lop [SITH] & Raven [SITH] vs. ANGELSIN [LSZ] ~ 211 912.80%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • lop [SITH] & Raven [SITH] vs. ANGELSIN [LSZ] ~ 211 912.80%

    no i mamy danie glowne :) musial poleciec prawy sierpowy za Leie i reszte zlomowan w ostatnim czasie, wg mnie nokaut :)
    nie bede opowiadal co i jak z grubsza bo lodzik znowu mnie opierdzieli ze ucze czytajacych ten dzial :D
    ogolnikowo, tydzien wstecz baczna obserwacjem zebranie info, umowienie sie na lot :)
    dzisiaj, rakietowanie moonow, ich sciagniecie, liczenie zawrotki i egzekucja :)
    mielismy ulatwione zadanie bo Ci co mogliby pomoc poszli na urlop tej nocy albo fsy pomoc nie pozwolily jak w przypadku Lei :)
    Angel po starciu pogratulowal, wymienilismy sie kilkoma pw, ogolnie kulturalnie zyczylismy sobie wszystkiego dobrego :)
    dzieki lopik za nocne podboje, zysk wyszedl zacny jak na kilka godz :D az mi sie przypomnialy wspolne akcje z yilduna :D
    z ogloszen parafialnych kupimy duzo deu i tanio w innym przypadku przysle lopa na gsie po odbir osobisty :thumbsup:

    przepowiednia sie spelnila :D
    gyazo.com/406f0bc36dbdbfe5f712ddacff5024b6

    Pozdrowienia dla Sojuszu Sith, buddy i Znajomkow :) lopik nie wiem powiedzmy ze pozdrawia tych co ja :D
    no to melanz, zasluzylismy :D



    Dnia 19-09-2020 07:09:56 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor lop [SITH]
    ________________________________________________


    Duży transporter 1
    Gwiazda Śmierci 2.928
    Okręt wojenny 102.916
    Pancernik 203.021
    Bombowiec 7.433
    Niszczyciel 12.129
    Reaper 18.894
    Krążownik 1.003.822
    Lekki myśliwiec 6.755.432
    Ciężki myśliwiec 93.188

    _________________________________________


    Agresor Raven [SITH]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 78.279
    Pancernik 212.988
    Bombowiec 5.778
    Niszczyciel 7.099
    Reaper 5.189
    Krążownik 742.841
    Lekki myśliwiec 6.184.116
    Ciężki myśliwiec 46.016
    Mały transporter 256.000

    _________________________________________


    Obrońca ANGELSIN [LSZ]
    ________________________________________________


    Mały transporter 179.103
    Duży transporter 63.716
    Lekki myśliwiec 1.878.222
    Ciężki myśliwiec 86.960
    Krążownik 165.539
    Okręt wojenny 39.826
    Statek kolonizacyjny 10
    Recykler 125.954
    Sonda szpiegowska 137.932
    Bombowiec 2.326
    Satelita słoneczny 1.500
    Niszczyciel 7.982
    Gwiazda Śmierci 401
    Pancernik 72.169
    Crawler 300
    Reaper 4.663
    Pathfinder 51.283
    Wyrzutnia rakiet 10.808
    Lekkie działo laserowe 5.294
    Ciężkie działo laserowe 2.675
    Działo Gaussa 483
    Wyrzutnia plazmy 452
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________



    Po bitwie...


    Agresor lop [SITH]
    ________________________________________________


    Duży transporter 1 ( -0 )
    Gwiazda Śmierci 2.928 ( -0 )
    Okręt wojenny 102.090 ( -826 )
    Pancernik 201.437 ( -1.584 )
    Bombowiec 7.374 ( -59 )
    Niszczyciel 12.031 ( -98 )
    Reaper 18.740 ( -154 )
    Krążownik 992.919 ( -10.903 )
    Lekki myśliwiec 6.243.967 ( -511.465 )
    Ciężki myśliwiec 89.660 ( -3.528 )

    _________________________________________


    Agresor Raven [SITH]
    ________________________________________________


    Okręt wojenny 77.666 ( -613 )
    Pancernik 211.324 ( -1.664 )
    Bombowiec 5.732 ( -46 )
    Niszczyciel 7.047 ( -52 )
    Reaper 5.150 ( -39 )
    Krążownik 734.842 ( -7.999 )
    Lekki myśliwiec 5.723.081 ( -461.035 )
    Ciężki myśliwiec 44.391 ( -1.625 )
    Mały transporter 237.027 ( -18.973 )

    _________________________________________


    Obrońca ANGELSIN [LSZ]
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    338.553.964 Metalu, 194.320.757 Kryształu i 468.846.997 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 4.987.080.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 33.282.100.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 13.170.174.998 metalu i 7.605.605.605 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.001.721.718 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    7.726.790.395 Metalu i 7.605.611.605 Kryształu
    55.499.662 Metalu i 32.050.336 Kryształu
    207.893.940 Metalu i 120.056.059 Kryształu
    5.443.384.603 Metalu i 0 Kryształu


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    13.433.568.600 Metalu i 7.757.718.000 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 10.214.868.564
    Kryształ: 6.616.421.757
    Deuter: 374.637.997
    agresor zyskał łącznie 17.205.928.318 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -19.248.507.964
    Kryształ: -11.826.125.757
    Deuter: -3.209.187.997
    obrońca stracił łącznie 34.283.821.718 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1


  • No gratuluje, uni zatrzęsło nieprzyzwoicie :) procent jak i zysk kosmiczne. A Rav, jak to Rav, nie wiem jak to robi, ale bez zbednego rozwodzenia się, zaznaczył w dzienniczku złom, raz powiedział, że bedzie, równe 7 dni później slowa dotrzymał. Szacun!

    Obrońcy oczywiście SzO, przy okazji próby wykorzystania mojego błędu, sobie trochę popisaliśmy, gracz bardzo w porządku, oby takich wiecej!
  • Te dwie floty razem nie wróżą nic dobrego dla przeciwnika, jakie by to uni nie było ;)

    Wyrok jakiś czas temu zapadł, wystarczyło chwilę poczekać i efekt mamy całkiem, całkiem ;)

    Procent jak i zysk kozak w końcu coś na miarę ilości posiadanych zabawek ;)

    Gratulacje mordy moje :super: czas na kolejnego z listy :E

    Obrońcy SZO jak tylko będzie chęć ;) dobry zawodnik

    Pozdro spod palmy :thumbup: Mareczku ;)

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Xbox ().

  • Heh takiego terminowego wykonawcy to ze świeczką szukać. Weekendowy mściciel w akcji :) nie deprecjonując wkładu lopa wielkie graty dla obu, przeciwna strona mocno osłabiona, przy ich odpowiedzi będzie łatwiej bronić, bo nie ukrywam, że liczę na taką :)
    Obrońcy szczere SzO, ostatnio między stronami było lekkie napięcie, ale mam nadzieję że było minęło.
    AVE SITH!
    P. S. Konsola spod* bo oczy krwawą xd
  • Angel będzie odbudowa czy już odpust? :D A były takie podsmie*ujki z Pioniera, a tu proszę kto pushuje Sithy ;)

    Szczerze to SzO Ci życzę a nawet bardzo duże SzO!

    Raven coś zezłomował, Lopski to już taki standard na uni, graty ;)
    Quantum [ON] Eomer
    Leda [ON] Quetzalcoatl

    u6 - Telos, kiedyś to byli czasy :!:
  • Gratulacje bardzo udanego dnia dla Sith - chyba nawet najlepszego od początku uni. Nie ma co ukrywać, że starcie przyjmuję ze smutkiem - z Angelem gramy razem od lat. Angel zawsze jest możliwosć odkucia się - pewnie klasycznie będzie szalenie trudno. Szo!! Niemniej w relacjach sojuszy niewiele się zmieniło - teraz mamy bardziej mniej flot. W przypadku naszych błędów to i tak nie ma znaczenia czy dostalibyśmy w sposób bardziejszy. Doceniam akcję, gratuluję efektów, rozumiem radość złomujących. Zapowiedzi żadnych nie ma co czynić - wiadomym jest, że grając w sojuszu wyraźnie dominującym można sobie pozwolić na błędy - nawet lamerskie - my takiej możliwości nie mamy. To gra błędów i szczęścia - może do nas się jeszcze uśmiechnie. Pozdrawiam wszystkich grających!
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • Nie mam pytan. Przeuje, dziki wariaty, patole. Dobrze, ze wy Sithy, bo dlugo bym nie polatal pewnie hehe i nie tylko ja zreszta XD sierpowy oddany, nie ma co. Wielkie gratulacje i uznanie. Bawmy sie dalej ale kulturalnie. Szacunek do przeciwnika ma byc. Angel szczere szo. Na pewno sojusz pomoze. Pozdrowienia dla Loży. Nefcia calusy w różowosci XD

    Edit: leia, wiesz co chlopakom lecisz?
    Niech MOCz będzie z Wami! :D
  • Ecc0 napisał(a):

    No to mamy nowego lidera w konkursie puszówek Sithów ]:-D Pionier po ostatnim wbił na zaszczytne top1 ale @angelsin szybko go jednak z tej pozycji zrzucił :E Gratulacje Angel :top1:
    No i gratulacje dla ekipy złomującej :graty:
    @angelsin zawsze był top1 pod tym względem, zauważ że ostatnie dni to ciągły spam był "kupie to kupie tamto" :D
    Można powiedzieć, że połowa lsz spuszowała w tym st. Dla mnie do pełni szczęścia brakuje jeszcze kogoś, tak więc jest miejsce na poprawę.
    btw to nawet nie jest top1 więc wcale taka duża ta flo nie była :E
  • Po prostu na weekend trzeba brać urlop to maniacy wtedy nic nie zrobią ;]

    No cóż, pewnie gdyby nie to, że mi się odechciało to bym się przejął bo opozycja się kurczy i uni nudniejsze, a tak to pozostaje jedynie pogratulować ochoty do gry w momencie gdy zostało na uni 20 aktywnych flociarzy :E
    ~650 ST na uni x1, #1 KFZ
  • Od czego by tu zacząć... ale je... - huknęło ^^

    Raz na wozie, raz pod wozem, jak już zauważył Raven byłem teoretycznie byłem łatwym celem, choć zdecydowanie nie tym co na bfsie się trafia. Dewagacje typu czemu zawróciłem tak a nie inaczej. czemu leciałem jednym slotem nie mają sensu. to dlatego że nie było mocy , która mogła by to obronić, a ban za mulenie fali też mógł by się skończyć odebraniem floty tak więc nie mając nikogo pod ręką i wiedząc że będzie to tylko odwleczenie egzekucji wybrałem opcje SŁUSZNĄ w mojej ocenie. Jeżeli któryś z Szyderców czuje się dotknięty taką moją decyzją - to z tego miejsca przepraszam.

    Fs był by dobry , gdybym nadal grał w trybie floty widmo - jak to miało miejsce gdy polował na mnie schimano czy edol, bo te kule na 8g już nie raz spadały. Nie mniej chcąc mieć flotę dostępną w razie jakiejś akcji trzeba było nieco inaczej działać... a i piratów trzeba było szukać aby mieć choć ułamek szans na utrzymanie (a nie powiększanie się ) stałej przewagi militarnej poniektórych kont SITH.

    Tatko słusznie napomknął, że to my jesteśmy saperami - u nas nie ma miejsca na błąd bo możemy pomylić się raz. Nie mamy kogoś kto nas wybroni, sklinuje itp

    Złom elegancki, % przyzwoity i atmosfera należyta bo się chłopom należy. UFSem też nigdy nie byłem a chyba powinienem :E

    Obiecywałem sobie że jak dostanę tu złoma to kończę z ogamę, ale pozostał by chyba nie smak jak bym się tak zwinął, jakaś walka będzie w jakim wydaniu się okaże, czy to eko czy też dalej flota.

    gratuluje agresorom, tak jak zrobiłem to także na pw, tempem odbudowy Lei nie dorównam ^^ ale starał się będę.

    pozdrawiam czytających
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Raven z natury słowny i jak już siądzie do cyferek to strach się bać.
    :D Bardzo gratuluje % oraz zysku, jest się czym dzielić, na waciki Panowie Wam na pewno nie braknie.

    Angel, jeśli na chłodno stwierdzisz że odbudowa będzie to bardzo SZo, jeśli zostaniesz z nami podygać kilofa to w sumie nie ma co życzyć :D super postawa :thumbup:
    TWICE TOLD LEGEND

  • Graty Panowie, % ładny, zysk jeszcze ładniejszy :thumbup:
    Raven Ty to masz nosa do tej gry, do dziś pamiętam jak mnie córka obudziła w nocy i wszedłem 15min przed Twoimi gwiazdami lecącymi na mojego moona gdzie wracała cała flota z profesjonalnego fs na zbieraj :ocb:
    Szkoda tylko że to Angel padł a nie ktoś inny ;>
    Angel szybko stawaj na nogi i ganiaj się z tymi lobuzami :D
  • I nawet tutaj dotarłam, żeby nie było, że Szydercy nie potrafią pogratulować ;>
    Zacznę od tego, że popsułeś się Raven z wyborem muzyki do ST aż mnie korci dać minusika ;p
    Gratuluje wlotu i wyczucia momentu ;)
    A Angelsinowi chętnie bym pomogła, ale nie mogę już :( Ale chciałam! Mam nadzieję, że potwierdzi


    Starcia Tytanów; Taurus, Libra, Xanthus, Europa, Indus, Janice, Mensa, Pasiphae, Sombrero
    Seek and Destroy