Smutne TOP 1 Lord_Puszer [NFZ] vs. Incepcja ~ 644882.1%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Smutne TOP 1 Lord_Puszer [NFZ] vs. Incepcja ~ 644882.1%

    sprawa przykra ale nie bylo wyjscia

    Incka kazdy z Uni zna i wie ze lubi poplynac

    Kiedy Farnah odszedl z Komi jasne bylo ze trzeba zaczac sie pilnowac - juz od wczoraj ostro skanowalem Incka i napisalem mu ze go pilnuje.

    NIe trzeba bylo niestety dlugo czekac 1 weekend i juz flota stala... Incek dostal odemnie milion sznas przez to ze sie powstrymywalem dostal 3 razy zloma tym razem stwierdzilem ze 4 raz tego samego bledu nie popelnie.

    Wywalilem z sojuszu zeby nie bylo ze podglad czy cos i niestety efektem jest to RW

    Z reszta sojuszu zdecydujemy co robimy ze zlomem czy przetapiam czy oddajemu Inckowi

    Szkoda @Incepcja1 stary naprawde CIe lubie ale dobrze wiesz sam przed sobie ze skonczyl bys w reckach @Farnah a na to nie mozemy sobie pozwolic

    AVE NFZ



    Dnia 01-11-2020 07:47:44 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lord_Puszer [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 4.063.714
    Niszczyciel 19.958
    Reaper 58.439
    _________________________________________

    Obrońca Incepcja
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.013.702
    Duży transporter 992.556
    Lekki myśliwiec 8.352.582
    Ciężki myśliwiec 87.061
    Krążownik 302.423
    Okręt wojenny 26.740
    Statek kolonizacyjny 3
    Recykler 100.068
    Sonda szpiegowska 445.000
    Bombowiec 5.468
    Niszczyciel 40.297
    Gwiazda Śmierci 250
    Pancernik 102.475
    Reaper 892
    Pathfinder 104.495
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lord_Puszer [NFZ]
    ________________________________________________

    Pancernik 4.021.267 ( -42.447 )
    Niszczyciel 19.841 ( -117 )
    Reaper 58.144 ( -295 )
    _________________________________________

    Obrońca Incepcja
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.351.831.383 Metalu, 948.300.563 Kryształu i 55.338.515 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 3.669.820.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 82.989.114.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 40.204.105.618 metalu i 24.284.103.983 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.355.470.461 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 40.250.432.001
    Kryształ: 23.512.449.546
    Deuter: -589.021.485
    agresor zyskał łącznie 63.173.860.062 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -51.094.403.383
    Kryształ: -30.062.430.563
    Deuter: -4.187.750.515
    obrońca stracił łącznie 85.344.584.461 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Farnah napisał(a):

    A ja powiem tyle cel zostal osiagniety ciekawe kogo jeszcze zezlomujecie od siebie... Graty top 1 inckowi szoo pamietaj przyjaciul poznaje sie w biedzie...
    chcesz mi powiedziec ze bys na niego nie polecial? to byla by pewnie 1 rzecz po zdjeciu urlopu - niestety za duzo razy juz Was nakarmil, wole kogos trafic i nawet oddac niz zeby mialo trafic poza soj.

    p.s ja tam mistrzem ortografii nie jestem ale przyjaciół pls bo az mnie oczy bolą (nie złośliwie Farnah po prostu serio patrzeć nie mogę :P )
  • Ludzie jednocześnie mi szkoda i mam to w dupie szkoda że kolega i chamska zagrywka a dwa że nigdy tej gry nie traktowałem poważnie. Kupiłem autko i opijalem z ojcem whiskaczem, flaki w domu zjedzone tym się cieszę a co tu się dzieje mi zwisa. Niech rośnie i ma bo Tomka chce dogonić
    Pozdro kasacja włączona
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%
  • Incepcja1 napisał(a):

    Ludzie jednocześnie mi szkoda i mam to w dupie szkoda że kolega i chamska zagrywka a dwa że nigdy tej gry nie traktowałem poważnie. Kupiłem autko i opijalem z ojcem whiskaczem, flaki w domu zjedzone tym się cieszę a co tu się dzieje mi zwisa. Niech rośnie i ma bo Tomka chce dogonić
    Pozdro kasacja włączona
    nie traktowales na powaznie a obyle slowo foch i ucieczka z Disco - mowilem Ci ochloniesz zlom czeka, nie bylo tu zadnej chamskiej zagrywki



    [ciach]

    tu masz sytuacje jeszcze z marca ile razy mam zliczyc ile robilem Ci fsa budzilem CIe po nocach stacjonwalem na moonie zeby CIe nikt nie trafil

    W momencie jak Farnah wypowiedzial pakt od razu Ci napisalem ze skanuje i ze masz sie pilnowac minal dzien JEDEN DZIEN a ty znowu zachlany spisz do 12..... - 3 razy dales sie trafic i nakarmiles 2 strone - czwartego razu nie bedzie.

    Z reszta kilka osob z soja mi pisalo ze albo ja to zrobie albo oni wiec jezeli nie ja to i tak by Cie ktos trafil.

    Serio stary lubie CIe bardzo ale spojrzmy prawdzie w oczy nie nadajesz sie na posiadacza wiekszej floty przez to ze nie umiesz pic, nie wiem wroc oddam Ci surke graj UFSsem czy cos ale niestety to ze zapijesz jest bardziej pewne niz cokolwiek na swiecie - a my nie chcemy karmic innych.

    Serio bez urazy i bardzo mi przykro ze tak sie skonczylo ale ostatnich szans to dostawales z 20. Pol roku CIe pilnowalem juz mi sie po prostu nie chce, odzyskalem wkoncu to co moje (bo przypominam ze oddalem Ci jedno z kont z i nigdy z niego nic nie mialem a zostalo trafione 3 razy.

    Mam nadzeije ze ochloniesz przestaniesz zachowywac sie jak dzieciak i do nas wrocisz

    EMA

    Super Moderator Ruda:
    Obrazek z wulgaryzmem mniam

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jabol1987 ().

  • Incepcja1 napisał(a):

    Ludzie jednocześnie mi szkoda i mam to w dupie szkoda że kolega i chamska zagrywka a dwa że nigdy tej gry nie traktowałem poważnie. Kupiłem autko i opijalem z ojcem whiskaczem, flaki w domu zjedzone tym się cieszę a co tu się dzieje mi zwisa. Niech rośnie i ma bo Tomka chce dogonić
    Pozdro kasacja włączona
    Dawa incek pogramy na innym uni, tu juz i tak same wyrzutki zostaly na ktore szkoda czasu a za 2 tyg bede w WWA to porysujemy tej rurce bat mobil
  • Nie gadaj ze to konto było twoje bo to konto oddał mi Mateusz i sam zbudowałem tą flotę która teraz trafiłeś. Ja powiedziałem już ostatnie słowo i go nie zmienie przetapiaj baw się zlomem dobrze albo rozdziel pomiędzy sojusz. Żegnam



    Farnah jeśli to prawda co pisałeś że byś nas nie skanowal to proszę odbierz sobie to co straciłem Pozdro
    Spica - top6 Off Flo top5 - skonczylem tak jak chcialem , na szczycie
    Virgo - top20 Off
    Eridanus - top69 Off
    Fornax - kiedy to bylo 8o

    Best Solo : uni Spica 75 k %
    Best ACS : uni Galatea 2 267 301,392%
  • Jabol miałeś nie przetapiać incepcji głosząc wszem i wobec, że złom czeka na incepcje i mu ją oddasz, a tylko go zezlomowales aby nikt inny go nie zezlomowal po czym jeszcze tego samego przetapiasz zysk z niego :D A wystarczylo, żebyś posłał flote do incepcji na zatrzymaj i wtedy nikt by się nie przebił i by tego Smutnego top1 by nie było.
  • Zlomek_Mistrz napisał(a):

    Jabol miałeś nie przetapiać incepcji głosząc wszem i wobec, że złom czeka na incepcje i mu ją oddasz, a tylko go zezlomowales aby nikt inny go nie zezlomowal po czym jeszcze tego samego przetapiasz zysk z niego :D A wystarczylo, żebyś posłał flote do incepcji na zatrzymaj i wtedy nikt by się nie przebił i by tego Smutnego top1 by nie było.
    Po 1 Incek po zlomie napisal mi ze mam sobie wzsc ten zlom bo konczy po 2 zrobilismy glosowanie w soju powiedzieli ze mam mu nie oddawac bo nie warto, co do reszty pisalem juz miliard razy jakby to byl chociaz 10 raz to tak bym postapil a byl setny wiec sry dostal ok 20 ostrzezen nie bedzie fsa bedzie zlom da sie bardziej? Nie chce mi sie tego tlumaczyc miliardy razy mowie stracilem na niego miliardy paliwa, i dziesiatki godzin pilnowalem go iles miesiecy teraz dostal (po raz etny) jasny przekaz nie bedziesz sie pilnowal trafimy Cie co wiecej gybtm ja tego nie zrobil to staly 3 osoby w kolejce ktore powiedzialy ze one leca

    I nawet mimo to zaproponowlem mu ze jak wroci to mu ten zlom oddam co z tego ze przetopilem 3 dni i bede tyle mial ale nie chcial wiec