Najlepszy gracz uniwersum Leda 2020 - Zgłoszenia

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Najlepszy gracz uniwersum Leda 2020 - Zgłoszenia



    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl





    [13:51] <+Mati> Wladza dla moderatorow, precz z GO!

    :xfa: Rekrutacja MOD :xfa:
  • Zatem chciałem zgłosić kandydature Uszata, Uszat na prezydenta!

    Niezliczona ilość potyczek na uLeda, waleczny jak Tygrys i przyjacielski jak miś Yogi, słodki jak Serniczek. Chodząca encyklopedia i prawdziwy mentor licznych młodych duszyczek, spijajacych mleko ojców z jego... ust.

    Uszat na prezydenta!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leras ().

  • Jeśli mogę chciałbym zgłosić kandydaturę kilku graczy i niech reszta uni zadecyduje :) Edola nie wliczam w to ponieważ już oficjalnie go z nami nie ma :)

    A więc:
    -Ecco za liczne ST szczególnie za ubicie niedawnego top1 flot pomimo jego obecności na koncie i aroganckiego PW w ulu sojuszu dominującego, za wsparcie mentalne całego sojuszu opozycyjnego i za żydowskie przeliczniki :) Dla mnie pozycja nr 1 na tym uni
    -Webber swoje na tym uni zrobił także ubił top 1 flot. Lekki minus za pychę
    -Uszat Lewa półkula SITHów bez niego już dawno sojusz by był w reckach, za liczne ST , za miłą i konstuktywną wymianę zdań pomimo przynależności do sojuszy . Lekki minus za pakowanie mnie w recki :)
    -Raven Prawa półkula SITHów to samo co u Uszata tylko minus za pychę wobec webbera
    -Leia za mega aktywnośc chęci do gry i liczne ST, może nie robi wielkich % ale ilośc starć robi wrażenie. Jedyny jeż w zestawieniu tego uni dlatego tu lekki plus szczególnie w obecnej sytuacji w kraju.

    Mam nadzieję że moje zgłoszenie zostanie uznane. Niech opcji do wyboru będzie więcej niż 2 :)
  • Zgłaszam kandydaturę gracza FiDoDiDo.
    Umiejętność ogarnięcia kilku (zdaniem niektórych kilkunastu) kont i niezwykle rozbudowany system transferów pomiędzy nimi. Mistrzowski wręcz poziom grania na nosie wszystkim, od zwykłych graczy po GO i finezja w lawirowaniu między kruczkami w regulaminie nie pozwoliła mi pominąć go w umieszczeniu w powyższym zestawieniu.
  • Ja osobiście zgłaszam gracza:
    _mareczekz20

    zdecydowanie jeden z najweselszych Sithów, dość wysublimowane poczucie humoru. Częsty (a zarazem gęsty) Gość Działu Starcia Tytanów na forum, dobry partner handlowy, lubiący wpadać w czarną dziurkę od czasu do czasu. Chłop jak dąb, ze świecą takiego szukać. Brzmi jak ogłoszenie matrymonialne? Panie muszą się ustawić w kolejce :D
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • Leras jak to kiedyś Webber powiedział w S&D na moje "Uszat na prezydenta" coś w stylu że za bardzo go szanuje żeby został prezydentem dlatego zgłaszam go na Mistrza Ledy czy jak kto woli Misia Ledy :D
    A że Misie lubią chować się do nory to zgłaszam jeszcze Leike za zaangażowanie i całokształt twórczości ;)
  • Też bym nominował uszata ale mam uraz przez błąd falangi, który uratował mu flotę, tak to by uszata może na ledzie już nie było :XP: ale faktycznie obok edola to wydaje się, że właśnie Uszat i ostatnio Ecco nadają się do tego rankingu, wiadomo jest jeszcze Raven czy ostatnio Lop, ale Lop nie grał od początku gdy najwięcej się działo, Raven też zaczął dopiero nie dawno i teraz marudzi na innych, że na uni nic nie zrobili, a uszat od samego początku działał jednak
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Ja zaczalem nie dawno? a to Ci nowina :) gralem od samiutkiego poczatku grajac przez 1 miesiac na generale gdzie Uni generowalo najwieksze zyski z exp i piratow na wysoki % pzta dlatego w pozniejszym czasie mialem co gonic :D no i na piratow tez zaczalem latac duzo pozniej niz reszta, zlomowalem duzo od samego poczatku ale bez piratow awansowalem powoli, moj blad myslalem ze dam rade :D skoki sie zaczely jak i ja zaczalem korzystac. Taka to Twoja wlasnie obserwacja.
    A ja mimo wszystko nominuje lopa, robilem z nim wiele akcji i jest to osoba z ktora najlepiej mi sie pracuje, popelnil jeden blad na Uni bo poczul sie zbyt pewnie ale to go nie wyklucza z tej nagrody. Zaczal faktycznie pozno ale przy sporym nakladzie czasu wyzlomowal w duzej mierze Uni a i zaraz nie bedzie sladu po jego wtopie. Stekow wstawil mase i napewno bardziej zasluguje na miano najlepszego niz wiekszosc aktualnie nominowanych :) chyba nie kazdy rozumie co oznacza slowo najlepszy na Uni, to nie jest nagroda za jedna akcje tylko za caloksztalt tworczosci :D ale kazdy moze miec swoje zdanie z ktorym oczywiscie ja sie nie zgadzam


  • ---Webber--- napisał(a):

    Też bym nominował uszata ale mam uraz przez błąd falangi, który uratował mu flotę, tak to by uszata może na ledzie już nie było :XP: ale faktycznie obok edola to wydaje się, że właśnie Uszat i ostatnio Ecco nadają się do tego rankingu, wiadomo jest jeszcze Raven czy ostatnio Lop, ale Lop nie grał od początku gdy najwięcej się działo, Raven też zaczął dopiero nie dawno i teraz marudzi na innych, że na uni nic nie zrobili, a uszat od samego początku działał jednak
    Webber, Ty masz albo rozdwojenie jaźni albo wahania nastrojów, bo masz naturalną skłonność do lawirowania między człowiekiem, a wrednym skurczybykiem. Xd
  • Nie mareczku, macie generalnie całkiem spoko sojusz i jednego hipokrytę w nim, serio trochę w to gram i po prostu nie lubię jak ktoś podważa, że swoje tutaj (na Ogame) ugrałem, to... takie słabe :) szczególnie, że pisze to ktoś kto nie ma ku temu podstaw :) wtedy to mnie trochę jak to się piszę.. triggeruje? takie rangi jak ta tutaj miałem na trzech uniach, 42, 49 i 54, na ilu uniach miał je Raven? ;)

    A te wszystkie szpile wbijane w Ciebie, Sith i innych, tak po prostu robię, zawsze robiłem flame na forum by coś się działo, dział ST to naprawdę nudne miejsce na forum i wystawianie ich to była już taka rutyna w pewnym momencie, każdy kto mnie zna zawsze napisze, że na forum sobie popiszemy w jakiś sposób, a na priv popiszemy sobie w zupełnie innym tonie.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • hehe a ja bralem udzial w jednej i doswiadczylem ze to nie ma nic wspolnego w najlepszym graczem, bardziej z kolesiostwem kto kogo bardziej lubi :) jak Cie nie lubia to chocbys zlomowal wszystko i wszystkich to i tak takiej rangi nie dostaniesz :) to tak jak z ankieta na paliwo :)


  • z mojej perspektywy wygląda to inaczej, mogę nie lubić edola czy uszata, czy nawet ciebie, ale nie wykluczyłbym nikogo z nominacji i myślę, że podobnie podejdzie jednak większość ludzi, inaczej - wierzę w to ;) i tak zapamiętałem ankiety, w których wybierany byłem ja, a nigdy nie bylem lubiany ;)
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • ---Webber--- napisał(a):

    Też bym nominował uszata ale mam uraz przez błąd falangi, który uratował mu flotę, tak to by uszata może na ledzie już nie było :XP: ale faktycznie obok edola to wydaje się, że właśnie Uszat i ostatnio Ecco nadają się do tego rankingu, wiadomo jest jeszcze Raven czy ostatnio Lop, ale Lop nie grał od początku gdy najwięcej się działo, Raven też zaczął dopiero nie dawno i teraz marudzi na innych, że na uni nic nie zrobili, a uszat od samego początku działał jednak
    E no bez przesady tam 1k pancy latało a ja byłem po ostrej dla mojej wątroby wigilii :E
    Zresztą jak śmigali odkrywcy to ja zaczynałem ze zbieraczem i długo długo z nim grałem sobie moje „kopalnie” .

    Moi faworyci juz zostali wymienieni wyżej wiec pózniej oddam poprostu głos :)
    TWICE TOLD LEGEND

  • Z tego co pamiętam przy ostatnich wyborach najlepszych graczy dużo było przypadków głosów spoza uni. Jak dla mnie ten konkurs w takiej formie jest totalnie bez sensu. I nie widzę tutaj złotego środka - jak ktoś głosuje i nie gra na uni to czemu on ma decydować o najlepszym graczu? Z drugiej strony niedopuszczenie głosów spoza uni skutkowałoby tym że w ankiecie weźmie udział pewnie ze 40 osób. Nie wiem czy jest się czym chwalić że się zostało wybranym najlepszym graczem na podstawie 20 głosów bo jednogłośności raczej tu nie będzie :quasi:

    Nominowałbym Edka, no ale nie gra już ?( Uszata bym nominował ale już 3 miesiąc chyba czekam aż się u mnie pojawi na 9g i się chyba nie doczekam Lop ładnie lata i chyba jako nieliczny z Was leniuchów (oprócz Lei) do mnie startował czy też jakiś złom z piratów podkradał, ale gryzie mi się ta wtopa i przeszłość kont z najlepszym graczem na uni Równie dobrze mógłbym nominować Fido, co by było konkretną szpilą w Waszą stronę jakby wygrał ]:-D
    W takim razie nominuję naszą ekipę z ACSa czyli:
    -tatomija
    -webber
    -ANGELSIN
    za sprawnie przeprowadzoną akcję na Lopie i Lei.

    I proszę o anulowanie mojej nominacji od 19dawid45 :saint:


    ..Raven.. napisał(a):

    chyba nie kazdy rozumie co oznacza slowo najlepszy na Uni, to nie jest nagroda za jedna akcje tylko za caloksztalt tworczosci
    Idąc takim tokiem rozumowania to powinieneś na ten moment Webbera nominować ;P za całokształt twórczości XD

    P.S. do postu niżej - Uszat też jest nominowany ze 3 razy, to ja nie mogę 2gi raz nominować Fido ;>

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Ecc0 ().

  • Ecc0 napisał(a):

    Z tego co pamiętam przy ostatnich wyborach najlepszych graczy dużo było przypadków głosów spoza uni. Jak dla mnie ten konkurs w takiej formie jest totalnie bez sensu. I nie widzę tutaj złotego środka - jak ktoś głosuje i nie gra na uni to czemu on ma decydować o najlepszym graczu? Z drugiej strony niedopuszczenie głosów spoza uni skutkowałoby tym że w ankiecie weźmie udział pewnie ze 40 osób. Nie wiem czy jest się czym chwalić że się zostało wybranym najlepszym graczem na podstawie 20 głosów bo jednogłośności raczej tu nie będzie :quasi:
    Wydaje mi się, że przywiązywanie większej wagi do tego plebiscytu i tak nie ma zbytniego sensu, raczej traktujmy to jako ciekawostkę/atrakcję. Dlatego spina w tym temacie trochę mnie ubawiła i spowodowała koszmarne braki w moim zapasie popcornu :E Głosowanie ludzi spoza uni jest totalnie bez sensu, bo to jakieś żony rolnika mogą zgarnąć co wszędzie swoich ziomeczków mają miliony. A skoro na uni jest około 40 aktywnych graczy, to nie ma co się dziwić że tyle głosów będzie :)

    P.S. Fido już jest nominowany :E
  • Ecco ten złom z piratów to fakt z braku podjazdu na początku wymysliłem jak życie uprzykrzyć ale z moich doniesieńkilka osób wspomogłeś.. :))
    Fakt złom na mnie troche farta i wykorzystania mojej nieuwagi ( myślałem jednak że częściej odświeżałem hehehe)
    Odbudowany już w 70% więc ganiamy sie dalej ale moglibyście wrócić
    Od siebie nominuje ravena przeliczając %%% z rw na jego czas poświęcany grze i dopieszczenie szczegułów każdej akcji godne pozazdroszczenia
    Edit: nie nominuje webbera choć coś tam na początku działał bo skoro nagroda za całokształt to za całokształt a nie za "smerfowanie" bo nie sztuką postawić flote w pół roku i później czekać aż sie przyda na urlopie
  • A ja ze swej strony chciałbym nominować naszego pejsatego, żydowskiego przyjaciela - Kosaza, bo kto powiedział , że musi to dotyczyć tylko flociarzy:D
    W tym przypadku mamy do czynienia z ekowcem z górnej półki wszystko dokładnie planującym ale przede wszystkim z ministrem finansów Sith , handlarzem dóbr ekskluzywnych , przedstawicielem umierającej grupy trzymającej władzę nad dexem na tym uni. W dawnych, ciężkich, przedhandlarzowych czasach ratował nas niejednokrotnie chrzczonym paliwem za które wołał jak za złoto a my prędzej czy później potulnie płaciliśmy, kto więc inny mógłby się równać z jego zmysłem do targowania ]:-D
    Szalom Synu Izraela :D
    p.s. przy okazji nominuje też siebie, a jak !
  • Nie zrozumiałeś Raven, ale w sumie jak jeszcze raz siebie przeczytałem to już wiem gdzie popełniłem błąd :D Nie miałem na myśli poprzednich sukcesów Webbera, ale gre na tym uni - mimo też długiego urlopu utrzymał się na top1. A całokształt twórczości powiedziałem odnośnie Waszych wszystkich zarzutów o jego stylu gry na Ledzie. To że Ty przewidujesz i widzisz wszystko też już wiemy. Był też okres co fsa na potrzebę robiłem bo nie wiedziałem kiedy uruchomisz kubek z fusami ;P

    19dawid45 napisał(a):

    Nie zgadzam się na anulowanie mojej nominacji dla Ecco . Zasłużył na nią
    Nie wiem czy Ty zasłużyłeś na nominowanie mnie ;P
  • Ecc0 napisał(a):

    Nie zrozumiałeś Raven, ale w sumie jak jeszcze raz siebie przeczytałem to już wiem gdzie popełniłem błąd :D Nie miałem na myśli poprzednich sukcesów Webbera, ale gre na tym uni - mimo też długiego urlopu utrzymał się na top1. A całokształt twórczości powiedziałem odnośnie Waszych wszystkich zarzutów o jego stylu gry na Ledzie. To że Ty przewidujesz i widzisz wszystko też już wiemy. Był też okres co fsa na potrzebę robiłem bo nie wiedziałem kiedy uruchomisz kubek z fusami ;P

    19dawid45 napisał(a):

    Nie zgadzam się na anulowanie mojej nominacji dla Ecco . Zasłużył na nią
    Nie wiem czy Ty zasłużyłeś na nominowanie mnie ;P
    oo widzę gra z webberem odciska piętno na Twojej psychice :)Podtrzymuje
  • czesc :)

    Jest duzo tutaj na tym uni graczy dobrych,zajebistych,fajnych i wg :)
    Typowac mozna wielu :) sam wytypuje tutaj 2os :)
    Pierwsza to Edol :) wielu uwaza ze juz nie gra a steka wstawial ostatnio chyba zanim przyszedl ten konkurs :) zlomomwal wsio i wyfarmial jeszcze wiecej flo zbudowal po zlomie wieksza ze kazdego solo pakowal :)
    a druga osoba to Ja :)
    Smigol (Pan S) chyba jako jedyny z niewielu graczy na tym uni mialem w reckach te osoby ktorym sie nie udalo badz nie mogli nawet sfarmic(nie wiem czemu)Mi jakos sie udalo.
    A pisze to tylko temu bo Chce :)
    top 1 pusher UNI ST na nim pyklem
    Najlepszy wg was Uszat w reckach moich byl :) Pozdrawiam.
    webbera tez udalo sie gdzies ugryzc co o tym nikt nawet nie myslal podczas jego aktywnej kariery na LEDA.
    jeszcze kogos gdzies tam ugryzlem ale to juz malo wazne :)

    wiec niech stanie sie co ma sie stac :)
    pozdrawiam :)
    UFS :)