lop [SITH] vs. Mosterdziej [LSZ] ~ 5717.15%

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • lop [SITH] vs. Mosterdziej [LSZ] ~ 5717.15%

    niby to zwykły st ale biorąc pod uwage pewne fakty nie do końcaobrońca jak każdy trzeźwo myślący wie buduje flote dla pewnych graczy więc postanowiłem "przelecieć po produkcji" jak to pewien urlopowicz ma w zwyczaju
    a że dawno mnie nie było to sie przypomne
    rw jako riposta za farming na mareczku (ale bez antytelepka dla paru kk surki)
    obrońcy szO w sumie nie życze (skoro pracuje jako stocznia) bo jego były tylko dtki a satki i pełzaki sprzedał przed starciem
    pozdro dla sojuszników :)
    edit tym razem jest LSZ żeby sie co niektórzy nie czepiali

    Dnia 09-09-2020 następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor lop [SITH]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 2.613
    _________________________________________

    Obrońca Mosterdziej [LSZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 1.462
    Duży transporter 16.979
    Lekki myśliwiec 7.754
    Ciężki myśliwiec 1.430
    Krążownik 45.394
    Okręt wojenny 67
    Sonda szpiegowska 30.458
    Bombowiec 294
    Niszczyciel 84
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 189
    Reaper 107
    Pathfinder 1.614
    Wyrzutnia rakiet 2.000.000
    Lekkie działo laserowe 500.000
    Ciężkie działo laserowe 100.000
    Działo Gaussa 25.000
    Działo jonowe 10.000
    Wyrzutnia plazmy 8.700
    Mała powłoka ochronna 1
    Duża powłoka ochronna 1

    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor lop [SITH]
    ________________________________________________

    Gwiazda Śmierci 2.613 ( -0 )
    _________________________________________

    Obrońca Mosterdziej [LSZ]
    ________________________________________________

    Mały transporter 573 ( -889 )
    Duży transporter 6.954 ( -10.025 )
    Lekki myśliwiec 3.209 ( -4.545 )
    Ciężki myśliwiec 583 ( -847 )
    Krążownik 18.472 ( -26.922 )
    Okręt wojenny 23 ( -44 )
    Sonda szpiegowska 12.419 ( -18.039 )
    Bombowiec 130 ( -164 )
    Niszczyciel 39 ( -45 )
    Gwiazda Śmierci 1 ( -0 )
    Pancernik 85 ( -104 )
    Reaper 45 ( -62 )
    Pathfinder 624 ( -990 )
    Wyrzutnia rakiet 817.206 ( -1.182.794 )
    Lekkie działo laserowe 204.598 ( -295.402 )
    Ciężkie działo laserowe 40.870 ( -59.130 )
    Działo Gaussa 10.315 ( -14.685 )
    Działo jonowe 4.085 ( -5.915 )
    Wyrzutnia plazmy 3.497 ( -5.203 )
    Mała powłoka ochronna 0 ( -1 )
    Duża powłoka ochronna 0 ( -1 )

    _________________________________________


    Bitwa zakończyła się remisem.

    Agresor przejął:
    0 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.718.365.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 388.475.767 metalu i 183.239.634 kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________

    Szczątków zebranych przez agresor(ów):
    388.475.767 Metalu i 183.275.184 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 388.475.767
    Kryształ: 183.275.184
    Deuter: 0
    agresor zyskał łącznie 571.750.951 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -4.395.231.000
    Kryształ: -1.069.975.000
    Deuter: -253.159.000
    obrońca stracił łącznie 5.718.365.000 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • Graty Stacia. Obrońca popełnił błąd to i kara wymierzona.

    Fajnie że bład poprzedniego Steka naprawiony ,tag LSZ się pojawił oficjalnie w starciu nie w wypowiedzi :)

    Mosterdziej Szo Ci życzę . Dziś nie przegrałeś a odniosłeś tylko kilka drobnych ran odrobisz w moment!

    A i z Mareczka wyszedł większy Zysk :P

    Przetopu!!
  • uważam że to wyjaśni dużo więcej a Ci zieloni i biali drobni gracze bez perspektywy przyrostu to ot tak sobie mieszkają z wami w "ulach"
    u nas przynajmniej takie konto jeśli jest 1 czy 2 to są w sojuszu a nie 50 różnych z których raz na czas taki FIdodido sobie robi zakupy ewentualnie jak zapomni to ktoś sfarm

    zgodzę sie z każdym że odkupowanie statków od ekowca jest spoko raz na jakiś czas od innego gracza też ale bez przesady nie "żerowanie" w kółko na tych samych graczach bo osobiście nie widziałem żeby gracz fidodido wyleciał poza swoje układy a flota puchnie mimo że na piratów nie lata...
    dzięki za uwage i dozobaczenia w gali
    ale grajcie tak dalej będzie większy %% :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pvo ().

  • Na każdym uni są takie ule i nie jest to nowośc a zagrywka flociarzy znana od wielu wielu lat więc nic w tym dziwnego.
    Dla mnie ogólnie kupowanie flot przez rynek to słabizna ...
    Te uni juz dawno upadło flociarz jeden wypomina drugiemu a sam zjada flote z konta sojusznika (Edol) stając się top 1 flot
    Tak samo słabe jest dla mnie że top 1 flot chwali sie starciem na 5k% z remisem.. ale cóż taki mamy tu klimat.
  • Ależ urwał.... Ale to było dobre!!!

    Lop, hipokryzją od Ciebie zalatuje na kilometr, nie będę się już mega rozpisywał ale wchłonąłeś flotę z poprzedniego konta przez rynek, potem wciągnąłeś za pośrednictwem lorda flotę edola jak sześciolatek gile z nosa, a na domiar złego styl gry jaki potrafisz prezentować nie będąc niebieską smerfetką może sugerować że od pewnego czasu dzielisz z kimś konto i gracie we dwóch. ^^

    Ponaddto pakujesz wszystkich z LSZ do jednego wora, a to nie ładne. Ktoś farmi Wam wydobycie, to farmcie i jemu, czy Moster dziej jest stocznią , jego pytajcie na jakich warunkach a nie skamlesz i bawisz się w obrońce prawa.

    Gratuluje starcia, przetop na kopalnie, bo przy takiej przewadze militarnej nie ma sensu stawiać floty co by potem narzekać że ktoś z flotą 4x słabszą Ci dokucza.

    Moster, karny jeż xD
    Sojusz: [SCS] - StarCraft Soldiers

    Universum: Wezn

  • Czytam czytam i sie zastanawiam co Wy bierzecie, serio. Jeden sie dziwi co fajnego jest w tym remisowym starciu, odp jest prosta gsami lopik wlecial na 0 stratach a agresor mial i bedzie mial dalej spore straty az zostanie mu duza powloka to jest w tym wszystkim piekne ale jak ktos gsami nie lata to nie ma pojecia, nasuwa sie pytanie po co sie wypowiadasz skoro nie ogarniasz?
    Wypominacie skupywanie flot :D no beka. Flota edola byla w naszym soju, po starciu z Waszym udzialem podjal decyzje ze konta nie odda w inne rece tylko zostawi w soju, teoretycznie koniec tematu.
    Dziwi mnie ze zostalo porownane skupywanie flot od sojusznika do mulciakow Fido bo chyba kazdy u Was w soju wie ze te konta pracuja na niego czyli zbieraja flotke na ogol do momentu az z zielonego robia sie biali, nie raz lecialem na nie i przed dolotem zlomu nie bylo a konto spadalo o 150-200 miejsc. Fajnie ze nie trzeba latac na obce flotki, nie trzeba latac na piratow tylko wystarczy ogarnac sobie kilka kont i ogarniac flotke ktora gdyby nie zlomy podejrzewam ze bylaby punktowo na poziomie lopa ale to klepiecie po plecach bo jak ecco kiedys mi napisal Wasz sojusz i tak jest na wymarciu wiec niech sobie u Was bedzie a my skupimy jak sie trafi okazja i jestesmy zli. Prawda jest taka ze jak my latalismy to Wy pierdzieliscie w stolek i udawaliscie ze gracie, przypomne ze nasza przewaga nie wziela sie z mulciakow i piratow tylko ze zlomowania flot a teraz wielki placz bo mamy przewage i to napewno jest zasluga rynku.
    Pisalem to Waszemu sojusznikowi, zaczeliscie cos latac, urosl Wasz sojusz w piorka bo sciagneliscie Leie i kilka satek i Was ponosi, lataja jakies dziwne niszcze bo moon jest za blisko Was, oracie satki wiec badzcie pewni ze nam tez sie kiedys cierpliwosc skonczy, poki co staramy sie grac dyplomatycznie bez zlosliwosci ale grajcie tak dalej to w ogole nie bedzie spac
    Graty lopik zaoraj go do spodu moze to da im do myslenia :)


  • Nie lubię zaczepnego stylu wypowiedzi lopa, bo sam już się pogodziłem z tym, że niektóre rzeczy wyglądają tak a nie inaczej. Odniosę się tylko do dwóch kwestii. Pierwsze, to porównywanie tego, że Edi który był top1 flot oddaje bądź co bądź słabszym sojusznikom floty do regularnego pushowania się ze słabych kont jest słabe. Po drugie sugerowanie że lop ma zasiadaczy tylko po tym, że gra aktywnie jest niepoważne. Ecc0 nie gaśnie cały dzień a jeszcze w nocy wstaje na moonkill, to też jest dowód na zasiadanie? Bo ja bym w życiu czegoś takiego nie zasugerował, nie mając chociaż lekkiego dowodu.
    Dajcie spokój, byliśmy chyba ostatnim uni które nie obrzucało się błotem po wzajemnym starciu, niech tak zostanie, proszę Was :) tu nawet modek nie był potrzebny...
    Graty lop starcia, czekam na następne
  • ..Raven.. napisał(a):

    Flota edola byla w naszym soju, po starciu z Waszym udzialem podjal decyzje ze konta nie odda w inne rece tylko zostawi w soju, teoretycznie koniec tematu.
    Praktycznie widzę jednak coś innego :D

    ..Raven.. napisał(a):

    Dziwi mnie ze zostalo porownane skupywanie flot od sojusznika do mulciakow Fido bo chyba kazdy u Was w soju wie ze te konta pracuja na niego czyli zbieraja flotke na ogol do momentu az z zielonego robia sie biali, nie raz lecialem na nie i przed dolotem zlomu nie bylo a konto spadalo o 150-200 miejsc.
    Akurat takie porównanie Lop zastosował ?(

    Sam osobiście nic nie mam do skupu sojusznika jak stwierdzi że kończy grać lub chce się pozbyć floty i przejść na kopalnie (chociaż to wiosłowanie surką między Edolem a Lordem było zabawne :D ), co innego jak ktoś sobie przechodzi na silniejsze konto i sobie skupuje swoje stare konto, ale o tym też podobno twardo dyskutowaliście u siebie, a ten smród za Lopem będzie się ciągnąć jak Shimano za tym zbanowanym kontem ;P Swoja drogą tak mnie naszło czy na Pongo dalej jest ta surka za starą flote Lopa? Czy może konto Edka dlatego nie jest u Was w sojuszu? :quasi: Nie - nie obchodzi mnie to :D Oskarżeniami można sypać, dowodów pewnie nigdy nie będzie bo taka ich natura, że światła dziennego nie lubią. Światło dzienne za to ja lubię więc

    ..Raven.. napisał(a):

    Prawda jest taka ze jak my latalismy to Wy pierdzieliscie w stolek i udawaliscie ze gracie
    czuje się jakbyś mi mówił co mam zjeść na śniadanie :D Trochę smuteczek że nie mogę sobie pozwolić na jakieś nocne manewry co akurat u Was jest chyba najbardziej aktywną częścią doby :) A marudzenie na floty ekspedycyjne jak dla mnie jest tak samo głupie jak marudzenie na rynek - to do niczego nie prowadzi i niczego nie zmieni :D Rozstawiliście się obok mnie i chyba moją czujność chcecie uśpić :? Jak to Marek już zauważył - w odświeżaniu akurat jestem dobry :E Ale manipulacja jak rodem z TVPiS - po konsultacjach z moimi zasiadaczami doszliśmy do wniosku że strzeliłem 5 nocnych gsowań :saint: To chyba nie jest liczba przez którą czuł bym się niewyspany :thumbsup:
  • Ja się nie dziwię co jest fajnego w starciu ja się dziwię że takie starcie ląduje w dziale ST wykonane przez top 1 flot. Gram na kilku uni i nie spotkałem czegoś takiego ale mniejsza z tym.
    Co do latania GS to nie pisz że nie ogarniam skoro nie wiesz nic o mnie :) Sam latam ale nie na tym uni . Piszesz o zerowaniu bunkra co pokazuje desperację nic nie mogę to bunkier sobie wyzeruję to jest słabe . Wiadomo obrona ekowca nie odda :)
    Co do skupowania flot sojusznika jest to także temat tabu to taki legalny push ekstremalny tyle że legalny i 100% opłacalny, a kiedys tyle się narzekało na ustawiane starcia :(

    Co do sojuszu . Nie nie jesteśmy na wymarciu mamy się dobrze , bawimy się dobrze , gramy dla Siebie i w sumie mamy gdzieś tą grę :)
    Co do waszej przewagi... jest ona niepodważalna ale nie do końca została zrobiona jak przystało ale o tym sami wiecie tylko tu na forum walicie wybielaczem w takich ilościach że ubrania popalone . Jak pisałem wcześniej każdy flociarz ma coś za uszami. Kiedyś niektóre wasze konta wisiały by na pręgierzu teraz dzięki rynkowi unikacie kary i to jest ok skoro przepis na to pozwala ale MY pamiętamy i widzimy to jest najważniejsze.

    A i co do spania to i tak nie śpimy bo się dobrze bawimy :)

    Niech gra się toczy dalej niech między sojuszowy romans trwa dalej (wiadomo o co chodzi) i niech modek tu nie wchodzi.

    Pozdro

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez 19dawid45 ().

  • Mnie to zastanawia jedno... Jak to jest, że ten cały SITH, takie zło, same złamasy, a potrafi pogratulować akcji pod ST na sojuszniku. Ba! Pogratulować, jeszcze się z tego śmiać i traktować jak zabawę, ale jak LSZ po prawej, to już wywlekanie niekiedy nieźle wyimaginowanych brudów.

    Jak to jest, że jak lop przeorał bunkier dla 500+kk zysku, drobiem, bez strat własnych, to jest to wg. niektórych starcie słabe.

    Jak to jest, że jak tatomija (bez urazy, proszę) rozbija swoje LM o produkcję Marka, dla niemal zerowego zysku, ale dla ST, to już jest starcie fajne, bo SITH z prawej. (A Sith dalej pogratuluje, taki szatan wcielony).

    Szacunek dla ekipy przeciwnej miałem, mam i mam nadzieję go nie stracić, ale ludzie... Szanujmy się, bo naprawdę bazując na historii starć, wiele uni nam poziomu wypowiedzi mogło pozazdrościć.
  • Leras napisał(a):

    Mnie to zastanawia jedno... Jak to jest, że ten cały SITH, takie zło, same złamasy, a potrafi pogratulować akcji pod ST na sojuszniku. Ba! Pogratulować, jeszcze się z tego śmiać i traktować jak zabawę, ale jak LSZ po prawej, to już wywlekanie niekiedy nieźle wyimaginowanych brudów.

    Jak to jest, że jak lop przeorał bunkier dla 500+kk zysku, drobiem, bez strat własnych, to jest to wg. niektórych starcie słabe.

    Jak to jest, że jak tatomija (bez urazy, proszę) rozbija swoje LM o produkcję Marka, dla niemal zerowego zysku, ale dla ST, to już jest starcie fajne, bo SITH z prawej. (A Sith dalej pogratuluje, taki szatan wcielony).

    Szacunek dla ekipy przeciwnej miałem, mam i mam nadzieję go nie stracić, ale ludzie... Szanujmy się, bo naprawdę bazując na historii starć, wiele uni nam poziomu wypowiedzi mogło pozazdrościć.
    Czytaj ze zrozumieniem nie starcie jest słabe a fakt chwalenia sie tym przez top 1 flot . 5k % serio? :D to z idlaka się da to wyciągnąć
    Co do waszej postawy po bęckach jest ona ok to się chwali.
    Co do brudów... to Wy używacie wybielacza nie my :) Ja na czyste ubrania nie leję chemii.
    Co do dyskusji to wy zaczeliście prowokacyjnie za sprawą czopa..,.. wróć... Lopa

    Kończmy już tą dyskusję bo jest bez sensu i do niczego nie prowadzi. Niech nasze SS spotkają się w przestrzeni.