DEX KUPIE(Anarki) ZłODZIEJ

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • DEX KUPIE(Anarki) ZłODZIEJ

    UWAGA na gracza DEX KUPIE(anarki)

    zwykła parówa okradł swoich na surowce zebrał okradł kikijego na ponad 2 mld surki z pz ..

    tak dobrze słyszycie ukradł własnego sojusznika

    do tego u mnie w sojuszu nie ma miejsca na pusz ... kolega przegina pałe

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ergon ().

  • Ergon napisał(a):

    do tego ludzie

    to jest nie pojęte tej nocy połknął konta o nazwie Xys a teraz popołudniu konto alucard XD
    Zaskoczenie - mniej więcej takie samo, jak to, że rano wschodzi słonce.

    Przeciez to konto Xys to od początku uni było na usługi Kanarka (zgaduje - kolega albo bot). Za sfarminie konta Wujek (które tak cudownie zapycha układ do fsów Xysa i Kanarka) - siedział na banie. A teraz to konto sie nazywa alucard. A jeszcze jedna ciekawostka - alucard (albo alacard) nazywało się konto, które farmiło 5 botów - a potem to konto farmił Kanarek - i za ten push Kanarek, alucard/alacard i te 5 botów siedzieli na banie.

    Jak widać zaślepiła cię nienawiść do sojuszu W-C - że nie patrzysz na to, co się dzieje na uni - i nie patrzysz z kim przystajesz w sojuszu. To nie jest twoja wina - różnie bywa z sojusznikami - ale i tak ludzie ci pisali, że gość się pushuje i boci - a ty nic ... może teraz uwierzysz :)

    PS. A na koniec - naprawdę cudowne uni, cudowne :D w dwa miesiące wyczerpujecie limit oszustw/ przekrętów na następne trzy lata.
  • marcinysa napisał(a):

    a co ja Ci pisalem kilka tygodni temu?
    widze dopiero teraz przejrzales na oczy
    wiem .. nie wierzyłem ... ale teraz już wiem że to parówa jest totalna nawet swoich okrada .. na dramat jak można być takim człowiekiem ..

    mówiłeś mi ja nie wierzyłęm z wiadomych względów tak to jest jak cholera na innych się jedzie a swoich się nie sprawdza i to był błąd ...


    teraz typek ładnie spuchnie po tych miliardach z puszu .. bo po 1 banie on jest ostrożniejszy Wątpie że popełni bład ale ważne że ludzie wiedzą że to zwykła pała jest


    ja tylko chciałbym by ludzie teraz posłali mase ticketów na niego .. jak będzie szum to się tym zajmą
  • Majs napisał(a):

    ciekawe kiedy go Ergon wciągniesz w recki :D żałosne to juz jest :D jak go pojedziesz i nie bedzie ze push XD to wątpię w prace GO
    narazie mam inne piorytety wszystko w swoim czasie :) ale fakt jest w planach :)


    i zdradze ci szczegół to nie bedzie pusz tak jak sadzisz ja nie jestem Z W C


    a tutaj mały dowód jak chcecei wystwie ss z rozmowy

    • Ergon23.08.2020 16:34:23tak tak polecialy zglsozenia .. jak nie dostaniesz bana to cie dojade w tej gierce wiesz ze to zrobie bo gracz to z ciebie zaden pozdro i jeszcze raz haaaaa tfuuu ci w twarz zlodzieju i oszuscie
    • Dex Kupie23.08.2020 16:40:07To co jaj nie masz napisac "przepraszam" za Alucarda ? pozdro.
    • Ergon23.08.2020 16:41:42za co jak tam 6 mld zlomu lezalo 10k % zrobil on reszta ty
    • Ergon23.08.2020 16:41:54xysa w nocy polknales widzilem skok i czekalem kiedy sie przypucujesz
    • Dex Kupie23.08.2020 16:45:56Teraz calkiem powaznie ty musisz do lekarza isc,
      Xysowi skontrowalem ile to 2h temu 1.5kk floty, Zlo i Xys walneli alucarda, i pisalem o pomoc w klikaniu jego reckow ale ty juz tam ankrecony tak jechales ze widac nie wiesz co pisalem nawet. pozdro ochlon i przesledz od poczatku.
    • Ergon23.08.2020 16:47:12nie nie .. to ty nie rob ze mnie debila to tyle ja juz zakonczylem jak nie bany to u mnie w reckach zegnam