odam bo za wolne(Ergon) vs. AnuGirr [DEMENTOR] ~ 2772.63% TOP 1 SOLO

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • odam bo za wolne(Ergon) vs. AnuGirr [DEMENTOR] ~ 2772.63% TOP 1 SOLO

    dzień wcześniej obrońca z Policja mnie troszkę zirytowali leciałem sobie na Anu i kombinowali podstawkę .... starego lisa na ogórki yhym xD

    więc nie wiele myśląc kolon w układ moon przerzut floty i efekt niżej

    Policja po ciebie też przylecę już ci pisałem :)

    pozdrawiam sojuszu z Quasar

    zebrane 6k recków swoje do przodu jestem



    Dnia 10-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor odam bo za wolne
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 16.017
    Ciężki myśliwiec 1.690
    Krążownik 6.807
    Okręt wojenny 1.844
    Pancernik 2.246
    Pathfinder 1.156
    Mały transporter 5.000
    Sonda szpiegowska 1
    _________________________________________

    Obrońca AnuGirr [DEMENTOR]
    ________________________________________________

    Mały transporter 3.493
    Duży transporter 8.782
    Lekki myśliwiec 6.867
    Ciężki myśliwiec 783
    Krążownik 1.092
    Okręt wojenny 1.296
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 1.200
    Sonda szpiegowska 4.822
    Bombowiec 347
    Niszczyciel 105
    Pancernik 1.306
    Reaper 52
    Pathfinder 801
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor odam bo za wolne
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 5.866 ( -10.151 )
    Ciężki myśliwiec 789 ( -901 )
    Krążownik 5.313 ( -1.494 )
    Okręt wojenny 1.789 ( -55 )
    Pancernik 2.220 ( -26 )
    Pathfinder 878 ( -278 )
    Mały transporter 1.897 ( -3.103 )
    Sonda szpiegowska 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca AnuGirr [DEMENTOR]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    23.448.830 Metalu, 4.638.979 Kryształu i 10.042.731 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 119.480.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 479.060.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 164.114.500 metalu i 113.148.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 38.130.540 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    85.358.000 Metalu i 85.358.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:

    agresor zyskał łącznie 89.366.540 jednostek.
    obrońca stracił łącznie 517.190.540 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Master Chief napisał(a):

    Ergi nie ważne ile wydałeś kasy. Liczy się sam fakt, że to zrobiłeś. Nie szanujesz graczy, którzy grają nieuczciwie, a czy Ty grasz fair, skoro dostajesz bonus do gry poprzez zakupioną antymaterię?
    A od kiedy to granie za anty jest nieuczciwe czy unfair?

    Pamiętajcie, że to jest biznes - i ktoś musi za niego płacić. GF nie daje nic za darmo - więc każdy kto kupuje anty staje się sponsorem darmowej gry dla tych, co nie płacą. Więc szanujcie tych, co marnują kasę na anty.

    ST prawie zawsze jest winą obroncy - wlot w układ z lotką, tele za anty i lot w układzie to standardowa taktyka na szybkich uni - ale sprawdza się dobrze (a może i lepiej) także na powolnych. Obrońca dał ciała, że nie sprawdził konta i układów obok - dla stojącej floty. Założył pewnie, że wystarczy odświeżać co 40 min czy coś takiego - czas lotu najbliższego flociarza. A tu zonk - i zlom. Ale spokojnie, za miesiąc zostaną tylko ci, co będą stać w zamkniętych układach albo odświeżać częściej. A potem znów ludzie się przyzwyczają do spokoju i zaczną rzadziej odświeżać. A taki tereth niech sobie lata - czasem trafi, czasem nie. Trafi na dobrego i aktywnego gracza to przez miesiąc go nie trafi - i tyle.
  • nie wierzę banda [ciach]


    wy wszscy myślicie że ja klikałem tp ? XD XD XD

    akcja była taka wrzuciłem kolonie w układ obrońcy postwiłem moona potem 5h leciałem flotą z reckami do niego ukryłem flotę a w nocy go dojechałem

    szkoda mi siana na takie coś na 2k % przede wszystkim XD

    ja wiem wiem jesteście [ciach] farmazonami bez skilla dla was wszstko co lepsze od was to kasa lub pusz

    ja swoją marke zbudowałem na innym uni i uwierzcie mi tacy jak wy [ciach] na was nic więcej bo to co wam pozostaje to gadanie i szczekanie ytu na foruma wgierce tylko płacz i łzy jaki to on jest zły


    i w dupie mam to czy was szanuje czy nie .. dla mnie ejstesćie zwykłymi ofermami w tej gierce a jak chcecie mnie ukrócić zapraszam !! obyście zdążyli bo x1 to nie dla mie 1h loty troche słabo ....

    a teraz podziwiajcie króla ! XD EELO

    Moderator Neferet:
    Obraza i wulgaryzmy. Upominam za prowokacje.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ergon ().

  • Ergon napisał(a):

    wy wszscy myślicie że ja klikałem tp ?

    akcja była taka wrzuciłem kolonie w układ obrońcy postwiłem moona potem 5h leciałem flotą z reckami do niego ukryłem flotę a w nocy go dojechałem
    "wrzuciłem kolonie w nocy postawiłem moona "....xDDDD
    to mi naprawdę zaczyna wyglądać na profesjonalną akcje...zaraz się dowiemy że go wyliczyłeś z zawróconego stacjonuj.
    Ten moon to na bank z prób moonowych z twojej moonowki, bo przecież nie z anty.
  • Master Chief napisał(a):

    Ergi nie ważne ile wydałeś kasy. Liczy się sam fakt, że to zrobiłeś. Nie szanujesz graczy, którzy grają nieuczciwie, a czy Ty grasz fair, skoro dostajesz bonus do gry poprzez zakupioną antymaterię?
    hahahahahaha

    po prostu jestem rozwalony na łopatki, "nie kupuje anty, wszyscy, którzy kupują grają nie fair"

    proponuje zmienić grę, albo przestać jęczeć, piszecie do gościa, który latał jeszcze gdy w grze jedyne co dostawało się za antymaterie to możliwość skanowania moonów z podglądu galaktyki, teraz z bonusów korzystają tysiące graczy - i się cieszcie bo dzięki temu macie w co grać.

    Graty top1 tereth, ale przestań dyskutować z lameczkami, nie ma sensu :)

    PS: Zrobiłem mały research i muszę przytoczyć jeszcze jedną świetną wypowiedź szef mistrza:

    Jeżeli ktoś dopuścił się zakupu antymaterii nie ważne czy obecnie czy na początku gry dla mnie osobiście jest graczem bez skilla. To tak jak w sporcie..., gdy ujawnia się po x latach korzystanie z dopalaczy to jest się już skreślonym i odbierane są mu tytuły.

    Pozdrawiam, gracz bez skilla.
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Żenujące. Chcesz płacić ? Płać. twoja kasa. Tylko błagam nie nazywaj się jeden z drugim PRO, jeżeli wszystkie złomy jakie zrobiliście były flotą kupiona za anty z moona zrobionego za anty przeniesionego w układ obrońcy za anty i do tego OCZYWISCIE obrońca był nie aktywny. Bo nigdy w swej wielkiej legendarnej historii złomowania nie upolowaliście nikogo online. Nie wyliczyliście wracającej floty ani nie skontrowaliście. A to nie dlatego że nie dalibyście rady, tylko dlatego że ta gra teraz tak wygląda. Pay to win. Nic więcej. Nie skontrujesz bo kupi ll za anty, Nie wyliczysz , bo jak sie zaloguje to kupi ll za anty.....i tak dalej i tak dalej. Więc skończcie sobie smarować masełkiem i do kart kredytowych marsz!

    oczywiście wielkie gratulacje st , obrońcy szo!
  • Już dajcie spokój.
    Autor wątku cwaniaczek ;] ,ale jest oblatany to trzeba przyznać.
    STarcia muszę pogratulować !

    Anty to anty wiadomo,też nie co płakać,bo idzie za cenę kilku biletów do kina ładna topkę wybić jak ktoś gra dla pkt.
    Co z tego ,że ktoś zaleje anty jak jest nie jest ogarnięty to ktoś mu to zabierze na pierwszej lepszej podpusze.

    Lepiej konta przestańcie sprzedawać.
    To takie polskie: włożyłem to muszę sprzedać musi się zwrócić. Co czyni masa graczy,a potem płacz na forum.

    Graty ładne starcie
    Na Sombrero miłości nie ma...
    ...znów mocno zaciskam pięści :E
  • kraszan napisał(a):

    Żenujące. Chcesz płacić ? Płać. twoja kasa. Tylko błagam nie nazywaj się jeden z drugim PRO, jeżeli wszystkie złomy jakie zrobiliście były flotą kupiona za anty z moona zrobionego za anty przeniesionego w układ obrońcy za anty i do tego OCZYWISCIE obrońca był nie aktywny. Bo nigdy w swej wielkiej legendarnej historii złomowania nie upolowaliście nikogo online. Nie wyliczyliście wracającej floty ani nie skontrowaliście. A to nie dlatego że nie dalibyście rady, tylko dlatego że ta gra teraz tak wygląda. Pay to win. Nic więcej. Nie skontrujesz bo kupi ll za anty, Nie wyliczysz , bo jak sie zaloguje to kupi ll za anty.....i tak dalej i tak dalej. Więc skończcie sobie smarować masełkiem i do kart kredytowych marsz!

    oczywiście wielkie gratulacje st , obrońcy szo!
    sluchaj pajacu :) te st bylo zrobione bez grama anty a moon byl robiony wymiana z kolega :) @Kirov dziekuje za moona z pierwszej próby flota przerzucona 5 godzinnym lotem i masz racje brak mi skilla zapraszam do lektury mojego profilu jezeli ja nie mam skila to jakim [ciach] jestes ty ? :D XD to tyle

    co do moich akcji st Quasar tam masz stacje pzety itp itd także prosze cie zamilcz pajacu

    nikt nie musi mnie lubic szanowac bo ja was farmy nie szanuje i powtorze jeszcze raz chcesz mmnnie ukrócić zapraszam do gierki :)

    Moderator Neferet:
    Obraza
  • Ja teretha szanuje za to jak gra - ale za jego wypowiedzi - w ogóle. I tylko się dziwię, że @Ruda / @kasai pozwalają na takie obrażanie innych. Nie jeden raz - ale w każdym poście.

    A na Quasar grałem przez miesiąc - topowa flota, a od ergona raptem kilka skanów i zero lotów. I to tyle, w kwestii złapania aktywnego gracza :D a miał blisko, bo poniżej 20 układów.

    Co do skilla - ciężko niestety porównać starch graczy, bo teraz w grze liczą się dwie rzeczy - pushe/boty oraz dupogodziny w grze. Plus - za dużo jest osób, które totalnie nie umieją grać w ogame, a mają duże floty z expów. I na nich bardzo łatwo się wzbogacić, jak latasz.
  • Ergon napisał(a):

    sluchaj pajacu :) te st bylo zrobione bez grama anty a moon byl robiony wymiana z kolega :) @Kirov dziekuje za moona z pierwszej próby flota przerzucona 5 godzinnym lotem i masz racje brak mi skilla zapraszam do lektury mojego profilu jezeli ja nie mam skila to jakim gownem jestes ty ? :D XD to tyle
    co do moich akcji st Quasar tam masz stacje pzety itp itd także prosze cie zamilcz pajacu

    nikt nie musi mnie lubic szanowac bo ja was farmy nie szanuje i powtorze jeszcze raz chcesz mmnnie ukrócić zapraszam do gierki :)
    I ty chłopczyku myślisz że jak napiszesz że moona ci koleś zrobił to ktoś ci uwierzy? Ja ci powiem jak było. Zobaczyłeś flote bez aktywności, spina, pot na twarzy, karta płatnicza taty, planeta z moonem w układ tepnieta i st. A flota to wiadomo z kąd. Jest st z twoja flotą zezłomowana, którą dzięki swojemu skilowi w 20h odbudowałeś A te twoje wulgarne wypowiedzi na poziomie 14 latka, tylko potwierdzają twoj "skill". Dawaj dalej bo dawno się tak nie uśmiałem. .

    A do gierki mnie nie zapraszaj, już pisałem nie zamierzam wywalać kilku stów tygodniowo na to coś czym się aktualnie stało ogame. Uwierz ni szacunku którego tak pożądasz, nie kupisz.

    Moderator Neferet:
    Poprawiłam cytat. Odnosimy się tylko do konkretnego postu, a nie do wielu innych.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kraszan ().