bulcorz [TWIERDZA] vs. Vajs [G-NEM] ~ 2704.41% +2689.86%

  • bulcorz [TWIERDZA] vs. Vajs [G-NEM] ~ 2704.41% +2689.86%

    taki tam marny wypd na eksp :E
    pozdrowienia dla tych co jeszcze chce sie szukac zadziwia mnie zapal naszego numero uno ze i farmic mu sie chce ]:-D


    Dnia 03-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor bulcorz [TWIERDZA]
    ________________________________________________

    Pancernik 50.000
    _________________________________________

    Obrońca Vajs [G-NEM]
    ________________________________________________

    Duży transporter 27.810
    Recykler 5
    Satelita słoneczny 11.147
    Crawler 1.000
    Wyrzutnia rakiet 33.827
    Lekkie działo laserowe 30.555
    Ciężkie działo laserowe 234
    Działo Gaussa 231
    Działo jonowe 204
    Wyrzutnia plazmy 204
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor bulcorz [TWIERDZA]
    ________________________________________________

    Pancernik 49.625 ( -375 )
    _________________________________________

    Obrońca Vajs [G-NEM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.788.492 Metalu, 430.629 Kryształu i 547.704 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 31.875.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 534.132.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 126.112.000 metalu i 144.328.800 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.766.825 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 116.650.492
    Kryształ: 129.759.429
    Deuter: -5.077.296
    agresor zyskał łącznie 241.332.625 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -301.488.992
    Kryształ: -221.697.129
    Deuter: -13.713.204
    obrońca stracił łącznie 536.899.325 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1





    Dnia 03-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor bulcorz [TWIERDZA]
    ________________________________________________

    Pancernik 50.000
    _________________________________________

    Obrońca Vajs [G-NEM]
    ________________________________________________

    Duży transporter 27.787
    Recykler 6
    Sonda szpiegowska 1
    Satelita słoneczny 11.147
    Crawler 1.000
    Wyrzutnia rakiet 27.995
    Lekkie działo laserowe 30.245
    Ciężkie działo laserowe 200
    Działo Gaussa 200
    Działo jonowe 200
    Wyrzutnia plazmy 200
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor bulcorz [TWIERDZA]
    ________________________________________________

    Pancernik 49.651 ( -349 )
    _________________________________________

    Obrońca Vajs [G-NEM]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.791.636 Metalu, 431.393 Kryształu i 546.279 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 29.665.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 519.620.500 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 125.476.400 metalu i 143.509.100 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 2.769.308 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 116.798.036
    Kryształ: 129.980.493
    Deuter: -4.688.721
    agresor zyskał łącznie 242.089.808 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -288.191.136
    Kryształ: -220.666.893
    Deuter: -13.531.779
    obrońca stracił łącznie 522.389.808 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
    :evil:
  • Gdzie Ty na te ekspedycje latasz, że Vajsa spotkałeś?
    A tak poważnie to gratuluję nie tyle zysku i ST, co trafienia w moment kiedy on jest onffline 8|

    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • YTTM napisał(a):

    Do czego to już dochodzi że wloty w górników z samymi DT i satelitami traktuje się jako ST
    Ale próg % złomu został spełniony wiec w czym problem ?
    ST to nie wlatywanie w pancerniki , czy zasieki i swój własny złom tylko konkretny % a ten spełniony wiec zupełnie nie rozumiem pretensji konta icognito.
    Graty wlotu bo Vajsa faktycznie cięzko ubić.


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • pawel1000 napisał(a):

    YTTM napisał(a):

    Do czego to już dochodzi że wloty w górników z samymi DT i satelitami traktuje się jako ST
    Ale próg % złomu został spełniony wiec w czym problem ?ST to nie wlatywanie w pancerniki , czy zasieki i swój własny złom tylko konkretny % a ten spełniony wiec zupełnie nie rozumiem pretensji konta icognito.
    Graty wlotu bo Vajsa faktycznie cięzko ubić.
    ST jest % jest gdzie masz YYYYYTTTTTMMMM problem ??? Nie trzymaj DT , wyburz satki , nie badź górnikiem ( zbieraczem) i masz luz pretensje masz do garbatego , że ma dzieci proste :ocb: graty Bulcorz aż sam nie wierzę w to co piszę ]:-D

    ps jak już nawet Paweł1000 napisał , że Vajsa trudno ubić to coś w tym musi być
  • KrecikMax napisał(a):

    pawel1000 napisał(a):

    YTTM napisał(a):

    Do czego to już dochodzi że wloty w górników z samymi DT i satelitami traktuje się jako ST
    Ale próg % złomu został spełniony wiec w czym problem ?ST to nie wlatywanie w pancerniki , czy zasieki i swój własny złom tylko konkretny % a ten spełniony wiec zupełnie nie rozumiem pretensji konta icognito.Graty wlotu bo Vajsa faktycznie cięzko ubić.
    ST jest % jest gdzie masz YYYYYTTTTTMMMM problem ??? Nie trzymaj DT , wyburz satki , nie badź górnikiem ( zbieraczem) i masz luz pretensje masz do garbatego , że ma dzieci proste :ocb: graty Bulcorz aż sam nie wierzę w to co piszę ]:-D
    ps jak już nawet Paweł1000 napisał , że Vajsa trudno ubić to coś w tym musi być
    kreciku drogi, czy TY, nasz podziemny szkodniku właśnie się z nami socjalizujesz? :) jakieś to miłe się wszystko zrobiło
    AVICULARIA Jedi Alko Warriors
  • Paweł to nie jest konto icognito tylko skrót od YouTalkToMe.
    Gram na kalyke już dłuższy czas. Miałem nawet przyjemność z Tobą handlować.
    Nie mam żadnych pretensji jeśli chodzi o to ST. Poprostu grałem w tą grę wiele lat temu można powiedzieć na początku jej powstania gdy było tylko kilka uni. Nie pamiętam wtedy żeby złomowało się DT. Były farmy były złomy ale teraz procenty wykręcają się na samych transporterach. Nie umniejszam komuś zasługi zwłaszcza ze Bulcorz jest świetnym lotnikiem. Po prostu wyraziłem swoją opinię do której każdy z nas ma prawo. Zwłaszcza że to któreś z rzędu ST wykręcone na flocie handlowej a nie bojowej. Nie uważasz ze ta gra zmierza trochę w złym kierunku? Odkąd pamiętam zawsze byli gracze eko i flo. Ogame tworząc uni ekonomiczne powinno wziąć pod uwagę że takie to uni ściągnie do siebie głownie górników. Uniwersa umierają głownie przez ( to jest tylko moja opinia ) złą politykę "szefostwa". Mamy po 800 graczy z czego 200 aktywnych. Pamiętam czasy gdy było po 30k. 9 galaktyk i ciężko było kolonie wcisnąć.
    Szczerze pogratulowałem agresorowi bo tak dobrze pilnującego się górnika ciężko zaskoczyć.
    Krecik... ciężko mi z Tobą rozmawiać bo poziom który często sobą reprezentowałeś pisząc totalne bzdury bez pokrycia jest dość niski. Myślę że każde uniwersum ma takiego swojego Krecika.
    Idąc Twoim tokiem myślenia.... być może Bulcorz kupił te statki od obrońcy na OLX? dogadali się kiedy i gdzie zrobią złoma i po krzyku?
    Daj sobie już spokój z pisaniem postów w starciach Kalyke bo to naprawdę kuje w oczy.
  • A widzisz , miło że się przedstawiłeś , bo generalnie znamy się tutaj w wiekszośći :)
    A ze widziałem tylko 1 post dlatego nazwałem kontem icognito.
    Natomiast muszę Ci powiedzieć że mnie na "starych" uni z debrisem 30% również udawało się robić ST na flotach handlowych bo najzwyczajniej w pewnym momencie Uni i ilość wożonych surowców wchodzą w taki etap że złomując je po prostu rbisz ST :)
    I niejednokrotnie wtedy wieksza radocha jest z tego co te DT wiozą niż z samych DT :)


    Najlepsze solo 236944.04%



    uHydra -14ST
    uUrsa - 144ST
    uWasat - 35ST
    uUriel -60ST - top 3 solo
    uXanthus - 10ST
    uKalyke - 109ST
  • hahaha oczywiście masz rację. Długo mnie tu nie było i pewnie trochę czasu zajmie mi przyswojenie tej wiedzy.
    Mam nadzieję że zdążę zanim całkiem tu wszystko w waszych reckach wyląduje i zostaną tylko "i" i "I".
    Kiedyś bym życzył owocnych nocy...ale tempo w jakim teraz się gra zmusza mnie życzyć również poranków popołudni jak i wieczorów bo reguły nie ma.
    Kiedy Wy śpicie? :)
    hahahah dobra Panowie już kończę ten wywód:)
    Udanych lotów.

    PS nie mam floty....nawet DT ;)
    Za to często sporo dexu ;)
    Pozdrawiam
  • Avicularia napisał(a):

    KrecikMax napisał(a):

    pawel1000 napisał(a):

    YTTM napisał(a):

    Do czego to już dochodzi że wloty w górników z samymi DT i satelitami traktuje się jako ST
    Ale próg % złomu został spełniony wiec w czym problem ?ST to nie wlatywanie w pancerniki , czy zasieki i swój własny złom tylko konkretny % a ten spełniony wiec zupełnie nie rozumiem pretensji konta icognito.Graty wlotu bo Vajsa faktycznie cięzko ubić.
    ST jest % jest gdzie masz YYYYYTTTTTMMMM problem ??? Nie trzymaj DT , wyburz satki , nie badź górnikiem ( zbieraczem) i masz luz pretensje masz do garbatego , że ma dzieci proste :ocb: graty Bulcorz aż sam nie wierzę w to co piszę ]:-D ps jak już nawet Paweł1000 napisał , że Vajsa trudno ubić to coś w tym musi być
    kreciku drogi, czy TY, nasz podziemny szkodniku właśnie się z nami socjalizujesz? :) jakieś to miłe się wszystko zrobiło
    Daleki jestem od tego , ja osobiscie mam wywalone na socjalizację , zawsze piszę szczerze to co myslę( i widzę na unii ) więc teraz może jest miło jutro może będzie inaczej ( ogólnie rzecz biorąc cała unia może mnie cmoknąć i teraz jest już chyba niezbyt miło )
  • Stumbrass napisał(a):

    no niestety po aktualizacji bulcorz już nie może katować ekspów jak dotychczas, więc atakuje plankton ogame'owy no nic "gratulacje" próg spełniony, zysk jakiś jest, w jakim stylu to każdy widzi takie st to w top 500
    tak sie sklada ze nigdy nie puszczalem eksp cale dnie bywa i tak ze wcale nie wysylam ale skoro wiesz lepiej pokaz co Ty potrafisz a nie tylko szczekasz
    a co do Krecika az sam nie wierze w to co czytam :)
    :evil:
  • Bulcorz gratulacje złapania Vajsa który nie jest łatwym celem. Nie przejmuj się opiniami innych szczególnie te które są negatywne. Rób swoje i jedziemy do przodu. SzO nie życzę, bo to mała strata dla obrońcy ale wszystko się zgadza i ma prawo wstawić ST, a nawet powinien.