uszat [SITH] & Leia [SITH] vs. Cejn [LSZ] ~ 56784.37%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • uszat [SITH] & Leia [SITH] vs. Cejn [LSZ] ~ 56784.37%



    Wieczór jak wieczór, w zasadzie nie planowałem nawet długo siedzieć.
    Zerkając w ciemną dal odległych zakątków uniwersum, ujrzałem wyłaniające się minutki z nad księżyca obrońcy.
    W pierwszej chwili pomyślałem o ekspówce, transportach lub jakichś innych drobnych.
    Po skanie okazało się że trzeba wyjąć liczydło... W chwili konsternacji, po przekalkulowaniu sił i zastępów nie zostało niestety nic innego
    jak podlecieć bliżej. Kredyt na paliwo nie wchodził w gre. Drobne zakłócenia gdzieś po drodzę ale wszystko odbyło się sprawnie i bez bólu.

    Od Lei:
    Mały odwet za akcje na mnie , dziękuję Uszacik za wspólny lot
    Pozdrawiam sojka i znajomych dookoła. Leia dzięki za chęć niesienia pomocy :xsmile: pykło! :D
    :xfa: :xfa: ave SITH :xfa: :xfa:

    To wjeżdzamy


    Dnia 01-11-2020 w bezkresie ponurej ciemności następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor uszat [SITH]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 82.592
    Pancernik 251.136
    Krążownik 800.000
    Lekki myśliwiec 9.241.994

    _________________________________________

    Agresor Leia [SITH]
    ________________________________________________

    Pancernik 134.205
    Krążownik 435.630
    Lekki myśliwiec 3.285.348

    _________________________________________

    Obrońca Cejn [LSZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 83.277
    Duży transporter 62.129
    Lekki myśliwiec 3.887
    Ciężki myśliwiec 1.006
    Krążownik 1.548
    Okręt wojenny 417
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 5.272
    Sonda szpiegowska 170.414
    Bombowiec 717
    Niszczyciel 186
    Gwiazda Śmierci 723
    Pancernik 451
    Reaper 438
    Pathfinder 714
    Wyrzutnia rakiet 19.950
    Lekkie działo laserowe 10.000
    Działo jonowe 4
    Wyrzutnia plazmy 1.530
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor uszat [SITH]
    ________________________________________________

    Okręt wojenny 81.659 ( -933 )
    Pancernik 248.397 ( -2.739 )
    Krążownik 790.676 ( -9.324 )
    Lekki myśliwiec 9.131.133 ( -110.861 )

    _________________________________________

    Agresor Leia [SITH]
    ________________________________________________

    Pancernik 132.691 ( -1.514 )
    Krążownik 430.473 ( -5.157 )
    Lekki myśliwiec 3.245.476 ( -39.872 )

    _________________________________________

    Obrońca Cejn [LSZ]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    803.906.774 Metalu, 383.358.042 Kryształu i 121.576.968 Deuteru
    200.976.693 Metalu, 95.839.511 Kryształu i 30.394.242 Deuteru
    50.244.174 Metalu, 23.959.878 Kryształu i 7.598.561 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.440.366.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 1.517.532.000 jednostek.

    Obrońca stracił łącznie 9.146.847.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 9.556.435.000 jednostek.

    Na polu zniszczeń unosi się 3.173.619.600 metalu i 2.504.817.600 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 29.373.600 metalu i 14.662.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.717.854.843 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 3.297.770.841
    Kryształ: 2.561.984.831
    Deuter: 63.040.771
    agresor zyskał łącznie 5.922.796.443 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -5.777.235.641
    Kryształ: -4.449.402.431
    Deuter: -1.047.651.771
    obrońca stracił łącznie 11.274.289.843 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    TWICE TOLD LEGEND

  • Gratulację kolejnej akcji w tak krótkim czasie. Leia wyrasta na lidera sojuszu widzę
    Szkoda że ponownie Ten TAG ale taka jest ta gra
    W przeciwieństwie do poprzedniego Steka na LSZ tutaj szkoda mi także obrońcy :( Cejn odbudujesz w moment jakby co pisz wspomogę.

    Sithy ostatnio ostro latają czekam na odpowiedź Ecco i spółki :)
  • jaki przyjemny widok z rana :) az kac stal sie lzejszy :)
    zostalo tylko pogratulowac ekipie zlomujacej :) zgrany z Was duecik :D
    Cejn zszedl z urlopu w odpowiednim momencie dla Sithow :)
    moje pytanie brzmi: i kto tu teraz jest farma? :) nie ladnie Cejn, nie ladnie

    Ja rowniez czekam na odpowiedz a przynajmniej na zdjecie urlopu zeby gralo nam sie lepiej :)


  • Tak wygląda wściekły tygrys, któremu zamknęli cmentarz i nie może zrobić nocnego czuwania na grobach swoich poległych pilotów, w duecie z Leia vel trzwzwza ammbstnetn xd
    Graty, coś większego siadło, obrońca podejrzewam też weekend poczuł podobnie jak my, bo zawsze się pilnował, tylko, że degeneraci latają nawet po pijaku :E
    SzO itp itd
  • Gratulacje - złom solidny i zysk też. Satysfakcja jak najbardziej. Cejn buduj się i rób tak jak na wewnętrznym pisałem. Sith ma ogromna przewagę i szalenie trudno cokolwiek zrobić - sam fakt, że w takich warunkach czegoś dokonujemy już jest sukcesem. Szacunek za to LSZ! Nie damy się, a mam nadzieję jeszcze się odgryziemy. To my - mając sporo mniejsze siły potrafimy od czasu do czasu dokonywać rzeczy wielkich i na tym uni największych. W atakach musimy patrzeć 10 razy dokładniej, a nie wysyłać gs na niszcz i isc spac. Cieszę sie, że w sumie na tym uni zachowujemy kulturę dyskusji - dzięki Lord Sith, bo mam wrażenie, że masz w tym zasadniczy udział. Leia i Uszat - ładnie latacie, szczególnie Leia. Zasługujecie na szacunek!
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Siemanko Mordeeeeczko! ( wspomnij zdjęcie ) ;P

    Ty znowu tu? Niedługo ich wszystkich wymieciesz z tego uni i co Ty wtedy poczniesz?

    Ładny % , zysk i zatankowane także nie gadaj już że turbo recki dużo palą, a jak taka grzybnia to gaz załóż :ocb: :ocb: :ocb:

    Zippp składdd!! Greatz! :juzpotobie:

    Miłego przetopu na nowe zabawki :papa:
    Uni 16 - OFF!
    Fornax - OFF!
    Kalyke - OFF!
    Europa - OFF!

    ~~~~~~~~~~~~

    Fenrir - ON! :ocb:
    Leda - ON! :popcorn:
  • Tatomija, jedna uwaga, bez spiny. Trochę deprecjonujesz każde nasze starcie. Jak od nas ktoś trafi to banał bo mamy przewagę, jak od was to szał pał. Fakt - różnica jest, ale po Waszych bądź co bądź świetnych akcjach i transferze Webbera różnica jest już znacznie mniejsza i nie jesteście tacy bezbronni a my nietykalni.
  • Stary pedofil zabral nieletnia na wycieczke za miasto na piknik. Byl kocyk, kanapki, owoce, winko, zabawa w lekarza a na deser LSD xd

    I pewnie duza rolka papieru toaletowego na czas takiego lotu xd

    Gz wariaci. Niewyspani ale szczesliwi pewnie xd

    Szo Cejnowi, pzdr LSZ. Wracac migusiem bo cos za spokojnie sypiam ostatnio a i ekipa sie rozleniwila z fsami hyhy
    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • _mareczekz20 napisał(a):

    Tatomija, jedna uwaga, bez spiny. Trochę deprecjonujesz każde nasze starcie. Jak od nas ktoś trafi to banał bo mamy przewagę, jak od was to szał pał. Fakt - różnica jest, ale po Waszych bądź co bądź świetnych akcjach i transferze Webbera różnica jest już znacznie mniejsza i nie jesteście tacy bezbronni a my nietykalni.
    Mareczek - nie deprecjonuje, a szanuje wszystkich, którzy do gry podchodzą jak do gry. Irytuje mnie zwyczajnie czasem styl typu "coś zlekceważyłem, wy znowu na urlopie itp". Nie jest wielką trudnością być w soju gdzie nawet strata moona i bycie na falandze niewiele znaczy, bo sojusznicy wybronią. Pierwszy raz jak gram spotykam się z sytuacją gdzie najsilniejszy sojusz okopuje się w 2 układach po kilka silnych flot, a następnie niektórzy buńczucznie odnoszą się do rywali typu "jesteście słabą opozycją". Ta słaba opozycja jak dotychczas zrobiła tu najlepsze akcje i gra na miarę swoich możliwości. Nie pomniejszam tu niczyich zasług jeżeli są zasłużone jak min to starcie.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Wniosek jest taki ze malo grasz w takim razie :) i zrobiliscie najlepsze % bo z najlepszymi akcjami bym sie nie rozpedzal :) ale tak tak My zli Wy dobrzy bo slabsi :) eh
    Jak czytam Tatko co Ty piszesz to rece opadaja :) usiadz i pomysl na spokojnie co mozna zrobic w naszym ulu zebyscie mogli zezlomowac jedna flotke conajmniej :)
    prawda jest taka ze pilnujecie sie duzo lepiej niz My :)


  • ..Raven.. napisał(a):

    ale tak tak My zli Wy dobrzy bo slabsi

    Też już się tak @..Raven.. nie rozpędzaj bo Tatko nic takiego nie napisał ?( I rozumiem że Leia czy Lop mogą się pytać kiedy z urlopu wrócę, ale od Ciebie od dobrych 2 miesięcy nie zauważyłem nawet najmniejszego działania (a jest to tylko okres od kiedy wbiliście układ obok mnie). Nawet Lord, którego ostatnio wyzywaliście od "dziadka", wyleciał chyba 2 razy w moje produkcje :D To że się lepiej pilnujemy nic nie zmienia w momencie gdy nie mamy dobrej duszy która by nam kulek co noc pilnowała ;) Niestety jeśli sojusznicy nie wyciągają wniosków z każdego następnego bfsa to my ich też nie zawsze upilnujemy, tym bardziej na urlopie. Tyle tego było że Wy też moglibyście mieć problem ;P

    Gratuluję starcia. Przynajmniej Cejnu się dexu pozbył.
  • Graty lamki, obserwuje was i musze przyznać ,że ładnie tu cisniecie, no i macie fruwająca kobietę :D :thumbsup:
    Przetapiajcie szybciutko i czekam na większe 8)

    Xalynth [N-A] OFF 99 ST
    Cygnus [N-A] TOP 1 OFF 141 ST
    Izar [N-A] OFF 30 ST
    Quaror [N-A]
    OFF 68 ST
    Dorado [TOR]
    ON 48 ST