Event z nagrodami - dyskusja

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ackra napisał(a):

      40 mld sury bym musiał wozić żeby być przygotowanym na zrobienie każdego możliwego zadania.
      Już raz miełam zadanie rozpoczęcia technologii plazmowej to anulowałem kopalnię metalu która się robiła i sojusznik mi podesłał dex na chwilę i sobie poradziłem, ale kopalnia kryształu na 40 to za wysokie progi.
      a wyburzanie? ciut taniej :P


      meh... :E


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • sanvean napisał(a):

      A próbowałes kiedyś przeliczyć ile Ci da 10% metalu? Bo licytując za kilka milionów, to zdecydowanie jesteś w plecy, więc nie wiem czy jest sens tym się chwalić.
      Nie zawsze licytuje dla zysku. Licytuje zwyczajnie po to by wygrac. A czy zaplace 300k za zlota dopalke czy 10kk za brazowa to nie ma znaczenia. Wazne by wygrac i zniechecic innych do licytacji.

      Wychodze z zalozenia, ze wole wydac miliony sury na byle co niz chociaz zlotowke wyciagnac z portfela na jedna dopalke.

      Licytujac daje wiec dobitny przyklad ile to wydaje hajsu na gre ;) imgur.com/dx9AyCH wynik z dzis tylko. Po co mam ladowac wiecej kasy niz potrzebne na wymiany dexu w handlarzu skoro i tak siedze na koncie a przy okazji wygrywam. Ale gracze pokroju @starcraft i inni, ktorym cos w grze nie idzie zawsze beda pisac swoje teorie spiskowe na moj temat.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez I am back ().

    • Wybór nagród to jakieś nieporozumienie - mniej więcej przybliżając do rzeczywistości wygląda to tak jakbyś miał do wyboru np. Golf 1.9 TFI vs. Diamentowego Rolls-Royce Phantom. Jest ciekawie nie ma co ukrywać.
      "Sztuka To Ludzkość" 8)
      W 2020 roku, po 10 letniej przerwie od Ogame wróciłem do gry, wcześniej grałem około 5 bitych lat...
    • Ardnas napisał(a):

      Wybór nagród to jakieś nieporozumienie - mniej więcej przybliżając do rzeczywistości wygląda to tak jakbyś miał do wyboru np. Golf 1.9 TFI vs. Diamentowego Rolls-Royce Phantom. Jest ciekawie nie ma co ukrywać.

      Tak samo jak z zadaniami.
      Raz masz "zajrzyj do statystyk" a innym razem "kup coś w kantynie" - oba za tyle samo trytu.
      Gdzie tu logika?

      Nie wiem. Ale biorę udział, bo część nagród bardzo wartościowa.
    • sanvean napisał(a):

      Tak samo jak z zadaniami.
      Raz masz "zajrzyj do statystyk" a innym razem "kup coś w kantynie" - oba za tyle samo trytu.
      Gdzie tu logika?
      Logika w tym, ze zadania sa uniwersalne dla kazdego stadium rozwoju konta. Niestety nie jest to dopracowane i wychodza takie smieszne zadania o jakich wspomniales. Dla konta, ktore zaczelo dopiero sie rozwijac takie pytania sa spoko. Dla konta jak moje czy Twoje to juz smiech a i same nagrody tez nie sa adekwatne do poziomu rozwoju konta (ale o tym juz dawno bylo pisane)
    • I am back napisał(a):

      sanvean napisał(a):

      A próbowałes kiedyś przeliczyć ile Ci da 10% metalu? Bo licytując za kilka milionów, to zdecydowanie jesteś w plecy, więc nie wiem czy jest sens tym się chwalić.
      Nie zawsze licytuje dla zysku. Licytuje zwyczajnie po to by wygrac. A czy zaplace 300k za zlota dopalke czy 10kk za brazowa to nie ma znaczenia. Wazne by wygrac i zniechecic innych do licytacji.
      Wychodze z zalozenia, ze wole wydac miliony sury na byle co niz chociaz zlotowke wyciagnac z portfela na jedna dopalke.

      Licytujac daje wiec dobitny przyklad ile to wydaje hajsu na gre ;) imgur.com/dx9AyCH wynik z dzis tylko. Po co mam ladowac wiecej kasy niz potrzebne na wymiany dexu w handlarzu skoro i tak siedze na koncie a przy okazji wygrywam. Ale gracze pokroju @starcraft i inni, ktorym cos w grze nie idzie zawsze beda pisac swoje teorie spiskowe na moj temat.


      Jakby nie jestem fanem prowadzenia jakichkolwiek indywidualnych/personalnych dyskusji, ale nie daje rady.

      Wróciłem do gry po dobrych kilku latach, od kilku dni latam sobie po forum. Przez 3 dni, absolutnie dowiedziałem się o Tobie prawie wszystkiego: dzieciństwo, komputer, latanie po boisku za piłką, gdzie pracujesz, nikt Cię nie szanuje, nikt Cię nie słucha, wiesz lepiej co który gracz ma kupić za swoje zarobione pieniądze.


      Pewnie ten komentarz zostanie usunięty, ale stary wbij sobie proszę coś do głowy. Forum nie służy temu, a przynajmniej nie wątki w których się wypowiadasz byśmy musieli wiedzieć/słuchać co robisz, czym jeździsz, ile wydajesz pieniędzy na antymaterie.

      Na siłę bez choćby przeczytania, próbowałeś wytłumaczyć komuś kto nie korzysta z antymaterii ani oficerów jakim jest głąbem bo kupi sztab na tydzień, żeby skorzystać z nagród, nie na 3 miesiące jak Ty (w luźnym tłumaczeniu: hehe, jestem mózg kto robi inaczej ten głupek haha, oszukałem system, GF mnie może cmoknąć.)

      Druga kwestia właściwie w każdej dyskusji sobie przeczysz. Mówisz jedno, ktoś Ci zwróci na coś uwagę zmieniasz zdanie, dokładasz/układasz nową historię, a potem na oślep próbujesz wybrnąć jakimiś argumentami na zasadzie pierdoły zza stodoły.

      Cytowany fragment. "Po co mam ładować więcej kasy niż potrzebne na wymiany (...)", nie słuchałeś nikogo kto mówił Ci wcześniej, że nie potrzebuje sztabu, dla Ciebie to byli debile bo heheh ekonomia. Z Balcerowiczem odszedłem.


      Ostatnia rada która na pewno Ci się przyda, absolutnie nikogo tutaj nie obchodzi Twoje życie więc przestań je wiecznie na siłę umieszczać w każdym poście. Spotkałeś się kiedyś na forum jakiejkolwiek gry w którą grą również nieletni, żeby ktoś szczycił się HEHE "EKSPERYMENTAMI" z narkotykami. Serio?




      A teraz w ramach przeprosin moderatorów.

      Czy wam również nie zaliczyło misji przesyłu deuteru na inną planetę?
    • @Virus nie zauwazyles chyba takich graczy jak damaon i inni, ktorzy chwalili sie kupowaniem pakietow itp. Ja przy nich to pikus. Ale masz prawo miec swoje wyrobione zdanie na moj temat. Ja tez mam swoje wyrobione zdanie na innych ale poki ktos mnie nie drazni to siedze cicho. Co do gier i latania za pilka to fakt, niepotrzebne to bylo ale ackra nie potrafil ogarnac co i jak wiec trzeba bylo bym odpuscil wszelkie skroty myslowe i napisal dosadnie czym sie kieruje piszac to co pisze. To, ze akurat wrociles w tym czasie na forum to nie wiem, zbieg okolicznosci chyba. Nie wstydze sie swojego zycia dlatego smialo o nim pisze.

      Jeszcze cos dodam:


      Virus napisał(a):

      Ostatnia rada która na pewno Ci się przyda, absolutnie nikogo tutaj nie obchodzi Twoje życie
      widac wlasnie, jak nikogo nie interesuje moja osoba i to co robie na koncie skoro powstaja na moj temat przerozne teorie spiskowe. Jak nie to, ze gram na multi to znowu ostatnio zmienili poglady i zaczeli pisac, ze pakuje hajs w konto. Moja kasa jesli juz i moja sprawa. Co komu do tego? Ja nie mowie nikomu, nie plac za gre, odloz sobie na jakis wyjazd czy cos. Wiec po co do mnie takie wywody, ze nie wydam na gre to bede mial wiecej oszczednosci?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez I am back ().

    • Apofis napisał(a):

      Ja niemiałem a co? wcześniej takie były.
      no właśnie
      w tym evencie robię badanie i nie miałam jeszcze zadania z laborkami i badaniami - ale ktoś mi pisał że miał mimo trwającego badania

      myślałam, ze to naprawili, bo na drugiej uni też nie miałam nic z badaniami i myślałam, że to przez włączone badanie, ale chyba przypadek w takim razie


      'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

      S. King
    • Avinashi napisał(a):

      Apofis napisał(a):

      Ja niemiałem a co? wcześniej takie były.
      no właśniew tym evencie robię badanie i nie miałam jeszcze zadania z laborkami i badaniami - ale ktoś mi pisał że miał mimo trwającego badania

      myślałam, ze to naprawili, bo na drugiej uni też nie miałam nic z badaniami i myślałam, że to przez włączone badanie, ale chyba przypadek w takim razie
      Przypadek, system eventowy nie patrzy na takie rzeczy. Miałem trwające badanie i zadanie zarówno dotyczące rozpoczęcia badania, jak i zbudowania lvl laboratorium.
      Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
    • Apofis napisał(a):

      Muniek napisał(a):

      udało sie tak na
      Ja po tych 5 dniach mam 4900 trytu, tylko jednego zadania nie zrobiłem. Także bez sztabu zmierzają punkty do zebrania wszystkich nagród.
      tak samo :) tyle ze kupie sztab dla odebrania doku (i tak sie zwroci anty z nagtrod)
      czekam tylko z tym bo moze załapie sie jeszcze na 15% cashback anty event
      Sprzedam metal na Quantum.
      Nick w grze: Muniekk