#78 | Top 1 ACS | yoda [inus] & Gate Crasher [inus] vs. SugarMan [PsB] ~ 865 722% (PARIS PLATYNOV)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #78 | Top 1 ACS | yoda [inus] & Gate Crasher [inus] vs. SugarMan [PsB] ~ 865 722% (PARIS PLATYNOV)

    #78

    #HonestGameMatter

    #Łatwiutko


    [ciach]


    Dnia [ciach] następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor yoda [inus]
    ________________________________________________

    Duży transporter 250.001
    Lekki myśliwiec 12.500.000
    Krążownik 820.000
    Okręt wojenny 300.000
    Pancernik 500.000
    Pathfinder 70.000

    _________________________________________

    Agresor Gate Crasher [inus]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 7.500.000
    Ciężki myśliwiec 900.000
    Krążownik 820.000
    Okręt wojenny 680.000
    Pancernik 230.000
    Reaper 61.000
    Pathfinder 220.000
    Duży transporter 1.200.000

    _________________________________________

    Obrońca SugarMan [PsB]
    ________________________________________________

    Mały transporter 838.871
    Duży transporter 392.374
    Lekki myśliwiec 8.036.738
    Ciężki myśliwiec 325.553
    Krążownik 1.017.563
    Okręt wojenny 542.809
    Statek kolonizacyjny 253
    Recykler 499.341
    Sonda szpiegowska 40.332
    Bombowiec 1.186
    Niszczyciel 342
    Gwiazda Śmierci 387
    Pancernik 279.369
    Reaper 329
    Pathfinder 55.880

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor yoda [inus]
    ________________________________________________

    Duży transporter 207.883 ( -42.118 )
    Lekki myśliwiec 7.762.916 ( -4.737.084 )
    Krążownik 775.251 ( -44.749 )
    Okręt wojenny 296.924 ( -3.076 )
    Pancernik 495.111 ( -4.889 )
    Pathfinder 65.822 ( -4.178 )

    _________________________________________

    Agresor Gate Crasher [inus]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 4.700.512 ( -2.799.488 )
    Ciężki myśliwiec 691.691 ( -208.309 )
    Krążownik 776.057 ( -43.943 )
    Okręt wojenny 673.033 ( -6.967 )
    Pancernik 227.799 ( -2.201 )
    Reaper 60.442 ( -558 )
    Pathfinder 207.349 ( -12.651 )
    Duży transporter 999.813 ( -200.187 )

    _________________________________________

    Obrońca SugarMan [PsB]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.400.659.318 Metalu, 521.231.250 Kryształu i 851.925.504 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 39.525.315.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 144.133.686.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 58.661.213.321 metalu i 27.911.024.680 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.773.816.072 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 865 722%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 32.127.935.639
    Kryształ: 17.270.403.930
    Deuter: 422.399.504
    agresor zyskał łącznie 49.820.739.073 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -92.140.677.318
    Kryształ: -45.824.486.250
    Deuter: -8.942.338.504
    obrońca stracił łącznie 146.907.502.072 jednostek.




    Super Moderator Ruda:
    Piosenka z wulgaryzmami, pseudocenzura




    "May the Force be with you."
  • Czekałem na to St i zastanawiałem się czy je umieścicie tutaj, ale widzę że yoda lubi wywołać dyskusję i ja się też wypowiem.

    Ta unia zeszła na psy już bardzo dawno temu a to RW było kwestią czasu i niestety jest najlepszym tego przykładem. Widać że niektórym tylko liczą się punkty, St i jakieś ukryte ambicje (pewnie i tak mają to gdzieś)
    Dziwię się że GO pozwala na takie wałki. Każdy wie że Fever jak otrzymał konto po Soyerze zezłomował właśnie swoje wcześniejsze po poperka ( jeszcze odsyłkę miał zaległą do GO) . Chciałbym widzieć teraz minę Popera (pewnie mu troszkę przykro) ale pewnie wiedział o wszystkim.
    Pewnie nie będzie żadnych konsekwencji bo co niektórzy mają kolegów w samym Teamie ogame.
    Ja się zastanawiam czy jest sens tutaj siedzieć i grać (uwidzę na reakcję GO).
    Możliwe że Yoda się obrazi czy Fever (który jest mistrzem wyłapywania banów) ale ja wam nie gratuluję tego St, może tylko % jaki wyszedł. Róbcie co chcecie i tak pewnie macie to gdzieś.

    Pozdrawiam znajomych

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pavilus!!! ().

  • BIEDRONEK77 napisał(a):








    idę sobie drinka zrobić .....no co moge napisać jak i tak każdy wie........ przetapiajcie :) :saint: :saint: :saint: :saint: :saint: :saint: :saint: :saint: :saint:
    ja idę na kawę a Ty napij się jakiegoś nerwosolu albo meliski :D xD a jak jest :D jest fajnie śmiesznie wesoło i kolorowo obrońcy życzę wszystkiego najlepszego sto lat :***
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.
  • pavilus!!! napisał(a):

    Czekałem na to St i zastanawiałem się czy je umieścicie tutaj, ale widzę że yoda lubi wywołać dyskusję i ja się też wypowiem.

    Ta unia zeszła na psy już bardzo dawno temu a to RW było kwestią czasu i niestety jest najlepszym tego przykładem. Widać że niektórym tylko liczą się punkty, St i jakieś ukryte ambicje (pewnie i tak mają to gdzieś)
    Dziwię się że GO pozwala na takie wałki. Każdy wie że Fever jak otrzymał konto po Soyerze zezłomował właśnie swoje wcześniejsze po poperka ( jeszcze odsyłkę miał zaległą do GO) . Chciałbym widzieć teraz minę Popera (pewnie mu troszkę przykro) ale pewnie wiedział o wszystkim.
    Pewnie nie będzie żadnych konsekwencji bo co niektórzy mają kolegów w samym Teamie ogame.
    Ja się zastanawiam czy jest sens tutaj siedzieć i grać (uwidzę na reakcję GO).
    Możliwe że Yoda się obrazi czy Fever (który jest mistrzem wyłapywania banów) ale ja wam nie gratuluję tego St, może tylko % jaki wyszedł. Róbcie co chcecie i tak pewnie macie to gdzieś.

    Pozdrawiam znajomych
    Spoko soyer na Aqarisie puszowal się parę dni temu jakoś mnie to nie dziwi :) A co do GO no coz ....

  • pavilus!!! napisał(a):

    Czekałem na to St i zastanawiałem się czy je umieścicie tutaj, ale widzę że yoda lubi wywołać dyskusję i ja się też wypowiem.

    Ta unia zeszła na psy już bardzo dawno temu a to RW było kwestią czasu i niestety jest najlepszym tego przykładem. Widać że niektórym tylko liczą się punkty, St i jakieś ukryte ambicje (pewnie i tak mają to gdzieś)
    Dziwię się że GO pozwala na takie wałki. Każdy wie że Fever jak otrzymał konto po Soyerze zezłomował właśnie swoje wcześniejsze po poperka ( jeszcze odsyłkę miał zaległą do GO) . Chciałbym widzieć teraz minę Popera (pewnie mu troszkę przykro) ale pewnie wiedział o wszystkim.
    Pewnie nie będzie żadnych konsekwencji bo co niektórzy mają kolegów w samym Teamie ogame.
    Ja się zastanawiam czy jest sens tutaj siedzieć i grać (uwidzę na reakcję GO).
    Możliwe że Yoda się obrazi czy Fever (który jest mistrzem wyłapywania banów) ale ja wam nie gratuluję tego St, może tylko % jaki wyszedł. Róbcie co chcecie i tak pewnie macie to gdzieś.

    Pozdrawiam znajomych

    Czy to nie Ty zawsze lizałeś dupe yodzie :D?
    Gratulowałeś pod każdym ST itd :D?
    Aż se edytuje :D
    @pavilus!!!
    Coś się zmieniło :D?
    Indus :
    Lizałeś rowa :D
    tu też lizałeś rowa :D
    nie chce mi się przeglądać Twoich postów ale lizałeś rowa :D
    a Nagle przestałeś lizać rowa :D?
    Chorągiewko :*
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez smitty1 ().

  • Smitty1 zgadza się :) gratulowałem nie raz nie dwa ale kilka i nie widzę w tym nic dziwnego. Starałem się gratulować St które uważałem że warto i były w moich oczach uczciwe. Dalej pewnie będę mu gratulować bo znamy się z innej unii i mam dobre mniemanie na jego temat ale takiego wałka to mu nie pogratuluje i mu to otwarcie powiem bo zawsze staram się być szczery.
    Ostatni post mój i sorrki za spam

    P. s pomyliłem tez konta które zasiadają ale ogólnie każdy wie o co chodzi
  • @pavilus!!!
    Ja mam pewną zasadę :D
    Za moich wale w ogień, a [ciach]
    "Dalej będę gratulował" ?
    Ciśniesz gościa i będziesz mu gratulował innych ST?
    Masz Ty w ogóle jakieś zasady ?
    Kręgosłup moralny itd ?

    Ja wiem, wiem to tylko gra :D
    Ale jak kogoś dzisiaj cisnę to jutro loda mu nie robię :*


    Super Moderator Ruda:
    pseudocenzura
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • Yodzie nie zabiorą bo zrobił to po mistrzoswku...Oddali konto typowi zeby pograł kilka dni na innym IP, całkiem inny gracz, Gnito czy jak mu tam, pod koniec czasu zaczął pisać, ze syn gra ... Każdy wie, że gnito grał z yodą i Feverem na indus :), jak zbliżał się czas wlotu, gnito pisał, że syn gra na koncie, oczywiście gnito nie ma paktów z inusami, czyli wiadome, że nie będzie trzymał floty u nich w układzie :D Ale syn o tym nie wie bo tata nie powiedział... gnito czysty bo z pushem nie pomógł - gra kto inny nie gnito - nie wie zeby nie trzymać floty w układzie z yodą i feverem :D
    Adresy IP się zmieniły - można walić !!

    Jesteś najsłabszym graczem na uni szczerze... walnąłeś wiele STeków na kontach które ktoś kupił - zmienił nick - zeszły z urlopu i tego samego dnia TY zezłomowałeś... swego czasu myślałem - mo ma [ciach] fart.. teraz myślę - mo ma [ciach] portwel ! @Yoda chyba nie zrobił na uni innego STeka niż lotka w układzie i lot !

    Wklejone monologi z discorda !

    Graty Panowie, szkoda, że nie gramy od początku na równych zasadach, wtedy walczylibyście o top 20 :)
    Jeśli Bóg da to nie wrócę do tego złego nałogu... ale jeśli mnie zmusi i wrócę to mam nadzieję, żenajdzie mnie na uni z wami :)

    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura
  • szturman napisał(a):

    Yodzie nie zabiorą bo zrobił to po mistrzoswku...Oddali konto typowi zeby pograł kilka dni na innym IP, całkiem inny gracz, Gnito czy jak mu tam, pod koniec czasu zaczął pisać, ze syn gra ... Każdy wie, że gnito grał z yodą i Feverem na indus :), jak zbliżał się czas wlotu, gnito pisał, że syn gra na koncie, oczywiście gnito nie ma paktów z inusami, czyli wiadome, że nie będzie trzymał floty u nich w układzie :D Ale syn o tym nie wie bo tata nie powiedział... gnito czysty bo z pushem nie pomógł - gra kto inny nie gnito - nie wie zeby nie trzymać floty w układzie z yodą i feverem :D
    Adresy IP się zmieniły - można walić !!

    Jesteś najsłabszym graczem na uni szczerze... walnąłeś wiele STeków na kontach które ktoś kupił - zmienił nick - zeszły z urlopu i tego samego dnia TY zezłomowałeś... swego czasu myślałem - mo ma [ciach] fart.. teraz myślę - mo ma [ciach] portwel ! @Yoda chyba nie zrobił na uni innego STeka niż lotka w układzie i lot !

    Wklejone monologi z discorda !

    Graty Panowie, szkoda, że nie gramy od początku na równych zasadach, wtedy walczylibyście o top 20 :)
    Jeśli Bóg da to nie wrócę do tego złego nałogu... ale jeśli mnie zmusi i wrócę to mam nadzieję, żenajdzie mnie na uni z wami :)
    w punkt. Na indus też nic innego niż bfs nie pokazał. Gruby portfel to jedyne co może pokazać jodelka. Tutaj przynajmniej bota sobie dobrze ustawił i mu lotki flota nie usunął :ocb:

    Nie gratuluję bo nie ma czego. @Adanio kolejny któremu byś mógł się przyjrzeć lepiej bo takie wałki zniechęcają ludzi do gry i za chwilę nie będziesz miał nad kim sprawować pieczy XD
  • un_rest napisał(a):

    Do tego wisienki kupno floty po minimalu od Tomsa XD
    Miałem nie komentować, ale zostałem przywołany w tym temacie to odpowiem na ten zarzut. Od dobrego miesiąca sprzedaję flotę w cenach stoczniowych, a prowizją dzielę się po połowie z drugą stroną. Może być uczciwsza cena Twoim zdaniem? :) Nie robię z tego tajemnicy, jak chcesz to Tobie też sprzedam :) Agresorzy są wyżej niż ja, więc przez rynek flota szła po minimalu, reszta dosyłana była transportami. Flotę przerabiam na kopalnie, za tydzień zobaczysz o czym mówię. Także po pierwsze proszę mnie w to nie mieszać a po drugie czekam na sprostowanie z Twojej strony ;)
  • Toms150 napisał(a):

    un_rest napisał(a):

    Do tego wisienki kupno floty po minimalu od Tomsa XD
    Miałem nie komentować, ale zostałem przywołany w tym temacie to odpowiem na ten zarzut. Od dobrego miesiąca sprzedaję flotę w cenach stoczniowych, a prowizją dzielę się po połowie z drugą stroną. Może być uczciwsza cena Twoim zdaniem? :) Nie robię z tego tajemnicy, jak chcesz to Tobie też sprzedam :) Agresorzy są wyżej niż ja, więc przez rynek flota szła po minimalu, reszta dosyłana była transportami. Flotę przerabiam na kopalnie, za tydzień zobaczysz o czym mówię. Także po pierwsze proszę mnie w to nie mieszać a po drugie czekam na sprostowanie z Twojej strony ;)

    To co ty robisz poza rynkiem czy poza gra nie bardzo nikogo interesuje nikt nie lubi grac z graczami ktorzy sie pushuja a tym bardziej na tyle bezczelnie ale jezeli tobie to pasuje i tak sprzedajesz po minimalu to spoko ja stwierdzam fakt ze "nikt" nie ma zamiaru wspomagac yode czy fevera jak widzi ich styl gry.
  • maciek napisał(a):

    A co to się tu dzieje ? :P ktoś mi opiszę co się działo jak mnie nie było? Kto gra na moim starym koncie kto gra na soyerze i co Yoda i fever działają ?
    Nawet jakbyś był na bieżąco w grze to i tak by ciężko było to ogarnąć :D :D :D Tu są takie roszady, że mało kto cokolwiek wie :D
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.