Lucyfer [BOSS] & WandaL [BOSS] & Kostecki [BOSS] & Mordimer [BOSS] vs. GUCIO - oddam [NES] ~ 30743.21% + GUCIO - oddam [NES] vs. Lucyfer [BOSS] ~ 16783.55%

  • Lucyfer [BOSS] & WandaL [BOSS] & Kostecki [BOSS] & Mordimer [BOSS] vs. GUCIO - oddam [NES] ~ 30743.21% + GUCIO - oddam [NES] vs. Lucyfer [BOSS] ~ 16783.55%

    Witaaaam ...
    Jak wielkie było moje zdziwienie gdy zawołał mnie ktoś z disco w jakiejś sprawie odświeżam a tu leci na mnie atak no myślę nie możliwe jak to tak na mnie lecieć ? Na mój dex drogo opłacony szybki locik bo kilka us same krążki no zatankować chciał sąsiad i nagle rozkminka jak telepnać czy będzie opóźniał czy podniosę lamy ...

    Gdy czas dobił końca i niewiarygodne okazało się prawdziwe nagle bach - złota myśl - środek dnia może siedzi z dzieckiem jest w pracy czy wyskoczył do sklepu bo nie opóźnił nie zeskanował nie zrobił nic nagle wskoczyły minutki na monie atakiera także szybka kalkulacja dogranie recków i w drogę pan się zaświecił przed dolotem ale za mało czasu na reakcję jedynie mógł uciec także polecieliśmy do końca a efekt poniżej ...


    AVE BOSS ! ! !


    Dnia 09-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor GUCIO - oddam [NES]
    ________________________________________________

    Krążownik 70.000
    _________________________________________

    Obrońca Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 130.213
    Duży transporter 31.425
    Ciężki myśliwiec 16.025
    Krążownik 31.471
    Okręt wojenny 13.470
    Statek kolonizacyjny 147
    Recykler 129.191
    Sonda szpiegowska 20.615
    Bombowiec 2.875
    Satelita słoneczny 11
    Niszczyciel 2.048
    Gwiazda Śmierci 56
    Pancernik 2.957
    Reaper 898
    Pathfinder 13.454
    Wyrzutnia rakiet 1.111
    Lekkie działo laserowe 111
    Mała powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor GUCIO - oddam [NES]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________

    Obrońca Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 96.096 ( -34.117 )
    Duży transporter 30.479 ( -946 )
    Ciężki myśliwiec 14.036 ( -1.989 )
    Krążownik 31.401 ( -70 )
    Okręt wojenny 13.470 ( -0 )
    Statek kolonizacyjny 147 ( -0 )
    Recykler 126.047 ( -3.144 )
    Sonda szpiegowska 14.283 ( -6.332 )
    Bombowiec 2.875 ( -0 )
    Satelita słoneczny 7 ( -4 )
    Niszczyciel 2.048 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 56 ( -0 )
    Pancernik 2.957 ( -0 )
    Reaper 898 ( -0 )
    Pathfinder 13.420 ( -34 )
    Wyrzutnia rakiet 792 ( -319 )
    Lekkie działo laserowe 73 ( -38 )
    Mała powłoka ochronna 1 ( -0 )
    _________________________________________


    obrońca wygrał bitwę!

    Agresor stracił łącznie 2.030.000.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 234.442.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.204.211.519 metalu i 474.143.282 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez obrońca(ów):
    10.953.281 Metalu i 4.312.718 Kryształu
    1.204.211.519 Metalu i 474.155.282 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez obrońca(ów):
    1.215.164.800 Metalu i 478.468.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: -1.400.000.000
    Kryształ: -490.000.000
    Deuter: -140.000.000
    agresor stracił łącznie 2.030.000.000 jednostek.
    Agresor zdobył 4.242 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: 1.095.513.800
    Kryształ: 370.379.000
    Deuter: -6.702.000
    obrońca zyskał łącznie 1.459.190.800 jednostek.
    Obrońca zyskał 238.092 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    :evil: I to co Tygryski lubią najbardziej :evil:


    Dnia 09-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Bombowiec 2.866
    Niszczyciel 2.044
    Reaper 888
    Duży transporter 30.477
    Ciężki myśliwiec 14.033
    Mały transporter 96.088
    Lekki myśliwiec 1.014.555
    Okręt wojenny 13.466
    Pancernik 2.955
    Krążownik 31.399
    Sonda szpiegowska 11.111
    Pathfinder 13.411
    _________________________________________

    Agresor WandaL [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 666
    _________________________________________

    Agresor Kostecki [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 666
    _________________________________________

    Agresor Mordimer [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 666
    _________________________________________

    Obrońca GUCIO - oddam [NES]
    ________________________________________________

    Mały transporter 12.567
    Duży transporter 2.303
    Lekki myśliwiec 50.388
    Ciężki myśliwiec 16.309
    Krążownik 1.229
    Okręt wojenny 3.517
    Statek kolonizacyjny 1
    Recykler 8.397
    Sonda szpiegowska 51.412
    Bombowiec 2.172
    Niszczyciel 1.516
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 27.258
    Reaper 1.756
    Pathfinder 1.494
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Lucyfer [BOSS]
    ________________________________________________

    Bombowiec 2.866 ( -0 )
    Niszczyciel 2.044 ( -0 )
    Reaper 888 ( -0 )
    Duży transporter 28.963 ( -1.514 )
    Ciężki myśliwiec 13.182 ( -851 )
    Mały transporter 87.014 ( -9.074 )
    Lekki myśliwiec 919.088 ( -95.467 )
    Okręt wojenny 13.420 ( -46 )
    Pancernik 2.953 ( -2 )
    Krążownik 31.084 ( -315 )
    Sonda szpiegowska 9.658 ( -1.453 )
    Pathfinder 13.222 ( -189 )
    _________________________________________

    Agresor WandaL [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 575 ( -91 )
    _________________________________________

    Agresor Kostecki [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 579 ( -87 )
    _________________________________________

    Agresor Mordimer [BOSS]
    ________________________________________________

    Sonda szpiegowska 585 ( -81 )
    _________________________________________

    Obrońca GUCIO - oddam [NES]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    21.976 Metalu, 52.004.400 Kryształu i 21.739.622 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 464.478.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 3.930.989.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.645.510.364 metalu i 1.428.810.437 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 73.765.998 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    8.080.036 Metalu i 7.015.963 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    188.887.000 Metalu i 188.887.000 Kryształu
    271.159.363 Metalu i 106.614.637 Kryształu
    52.142.001 Metalu i 0 Kryształu
    0 Metalu i 0 Kryształu

    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    1.653.590.400 Metalu i 1.435.839.600 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.324.931.376
    Kryształ: 1.354.219.000
    Deuter: 19.567.622
    agresor zyskał łącznie 2.698.717.998 jednostek.
    Agresor zdobył 403.752 punktów honoru.



    Podsumowanie obrońca

    Metal: -1.738.328.976
    Kryształ: -1.713.162.400
    Deuter: -553.263.622
    obrońca stracił łącznie 4.004.754.998 jednostek.
    Obrońca zyskał 56.219 punktów honoru.




    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    :evil: I oby do naSTępnego ... Po właściwej STronie ... :evil:
  • Śmierdzą te RW niezłym puszem. NIe twierdze ze tak było bo nie wiem ale jeśli ty mialbys zezlomowac cala flote stojąca to tys nie nie przebił, miałbyś straty i 500k LM byłyby w piachu a tak bardzo przyjemnie KR zostały zbite osobno a reszta floty osobno. Dziwny zbieg okoliczności no ale niech sie GO przyglądnie.

    Kolejne konto ODDAM które raz dwa ląduje w reckach.

    Jesli starcie zrobione jak piszesz to gratulacje, jeśli poprzez kupczenie to proponuje zmienić piaskownice i wbić urlop z kasacja.
  • Itsari napisał(a):

    Śmierdzą te RW niezłym puszem. NIe twierdze ze tak było bo nie wiem ale jeśli ty mialbys zezlomowac cala flote stojąca to tys nie nie przebił, miałbyś straty i 500k LM byłyby w piachu a tak bardzo przyjemnie KR zostały zbite osobno a reszta floty osobno. Dziwny zbieg okoliczności no ale niech sie GO przyglądnie.

    Kolejne konto ODDAM które raz dwa ląduje w reckach.

    Jesli starcie zrobione jak piszesz to gratulacje, jeśli poprzez kupczenie to proponuje zmienić piaskownice i wbić urlop z kasacja.
    Miło że założyłeś możliwość obu możliwości a nie od razu bluzgasz a skoro było czysto to zostaję w piaskownicy i bawimy się dalej a z pw obrońcy wynika że nie kończy ;)
  • Widac nie raz bezczelne pushe wrzucone na boarda ale tylko sie usmiecham w duszy i lece czytac dalej, tutaj natomiast moj ulubiony sojusz BOSS [ciach] wiec pozwolę sobie na zapytanie:

    - pomyślałeś ze srodek dnia, gość przysnął czy cos... Takie drzemki są krótkie, dziecko dostanie butle do dzioba itd i można wrócić do ogame a Ty specjalisto wybierasz szybki lot (!) Bombowcami i niszczarami [ciach] szkoda ze szybkiego lotu gwiazdami nie odstrzeliles klamczuszku...

    Pozdro L.


    Super Moderator Ruda:
    Pseudocenzura, obraza
  • Ser Presidente napisał(a):

    Widac nie raz bezczelne pushe wrzucone na boarda ale tylko sie usmiecham w duszy i lece czytac dalej, tutaj natomiast moj ulubiony sojusz BOSS [ciach] wiec pozwolę sobie na zapytanie:

    - pomyślałeś ze srodek dnia, gość przysnął czy cos... Takie drzemki są krótkie, dziecko dostanie butle do dzioba itd i można wrócić do ogame a Ty specjalisto wybierasz szybki lot (!) Bombowcami i niszczarami [ciach] szkoda ze szybkiego lotu gwiazdami nie odstrzeliles klamczuszku...

    Pozdro L.
    Mam najszybsze statki na uni ziomuś, moje bombki latają pewnie 2 razy szybciej niż twoje trampki XD

    Ale od sojuszu, który w przeciwieństwie do Ciebie, coś swoją postawą reprezentuje, możesz mordo, serdecznie, się odczepić, tam są drzwi :E

    Super Moderator Ruda:
    Wulgaryzm
  • Nie wiem czy kolega z logiką na bakier czy cos napisalem nie jasnego... Mam bardzo duzo tolerancji w sobie wiec sprostuję:

    Flociarz lecąc na kogos z "szybka misja" chce ja wykonac... Szybko? Robiac napędy na duze poziomy chciales latac szybko, ale na szybka misje wziales wolne statki ktore moze porownujac do sasiada z us sa szybsze ale od reszty floty sa wolniejsze bo poprostu tak jest, walenie nadprzestrzennego na 99 lvl nie sprawi ze niszczara bedzie szybsza od pancernika czy okrętu, mogles leciec szybciej nie dodajac ich zwlaszcza ze sa malym ulamkiem floty i różnicy zbyt duzej w wyniku starcia nie robily- jest jasniej?

    Wydluzyles sobie lot bo "mam najszybsze statki na uni, syn ofiary sie tego nie spodziewa i przytrzyma tatusia te 3min dłużej"?
  • Ser Presidente napisał(a):

    Nie wiem czy kolega z logiką na bakier czy cos napisalem nie jasnego... Mam bardzo duzo tolerancji w sobie wiec sprostuję:

    Flociarz lecąc na kogos z "szybka misja" chce ja wykonac... Szybko? Robiac napędy na duze poziomy chciales latac szybko, ale na szybka misje wziales wolne statki ktore moze porownujac do sasiada z us sa szybsze ale od reszty floty sa wolniejsze bo poprostu tak jest, walenie nadprzestrzennego na 99 lvl nie sprawi ze niszczara bedzie szybsza od pancernika czy okrętu, mogles leciec szybciej nie dodajac ich zwlaszcza ze sa malym ulamkiem floty i różnicy zbyt duzej w wyniku starcia nie robily- jest jasniej?

    Wydluzyles sobie lot bo "mam najszybsze statki na uni, syn ofiary sie tego nie spodziewa i przytrzyma tatusia te 3min dłużej"?
    Uważam że atakier chciał wykonać szybki atak, krążkami dex ukraść, ja zrobiłem sobie synchro pod recki czego gamoniu nie rozumiesz ?
  • Nie no po 4 latach przerwy wracam i na tym uni akcja na pro skilla co chwila. Gościu leci 70k krk, no może nie mógł opóźnić bo zmieniał pampersa ale to, że udało Ci sie zorganizować akcję na jego resztę floty to już szczyt skilla. Nie wiem czy pamietam dobrze, ale był jakiś lucyfer co na początku wpompował troche plnów i po pewnym czasie wylądował na banie. Nie dziw się, że są takie posty jakie są.
    Zieno
  • Każda Unia ma takiego Lucyfera który każdemu odbyt wyciera
    dla punkcików i statystyki wylizałby wszystkie styki
    Lucyferku nasz pusherku nie rób wiecej takich stejków
    Smierdzi gównem ze stodoły nie trać kasy na pierdoły

    Lepiej wydaj na używki typu alkohol lub dziwki
    Skilla nam chciałeś pokazać ,swoje zdolności ukazać
    ST piękne poszło równo ale wyszło z tego gówno
    więc nas oświeć ile dałeś , że sam się wyzłomowałes
  • Lucyfer napisał(a):

    środek dnia może siedzi z dzieckiem jest w pracy czy wyskoczył do sklepu bo nie opóźnił nie zeskanował nie zrobił nic nagle wskoczyły minutki na monie atakiera także szybka kalkulacja dogranie recków i w drogę pan się zaświecił przed dolotem ale za mało czasu na reakcję jedynie mógł uciec także polecieliśmy do końca a efekt poniżej ...
    Juz pomijajac forme tego tekstu, ktora sprawia, ze oczy krwawia podczas czytania, mam kilka pytan, jako niezwiazany z uni zewnetrzny obserwator. Zaznaczam, ze grzecznie pytam, o nic nie oskarzajac. Temat wpadl mi w oko zupelnie przypadkiem.
    Bo jesli to jest legitny atak, to skillowym bym go nie nazwal na pewno XD - to tak w kwestii prezenia muskulow w komentach

    - Po co zabierales do lotu 30k dt (po 20kk dexu?) bombowce i niszczyciele?

    Na szybko liczac lot bez tego szajsu to <30min, z nimi 37 (ew przesuniecia zwiazane z lvl napedow - ale nie ma bata, zeby to mialo sens i sie oplacalo). Juz pol biedy, ze statki te praktycznie nie zmienialy strat w bitce.

    - czym jest owa szybka kalkulacja?
    jesli to symulacja w simie, to mam zle wiesci (patrz pierwsze pytanie)

    - nie znam sytuacji na uni, ale dziwnie wyglada dzielenie reckow (obawa kontry) kiedy lot rzekomo na jana w jednym slocie :D w ogole jest mozliwe fizycznie, zeby ci ktos tu skontrowal? :O bo patrzac na 1sze starcie, reckow ci nie brakowalo, paliwa chyba rowniez, skoro w nie lecial agresor z pierwszej bitki :)

    :D No, chyba ze zbierales na tyle razy - wtedy to inna bajka :D

    Nie dziw sie przypuszczeniom/oskarzeniom/watpliwosciom przy takim starciu. Duzo przedziwnych czynnikow, malo logiczne ruchy z Twojej strony - to zawsze rodzi pytania.

    Pozdrawiam i czekam na wyjasnienia, bo wyglada to przedziwnie :D


    edit: bo nie znajac realiow, z zewnatrz, to rzeczywiscie wyglada, jak rozbicie kr przed daniem glownym - ot, zeby lmow za duzo nie padlo :P - jak juz ktos zauwazyl

    edit2: jak cos przeklamalem/przeinaczylem, to tylko dlatego, ze stek jest opisany...specyficznie - nic celowego!
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • Lucyfer napisał(a):

    Jak wielkie było moje zdziwienie gdy zawołał mnie ktoś z disco w jakiejś sprawie odświeżam a tu leci na mnie atak no myślę nie możliwe jak to tak na mnie lecieć ? Na mój dex drogo opłacony szybki locik bo kilka us same krążki no zatankować chciał sąsiad i nagle rozkminka jak telepnać czy będzie opóźniał czy podniosę lamy ...

    Gdy czas dobił końca i niewiarygodne okazało się prawdziwe nagle bach - złota myśl - środek dnia może siedzi z dzieckiem jest w pracy czy wyskoczył do sklepu bo nie opóźnił nie zeskanował nie zrobił nic nagle wskoczyły minutki na monie atakiera także szybka kalkulacja dogranie recków i w drogę pan się zaświecił przed dolotem ale za mało czasu na reakcję jedynie mógł uciec także polecieliśmy do końca a efekt poniżej ...
    Ja autora tego tekstu, jak i całego tego RW wstawiłbym gdzieś pomiędzy Braci Grimm a Hansa Christiana Andersena :lool:
    :czytam: :ban:
    "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie." - Albert Einstein

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Peper_SMT ().

  • Oj jak dobrze że w końcu dziś udało mi się uwolnić od tej gry. Konto przekazane.

    A co do ST, to widzę że kolejny puszerek luciferek pisze bajki :D Już bardziej wiarygodne były bajki motebe. Teraz przynajmniej siedzi cicho, żeby nie zbanowali. Na szczęście jego miejsce w ST zajął kolejny żałosny bajkopisarz...

    Pływajcie w swoim bagienku, piszcie bajki dalej, wydawajcie kasę na konta. To mi nie przeszkadza. I tak zostaniecie tu sami, na pustym uni, do czego zresztą sami doprowadziliście. Królowie własnego pokoju. Dlatego uni które ma trochę ponad 2 miesiące jest już prawie puste, a na nowych rejestruje się po 2-3k osób, z czego po miesiącu zostaje max 500. Bo prawdziwy ogame już nie istnieje. Zniszczony przez płatnosci GF i takich żałosnych oszustów.

    Ale w sumie już mnie to nie obchodzi. Nie pozdrawiam, nie gratuluję, życzę bana. Chociaż w sumie już mi to obojętne.


    Pozdrawiam kilka naprawdę spoko osób, które tu poznałem. :)
    Per aspera ad astra
  • https://imagesharing.com//photo.php?s=guch57b6
    Chłopaczki zawsze będą gadać- a prawda jest taka jak wyżej ;)
    W porównaniu tylko do innych na tym UNI- my nie kupujemy kont na pusz, BOSS zawsze gra dla atmosfery w sojuszu a nie dla rezultatów za wszelką cenę- chociaż byśmy mogli kupić GF ;)

    edit: innym, "tyłkobólcom" zostaje tylko świadomość na całe życie , że "nie potrafią w ogejm" i pozycje gdzieś daleko- plus wylewanie żali związanych z brakiem swoich własnych umiejętności na forum :)
    Ja gram tylko dla idei nocnych pogaduch na discu, dla niczego więcej. Podobnie jak spora część BOSSów.

    P.S.

    lucca brasi napisał(a):

    Grałem kiedyś z tym całym lucyferem chyba na Ledzie, miał nick na forum mlodyt ale po sposobie wypowiedzi to na pewno on, farmazon jakich mało, jechał wtedy na kilka kont i je złomował :E jak go w recki pakowali to takie niesamowite historie wymyślał, że wszyscy z soja odeszli i został w boss sam :D
    pamiętam takiego nołnejma- kiedyś klikał w sojuszu. Jak już wspomniałem- gramy dla pogaduszek a nie wyników. Ty jednak byłeś farmą od początku do końca wspomnianego przez ciebie uni- kilka razy Lucek cie bronił przed wyrzuceniem z sojuszu za bycie lamą- aż przeszliśmy wszyscy na nowe uni ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mordi ().

  • Fakt, ze lucyfer nie kjest w stanie wyjasnic nam sensu tego gownoataku oraz to, ze mydlisz nam tu oczy dyrdymalami o atmosferze w sojuszu jest znamienny. Jakby wszystko byl czysto i legitnie, to bez problemu wszystko byscie wyjansili, bez stroszenia piorek.

    Teraz sami udowadniacie, ze cos jest na rzeczy - przynajmniej w mojej opinii.

    W dyskusje o sojuszu BOSS i jego renomie z poprzednich u nie zamierzam wchodzic - mam swoje zdanie, ale nie to jest przedmiotem dyskusji.



    Mordi napisał(a):

    edit: innym, "tyłkobólcom" zostaje tylko świadomość na całe życie , że "nie potrafią w ogejm" i pozycje gdzieś daleko- plus wylewanie żali związanych z brakiem swoich własnych umiejętności na forum
    A to juz gdzies widzialem. Tylko tutaj dostaliscie konkretne pytania w zwiazku z atakiem, przy okazji pare puszaluzji - wystarczy odpowiedziec sensownie na konkretne pytnaia, w koncu tak dobrze w to gracie.
    A nie sam boldupy, jak probojesz wmowic.
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez abecaduo ().

  • Witam Wszystkich!!!
    Powiem tak, nie gram już od jakiegoś czasu w ogejma m.in. ze względów takich jakie są w całym tym temacie. Mianowicie PUSH, jeszcze raz puch i wszędobylski push!
    Inne powody to takie kwiatki jak ten cały lucyfer i jego ferajna (ale nie tylko oni są tacy, bo wielu jest tu i na innych uni im podobnych) i chciwość GF! Chciwość, która doprowadziła do tego, że ta jakże piękna niegdyś gra upadła tak nisko, że chyba niżej się już nie da. Ja rozumiem, że prawa rynku wymuszają pewne działania, ale pewnych granic nie można przekraczać.

    Tak że, lucek, mordi i reszta "prosów ze skillem" z tego tematu, którzy pompują PLN'y w te cyferki, żeby tylko w statystykach być jak najwyżej - gratuluję wyczucia!
    Jeszcze takie bezczelne RW wstawić na forum - mogliście sobie darować.
    Jak ja zaczynałem przygodę z ogame to Wy pewnie jeszcze zżeraliście swoje własne gluty, a teraz takie brzydkie bąki puszczacie - Shame on You!!!

    Masakra jakaś się dzieje w tej grze! Żal mi tylko tych ludzi, którzy w to grają bez żadnej "PLN-owskiej tarczy antymateriowej", no ale cóż taki życie.
    Po raz kolejny moja ogromna chęć powrotu i polatania trochę wirtualną flotą została brutalnie zdeptana!

    Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pamiętają z Uni-1 i 12 jako N3mez!ss, albo z późniejszych podbojów na uni Nekkar jako Fat3!

    P.S. Aha, i jeszcze jedno - propozycja do bossów (choć już chyba taka wcześniej padła) - włączcie U z opcją kasuj!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez OproznieCiLoduffke ().

  • Mordi napisał(a):

    abecaduo napisał(a):

    Jakby wszystko byl czysto i legitnie, to bez problemu wszystko byscie wyjansili, bez stroszenia piorek.
    Wytłumaczone w pierwszym poście tematu wszystko.
    Jak tyle osób ma obiekcje to zgłoszone do GO pewnie. Niech się tym zajmie. Koniecznie.
    W swoim poscie nawet wam pogrubilem fragmenty, do ktorych fajnie by bylo, gdybyscie sie odniesli, a patrzac na reakcje nie tylko mnie to ciekawi. Nie wiem, czy pominales to celowo, czy nie chciales zrozumiec. Nic wam nie zarzucalem, grzecznie zapytalem, nie doczekalem sie odpowiedzi - tylko stroszenia piórek.

    Korona wam z glowy chyba nie spadnie. Dla ulatwienia napisze jeszcze raz:

    Skoro jestescie takie prosy w lotnictwie i oracie to uni to po cholere lecialy tu dt/bmb/niszcz, co to za przedziwne zbiórki i co to znaczy "szybka kalkulacja" w opisie steka?

    Zrozumiales, czy dalej odsuniesz mnie do pierwszego posta i napiszesz jakas kolejna niezwiazana z zapytaniami durnote? To wlasnie pierwszy post tematu budzi watpliwosci, i generuje pytania, dotarlo?

    ps. W pierwszym poscie jest gowno wyjasnione, glownie przez skladnie na poziomie gimnazjum.
    ps2. wtracenia innych dotyczace puszu mam w dupie, proboje normalnie wyjasnic sytuacje, ale jest to coraz trudniejsze :)
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • OproznieCiLoduffke napisał(a):



    Jak ja zaczynałem przygodę z ogame to Wy pewnie jeszcze zżeraliście swoje własne gluty, a teraz takie brzydkie bąki puszczacie - Shame on You!!!
    No widzisz ziomuś my nigdy nie mielismy takiego etapu że zajadaliśmy własne gile ale jeśli tobie wmawiali że to normalne to pewnie nie chcieli robić ci przykrości bo nie wolno się śmiać z upośledzonych chociaż ja jestem również za tym żeby pozbawić ich prawa do głoszenia własnych poglądów bo wiadomo nikt nie chce oglądać w tv brzydkich top model czy słabych strong'manów przez to również nikt nie chce czytać wypocin człowieka upośledzonego niedorozwiniętego no tak prawda patrzymy na lepszych bo sami dążymy do tego by być lepszym na tym ten świat polega nikt nie chce czytać widzieć ani słuchać ludzi którzy zajadają własne gluty nikt nigdzie nie chce ciebie ziomek weź idź zwyczajnie udawać normalnego gdzie indziej xD
  • abecaduo napisał(a):

    proboje normalnie wyjasnic sytuacje, ale jest to coraz trudniejsze
    No raczej bym na wytłumaczenie nie liczył, kolego. Bo i kto miałby to zrobić? Raczej na pewno nie lucyfer, bo po jego wypowiedziach widać z jak płytkiego brodzika intelektualnego się wywodzi i logiczne wytłumaczenie na 100% przerasta jego możliwości.


    Lucyfer napisał(a):

    No widzisz ziomuś my nigdy nie mielismy takiego etapu że zajadaliśmy własne gile ale jeśli tobie wmawiali że to normalne to pewnie nie chcieli robić ci przykrości bo nie wolno się śmiać z upośledzonych chociaż ja jestem również za tym żeby pozbawić ich prawa do głoszenia własnych poglądów bo wiadomo nikt nie chce oglądać w tv brzydkich top model czy słabych strong'manów przez to również nikt nie chce czytać wypocin człowieka upośledzonego niedorozwiniętego no tak prawda patrzymy na lepszych bo sami dążymy do tego by być lepszym na tym ten świat polega nikt nie chce czytać widzieć ani słuchać ludzi którzy zajadają własne gluty nikt nigdzie nie chce ciebie ziomek weź idź zwyczajnie udawać normalnego gdzie indziej xD
    Mistrzu ciętej riposty, czy twoja edukacja zatrzymała się na 3 klasach podstawówki, czy mi się tylko wydaje? Czy ta wypowiedź powyżej to jest jedno zdanie, tekst kolejnej z twoich bajek, czy może masz klawiaturę bez znaków interpunkcyjnych?

    Pomijając już te twoje wypociny pisarskie, podczas czytania których (jak to ktoś ładnie tu wcześniej ujął) "krwawią oczy", ty dalej nie rozumiesz swojego błędu? Poważnie?! ?(
    Widzę, że na prawdę ciężko u ciebie z myśleniem, bo chyba jednak sprawia ci ono ból, więc ci podpowiem.
    Jak już nie umiesz niczego osiągnąć na legalu, tylko musisz uciekać się do takich wałków jak w tym RW pokazałeś, to przynajmniej się tym nie chwal na forum. Ale skoro jesteś pusty jak bębenek Beatles'ów i pycha wygrywa z rozsądkiem się nie dziw, że jadą tu po tobie jak po "burej suce".

    Jakby jedna osoba ci zarzucała nieuczciwość, to można by to olać, bo pewnie byłby to jakiś zwykły troll. Ale jak już kilka, osób widzi, że coś jest nie tak w tym RW i smrodek się z niego unosi to coś jednak przekminiłeś. Tym bardziej, że wśród osób mających obiekcje są tacy starzy wyjadacze jak Putin, czy Ergon (no właśnie, a gdzie jego post? :huh: ), ludzie którzy na tej grze zjedli zęby!