Teleporter z telefonu

• Teleporter z telefonu

Mam dwa problemy z teleporterem na urządzeniu mobilnym.

Po odpaleniu interfejsu teleportera pojawia się lista rozwijana z możliwością wyboru destynacji:
    1. Pierwszy problem rozjechała się kolejność moonów.
    2. Po rozwinięciu listy zescrolowaniu i wybraniu docelowego moona lista się zamyka, przez Co nie mogę wybrać celu i teleportować statków.

Spotkał się ktoś z podobnym problemem?

Przeglądarka Chrom/FF bez AGRa na androidzie 10 QKQ1
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • Co do działania tele:

Jak wersja mobilna - to nie używaj jej :D
    A jak wersja normalna - to w ustawieniach konta - sekcja Wygląd - zaznacz "Pokaż alternatywne listy rozwijalne"
    O tutaj

Co do rozjechanej kolejności - w ustawieniach zmien kolejność wyświetlania planet na Koordynaty - i zadziała podobno.
  • Ruda wrote:

Próbujesz używać teleportu na wersji mobilnej czy zwykłej?
    W zwykłej, z mobilnej nie korzystam.

@cokolwiek, no właśnie nie chce względem koordynatów, a daty powstania (przyzwyczajenie) no i mimo że tak jest to na liście planet i moonów z prawej strony jest wszystko ok, a na listach rozwijanych w teleporterze wszystko jest pozamieniane
    Czy moderatorom płacą za każdy usunięty post??
  • @Sheldon

Ja akurat nawet nie wierzę, że to jest specjalnie. To jest złykłe niechlujstwo - oni nie panują nad kodem. Zmieniają jedną część i to rozwala zależności - i potem wychodzą kwiatki typu zależność prowizji rynku od komandora (a nie od klasy) - czy jak tutaj - to samo. Jakiś programista nie ogarnia frazy "and" i podpiął sie pod komandora jako jeden z warunków. A to, że potem dostaje false :D tak to nawet studenci nie programują
  • King Rodmos wrote:

"Zafajkuj" opcję: Ustawienia => Wygląd => Ukaż wersję mobilną. Będziesz mógł wtedy teleportować flotę. Wygląd się zmieni, ale po teleportacji można znowu zmienić wygląd "odfajkowując" tę opcję.
    Zastosowanie alternatywnych list rozwijalnych daje ten same efekt (czyli "Działa") a prawie nic nie zmienia w wyglądzie. Wersja mobilna wygląda (i czasem działa) inaczej - wiec masz dodatkowy problem. A tak - jedynie biały kolorek tła trochę przeszkadza estetom.