Najlepszy gracz uniwersum Cosmos 2020 - Zgłoszenia

  • Najlepszy gracz uniwersum Cosmos 2020 - Zgłoszenia




    Witajcie!
    Zgodnie z ogłoszeniem klik macie szansę wybrać najlepszego gracza Waszego uniwersum! Konkurs ten powstał aby upamiętnić osiągnięcia najlepszego spośród Was przed zbliżającą się małymi kroczkami Fuzją Uniwersów. Wygrany zostanie uhonorowany specjalną rangą, więc jeżeli uważasz, że znasz kogoś kto na nią zasługuje - nie zwlekaj! Zgłoś jego kandydaturę wraz z uzasadnieniem dlaczego właśnie ta osoba winna nosić takie wyróżnienie.


    Temat ten służy do zgłaszania kandydatur, jak i dyskusji na ich temat.



    • kandydat musi być graczem tego uniwersum
    • zgłoszenie musi zawierać uzasadnienie (ST, rankingi, ilość rw, osiągnięcia w S&D i inne)
    • minimalna ilość kandydatów do przeprowadzenia ankiety: 3 osoby
    • minimalna ilość oddanych głosów: 20 szt.
    Zgłoszenia kandydatów przyjmujemy do 08.11.2020r. do godz. 20:00. Następnie zebrane kandydatury zostaną przedstawione w ankiecie znajdującej się w osobnym temacie.




    Po zakończonej ankiecie gracz, który zdobędzie największą ilość głosów otrzyma rangę tekstową : Najlepszy Gracz [nazwa uni] 2020.

    Wasz Team OGame.pl
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • Ja bym zgłosił @DeKi. Swego czasu nie było mu równych. Aktywny, kulturalny - mój skromny wniosek na podstawie drobnych rozmów przy okazji handlu. Całkowite zdeklasowanie TOPki w punktacji i flocie i w ST na forum - w czasie kiedy uni usychało, ale jednak było kilka dużych wrogich sobie flot

    Generalnie to ciężki wybór bo kryterium czasu jest dość szerokie. Na uznanie na pewno też zasługuje refil oraz W0jci3ch.

    W0jci3ch - za zaangażowanie, fakt że większe floty są raczej mu przyjazne, także nie działał z "nożem na gardle", ale Jego skok w statystykach, ilość ST, pilnowanie nawet najgorszych ataków :P budzi mój podziw i szacunek :)

    Niemniej jednak: Deki

    Pozdro

    edit. teraz doczytałem że musi być graczem...jak rozumiem aktywnym. Więc gdyby Deki się nie łapał na kryteria to także stawiam na Alco (refil)
  • zOOz napisał(a):

    Ja bym zgłosił @DeKi. Swego czasu nie było mu równych. Aktywny, kulturalny - mój skromny wniosek na podstawie drobnych rozmów przy okazji handlu. Całkowite zdeklasowanie TOPki w punktacji i flocie i w ST na forum - w czasie kiedy uni usychało, ale jednak było kilka dużych wrogich sobie flot

    Generalnie to ciężki wybór bo kryterium czasu jest dość szerokie. Na uznanie na pewno też zasługuje refil oraz W0jci3ch.

    W0jci3ch - za zaangażowanie, fakt że większe floty są raczej mu przyjazne, także nie działał z "nożem na gardle", ale Jego skok w statystykach, ilość ST, pilnowanie nawet najgorszych ataków :P budzi mój podziw i szacunek :)

    Niemniej jednak: Deki

    Pozdro

    edit. teraz doczytałem że musi być graczem...jak rozumiem aktywnym. Więc gdyby Deki się nie łapał na kryteria to także stawiam na Alco (refil)
    @zOOz
    ale jak nazwa konkursu mówi gracza roku 2020, deki już dawno sprzedał swoje konto wariatowi i nie gra na tym uni.
    Pozdrowionka dla znajomych :thumbsup: