Stalker_Z_Siekiera [BOSS] & Dewey [REKINY] vs. AVE [EMERYCI] ~ 6694.94%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Stalker_Z_Siekiera [BOSS] & Dewey [REKINY] vs. AVE [EMERYCI] ~ 6694.94%

    Witam ponownie xD
    Taki egzotyczny acs trochę, ale co tam Dewey to sojusznik z Normy więc co w rodzinie to nie zginie.
    Zdjalem kulkę. Wracała flota. Niestety spodziewałem je jej na 7 ustawiłem swoją flotę na 6. Niestety flota obrońcy wracała o 6. Szybkie szukanie po gali. Info na disco do Deweya i bang.

    Ja nie pozdrowie nikogo, tylko poruszę 2 kwestie.

    1 push Avengera na starym koncie gulasha wczoraj - zgłoszony ;)
    2 jeszcze jedna kulka dzisiaj spadła, ale flota poszła na stację przez gale - spokojnie idę po Ciebie. :E

    Dewey pozdrawia sojusz Rekiny.



    Dnia 22-09-2020 05:59:39 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor Stalker_Z_Siekiera [BOSS]
    ________________________________________________

    Krążownik 1
    _________________________________________

    Agresor Dewey [REKINY]
    ________________________________________________

    Krążownik 27.820
    Okręt wojenny 22.718
    Pancernik 1.899
    Bombowiec 1.550
    Niszczyciel 1.011
    Reaper 745
    _________________________________________

    Obrońca AVE [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Mały transporter 20.163
    Duży transporter 7.003
    Lekki myśliwiec 17.815
    Ciężki myśliwiec 12.919
    Krążownik 4.182
    Okręt wojenny 2.163
    Recykler 199
    Sonda szpiegowska 23.892
    Bombowiec 131
    Satelita słoneczny 70
    Niszczyciel 60
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 174
    Reaper 32
    Pathfinder 3.256
    Wyrzutnia rakiet 28.170
    Lekkie działo laserowe 1.200
    Działo jonowe 548
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor Stalker_Z_Siekiera [BOSS]
    ________________________________________________

    Krążownik 1 ( -0 )
    _________________________________________

    Agresor Dewey [REKINY]
    ________________________________________________

    Krążownik 24.686 ( -3.134 )
    Okręt wojenny 22.525 ( -193 )
    Pancernik 1.889 ( -10 )
    Bombowiec 1.536 ( -14 )
    Niszczyciel 1.006 ( -5 )
    Reaper 743 ( -2 )
    _________________________________________

    Obrońca AVE [EMERYCI]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    9.195.222 Metalu, 37.035.187 Kryształu i 16.826.772 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 105.521.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 857.225.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 407.804.128 metalu i 261.690.073 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 63.057.181 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 21%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 344.164.350
    Kryształ: 272.782.260
    Deuter: 10.083.772
    agresor zyskał łącznie 627.030.382 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -515.541.222
    Kryształ: -345.954.187
    Deuter: -58.786.772
    obrońca stracił łącznie 920.282.181 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Co do Avengera - to niestety, zgodnie z zasadami to nie push (ave 62 w rankingu, konto gulashowe 41). Ale i tak każdy wie, że to był push, ustawka i powinno być ukarane. I mam nadzieję, że gracze docenią avengera w odpowiedni sposób.

    Co do tego ST - mało to egzotyczne :) widziałem gorsze. Gratki dla zlomującego - dobrze, że praca GSów została doceniona.
  • cokolwiek napisał(a):

    Co do Avengera - to niestety, zgodnie z zasadami to nie push (ave 62 w rankingu, konto gulashowe 41). Ale i tak każdy wie, że to był push, ustawka i powinno być ukarane. I mam nadzieję, że gracze docenią avengera w odpowiedni sposób.

    Co do tego ST - mało to egzotyczne :) widziałem gorsze. Gratki dla zlomującego - dobrze, że praca GSów została doceniona.
    Zgodnie z nowym zapisem, gdzie mowa o surowcach na koncie to już push. ;) między 62 a 41 niecałe 1kk różnicy. Zysk ze starcia blisko 3kkk push zgodnie z nowym regulaminem ;)
    Ofc wyjaśnia do tego przeznaczone organy.
    Zwłaszcza że gulash przyznał się na PW że nie może ujawnić rw bo jest ono podstawą do bana, bo dał się koledze spushowac :D

    Marcuss daruj sobie dziwne insynuacje. Konto wymieniłem za qu wczoraj konto za konto, więc oszczędź domysłów ;)
  • @Koziolek Matolek jak zrobili błąd to jest na to szansa ... ale to muszą być patenty.

    Teoretycznie może być push - ale tylko dlatego, że ze statystyk wynika, że rozbili to na dwie bitwy - 750kk i 3kkk. I jak zebrał złom z pierwszej - to będzie ban :D Oczywiscie o ile GO/SGO w ogóle sprawdzi ticket, a Adanio nie pomyli się w dodawaniu :D

    Koziolek Matolek napisał(a):

    Zgodnie z nowym zapisem, gdzie mowa o surowcach na koncie to już push. ;) między 62 a 41 niecałe 1kk różnicy. Zysk ze starcia blisko 3kkk push zgodnie z nowym regulaminem ;)
    Liczą się zasoby w sekundzie bitwy. A więc avenger musiałby mieć w badaniach/budynkach/stoczni + zasoby owe 1kkk. Wtedy powinien być ban. Ale jak nie miał - to nie ma bana. Zobaczymy za 5-7 dni.
  • co do Gulasza to tak jak sie z nim tłukłem od kilku miesiecy tak teraz sie dogadałem żeby Chaosa zawinąć ale sie nie udało bo Gulasz spierdzielił wlot. i nie byl to push bo chłopak sie bardzo wkurzył - jak dla mnie ktos kto tak k.wuje zaraz po akcji mowi (pisze) prawde ;) Poza tym to nie ten temat

    Graty Stalkerze i Daweyu. działajcie dalej czas rozkręcic te uni
  • Marrcuss napisał(a):

    ja sobie daruję jeśli ty darujesz. ponieważ sam snujesz swoje teorie o LHiP, nie mając pojęcia.
    fajnie jak tak ktoś robi o Tobie ?
    więc ogarnij się ze swoimi podejrzeniami i kilkoma innymi sprawami.
    Ja nie snuje żadnych teorii mowie tylko to, co napisał gulasz masz screena co byś nie mówił że snuje teorie. ;)

    zapodaj.net/8083a4df96f26.jpg.html

  • @Koziolek Matolek

    Mam nadzieje ze umiesciles ten screen w tickecie :)

    PS. Popatrzcie jeszcze jaki skur.... chciał kogoś innego w bana wrzucic (być może nawet mnie :D ) na 4 gali - bo gulash jest tak glupi, że nawet pewnie nie wiedział, że w statystykach ładnie widać kto go trafił. :D

    A najlepsze, że gość wróci na następnym uni i jeszcze będzie rżnął kozaka, że przecież on nigdy złoma nie dostał, więc jest najlepszy ... a co uni wytrzymuje max 3 dni ..
  • Koziolek Matolek napisał(a):

    cokolwiek napisał(a):

    Co do Avengera - to niestety, zgodnie z zasadami to nie push (ave 62 w rankingu, konto gulashowe 41). Ale i tak każdy wie, że to był push, ustawka i powinno być ukarane. I mam nadzieję, że gracze docenią avengera w odpowiedni sposób.

    Co do tego ST - mało to egzotyczne :) widziałem gorsze. Gratki dla zlomującego - dobrze, że praca GSów została doceniona.
    Zgodnie z nowym zapisem, gdzie mowa o surowcach na koncie to już push. ;) między 62 a 41 niecałe 1kk różnicy. Zysk ze starcia blisko 3kkk push zgodnie z nowym regulaminem ;-)Ofc wyjaśnia do tego przeznaczone organy.
    Zwłaszcza że gulash przyznał się na PW że nie może ujawnić rw bo jest ono podstawą do bana, bo dał się koledze spushowac :D

    Marcuss daruj sobie dziwne insynuacje. Konto wymieniłem za qu wczoraj konto za konto, więc oszczędź domysłów ;)
    kozioklu ty matole ty zawesz wymieniales konta.. na qu tez sie wymieniles kupujac od iliadiana konto ...

    tutaj tez kupiles .. przestan gadac glupoty bo jak to czytam to mi sie rzygac chce ...

    ty sam toniesz w swoich klamstwach kazdemu gadasz co innego .. na co mam wiuele dowodow w postaci screenow jestes zwyklym farmazonem


    Gratki starcia .. jestes skilowcem
  • Koziolek Matolek napisał(a):

    Marrcuss napisał(a):

    ja sobie daruję jeśli ty darujesz. ponieważ sam snujesz swoje teorie o LHiP, nie mając pojęcia.
    fajnie jak tak ktoś robi o Tobie ?
    więc ogarnij się ze swoimi podejrzeniami i kilkoma innymi sprawami.
    Ja nie snuje żadnych teorii mowie tylko to, co napisał gulasz masz screena co byś nie mówił że snuje teorie. ;)
    zapodaj.net/8083a4df96f26.jpg.html


    sam się ośmieszasz. dowodem ma być rozmowa z kimś kto sam sprzedał Ci konto. hehe
    ogarnij sie i dojdź chociaż raz sam do czegoś.