FabKos [TEREFERE] vs. 13#Mystery [EXP] & Stadtholder Space [EXP] ~ 395543.3%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • FabKos [TEREFERE] vs. 13#Mystery [EXP] & Stadtholder Space [EXP] ~ 395543.3%




    Pozdrawiam sojusz EXP, CLAY z sombrero, @Scofield u9 @abraaa @Adam525 @DBZ @Berlin777 @abecaduo


    Czasy Ogame dostosowują się do poziomu roku 2020, dobrze że już się kończy....
    Agresor jest dziwnym graczem, na pewno nie szanuje swoich latajek.

    Nawet największa ilość kupionych statków nie sprawi z Ciebie flociarza, ale metalem i kryształem stać się zawsze można.

    Nasza reakcja :





    SzO widzę że już jest takze spodziewajcie się jutro trylogii ;)







    Dnia 28-12-2020 00:19:56 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor FabKos [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 1.097
    Ciężki myśliwiec 382
    Krążownik 8
    Okręt wojenny 60.363
    Pancernik 590.916
    Bombowiec 105
    Niszczyciel 1.349

    _________________________________________

    Obrońca Mystery [EXP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 7.766
    Duży transporter 103.135
    Lekki myśliwiec 387.350
    Ciężki myśliwiec 7.306
    Krążownik 100.568
    Okręt wojenny 4.100
    Sonda szpiegowska 6.332
    Bombowiec 231
    Niszczyciel 222
    Gwiazda Śmierci 25
    Pancernik 53.889
    Reaper 99.224
    Pathfinder 19

    _________________________________________

    Obrońca Stadtholder Space [EXP]
    ________________________________________________

    Pancernik 19.212
    Reaper 100.000
    Mały transporter 200.000

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor FabKos [TEREFERE]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5 ( -1.092 )
    Ciężki myśliwiec 2 ( -380 )
    Krążownik 0 ( -8 )
    Okręt wojenny 4.174 ( -56.189 )
    Pancernik 66.219 ( -524.697 )
    Bombowiec 15 ( -90 )
    Niszczyciel 329 ( -1.020 )

    _________________________________________

    Obrońca Mystery [EXP]
    ________________________________________________

    Mały transporter 13 ( -7.753 )
    Duży transporter 576 ( -102.559 )
    Lekki myśliwiec 622 ( -386.728 )
    Ciężki myśliwiec 24 ( -7.282 )
    Krążownik 3.605 ( -96.963 )
    Okręt wojenny 990 ( -3.110 )
    Sonda szpiegowska 7 ( -6.325 )
    Bombowiec 120 ( -111 )
    Niszczyciel 174 ( -48 )
    Gwiazda Śmierci 25 ( -0 )
    Pancernik 23.357 ( -30.532 )
    Reaper 94.166 ( -5.058 )
    Pathfinder 0 ( -19 )

    _________________________________________

    Obrońca Stadtholder Space [EXP]
    ________________________________________________

    Pancernik 5.506 ( -13.706 )
    Reaper 83.880 ( -16.120 )
    Mały transporter 333 ( -199.667 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 48.114.585.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 13.850.261.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 19.322.312.127 metalu i 20.232.017.476 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    736.002.297 Metalu i 770.653.701 Kryształu
    8.307.792.000 Metalu i 8.307.792.000 Kryształu
    8.307.792.000 Metalu i 8.307.792.000 Kryształu
    660.200.127 Metalu i 1.570.023.676 Kryształu
    573.655.976 Metalu i 600.664.023 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    18.585.442.400 Metalu i 19.556.925.400 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -18.340.831.000
    Kryształ: -21.886.633.000
    Deuter: -7.887.121.000
    agresor stracił łącznie 48.114.585.000 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: 11.136.310.400
    Kryształ: 14.439.389.400
    Deuter: -1.283.593.000
    obrońca zyskał łącznie 24.292.106.800 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Ja tu czegoś nie kumam ,
    tłusta komercja co uni ostatnio panowie .
    Ile czasu ma to uni ,że agresor 600k pc już miał ? :O :O

    A obrońca 100k ripkow? xD

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST
  • I to się właśnie [ciach] w tej grze, że wszyscy wiedzą że nastąpiło starcie portfeli , a nie graczy.


    Dla mnie to straszna żenada mieć po miesiącu gry ponad 500k pancków , zresztą obrońca też biedny nie jest.

    Później się dziwić że serwery tak szybko umierają skoro po miesiącu możesz mieć flotę na którą kiedyś pracowałeś rok lub dwa.

    Zaznaczam , że również kupuje anty za którą przenoszę planety , przyspieszam badania, jest jednak drobna różnica pomiędzy korzystaniem z możliwości jakie daje operator gry , a tym co prezentujecie . Ta różnica to klasa lub jej brak, poziom wspomagania się portfelem jest tak żenujący , że typowa blachara skrzywi się na widok tak abstrakcyjnych wyników. Jak zawsze gracze tacy grają krótko i zaczynają od nowa, bo najzwyklej w świecie nic sobą nie reprezentują.

    Nie gratuluje, nie jaram się , żałuje tylko że to co zobaczyłem już nie odzobaczę.

    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
  • Biały miś napisał(a):

    I to się właśnie [ciach] w tej grze, że wszyscy wiedzą że nastąpiło starcie portfeli , a nie graczy.


    Dla mnie to straszna żenada mieć po miesiącu gry ponad 500k pancków , zresztą obrońca też biedny nie jest.

    Później się dziwić że serwery tak szybko umierają skoro po miesiącu możesz mieć flotę na którą kiedyś pracowałeś rok lub dwa.

    Zaznaczam , że również kupuje anty za którą przenoszę planety , przyspieszam badania, jest jednak drobna różnica pomiędzy korzystaniem z możliwości jakie daje operator gry , a tym co prezentujecie . Ta różnica to klasa lub jej brak, poziom wspomagania się portfelem jest tak żenujący , że typowa blachara skrzywi się na widok tak abstrakcyjnych wyników. Jak zawsze gracze tacy grają krótko i zaczynają od nowa, bo najzwyklej w świecie nic sobą nie reprezentują.

    Nie gratuluje, nie jaram się , żałuje tylko że to co zobaczyłem już nie odzobaczę.
    Powiem tak w wiekszości się z Tobą zgadzam, sam gardze nowymi zmianami, moja flota kosztowała mnie okolo 500 zl na promkach takze nie az tak duzo.

    Zrobilem to tylko z tego powodu żeby utrzeć nosa tym którzy ostro wjechali. Jestem osobą która pierwsza by załozyła konto na uni bez anty i grała juz tylko i wyłącznie tam.

    Może ktoś w przyszłosci zobaczy ze nawet jak wsadzisz 7.5tys to dalej mozesz być leszczem.

    Mam nadzieje ze jeszcze Ogame się opamieta i jakoś zmieni ten system.
  • Illidan napisał(a):

    GramBoLubie napisał(a):

    Dużo widziałem , ale jak Ty za 500 zł od zera do 16 mln pkt zrobiłeś w godzine to niech mnie piorun trzaśnie :E
    To uważaj na głowę, bo to prawda, łatwo policzyć jeśli się umie w matematykę i ma minimalne pojęcie jak ta gra obecnie wygląda

    Gadasz takie bzdury, że jak ktoś nie grał nigdy na anty to może uwierzy i spróbuje za te 500pln postawić w 10 dni taką flotę :D

    Przy moim wydobyciu mety z innego serwera ( 830kk na dobe )

    za 500pln = 4.000.000 anty / 60.000 paczka mety = 66 paczek * 830kk mety = 54kkk mety - bez promek na anty/paczki ja obecnie floty o wartości ~30kkk nie dam rady postawić z tym, że Ty jeszcze grasz generałem :) W eko masz 15kk pkt, ja ponad 350kk pkt w eko. Plus do tego, budowanie floty takiej jak twoja, na waszym serwerze trwa przy nanitach 10lvl ponad 4t , to na samo skracanie floty/badan wydałeś grubą ilość anty już.

    za 500pln przy promocji 50% = 6.000.000 / 51.000 paczka mety ( w promocji 15% ) = 117 paczek mety = 97kkk mety mam - to dalej będzie mało na taką flotę jaką Ty masz, jak zacznę zamieniać mete na kris i dex.
    Zakładając oczywiście, że jeszcze zbyt dużo nie wydajesz na handlarza, ja mam magazyny 22/20/20. - ty takich prawdopodobnie nie masz.


    Też lubię matematykę :) także, Ty najwyraźniej nie potrafisz policzyć pieniędzy jakie wydałeś na grę w 10 dni :P



    Oczywiście gratulacje wielkiego starcia, i dalej najeżdżaj na tych co wydają kasę na ogame.

    To wy niszczycie grę, inni wczesniej grali długimi latami/miesiącami żeby coś wybudować, przez was nasz poświęcony czas na grę - poszedł się walić i nikogo z nas już nie satysfakcjonuje nasza włożona praca i stracony czas. Kombinowanie jak magazynowac surowce na kolejne poziomy astrofizyki.


    + grasz generałem a ja zbieraczem z 15 planetami po 45lvl mety wszędzie.
  • Jaka żenada, starcie portfeli.

    memento-mori napisał(a):

    o wy niszczycie grę, inni wczesniej grali długimi latami/miesiącami żeby coś wybudować, przez was nasz poświęcony czas na grę - poszedł się walić i nikogo z nas już nie satysfakcjonuje nasza włożona praca i stracony czas. Kombinowanie jak magazynowac surowce na kolejne poziomy astrofizyki.
    Masz racje nie jestem PRO gram dla frajdy, ale pamiętam gre na starych serwerach bez any i wszystkich wtyczek.
    I to była fajna gra, szukanie planet galaktyka po galaktyce.
    500k Pancy w 2 tygodnie ...WTF!!
    Nie ma czego gratulować !!
  • Ja nie rozumiem tej dyskusji :P Co to kogo obchodzi ile kto wydał na grę... Ja nie wydaję nic i jestem z tego dumna :D Ale nie mam problemu z tym, że ktoś jednak kasę ładuję w grę. W końcu jest taka możliwość... Kłócicie się jakby tu chodziło o czyjeś życie, a to tylko i wyłącznie gra :) A że pay to win no to co z tego ? ;) FabKos ma możliwości to kupuje co potrzebuje, obrońcy mają możliwości to także to robią. Większość gier internetowych ma opcję premium, bo bez tego gry by się nie utrzymały. . . Problem tu leży po stronie GF... na ogame tych premium jest za dużo i za dużą przewagę premium potrafi dać nad przeciętnym ogamowskim.
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • zona_rolnika napisał(a):

    Ja nie rozumiem tej dyskusji :P Co to kogo obchodzi ile kto wydał na grę... Ja nie wydaję nic i jestem z tego dumna :D Ale nie mam problemu z tym, że ktoś jednak kasę ładuję w grę. W końcu jest taka możliwość... Kłócicie się jakby tu chodziło o czyjeś życie, a to tylko i wyłącznie gra :) A że pay to win no to co z tego ? ;) FabKos ma możliwości to kupuje co potrzebuje, obrońcy mają możliwości to także to robią. Większość gier internetowych ma opcję premium, bo bez tego gry by się nie utrzymały. . . Problem tu leży po stronie GF... na ogame tych premium jest za dużo i za dużą przewagę premium potrafi dać nad przeciętnym ogamowskim.

    Mi jedynie chodziło, żeby owy gracz nie wprowadzał innych w błąd - chce niech wydaje kasę na anty. Ale ktoś kto zarabia 2k na miecha poczyta i stwierdzi, że za 5 stówek może być ,,kims'' na nowym serwie i mu uwierzy - i tu jest problem.

    Jakbys korzystał z VPNa, już dawno zniknąłbyś na tydzień na urlop przymusowy.

    Innych bajek, graczom którzy są związani z grą od 2006r, nie wcisniesz, że jako cwaniak 2020r znalazłeś sprytne rozwiązanie ;)
    jeszcze raz powtórze, tacy jak Ty zniszczyliście tą grę i sens zaczynania na nowych serwerach.

    Sposobem na dobry początek to nie matematyka - to było potrzebne kiedyś. teraz jedynie $$$

    pozdrawiam
  • NowyLolek napisał(a):

    Illidan napisał(a):

    Chyba jednak nie będę się dzielił ze wszystkim tymi informacjami publicznie.
    Jeśli ktos chce podyskutować zapraszam discord znaidziedzie mnie na publicznym kanale ogame.pl

    Pozdro! :D
    Screen jest, więc niepotrzebnie edytowales :E A teraz pytanie:
    Czy jak już przetopiles surowce, Twój darczyńca był nadal wyżej w top?
    Tak był w każdym momencie wyżej nawet biorąc pod uwage pkty + surowce ;)


    memento-mori napisał(a):

    zona_rolnika napisał(a):

    Ja nie rozumiem tej dyskusji :P Co to kogo obchodzi ile kto wydał na grę... Ja nie wydaję nic i jestem z tego dumna :D Ale nie mam problemu z tym, że ktoś jednak kasę ładuję w grę. W końcu jest taka możliwość... Kłócicie się jakby tu chodziło o czyjeś życie, a to tylko i wyłącznie gra :) A że pay to win no to co z tego ? ;) FabKos ma możliwości to kupuje co potrzebuje, obrońcy mają możliwości to także to robią. Większość gier internetowych ma opcję premium, bo bez tego gry by się nie utrzymały. . . Problem tu leży po stronie GF... na ogame tych premium jest za dużo i za dużą przewagę premium potrafi dać nad przeciętnym ogamowskim.
    Mi jedynie chodziło, żeby owy gracz nie wprowadzał innych w błąd - chce niech wydaje kasę na anty. Ale ktoś kto zarabia 2k na miecha poczyta i stwierdzi, że za 5 stówek może być ,,kims'' na nowym serwie i mu uwierzy - i tu jest problem.

    Jakbys korzystał z VPNa, już dawno zniknąłbyś na tydzień na urlop przymusowy.

    Innych bajek, graczom którzy są związani z grą od 2006r, nie wcisniesz, że jako cwaniak 2020r znalazłeś sprytne rozwiązanie ;)
    jeszcze raz powtórze, tacy jak Ty zniszczyliście tą grę i sens zaczynania na nowych serwerach.

    Sposobem na dobry początek to nie matematyka - to było potrzebne kiedyś. teraz jedynie $$$

    pozdrawiam

    Brędzisz jak nie powiem kto ;)

    Daj mi oficjalny serwer bez anty a pierwszy założe konto i chętnie podejmę uczciwą rywalizacje.

    Nie my tą gre zniszczyliśmy tylko GF, jeżeli sądzisz inaczej to nie mamy o czym dyskutować,

    Gram w tą gre tylko ze względu na stare czasy gdzie antymaterii jeszcze nie było i spędzało się świetnie czas.

    Pozdrawiam.


    Z

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Illidan ().