraz :E
    nic teraz zostaniesz bez obrony i będę wlatywał po Twoje eko - jak ostatnio - liczy siętylko zarobek a już dzięki ToBie mam ponad 3kkk cennego kruszcu a będzie pewnie dużo więcej :)

    Imperare sibi maximum imperium est



    ST#262 NEKKAR ON
    ST#2 WASSAT- OFF

    ST#87 Uni69 - OFF
    ST#67Fenrir - OFF
    ST#3 Dorado - ON
    ST łącznie - 421
  • doszedlem do wniosku ze minmalnie podniose obrone bys mial co robic ;) rakiety kosztuja, loty zabieraja czas
    wiedzialem ze predzej czy pozniej wlecisz w to stad przygotowalem tak fuzyjne by satelity byly nie potrzebne
    ale kto komu zabroni udwac donkichota :E

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %