Najlepszy gracz uniwersum Europa 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Europa 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uEuropa 2020? 83
    1.  
      Fabiano (40) 48%
    2.  
      Agresor zło (24) 29%
    3.  
      bERN (17) 20%
    4.  
      LA PUTIN LABAMBA (2) 2%

    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    bERN

    Pokaż spoiler
    "Nominuje gracza @bERN

    Kilkadziesiąt st zrobione na początku uni i top 1 w pkt, po ponad rocznej przerwie wszedł na konto top 300 i zrobił top 31 i top 5 flot, gracz zacięty, grać potrafi, zasługuje na tytuł jak nikt inny, ponadto w ostatnim sid zdobyty tytuł walecznego łowcy"



    Fabiano

    Pokaż spoiler
    "Nominuje gracza Fabiano

    Marcina poznałem na u61 gdzie grałem z nim w jednym sojuszu , potem spotkaliśmy się na uni Kassiopeia , z nudów zajrzałem po kilku letniej przerwie od ogame na forum i trochę zdziwiłem się widząc w dziale ST nick Fabiano napisałem i okazało się że to stary znajomy .
    Marcin posiada dużą wiedzę na temat gry ma duże doświadczenie i wiele Starć Tytanów na tym uniwersum w roku 2020 i jak podejrzewam pozostanie Top 1 pkt i Top 1 Flot do końca tego roku . Wielu innych graczy go nie lubi z prostej przyczyny jest najlepszy ."
    "Marcina nienawidzilem wiekszosc gry, pozniej okazalo sie ze musze go carrowac w innej grze - cs:go i tak zaczela sie nasza przygoda. Marcin bardzo chetnie skupuje konta za PLNy, w przeciwienstwie do Szymona, gardzi idlakami. Posiada duzo pancernikow, a jeszcze wiecej lekkich mysliwcow. Analfabeta go nienawidzi. Pomimo toksycznej osobowosci, dzwoni na messangerze i probuje sie zmienic.
    Od momentu gdy wszedl na discorda LUMPow, nielubimy go jeszcze bardziej co przeklada sie na fakt ze chce zrobic loda, znaczy przelamac lody."
    "Nominuje Fabiano. Ilosc St o czyms swiadczy"
    "Będę skromny jak zawsze - nominuje siebie. Pomijam fakt przed "oddaniem" konta, ale po powrocie siadłem na swoje stare konto top 120 i w 6 miesięcy zostałem zaś top 1. "



    LA PUTIN LABAMBA
    Pokaż spoiler
    "nieocenione umiejetnosci lotnicze, pare zlomow przyjetech z godnoscia, na pewno lepszy niz ten smieszny Fabjano. Pomimo, ze juz na UNI nie gram to i tak bylem najlepszy."


    Agresor zło

    Pokaż spoiler
    "Chłop jest bardzo komunikatywny, wszystkie jego wypowiedzi są zrozumiałe. Podczas naszej przerwy na Europie świetnie nas zastępował, był top 1 złomiarzem i top 1 w punkcikach. Fajny zawodnik, umie nawet wyliczyć kogoś z pzta."



    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Ruda proszę poprawić mój nik - Aggressor Zlo
    DZIEKI
    p.s jak to jest grac w jednym sojuszu i byc sędzią na inej uni gdzie ..sojusznik ...jest strona..
    powinnaś podać się do dymisji..
    tak samo Go grający razem z graczami gdzie tu sojusznicy a tam szanowny Go...pisze ..a usuniecie. Kryjcie się dalej ..śmieszne ..Polak potrafi