#64 | Top 4 solo | yoda [inus] vs. John Wick [NPS] ~ 165 397%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #64 | Top 4 solo | yoda [inus] vs. John Wick [NPS] ~ 165 397%

    #64



    #Hat-trick pięknych starć wypracowanych odpowiednio wcześniej, zanim finalnie do nich doszło.
    #relokacja #obserwacja#poświęcony czas.


    Myśle, że czas na podsumowanie i mój komentarz do niektórych osób:

    #Jeżeli nie potrafisz czegoś zrobić, to nie znaczy, że inni też nie potrafią i muszą kupywać konta.
    Może po prostu dobrze grają, warto to czasem przemyśleć przy następnych rozważaniach i wydawaniu opinii. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
    - posty chłopaków z [AnN] po bardzo małej części rozumiem, chociaż te uniwersum jako tako żyje dzięki nam, taka prawda. Ja ani razu was nie obraziłem czy nie wytknąłem kupna, mimo że tak po prostu sądzę. Jednak wole nie napisać nic niż napisać coś za co później będę musiał zwracać honor, a tego nie lubię.
    - posty znajomych @cokolwiek i @zona_rolnika znacie mnie już dość spory czas jak na przygodę w graniu, mnóstwo zarwanych nocek, rozmów analiz czy planowań. Idzie chyba jakoś poznać człowieka, co nie ? Nie wiem więc co wami kieruje w tym co opisujecie pod moimi starciami, ale jest to podłe. Wasz przekaz w tych postach jest tylko jeden.
    Implementujecie mi pushe, kupowanie kont. Basta.
    Jak bardzo cynicznym trzeba być, żeby pushowka @cokolwiek założona na Octansie tylko dla @zona_rolnika, mogła mnie w jakikolwiek sposób umoralniać ? To, że później pushówka przegoniła konto dla którego powstała już może pominę.
    Dowody - Potrzeba screenów rozmów, myśle że odpuścimy sobie tą kwestie.
    - @cokolwiek, konto White Widow, ta niby moja pushowka co ja kupiłem. Obecnie jest w sojuszu [Ann], tak @kazelot jest u was w soju. Jeżeli zarzucacie mi cokolwiek, a później okazuje się to nieprawdą to wypada zwrócić honor.
    - @zona_rolnika jak tam tam tradycja ? Już na nowym uniwersum ? :) dalej cały czas grasz z mężem na jednym koncie, a może cokolwiek już zrobił konto żebyś mogła się pushować ?
    - tak Cię boli Kaska @zona_rolnika, że napisałem do Olda po starciu pw na disc ordzie i jeszcze raz prywatnie go przeprosiłem? Złożył mi propozycję sprzedaży floty bo nie potrafi nią grać, a mi się bardziej przyda (słowa jego autorstwa). Poprosiłem go o komentarz pod starciem, nie zrobił tego. Trudno. Sprzedał mi flotę, więc do kogo powinnaś mieć pretensje. Hmm zastanówmy się, dobrze ? Do mnie czy do swojego sojusznika ówcześnie Olda ? Zapewne boli Cię, że to nie Ty kupiłaś, tak ? Chyba trafiłem ;). Screeny powrzucać z rozmowy ? Myśle, że odpuścimy sobie tą kwestię.

    #HonestGameMatter


    #Im bardziej małe ratlerki ujadają tym ciszej i z większą uwagą pitbull im się przygląda





    "...Every day a nigga try to test me, ah
    Every day a nigga try to end me, ah

    Look what you've done
    I'm a motherf*ckin' starboy..."





    Dnia #64 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor yoda [inus]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 10.000.000
    Krążownik 500.000
    Okręt wojenny 300.000
    Pancernik 200.000
    Pathfinder 50.000
    Mały transporter 450.000
    _________________________________________

    Obrońca John Wick [NPS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 82.733
    Duży transporter 75.735
    Lekki myśliwiec 908.793
    Ciężki myśliwiec 88.531
    Krążownik 132.127
    Okręt wojenny 42.691
    Statek kolonizacyjny 4
    Recykler 89.455
    Sonda szpiegowska 148.467
    Bombowiec 11.129
    Niszczyciel 9.528
    Gwiazda Śmierci 195
    Pancernik 109.708
    Reaper 11.664
    Pathfinder 31.437
    Wyrzutnia rakiet 35.072
    Lekkie działo laserowe 24.467
    Ciężkie działo laserowe 3.211
    Działo Gaussa 1.207
    Działo jonowe 1.150
    Wyrzutnia plazmy 1.450
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor yoda [inus]
    ________________________________________________

    Lekki myśliwiec 8.730.460 ( -1.269.540 )
    Krążownik 490.022 ( -9.978 )
    Okręt wojenny 296.763 ( -3.237 )
    Pancernik 197.956 ( -2.044 )
    Pathfinder 48.936 ( -1.064 )
    Mały transporter 393.043 ( -56.957 )
    _________________________________________

    Obrońca John Wick [NPS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    1.878.085.649 Metalu, 1.267.480.072 Kryształu i 825.073.901 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 5.996.294.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 30.608.016.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 10.155.281.500 metalu i 6.384.459.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 3.970.639.622 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 165 397%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 7.695.776.149
    Kryształ: 6.052.364.572
    Deuter: 765.945.901
    agresor zyskał łącznie 14.514.086.622 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -18.079.618.149
    Kryształ: -12.549.594.572
    Deuter: -3.949.442.901
    obrońca stracił łącznie 34.578.655.622 jednostek.








    "May the Force be with you."
  • Brawo Yoda, też wobec Ciebie miałem miliony podejrzeń, ale dziś mi zaimponowałeś.

    A Random(cokolwiek) widzę twoje rozmowy z Yodą, i aż dziw bierze, że tak piszesz na forum - i tu Yoda ma rację, mega dziwne.
    Co do żony(Queen) nie wypowiadam się.
    White Widow to już Caribena Versicolor - pajęczaki muszą trzymać się razem :D, Caribena zjadł Białą Wdową, a właście ją zjada :D - ale w czoko jest spoko :) - słaby wywiad macie w tym sojuszu AnN.
    Ale dziękuję za dzisiejszą chęć próby pomocy przed potencjalnym atakiem Yody :).

    PS. Niuniek Tobie również - bezinteresowana pomoc to coś mega, szczególnie jak gra się solo i nikt nie chce Cię przyjąć :D.
  • Kto to był ten obrońca, że ja nigdy tej floty nie widziałem ? Chyba, że miał inny nick ?


    Yoda co do oskarżeń to nie mozesz się dziwić, że takie padają. Otoczyłeś się puszerami którzy regularnie wiszą na banie, puszują się aż drży na uni... cały wasz sojusz ma łatkę puszerów/ oszustów więc nie dziw się, że i Ty będziesz tak oceniany

    Graty STarć bo zyski kolosalne
  • szturman napisał(a):

    Kto to był ten obrońca, że ja nigdy tej floty nie widziałem ? Chyba, że miał inny nick ?


    Yoda co do oskarżeń to nie mozesz się dziwić, że takie padają. Otoczyłeś się puszerami którzy regularnie wiszą na banie, puszują się aż drży na uni... cały wasz sojusz ma łatkę puszerów/ oszustów więc nie dziw się, że i Ty będziesz tak oceniany

    Graty STarć bo zyski kolosalne

    Nie @szturman, każdy gra jak gra. A pakowanie kogoś do jednego worka, jest niewłaściwym podejściem. Zgadzanie się na coś takiego jest jednoznaczne z tym, że można szufladkować. Jeśli inni to on też, błędne rozumowanie.

    #Hulk dawniej




    "May the Force be with you."
  • Skoro już ktoś mnie przywołuje, to się wypowiem:
    1. gratki zysku, SZO dla obroncy.
    2. @yoda_u20 skoro zarzucasz komuś, że się pushował na moim koncie - to może racz także wspomnieć, że ty także się pushowałeś. I że nawet godziłeś się na ryzyko bana, tak ci zależało na nieoddawaniu zasobów. Każde robienie moona to także push i na dobrze pilnowanym uni - ban ... Ale jak to Polak - innym wypomina, na siebie nie patrzy.
    3. Co do White Widow - ja już ci napisałem dawno - napisałem ci jasno, dlaczego uważałem, że to ty kupiłeś, jak i napisałem, że cię nie oskarżam - po prostu napisałem to co słyszałem. I tyle.
    4. Co do opisywania - pokaż mi proszę, gdzie opisuję coś, co można nazwać podłym? Więc jak sam widzisz - zanim rzucisz słowem to może je przemyśl ... bo to podłe co piszesz :P
    5. Co do kupowania kont - na tym uni większość kont z topki flot zbudowana jest na pushu - czy to zlomowym, czy przez rynek. Siedzisz tu dłużej i sam wiesz lepiej - ile dziennie floty przechodzi przez rynek - i że większość tych transferów to jawny (i niestety legalny) push. Dlatego nie dziw się komentarzom jak dla Old Stykstusa - gdzie zachowanie obroncy było jakie było - i każdy obserwujący z boku widzi, że tam było coś nienormalnego.
    I to jest obecnie największy problem ogame. Nie moją rolą było z tym walczyć - więc wybrałem to co lepsze dla mnie - i się przyłączyłem do trendu. Przyłączyłem się, widząc, jak nienormalne jest to uni - i nie widząc sensu na dalszą grę w tych klimatach.

    PS. Nie wiem o jakim planowaniu piszesz - skoro w naszej parze jedyne pomysły na pułapki wychodziły ode mnie, żadna nie została zrealizowana (a nawet nie było próby).
  • cokolwiek napisał(a):

    Skoro już ktoś mnie przywołuje, to się wypowiem:
    1. gratki zysku, SZO dla obroncy.
    2. @yoda_u20 skoro zarzucasz komuś, że się pushował na moim koncie - to może racz także wspomnieć, że ty także się pushowałeś. I że nawet godziłeś się na ryzyko bana, tak ci zależało na nieoddawaniu zasobów. Każde robienie moona to także push i na dobrze pilnowanym uni - ban ... Ale jak to Polak - innym wypomina, na siebie nie patrzy.
    3. Co do White Widow - ja już ci napisałem dawno - napisałem ci jasno, dlaczego uważałem, że to ty kupiłeś, jak i napisałem, że cię nie oskarżam - po prostu napisałem to co słyszałem. I tyle.
    4. Co do opisywania - pokaż mi proszę, gdzie opisuję coś, co można nazwać podłym? Więc jak sam widzisz - zanim rzucisz słowem to może je przemyśl ... bo to podłe co piszesz :P
    5. Co do kupowania kont - na tym uni większość kont z topki flot zbudowana jest na pushu - czy to zlomowym, czy przez rynek. Siedzisz tu dłużej i sam wiesz lepiej - ile dziennie floty przechodzi przez rynek - i że większość tych transferów to jawny (i niestety legalny) push. Dlatego nie dziw się komentarzom jak dla Old Stykstusa - gdzie zachowanie obroncy było jakie było - i każdy obserwujący z boku widzi, że tam było coś nienormalnego.
    I to jest obecnie największy problem ogame. Nie moją rolą było z tym walczyć - więc wybrałem to co lepsze dla mnie - i się przyłączyłem do trendu. Przyłączyłem się, widząc, jak nienormalne jest to uni - i nie widząc sensu na dalszą grę w tych klimatach.

    PS. Nie wiem o jakim planowaniu piszesz - skoro w naszej parze jedyne pomysły na pułapki wychodziły ode mnie, żadna nie została zrealizowana (a nawet nie było próby).

    #pkt. 2: Jesteś hipokrytą, głosisz o zasadach, jednocześnie bedąc ich największym zaprzeczeniem, kontem pushowym. Przynajesz się, że byłeś kontem pushowym, tak żebyśmy mieli jasność? Odpowiadając Ci w tej całej hipokryzji, przytaczasz argument, który chyba największym oskarżycielom nie przyszedłby do głowy żeby go wyciągnąć i podpiąć pod swoją teczkę do samoobrony- 'próby moonowe' i zwrot surowców za nie. Myśle, że komentarz jest zbędny.

    #pkt. 3: Ja o swoich znajomych nie mówiłbym w sposób oczerniający, podkreślając jednocześnie że to nie ja tak mówie, tylko 'ktoś' - "Radio RandomUsera rozgłośnia Octansa". Szacunek i zaufanie.

    #pkt 4: Merytoryka Twoich wypowiedzi jak i postów, które lajkujesz sugeruje jedno i każdy to widzi. Ty nie? :). Przecież dobrze wiadomo o co Ci chodzi. No ale tak jak w pkt 3, ty tylko ewentualnie nakreślasz daną tematyke nic nie sugerując, mam rację ? :)

    #pkt 5: Pomijam, temat tyczy się mojej osoby i konkretnych sytuacji. Nie wywlekaj brudów całej gry i nie odbiegaj od tematów jednoczesnie usprawiedliwiając się w ten sposób.




    "May the Force be with you."
  • @yoda_u20 wywołałes mnie do tablicy to odpiszę. Zgadza się, white widow vel witcher jest u nas w sojuszu. Nie chcę mi się rozpisywać jak do tego doszło, fakt jest taki, że się pomyliłem. Mój błąd, wybacz yoda_u20. Info było takie a nie inne, od kogo wymieniać nie będę, Ty już wcześniej w swoim poście wymieniłeś.

    Co do starcia to graty, tu wiem że jest czyste i jak najbardziej pogratuluje :D przetapiaj i idź na top1 :thumbsup:

    Edita: Hulk, mimo wszystko Szo. Pisałeś, że kończysz, mam nadzieję że będzie inaczej.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kazelot ().

  • @yoda_u20

    Ad2 Czy ja gdzieś głoszę o zasadach? Nie. Jakbyś nie znał to byś wiedział co i jak - i między innymi - dlaczego uważam, że zasady w ogame są ciągłe łamane - i moje własne zasady uczciwości są inne niż te oficjalne.
    Więc konkretnie - a) gdzie głoszę o zasadach - skoro tak twierdzisz, to pewnie masz konkretny cytat b) dlaczego zakładasz, że tylko o próbach moonowych pisałem? c) dlaczego zakładasz, że grałem jako konto pushowe - masz na to jakieś dowody (ale dowody - a nie słowo napisane)?
    d) wiesz czym się różni sprzedanie floty po min na rynku od złamania przeliczników handlowych / nieodesłaniu próby moonowej - tym, że sprzedanie floty jest legalne, a pozostałe - nie. Więc akurat moje konto powinno dostać bany za rzeczy związane z tobą - a nie z zona_rolnika :P bo z nią handel był legalny - wszystko przez rynek (i to nie zawsze po minimum).

    Tak więc jak gdzieś jest hipokryzja - to w tobie - gdzie powinny być ewidentne bany - a ty na to
    [...]
    a co jak co - akurat do transportów w narzędziach GO jest to ogarnięte - jeden przycisk i mają sumę transportów
    ja ci tylko piszę - na innych uni obowiązkiem GO jest pilnowanie raportu transportów dla top100 :slight_smile:
    więc duża szansa, że za to pójdzie ban
    yoda18.07.2020
    Spoko
    jezeli tobie to nie przeszkadza
    to mi tez

    Na koniec - tak, za nieoddanie zasobów z próby moonowej jest BAN - bo to jest traktowane jako PUSH. Więc skoro byłem kontem pushowym - to tak - pushowałem ciebie kilka razy i kilka banów powinno polecieć za to. A więc skoro zarzucasz mi bycie kontem pushowym - to bierz pod uwagę, że pushowałem (zgodnie z definicją w zasadach ogame i FAQ) głównie ciebie :D

    Ad3
    Widzisz, skoro piszę czasem z ludźmi po różnych stronach barykady - to nie piszę kto mi coś napisał - na tym polega element DYSKRECJI. Dlatego jak pisaliśmy o White Widow - to pisałem, że ktoś pisał .. nie wskazywałem kto konkretnie. I jakoś wtedy ci to nie przeszkadzało - a nagle teraz uważasz to za problem? zdecyduj się ...

    Aby nie było wątpliwości - jedyne co potencjalnie złego o tobie pisałem (i to do ciebie) - to że podobno ty kupiłeś to konto i konto Nilkersa - bo tak właśnie gość podobno napisał na swoim sojuszu. WOW - bardzo oczerniające.

    Ad 4 - konkrety, drogi Panie, konkrety. Bo przecież uważasz, że jestem taki podły - więc pewnie straszne rzeczy wypisywałem o tobie :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez cokolwiek ().

  • dodam swoje 5 złociszów ........ jeżeli zostanę zezłomowany przez ciebie solo Yodek to jesteś fajter nad fajterami i wiem, że strateg z Ciebie przedni ...(ubić moją zapomnianą expę ) ....ALE jeżeli w tym złomie pomogą ci napakowane turecką anty, kupionymi kontami, naszpikowanymi puszhami i będącymi po kilka razy na banie kontami twoich sojuszników ( co jest tolerowane przez GO) to będziesz dla mnie takim zerem jak oni .......wybór należy do Ciebie. Nie rozmieniaj tego co tutaj sam własnymi rękami zapracowałeś na drobne bo juz na nowych uni piszą i inusach i Ciebie wymieniają w galerii pushbanków.



    Odejdź od tej ekipy a zobaczysz jak długo będą latać i ile st wykręcą. Wtedy utniesz wszelkie spekulacje i będą Cię wielbić i padać na kolana i hołd oddawać.
  • Skończmy już te wojenki na forum, prowadzą do nikąd. Gramy razem już pół roku, wszystko dla wszystkich jest jasne :) Gratulacje Yoda, piękny zysk tutaj ugrałeś, a obrońcy szybkiej odbudowy.

    yoda_u20 napisał(a):

    #Jeżeli nie potrafisz czegoś zrobić, to nie znaczy, że inni też nie potrafią i muszą kupywać konta.
    Może po prostu dobrze grają, warto to czasem przemyśleć przy następnych rozważaniach i wydawaniu opinii. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
    Podoba mi się co napisałeś. Wiesz też dlaczego to przekopiowałem ;)
  • cokolwiek napisał(a):

    @yoda_u20

    Ad2 Czy ja gdzieś głoszę o zasadach? Nie. Jakbyś nie znał to byś wiedział co i jak - i między innymi - dlaczego uważam, że zasady w ogame są ciągłe łamane - i moje własne zasady uczciwości są inne niż te oficjalne.
    Więc konkretnie - a) gdzie głoszę o zasadach - skoro tak twierdzisz, to pewnie masz konkretny cytat b) dlaczego zakładasz, że tylko o próbach moonowych pisałem? c) dlaczego zakładasz, że grałem jako konto pushowe - masz na to jakieś dowody (ale dowody - a nie słowo napisane)?
    d) wiesz czym się różni sprzedanie floty po min na rynku od złamania przeliczników handlowych / nieodesłaniu próby moonowej - tym, że sprzedanie floty jest legalne, a pozostałe - nie. Więc akurat moje konto powinno dostać bany za rzeczy związane z tobą - a nie z zona_rolnika :P bo z nią handel był legalny - wszystko przez rynek (i to nie zawsze po minimum).

    Tak więc jak gdzieś jest hipokryzja - to w tobie - gdzie powinny być ewidentne bany - a ty na to
    [...]
    a co jak co - akurat do transportów w narzędziach GO jest to ogarnięte - jeden przycisk i mają sumę transportów
    ja ci tylko piszę - na innych uni obowiązkiem GO jest pilnowanie raportu transportów dla top100 :slight_smile:
    więc duża szansa, że za to pójdzie ban
    yoda18.07.2020
    Spoko
    jezeli tobie to nie przeszkadza
    to mi tez

    Na koniec - tak, za nieoddanie zasobów z próby moonowej jest BAN - bo to jest traktowane jako PUSH. Więc skoro byłem kontem pushowym - to tak - pushowałem ciebie kilka razy i kilka banów powinno polecieć za to. A więc skoro zarzucasz mi bycie kontem pushowym - to bierz pod uwagę, że pushowałem (zgodnie z definicją w zasadach ogame i FAQ) głównie ciebie :D

    Ad3
    Widzisz, skoro piszę czasem z ludźmi po różnych stronach barykady - to nie piszę kto mi coś napisał - na tym polega element DYSKRECJI. Dlatego jak pisaliśmy o White Widow - to pisałem, że ktoś pisał .. nie wskazywałem kto konkretnie. I jakoś wtedy ci to nie przeszkadzało - a nagle teraz uważasz to za problem? zdecyduj się ...

    Aby nie było wątpliwości - jedyne co potencjalnie złego o tobie pisałem (i to do ciebie) - to że podobno ty kupiłeś to konto i konto Nilkersa - bo tak właśnie gość podobno napisał na swoim sojuszu. WOW - bardzo oczerniające.

    Ad 4 - konkrety, drogi Panie, konkrety. Bo przecież uważasz, że jestem taki podły - więc pewnie straszne rzeczy wypisywałem o tobie :P


    Czytam to wszystko @cokolwiek, popijam łykiem gorącej herbaty i dopalam ćmika, powoli z gracją ... tak aby jak najdłużej delektować się tą chwilą.
    Właśnie przeczytałem całą Twoją wypowiedź, dogaszając fajke w popielniczce.
    .
    .

    Przyjrzyj się proszę, w tym obrazku ukryte są wszystkie moje emocje jakie towarzyszyły mi podczas czytania tego 'czegos' i wiesz nosze w sobie wrażenie, chodź to tylko wrażenie, że ja już nie musze nic pisać i ludzie uwierzą.
    Pozdrawiam




    "May the Force be with you."
  • Toms150 napisał(a):

    Skończmy już te wojenki na forum, prowadzą do nikąd. Gramy razem już pół roku, wszystko dla wszystkich jest jasne :) Gratulacje Yoda, piękny zysk tutaj ugrałeś, a obrońcy szybkiej odbudowy.

    yoda_u20 napisał(a):

    #Jeżeli nie potrafisz czegoś zrobić, to nie znaczy, że inni też nie potrafią i muszą kupywać konta.
    Może po prostu dobrze grają, warto to czasem przemyśleć przy następnych rozważaniach i wydawaniu opinii. Nie mierz wszystkich swoją miarą.
    Podoba mi się co napisałeś. Wiesz też dlaczego to przekopiowałem ;)

    Ostatnio jakoś poruszałem kwestię w jednej z rozmów z @FeVeR właśnie odnośnie tego co masz na myśli, powiedziałem, że popełniłem błąd. Jeszcze raz więc usiadłem przeanalizowałem jak Ty to robisz i stwierdzam na forum, że jesteś graczem starej gwardii, który potrafił dostosować się do nowej odsłony OGame z rynkiem, handlarzem i expedycjami na najwyższym poziomie.

    Chapeau bas Toms, chciałbym zwrócić Tobie honor, jesteś w top5 grajków którzy mają potężne floty, latają nimi mają ogromne zyski, a Ty conajmniej nie odstajesz im na krok w statystykach.

    (wiadomość była do Ciebie prywatna, natomiast post chciałem zamieścić tutaj, mam nadzieje że nie masz mi tego za złe. Wartym jest zwrócenia uwagi na to, jak Ty to zrobiłeś)




    "May the Force be with you."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez yoda_u20 ().

  • Dobra zostałam wywołana i na forum i na priv to niestety muszę wyjaśnić, choć od jakiegoś czasu (co większość widzi) tak na prawdę na octans się nie udzielam, ale okej...

    @yoda_u20 co do moich pushy na @cokolwiek, widzę, że masz świetną wiedzę i zapewne widziałeś jaki typ floty, jakie wartości floty i jaka cena tych flot szła przez rynek. Nic nie kupiłam po minimalu za metal, jak co poniektórzy mają w zwyczaju. Kupowałam od niego pancki, krązki, owce i inne typy statków, które niepotrzebne mu były pod piratów. On grał dla siebie, nie dla mnie. Sprzedawał mi to co zbędne, ale nie po minimalnych stawkach jak myślisz. Grał eko, ale miał flotkę na piratów (co zresztą widać). Dodatkowo... Ja nie tylko kupowałam, ja też mu sprzedawałam :D Ja na piratów nie latałam, więc mi LMy i MTki zbędne. Wszystko rozliczaliśmy tak aby nikt nie był stratny, ale pisząc, że @cokolwiek to moja pushówka była to śmiech na sali :D ale okej, niech Ci będzie.


    yoda_u20 napisał(a):

    - posty znajomych @cokolwiek i @zona_rolnika znacie mnie już dość spory czas jak na przygodę w graniu, mnóstwo zarwanych nocek, rozmów analiz czy planowań. Idzie chyba jakoś poznać człowieka, co nie ? Nie wiem więc co wami kieruje w tym co opisujecie pod moimi starciami, ale jest to podłe. Wasz przekaz w tych postach jest tylko jeden.

    No właśnie, znamy się dość długo, dość dużo pisaliśmy, czasami dość dużo minut na tele nabiliśmy, a dalej nie ogarniasz jednej rzeczy, a mianowicie: Tak jak Ty mi kiedyś powiedziałeś tak ja powiem Tobie, oddałabym całą flotę i godziny gry za Ciebie, a Ty co zrobiłeś? Zezłomowałeś gracza z którym siedziałeś na jednym disco, który był swojego czasu Twoim sojusznikiem zanim założyłeś Inus, mówię o dydko. To jest podłe. Miałeś rację mówiąc że to poniekąd moja wina ponieważ po pierwszej próbie zezłomowania go powinnam Cię wywalić z disco, tylko że ja o tej pierwszej próbie dowiedziałam się po zezłomowaniu. Byłam za pierwszym razem na urlopie i nie zainteresowałam się co się działo w soju a jak wiesz gram na kilku uniach. Swojego czasu nie byłam przeciwko Tobie bo po prostu nie istniałeś dla mnie na tej uni o czym wielu osobom mówiłam. Kiedy zaczęły się dziać dziwne rzeczy na uni, pushe itp i sporo informacji do mnie dochodziło na Twój temat których nie mogłam nawet z Tobą wyjaśnić ponieważ zarówno Ty ze mną ani ja z Tobą nie rozmawiałam, to przypominał mi się dydko i twój złom na nim to co ja mogłam myśleć o Tobie ? Zastanawiam się czy Ty próbujesz się w tym poście wybielać moim nickiem czy po prostu nie ogarniasz tego, że ja już nie gram tak aktywnie jak kiedyś (co każdy widzi), ale zna mnie wiele osób, mamy wspólnych znajomych i Ci znajomi uderzają też we mnie o to co Ty robisz...
    Zastanów się czasami zanim mnie oczernisz. Sam do mnie nie napiszesz, ja próbowałam do Ciebie pisać wielokrotnie, wielokrotnie mnie zlewałeś, nie dałeś sobie wytłumaczyć niczego, kiedyś byłeś inny, a teraz te parcie na Top Cię po prostu zaślepiło. I teraz Ci napiszę to co Ty napisałeś kiedyś mi, tylko oczywiście zmieniam płeć w zdaniach "Tracisz [ciach] koleżankę". I ja to Ci nie piszę tego w kontekście, że się wywyższam czy coś, ale w kontekście taki, że uważałam, iż jesteś na prawdę spoko, ale Twoje podejście pokazało, że się niestety myliłam. Cóż... Bywa i tak. Liczę jednak na to, że kiedyś znowu zaczniemy znowu pisać i rozmawiać ze sobą tak jak wcześniej....Byłeś dla mnie jednym z najlepszych przyjaciół w grze. Do tej pory ludzie nazywają mnie przyjaciółką yody i parszywą zakłamaną osobą która współpracuje z inus :P gdzie byłeś wtedy ??? Czy zaprzeczałeś ??? Dodam na koniec że umiejętności latania Ci nie zabiorę ale czy są czyste czy brudne sam wiesz najlepiej...

    Mam nadzieję, że zdążysz to przeczytać zanim moderator usunie mój post, ale na wszelki wypadek mam w notatniku. Proszę Cię o jedno: Jeśli przeczytasz to napisz mi gdziekolwiek: "przeczytałem", nie musisz nic więcej pisać, wystarczy to jedno słowo. Jeśli go nie napiszesz, to po prostu wyślę Ci na priv, na disco lub gdziekolwiek indziej, gdzie mnie nie zablokowałeś.

    Super Moderator Ruda:
    wulgaryzm
    I've taken my bows,
    And my curtain calls,
    You've brought me fame and fortune,
    And everything that goes with it,
    I thank you all.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zona_rolnika ().

  • nie czytałem wszystkiego ale, sam napisałeś ze prowadziłeś puszówke , to znaczy w zamian ktos Ci tu tez prowadził o tym ze kupiłeś flotę tez tu pisałeś ja wiem nie widzisz w tym nic dziwnego i dlatego nazywają Cie puszerem . Żadne Twoje tłumaczenia niczego nie zmienią , a tą i inne unie umierają przez takich '' graczy" jak Ty
  • Obrońcy życzę SZO, a atakującemu wielkiego wujka w okolice gdzie krzyż się kończy :D

    Yoda, ty i reszta kanciarzy z tego uni zwyczajnie w świecie nie potraficie grać - jedyną rzeczą, którą opanowaliście do perfekcji (chociaż to tylko twoja/wasza żałosna opinia bo np. numer z wpisem z spushowanego konta jest turbo zabawny i idiotyczny jednocześnie) to cięcie w jana a.k.a walenie w "heban". Pamiętasz jak przez kilka godzin groziłeś mojemu koledze (Jean-Luck), że albo sprzeda ci swoją flotę albo będziesz go gnębił? No, to wybitnie dowodzi twojej "uczciwości" i "rzetelności". O akcji z byłym sojusznikiem ("Oldem") już pisać nie będę bo to podobny poziom.

    Dla mnie i dla wielu innych graczy z Octans, ty i reszta kanciarzy jesteście warci mniej niż obecny prokurator generalny.

    PS:
    Operatorzy gry/administracja gry powinna z automatu blokować adresy IP pochodzące z sieci TOR, a także weryfikować dane połączenia z bazą VPN (chociażby Norda) i każdego gracza, który z ww korzysta permanentnie blokować.
  • orici a pod moimi co wpiszesz ?????? że ja kupuje od kupujących inusów ????? aaaaa zobacz ja na twoim koledze jak to powiadaz J.L PICARDZIE nie wymuszałem po prostu go zrobiłem. Liczę na wpis pod moimi stekami i argumenty jakie wystawisz ....tak anty kupuje około 5 paczek po 100 zł przez czas użytkowania konta :) nie mam vpn i thora.
  • @BIEDRONEK77 poczytaj sobie co wg specjalistów oznacza gdy ktoś używa kilku znaków zapytania po sobie ;) To raz. Dwa - Jean-Luck dał ciała przy tamtym starciu, nigdy nie sugerowałem, że było ustawione. Po prostu miałeś farta (nawet nie skilla), którego w tej grze często potrzeba. To, że w tym przypadku nie było pushu nie oznacza, że inne twoje lub twoich koleżanek starcia są przykładem legitności. Po trzecie - nie widzę potrzeby komentowania twoich wpisów, wszyscy wiemy co jest pięć.
  • ty jesteś głupszy niż Cię zaprogramowano .......... Boże ....matka natura jak zobaczyła co zrobiła to się chyba powiesiła iii dlatego tak jedzie po klimacie teraz




    daj sobie na luz i nie komentuj masz takie jazdy jak ci co wciągają wszystko co jest sypkie :)

    daj w końcu jakieś dowód a jak nie to paś sobie swoje gąski.