Łowca "oddam"

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Łowca "oddam"

    Siemacie :D

    Dzisiaj własnie padło kolejne konto do oddania mianowicie gracz o nicku przekazane, i sobie tak siedzę i myślę, kuźwa ale ten nasz top 1 to ma skilla :E
    No bo obstawiam że to on tak złomuje właśnie (mogę się mylić ale statystyki na to wskazują :D)

    Także zakładam ten temat w 3 celach :
    1. Chciałem oddać mu hołd :)
    Jesteś naprawdę super <3
    2. Chciałem spytać jak on to robi, może ktoś mi wytłumaczy i mnie nauczy :D
    Tylko tak wiecie, bez bana bym chciał :E
    3. Nudno troszkę w tym did więc zawsze jakaś luźna dyskusja się przyda :)

    Buziaczki :*
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • zieno napisał(a):

    Na początku @smitty1 u was też są bany. Pewnie za niewinność jak zwykle.

    Przecież @Vegass odszedł hehe. Pewnie przekazał z kontem też skilla na złomowanie kont oddanych. Również powiedział jak się klika z PZ 8-)


    @zieno słowo "bany" sugerują liczbę mnogą... ja tam widziałem ( jakbyś miał problem z językiem polskim to jest czas przeszły) tylko jednego bana (liczba pojedyncza).
    Także zanim coś napiszesz, zaczerpnij proszę troszkę lepszych informacji, bądź podszkól się z matematyki abyś mógł odróżnić dwie kraty piwa od jednej. :)

    Gracz o którym piszesz nie dostał bana za niewinność, tylko za to że gulash rozbił swoją flotę o niego a następnie wypisywał na lewo i prawo jakiego to pushu nie zrobił z moim sojusznikiem... hmm może to był akt zemsty za to że go z sojuszu wywaliłem. :E
    Nie wiem nie wnikam.
    Ale z chęcią zobaczę nick gracza na banie koło którego widnieje tag LHiP dłużej jak kilka godzin. :P

    I taka rada na przyszłość, zanim zaczniesz wchodzić do mojej piaskownicy to posprzątaj wpierw w swojej, ostatnio coś słyszałem że podobno kreta macie. :D


    Zresztą, temat nie dotyczy pushowania się i banowania kont, tylko jak to robić aby bana uniknąć :D
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • @smitty1

    Ja cię lubię (hehe), ale dwie rzeczy - starcie z gulashem było przed twoimi zachwytami pod ST avengera. Nie chce mi się wierzyć, że nie wiedziałeś o tej ustawce (już po złomie).

    A druga rzecz - gdyby avenger nie wiedział o ustawce - to by zrobił ticket na to, a zysk z bitwy odesłał na planete GO. I magia - wtedy nie ma pushu, nie ma bana i jednocześnie opinia wśród graczy nie cierpi. A tak - pokazał, że jest pusherem i tyle. I to nie jest jego jedyne starcie, które śmierdzi pushem.

    A w temacie top1. Każdy widzi, że złomuje tylko i wyłącznie konta oddam i oddane. Magia. Ale taki magik jest na każdym uni. I smutny to musi być człowiek - próbuje łatać swoje niepowodzenia w grze portfelem, bo nic więcej nie potrafi. Ale czas leci, konta na push się skończą, prędzej czy później jakiś SGO zmądrzeje, spojrzy i wlepi bana. I za to trzeba trzymać kciuki i grać swoje. Albo olać taką grę i mieć ją gdzieś ...
  • @zieno w takim razie raczej źle zapamiętałeś :)
    Zdarza się :D
    Ciekawi mnie co rozumiesz przez słowa "podejrzane ST" bo z tego co ja wiem, oraz co wie Go
    Ave dostał bana za push od Gulasha, za nic innego :)

    Jeden push, 2 tygodnie (około) sprawdzania konta i ban z nakazem odsyłki surowców, nie wiem jak Tobie ale mi się wydaje że skoro Go sprawdza czyjeś konto 2 tygodnie to chyba prześwietla je już na wylot :P

    @cokolwiek hehehe :D
    A zawsze byłem święcie przekonany że nie hehe :D

    Nie każę Ci w to wierzyć ;)

    I oczywiście masz rację, gdyby poszedł ticket oraz odsyłka do Go, tematu by nie było.
    Ja znam wersję od strony Ave, wy znacie swoją wersję i ani ja was nie przekonam do mojego zdania ani wy mnie do swojego, więc dalsza dyskusja na ten temat jest zbędna :)
    Popełnił błąd, poniósł konsekwencje...tyle, pytanie tylko brzmi czy warto wierzyć w słowa osoby która najpierw na lewo i prawo wypisuje po graczach na pw w ogame że to była ustawka a potem, publicznie broni Ave, twierdząc że starcie było czyste ?
    Gdzie tu sens i logika :E
    O innych Starciach się nie wypowiadam, ponieważ tak jak pisałem wyżej, według mnie są czyste, według niektórych nie :)
    Każdy człowiek ma prawo do własnego zdania i tyle :*

    Co do drugiej części Twojej wypowiedzi.
    Dokładnie, każdy widzi, każdy wie ale nic się nie dzieje.
    Większą gównoburzę wywołało jedno starcie mego sojusznika od notorycznie wchłanianych flot topek.... to też takie trochę dziwne :D

    Ale ja się nie znam :E
    ST: 86
    Lubię se czasem pospamić wkurzając innych ludzi
    Grałem na U: 6,10,13,20,43,48,50,56,59
  • @smitty1 Ja tylko tu dodam to że juz całym sojem zgłosilismy ticket na tego typa bo perfidnie sie spushował na 5kkk pkt tydzien temu a support (pozdrawiam środkowym palcem) gówno mi odspisał. na 2 ticket o ponagleniu odpisali mi że nie muszą mi dawać odpowiedzi i informacji na temat 2 gracza. także od tak oto przyznali sie ze w ogame rządzi hajs i push. proponuje wszystkim sobie pozakładać po kilka kont i jechać na pałe do góry w topke tak jak top1

    dodam tylko że nasz top1 moze sie pushować jak chce. i tak gówno gra. nawet jak flota stoi to pewnie nie podniesie bo trzesie porami
  • Kosti90 napisał(a):

    @smitty1 Ja tylko tu dodam to że juz całym sojem zgłosilismy ticket na tego typa bo perfidnie sie spushował na 5kkk pkt tydzien temu a support (pozdrawiam środkowym palcem) gówno mi odspisał. na 2 ticket o ponagleniu odpisali mi że nie muszą mi dawać odpowiedzi i informacji na temat 2 gracza. także od tak oto przyznali sie ze w ogame rządzi hajs i push. proponuje wszystkim sobie pozakładać po kilka kont i jechać na pałe do góry w topke tak jak top1

    dodam tylko że nasz top1 moze sie pushować jak chce. i tak gówno gra. nawet jak flota stoi to pewnie nie podniesie bo trzesie porami
    A może powiesz co się stało z Twoim kontem?