Rozbijanie floty o planetę znajomego

  • Rozbijanie floty o planetę znajomego

    Mam od groma sond po ekspedycjach, które bym chętnie przemielił na kryształ. Nie uśmiecha mi się wydawać AM na złomiarza, więc wpadłem na pomysł, żeby te sondy rozbić o planetę i zebrać swoimi reckami - zawsze to 50% z darmowych sond (uni sombrero) :) Idąc dalej tym tokiem myślenia, czy nie będzie nagięciem zasad jak rozbiję sondy o planetę znajomego, on zbierze PZ i odeśle mi całość swoim transportem (no bo co mam przez pół galaktyki lecieć wolnymi reckami)?
  • No to trochę nie kumam..

    Moje własne statki ciężko uciułane, wysyłam z atakiem na jakąś planetę (nie ważne czy to znajomy czy obcy), statki się rozbijają, bo nie sprawdziłem raportu, więc wysyłam recki i zbieram złom po swoim ataku. Więc wychodzi na to że moje 4000 sond zamieniło się na 2kk kryształu.

    Czym to się różni od tego, że rozbiję te same statki o planetę znajomego, który mi po prostu odeśle to co zbierze z pola zniszczeń? I co ma do tego kto jest wyżej/niżej w rankingu? Nie ma mowy przecież o pushingu, skoro złomuję własne statki i surowce wracają do mnie.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez jacke ().

  • jacke napisał(a):

    Czym to się różni od tego, że rozbiję te same statki o planetę znajomego, który mi po prostu odeśle to co zbierze z pola zniszczeń? I co ma do tego kto jest wyżej/niżej w rankingu? Nie ma mowy przecież o pushingu, skoro złomuję własne statki.
    Jesli znajomy jest od Ciebie nizej w rankingu to nie moze Ci od tak zwrocic surowcow, jakie zgarnie z pz bo wtedy bedzie to push. Zglos ten fakt jako pozyczke recyklerow przez support i kiedy dostaniesz zielone swiatlo od operatorow to wtedy dopiero zrob to co zamierzasz. By nie bylo pozniej sytuacji, ze ktos postronny zobaczyl wszystko na falandze, pusci ticketa w sprawie i dostaniesz bana na konto.


    Punkt 5 ogolnych zasad gry:


    5. Push

    Wszystkim kontom zabrania się czerpania korzyści z zasobów graczy z mniejszą liczbą punktów. Push określa m.in. dostarczanie surowców od gracza z mniejszą liczbą punktów do gracz z ich wyższą liczbą bez konkretnego świadczenia wzajemnego.
    Gdy konto z wyższą liczbą punktów zacznie walkę z kontem z ich niższą liczbą w celu pozyskania korzyści lub gdy dojdzie do manipulacji stopami wymiany w celu oszukania konta z niższą liczbą punktów, to jest to niesprawiedliwa korzyść.
    Wszystkie akcje handlowe, wsparcia w recyklingu i podziały ACS muszą zostać ukończone w przeciągu 72 godzin.
    W wyjątkowych sytuacjach (podział ataku związku, zdobyczy czy pomoc recyklerów itp.), musi być poinformowany Operator Gry poprzez system zgłoszeń na stronie http://support.pl.ogame.gameforge.com/).
  • To już wolę sam puścić recki na zapas niż się w bileciki i tłumaczenia bawić..

    Swoją drogą zapis mówi o oszukiwaniu konta z niższą liczbą pkt:
    Gdy konto z wyższą liczbą punktów zacznie walkę z kontem z ich niższą liczbą w celu pozyskania korzyści lub gdy dojdzie do manipulacji stopami wymiany w celu oszukania konta z niższą liczbą punktów, to jest to niesprawiedliwa korzyść.
    Gdzie ja nikogo bym nie oszukiwał ani nie wykorzystywał w opisanej sytuacji.


    Anyways.. nie będę się nikomu tłumaczyć, najlepiej jak sam po sobie pozbieram.