Najlepszy gracz uniwersum Zibal 2020 - Ankieta

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Zibal 2020 - Ankieta

    Kto powinien zdobyć tytuł najlepszego gracza uZibal 2020? 47
    1.  
      zona_rolnika (31) 66%
    2.  
      Terror (13) 28%
    3.  
      DWK (3) 6%

    Witajcie!
    Dwa tygodnie temu stworzyliśmy dla Was możliwość wyboru najlepszego gracza uniwersum. Dwoiliście się i troiliście aby wybrać osobę, która w jakiś sposób zapisała się w kartach na danym uni. Oto kto według was zasługuje na to miano:

    Terror
    Pokaż spoiler
    "Każdy kto grał na Zibalu dobrze wie, że król był tylko jeden - TERROR! można go było lubić bądz nie, ale to co pokazywał w ST i w jaki spektakularny sposób pakował w recki najlepszych graczy uni, mówi samo za siebie, top 1 pkt, top 1 flota top3 ST ogame x1 - perełka 1vs5 najsilniejszch flot w tamtym czasie, brawurowa akcja, gdzie oprócz % wyszedł na 0 wysyłając floty rywali na PZ ale tego co z nim kiedyś pisałem poszedł do ogame-rezerwy, podobnie jak ja "


    zona_rolnika


    Pokaż spoiler
    "Hmm dobra. Zgłaszam się, grałam wcześniej, aktualnie mam nick Viceregent Oort, założony kilka chwil temu. Mówiąc skromnie jestem legendą zibala, do czasu mojej olewki gry nikt nie potrafił mne zezłomować, choć próbowała cała topka w efekcie byłam top4 flot i top17 punktów. Nigdy nie otrzymałam bana. Orałam bunkry non stop i czerpałam z samych bunkrów zyski. Wyżej być nie mogłam z wiadomych powodów... Po pierwsze: Nie gram z anty, więc na wszystko cierpliwie czekałam, po drugie, zresztą te drugie też się tyczy hajsiku, grałam czysto, obserwowałam, złomowałam, nawet 2 boty trafiłam wyliczając je do 0 sekundy, co jest na forum Odpuściłam, przestałam regularnie odświeżać, dostałam złoma przez gracza który sponsoruje gameforge, co dla mnie nie jest żadną ujmą. W momencie gdy miałam czas (życie rodzinne się nie skomplikowało) to grałam regularnie, kilka topowych st miałam, zwykłe ST (przy złomie z obrony) robiłam praktycznie codziennie (Ci co mają mnie w buddy to mieli udostępnione RW, ale przynajmniej 300 ST na zibalu nie wstawiłam na forum, bo forum tu to padaka, nikt się nie wpisywał).

    Ogólnie więc:
    Osiągnęłam top4 flot z flotą wartą ponad 40 mln punków bez użycia antymaterii (GF może to na luzie sprawdzić w ramach weryfikacji)
    Grałam od samego początku i myślę, że każdy mnie znał.
    Nigdy nie miałam bana na zibalu.
    Wszystkie moje ST były czyste, były wręcz momenty, że gracze dziękowali mi, że to ja ich zezłomowałam, a nie top1 czy top2 (nicków niestety nie wymienie bo RODOs)

    Tak, więc głosujcie na mnie. Dziękuję."



    DWK

    Pokaż spoiler


    "swój głos oddam na DWK bo chyba jeszcze tam toczy zimną wojnę z BMW, również dobry Ogamowicz, pokazał, że dobry i wytrwały niego gracz, potrafił zjednoczyć "wrogów" w walce z Terrorem, cel został osiągnięty, bardziej znudzeniem oponenta, no ale wyszło "




    W związku z tym, że zwycięzca może być tylko jeden uruchamiamy ankietę, która potrwa do 22 listopada 2020. W tym czasie macie możliwość oddania głosu na swojego faworyta! W czasie trwania ankiety w każdej chwili możecie zmienić swój typ. Jednak przestrzegamy że jakakolwiek próba manipulacji wynikiem będzie surowo karana a takie głosy anulowane! Podsumowując:
    • Można oddać tylko 1 głos
    • Głos można dowolnie zmieniać podczas trwania ankiety
    • Wszelkie próby oszustwa w ankiecie skutkować będą anulowaniem takiego głosu
    • Ankieta trwa do 22/11/2020 20:00
    • Aby głosowanie było ważne w ankiecie musi zagłosować co najmniej 20 osób

    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa: