Podwójne nocne wydobycie na planecie matce

  • 7.4.0-pl7
  • Zgłoszone
  • Podwójne nocne wydobycie na planecie matce

    Dobry, podobno ten błąd miał zostać naprawiony, wczoraj robiłem zwózkę mniej więcej o tej samej godzinie, patrzę dzisiaj a na planecie matce jest 2x więcej surowca niż kolonii z takimi samymi kopalniami. Nie wiem czy kogoś to obchodzi bo dobrze wiemy że era ogame już dawno się skończyła.


    W deuterze jest znaczna różnica bo kolonia jest na cieplejszej pozycji, kopalnie metalu i kryształu są na tym samym poziomie.
    Pozdrawiam.
  • wampek napisał(a):

    Tak naprawili, że zamiast raz na dwa-trzy tygodnie, surowe klonują się mi raz na dwa-trzy dni...
    a żeby było nam lepiej to robi x3 :E
    ale żeby było jeszcze lepiej to nie dubluje nocnego wydobycia tylko dobowe :E
    jak na każdej planecie było mniej więcej 30/15/10 (dobowe wydobycie) tak na matuli było 90/45/30 :thumbsup: :thumbsup:


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King
  • pit napisał(a):

    Przy 45/38/41 bylo by milo
    zrób sobie dłużego fsa by wskoczył Ci 1d offu :E
    .
    .
    .
    .
    A teraz zagdaka, jeśli po niecałych 2 dniach offu surowców z wydobycia jest 5x tyle niż być powinno to ile surowców będzie po całych 2-3 dniach, a może i nawet po tygodniu offu? :E :E :E

    PS. dodam, że po 1 dniu offu sury jest mniej więcej tyle ile z 3 dniowego wydobycia :>


    Jaki GF taki GF :lool:


    'Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna...

    S. King