[T R] YeahBunny & Szutruk-Nahhunte vs. Scamander ~ 270721.4% top2 acs xD

  • [T R] YeahBunny & Szutruk-Nahhunte vs. Scamander ~ 270721.4% top2 acs xD

    T R
    NuN



    Noc byla wietrzna i deszczowa.Wódki i innych specyfików ubywalo z kazda godzina.
    Bedac juz dobrze podpity, zerknalem na powiadomienie w telefonie, ten psychol Bunny nadal gra w okrety i pisze, ze Scamander stoi u mnie w usie. Jak kazdy normalny juz czlowiek, olalbym temat, niech sie Szkocik sam pieprzy XD Ale z racji na to, ze wspolbiesiadnicy padali jak muchy, do domu wracac mi sie nie chcialo, postanowilem wspomoc cybernetycznego przyjaciela w podbojach i przypomniec sobie to i owo o okretach.

    Ze wzgledu na moj stan, to krolik wszystkim zarzadzal, prawde mowiac przez caly czas bez U nawet nie zajrzalem w gale, tepnalem tylko flote i (na raty, jak zawsze) slalem jak glupi w 15ke XD Prawde mowiac dopiero dzis obczailem, ze scamander juz tak napuchl XD Tradycyjnie rozpieprzylem ilestam mt, bo ciezko deffa obadac przy dofarmach.




    pozdrawiam TR, zarowno psychola noulajfa jak i reszte pajacerki <3 Uszaty big up jeszcze raz mordo!
    pozdrawiam tez czujnego Hafa, statystykom nic nie umknie 8)

    i reszte tej pustyni. zrobmy ten zlot ludziska i olejcie to na dobre




    zysk, choc go raczej przetapiac nie bede, jest W PYTKE



    Dnia 29-08-2020 następujące floty spotkały się w walce:



    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________


    Krążownik 1.100.000
    _________________________________________


    Agresor Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Krążownik 590.895
    Okręt wojenny 107.363
    Reaper 55.610

    _________________________________________


    Obrońca Scamander
    ________________________________________________


    Mały transporter 99.532
    Duży transporter 48.068
    Lekki myśliwiec 5.422.397
    Ciężki myśliwiec 47.744
    Krążownik 52.530
    Okręt wojenny 32.674
    Statek kolonizacyjny 8
    Recykler 261.219
    Sonda szpiegowska 109.169
    Bombowiec 8.500
    Niszczyciel 4.610
    Gwiazda Śmierci 75
    Pancernik 8.243
    Reaper 8.931
    Pathfinder 26.584
    Wyrzutnia rakiet 196
    Lekkie działo laserowe 198
    Ciężkie działo laserowe 199
    Działo Gaussa 199
    Wyrzutnia plazmy 1.012

    _________________________________________






    Agresor YeahBunny [T R]
    ________________________________________________


    Krążownik 1.017.139 ( -82.861 )
    _________________________________________


    Agresor Szutruk-Nahhunte [T R]
    ________________________________________________


    Krążownik 546.726 ( -44.169 )
    Okręt wojenny 105.303 ( -2.060 )
    Reaper 55.231 ( -379 )

    _________________________________________


    Obrońca Scamander
    ________________________________________________


    Zniszczony!
    _________________________________________



    agresor wygrał bitwę!


    Agresor przejął:
    1.109.565.971 Metalu, 943.710.254 Kryształu i 453.240.711 Deuteru
    1.130.835.260 Metalu, 235.927.563 Kryształu i 113.310.177 Deuteru
    345.726.314 Metalu, 58.981.891 Kryształu i 28.327.545 Deuteru
    207.917.016 Metalu, 14.745.473 Kryształu i 7.081.886 Deuteru
    361.749.704 Metalu, 2.457.579 Kryształu i 1.180.314 Deuteru
    180.874.852 Metalu, 1.228.789 Kryształu i 590.157 Deuteru


    Agresor stracił łącznie 3.868.110.000 jednostek.
    Całkowite straty atakujących, wliczając farmingi: 3.924.255.000 jednostek.


    Obrońca stracił łącznie 36.623.485.000 jednostek.
    Całkowite straty obrońców, wliczając farmingi: 37.035.663.000 jednostek.


    Na polu zniszczeń unosi się 18.316.713.122 metalu i 7.788.885.279 kryształu.
    Dodatkowe pole zniszczeń po dofarmieniach: 19.099.500 metalu i 15.369.200 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 5.197.451.456 jednostek.


    Szansa na powstanie księżyca 20%.
    ________________________________________________


    Szczątków łącznie zebranych przez agresor(ów):
    18.348.971.922 Metalu i 7.821.154.579 Kryształu



    Podsumowanie zysków/strat:


    Podsumowanie agresor

    Metal: 18.992.841.039
    Kryształ: 8.115.295.128
    Deuter: 335.186.790
    agresor zyskał łącznie 27.443.322.957 jednostek.
    plus 966.542.499 jednostek z reaperów


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -28.025.476.617
    Kryształ: -12.067.466.049
    Deuter: -2.140.171.790
    obrońca stracił łącznie 42.233.114.456 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1



    PS. Ponoc wszystkie moony scamandra byly obstawione, jakies proby niszczen. Po co sie ceregielic, urlop zapinasz na pol roku i czekasz na cynk - tylko potrzebny jest do tego noulajf pokroju Krolika xD
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.
  • Top 2 ACS :) mogłeś w sumie mieć TOP1 solo, ale dzięki, że poczekałeś. Prawdę mówiąc Scamander zalogował sporo po wlocie i jestem pewien, że wyrobiłbym się z zrzutką paliwa i wyzbieraniem... Ale... Ale fajnie, że Rosół zdjął urlop.

    Największe emocję wzbudzał nie sam lot, a koordynowanie mojego internetowego kolegi. Do tej pory nie mogę ogarnąć jego rozkminy z załączeniem urlopu xD

    Pozdro dla wszystkich zwyroli z TR - jak wrócę do Pl to na pewno spotkamy się sponiewierać :)

    P.S. Kupie paliwko i statki :)
  • Siema Ogry! :ocb:

    Ale akcja i to w stanie nietrzeźwości..
    Dobrze ze chociaż jeden trzeźwy, ale pewnie naćpany bo jak zwykle spać nie może XD

    Grubo weszlo!
    Procent pokaźny bo top2 acs, zysk mega także tylko topic na nowy złom.

    Gz Panowie! :bdb:
    Obrońcy SzO. Chociaż urlop zapięty.
    Uni 16 - OFF!
    Fornax - OFF!
    Kalyke - OFF!
    Europa - OFF!

    ~~~~~~~~~~~~

    Fenrir - ON! :ocb:
    Leda - ON! :popcorn:
  • Gratulacje Panowie ile my się z nim męczyliśmy odkąd zaczął małą wojnę z TIME ile lotek zrobionych prób niszczenia moonów podstawek jak leciał na kogoś ale był czujny i zawsze uciekał. Stąd też moje gratulacje bo wreszcie ktoś go uspokoił bo się troszkę za bardzo rozbrykał a kończyły nam się pomysły jak się za niego wziąć :)
  • Maximus1984 napisał(a):

    u lala .... gratki . Szutruk jak zawsze po pijaku najlepsze akcje....
    Szkoda że nam się nie udało
    Szkoda że wam się znowu udało
    Fajnie że wam się udało bo za jakiś czas uni zapomni o moich wpadkach hahaha

    Pozdro dla TIME ZUBRÓW a nawet TR
    jestes lepszy niz ja nie ma co ukrywac i bez spiny :)

    graty zajebiosa :)
    dzieki za linka :D
    przetapiac i trzeba kosic :)
  • Dobrze widzieć was oboje w akcji! :ffreak:

    Jak zawsze w waszym wykonaniu nic normalnie być nie może, ale jakoś zawsze wchodzi :} Gratulacje kolejnego pokaźnego starcia, żeby tych szesnastek było mniej a więcej takich wylotów!

    Dzięki za link. Pozdro i baw się

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Hintes ().

  • ST było więc wypada napisać kilka słów.
    Pogratulowałbym, gdyby było czego, ale niestety nie ma.
    Pewnie nikogo nie zaskoczę stwierdzeniem, że złom nie był dla mnie niespodzianką. Tajmsy na mnie polowały i byłem pewien, że w końcu im się uda. Tym bardziej że nie zawsze się pilnowałem i z braku czasu robiłem głupie błędy.
    Jednak to, że flota stała w układzie Szutruka nie było błędem, lecz moim celowym działaniem. I nie po to, żeby Szutruk miał bliżej. Doskonale wiedziałem, że przecież w każdej chwili może zdjąć urlop, kilkanaście minut lotu i po wszystkim. Miałem jednak z nim umowę handlową. Miał u mnie wyłączność na paliwo a w zamian zapewnił mnie, że z jego strony nie spotka mnie żadna agresja. Ja ze swojej strony umowy dotrzymałem. Nie sprzedawałem nikomu innemu paliwa, nawet w czasie gdy był na urlopie. Ba, nawet trzymałem paliwo na wypadek jego powrotu. Zawsze co najmniej 500kk na sprzedaż na magazynie zalegało.
    Tak więc Panie Szutruk nie przypominam sobie, aby ta umowa została wcześniej zerwana.
    Nie będę tutaj pisał o przyzwoitości, zasadach moralnych, honorze. Jak by nie było to tylko zabawa. Jednak zawsze uważałem, cytując pewnego klasyka, że "warto być przyzwoitym" we wszystkim co się robi. I jedynie to było moim błędem. Założyłem, że Szutruk ma podobne zasady, No i również Królik, ale to osobna historia.
    Tak więc z mojego punktu widzenia to starcie to dno, szambo i pięć metrów mułu (co najmniej). No i jeszcze chwalenie się takim świństwem na forum, bez komentarza.
    Tak jak pisałem to tylko gra. Jednak gdybym na tej podstawie miał dla agresorów wystawić opinię to są dla mnie zwykłymi łajzami. I jest to najłagodniejsze określenie jakie przyszło mi do głowy.
    Życzę agresorom dobrego samopoczucia.
  • Kupilem od Ciebie paliwo raz, moze DWA gdy jeszcze gralem - bylo to po gongu solo. Rzeczywiscie wowczas mielismy uklad - i Twoje zalozenie o jego dalszej funkcjonalnosci jest w zasadzie logiczne. Pod tym wzgledem przyznam Ci racje - chocstartowalem na*ebany i dopiero po Twoim poscie przypomnialem sobie o ukladzie sprzed miesiecy (ktory de facto zadzialal raz, moze dwa), to nie tlumaczy okolicznosci.

    Ze swojej strony moge przeprosic i przyznac sie, ze moglem nie leciec - ale objechanie mnie i krolika naraz w ten sposob to spora przesada. Tym bardziej zakladanie, ze na tym etapie uni komukolwiek sie cokolwiek chce robic "dla cyfr".

    Nigdy sie nie brudzilem - tu tez nie chce.



    Polecialem z ziomkiem dla funu, teraz znowu bedzie, ze ruchamy ludzi na lewo i prawo (co de facto nigdy miejsca nie mialo).

    Rowniez pozdrawiam, wszystkich.

    TL DR:
    Moglem nie leciec ze wzgledu na jakastam przeszlosc.
    Polecialem wypiwszy, dla towarzystwa i funu (wszak krolik robil solo z lepszym zyskiem)


    ps. Huwiszek ty zawsze jak cos wrzucisz to nie ma wuja we wsi :D klasyki internetu sprzed lat <3
    rosolov [NuN] - Xanthus - OFF
    Szutruk-Nahhunte [NuN/T R] - Fenrir - OFF
    Tuco Ramirez [CLAY] - Sombrero - epizod OFF


    Definitywny koniec.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez abecaduo ().

  • @abecaduo Scamander to wzór i strażnik moralności... jego argumentacja zawsze ta sama- w stylu... jaki on dobry i pokrzywdzony przez kogoś. Sensu dyskutować nie ma, taki już jest :)


    PS.
    @Scamander jak już budujesz flotę to po prostu naucz się jej używać, lądujesz tutaj notorycznie, tym razem spektakularnie co mnie cieszy. Pakt miałeś po byku, dwa razy handel zrobiłeś i to dawno temu, może @Bunny powinien atakować a @abecaduo sie podstawić hmmm. Co poszło nie tak ? ?( :?: ?( po raz kolejny gratuluje myślenia w tej grze :thumbup: :thumbup: :thumbup:

    Gratuluje Starcia , bardzo cieszące mnie top2 ACS
  • Gratz i Szo! Dopóki nie masz kogoś w buddy to nie ufaj takiej osobie, proste. Jeden,czy dwa handle, co to ma być na przestrzenia jakiegoś czasu? 2-3 w tygodniu, ok, a tak...to gra strategiczna, a więc takie sytuacje mogą się zdarzyć, stanie i nie pilnowanie floty to już odpowiedzialność danego gracza i nie ma na kogo zwalać czy on by trafił czy kto inny. Ba, czasami to się i sojuszników złomowało bo stali najebani ,tylko by OPOZYCJA czy wróg po prostu nie zyskał przewagi (potem odsyłka surki).

    @Bunny i @Gonzo coś tam kiedyś było takiego na Eri jeszcze????