maratonczyk [DELETE] vs. Unknown Name [PZJ] ~ 11860.27%

  • maratonczyk [DELETE] vs. Unknown Name [PZJ] ~ 11860.27%

    Tak na dobre rozpoczecie Nowego Roku :D
    wstrzelilam sie miedzy odswiezeniami ,troche nam kolega napsul satek i PELZACZY w soju ale zmotywowal nas do dzialania i oto efekty :)
    Pozdro dla calego DELETE sa najlepsi :thumbsup:
    Obroncy :gszo:

    do rzeczy :




    Dnia 31-12-2020 xxxxxxxx następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor maratonczyk [DELETE]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 78.009
    Pancernik 73.506
    Pathfinder 20.399
    _________________________________________

    Obrońca Unknown Name [PZJ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 25.394
    Duży transporter 2.797
    Lekki myśliwiec 15.146
    Ciężki myśliwiec 5.737
    Krążownik 4.764
    Okręt wojenny 1.716
    Statek kolonizacyjny 6
    Recykler 4.526
    Sonda szpiegowska 87.681
    Bombowiec 3.961
    Niszczyciel 396
    Gwiazda Śmierci 5
    Pancernik 1.292
    Reaper 1.148
    Pathfinder 2.867
    Wyrzutnia plazmy 97
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor maratonczyk [DELETE]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 77.030 ( -979 )
    Pancernik 72.801 ( -705 )
    Pathfinder 19.236 ( -1.163 )
    _________________________________________

    Obrońca Unknown Name [PZJ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    181.533.143 Metalu, 362.841.875 Kryształu i 71.884.757 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 154.718.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.514.576.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 676.676.000 metalu i 509.351.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 616.259.775 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 783.700.143
    Kryształ: 811.863.075
    Deuter: 52.005.757
    agresor zyskał łącznie 1.647.568.975 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -957.719.143
    Kryształ: -944.050.875
    Deuter: -229.065.757
    obrońca stracił łącznie 2.130.835.775 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • raczej na zakończenie starego, tylko 2 miejsca do dołu spadłem, troche to śmieszne bo nie miałem nawet 10% twojej floty, więc bronić się nie dało, dobry zysk i tyle, flotę znalazłem raz znajdę i drugi ;) i trzeci :D itd..
    Pozdrawiam Agnieszkę :)
  • advs napisał(a):

    raczej na zakończenie starego, tylko 2 miejsca do dołu spadłem, troche to śmieszne bo nie miałem nawet 10% twojej floty, więc bronić się nie dało, dobry zysk i tyle, flotę znalazłem raz znajdę i drugi ;) i trzeci :D itd..
    Pozdrawiam Agnieszkę :)
    Jasne chłopaku tak sobie to tłumacz 10 razy na miesiąc 2 miejsca w dol to bedzie jakies 20 :popcorn:


    Dla Damy mojego serca gratulacje w Nowym Roku <3
  • No dobra właśnie coś do mnie doszło, GRATULUJE, ale ja się z wami w tej piaskownicy więcej bawić nie będe, wasze "ciche" układy i wasi "cisi" wspólnicy, to tak naprawdę jedna ekipa, ile macie kont to też tylko jarosław k wie, jak ja latałem to latałem na silniejszych od siebie, dziękuję, do widzenia :)
  • advs napisał(a):

    No dobra właśnie coś do mnie doszło, GRATULUJE, ale ja się z wami w tej piaskownicy więcej bawić nie będe, wasze "ciche" układy i wasi "cisi" wspólnicy, to tak naprawdę jedna ekipa, ile macie kont to też tylko jarosław k wie, jak ja latałem to latałem na silniejszych od siebie, dziękuję, do widzenia
    uklady,wspolnicy.. nie wiem po co w ten sposob sobie tlumaczyc swoja porazke i zwalac na cos czego nie ma..bynajmniej nie w DELETE.
    oraz musze ugryzc Twoje stwiedzenie "jak ja latałem to latałem na silniejszych od siebie, dziękuję, do widzenia" - to nie latanie co wyrabiales. Niszczyles snookiego satelity z minimalnym zyskiem czy po 200k deuteru. To raczej bylo zenujace i smutne.'$
  • Camper napisał(a):

    advs napisał(a):

    No dobra właśnie coś do mnie doszło, GRATULUJE, ale ja się z wami w tej piaskownicy więcej bawić nie będe, wasze "ciche" układy i wasi "cisi" wspólnicy, to tak naprawdę jedna ekipa, ile macie kont to też tylko jarosław k wie, jak ja latałem to latałem na silniejszych od siebie, dziękuję, do widzenia
    uklady,wspolnicy.. nie wiem po co w ten sposob sobie tlumaczyc swoja porazke i zwalac na cos czego nie ma..bynajmniej nie w DELETE.oraz musze ugryzc Twoje stwiedzenie "jak ja latałem to latałem na silniejszych od siebie, dziękuję, do widzenia" - to nie latanie co wyrabiales. Niszczyles snookiego satelity z minimalnym zyskiem czy po 200k deuteru. To raczej bylo zenujace i smutne.'$
    Graty, idąc tym tropem, to ja nie mógłbym latać, na nikogo :impra:
  • advs napisał(a):

    No dobra właśnie coś do mnie doszło, GRATULUJE, ale ja się z wami w tej piaskownicy więcej bawić nie będe, wasze "ciche" układy i wasi "cisi" wspólnicy, to tak naprawdę jedna ekipa, ile macie kont to też tylko jarosław k wie, jak ja latałem to latałem na silniejszych od siebie, dziękuję, do widzenia :)
    Nie potrzebnie wiaderko zabraliśmy :thumbsup:
    Spoko po urlopie łopatka Twoja O_O