Apel do administracji

  • Apel do administracji

    Dzień dobry,
    zbliżają się święta, więc ja z takm apelem. Proszę o rozważenie możliwości przekazania 1 darmowej zmiany klasy na zbieracza dla WujekSamoZlo. Gracz ten ostatnio ma problemy finansowe, skupił już prawie całe uni, jeszcze trochę zostało kont do skupienia, ale brakuje mu na zmianę klasy z generała na zbieracza. Lotnik z niego żaden a klasa pewnie przypadkowo zmieniona, za to handlarz świetny - to do niego trafia cała flota z handlu flotą na rynku. Bonus ten na pewno przyczyni się do rozwoju uni, w końcu uni Norma to on i jego konta. Przyznanie temu graczowi dodatkowej zmiany klasa na zbieracza spowoduje, że gracz ten będzie miał większą ilość slotów na rynku i mniejsze prowizje od handlu flotą, będzie miał więcej surki do wyssania, co pozytywnie wpłynie na wewnętrzny obieg surowców między kontami. Proponuję także skrócenie czasu trwania bana dla wszystkich jego kont, tak żeby ekonomia uniwersum pozostała niezachwiana.

    Liczę na przychylne rozpatrzenie mojej prośby,
    Nari.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU
  • Czepiacie się :P Plus jak gość dobrze handluje to nie potrzebuje tylu slotów - wystawia atrakcyjne zapytania za minimum metalu, akurat jak ktoś z flotą potrzebuje bardzo i pilnie metalu. A wy chcecie go karać za wyczucie biznesowe.

    PS> A to koszt prowizji na rynku zależy już od klasy? naprawili to? Bo jak ostatnio sprawdzałem to ciągle było źle i prowizja zależała od zakupienia sztabu - a nie od klasy :)
  • cokolwiek napisał(a):

    Czepiacie się :P Plus jak gość dobrze handluje to nie potrzebuje tylu slotów - wystawia atrakcyjne zapytania za minimum metalu, akurat jak ktoś z flotą potrzebuje bardzo i pilnie metalu. A wy chcecie go karać za wyczucie biznesowe.

    PS> A to koszt prowizji na rynku zależy już od klasy? naprawili to? Bo jak ostatnio sprawdzałem to ciągle było źle i prowizja zależała od zakupienia sztabu - a nie od klasy :)
    Nie wiem stary, nie jestem zbieraczem tylko generałem, a z rynku to korzystam tylko w tym celu, żeby zobaczyć jak wujek się puszuje. Zapytaj wujka jak mu liczą.
    LUMPY MROKU PAŁER W KROKU