SZTURMAN [GoT] vs. Lord Zemsta Rolnik [DRAGONS] ~ 28 326.89%

  • SZTURMAN [GoT] vs. Lord Zemsta Rolnik [DRAGONS] ~ 28 326.89%

    WItam
    Ogni swoim zyskiem i nowym PB zmotywował do dokładniejszego skanowania, przed prac poszło kilka skanów i znalazł się Pan rolnik ;)
    Po skanie była akta na innej kolonii wiec założyłem, że pilnuje, po 15 min akta znikła, chwilę zastanawiałem się czy lecieć bo lot z reckami kosztował ok 60 baniek dexu a ten jest bardzo cenny na uni, zakładałem, że odświeży i tylko przepale ostatnie dexy, odświeżył ale chwilę po wlocie :D

    obrońcy zyczę odbudowy bo pogratulował ładnie, oby wygnał złe myśli o kończeniu bo uni strasznie pustoszeje...
    Pozdro dla Nowej Lepszej Władzy na Uni czyli GoT i wszystkich znajomych ;)


    KUPIE DEUTER !!




    Dnia 17-08-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce:


    Agresor SZTURMAN [GoT]
    ________________________________________________

    Krążownik 50.000
    Okręt wojenny 59.000
    Pancernik 100.000
    Pathfinder 30.000
    _________________________________________

    Obrońca Lord Zemsta Rolnik [DRAGONS]
    ________________________________________________

    Mały transporter 52.489
    Duży transporter 14.175
    Lekki myśliwiec 63.322
    Ciężki myśliwiec 17.903
    Krążownik 13.447
    Okręt wojenny 7.456
    Statek kolonizacyjny 2
    Recykler 14.477
    Sonda szpiegowska 83.324
    Bombowiec 3.183
    Niszczyciel 2.583
    Gwiazda Śmierci 1
    Pancernik 24.063
    Reaper 2.653
    Pathfinder 9.596
    _________________________________________


    Po bitwie...

    Agresor SZTURMAN [GoT]
    ________________________________________________

    Krążownik 38.932 ( -11.068 )
    Okręt wojenny 55.415 ( -3.585 )
    Pancernik 96.535 ( -3.465 )
    Pathfinder 22.927 ( -7.073 )
    _________________________________________

    Obrońca Lord Zemsta Rolnik [DRAGONS]
    ________________________________________________

    Zniszczony!
    _________________________________________


    agresor wygrał bitwę!

    Agresor przejął:
    444.846.182 Metalu, 132.460.096 Kryształu i 129.790.617 Deuteru
    385.221.293 Metalu, 0 Kryształu i 0 Deuteru

    Agresor stracił łącznie 1.049.860.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.380.343.000 jednostek.
    Na polu zniszczeń unosi się 1.561.587.000 metalu i 1.271.101.500 kryształu.
    Agresor przejął łącznie 1.092.318.188 jednostek.

    Szansa na powstanie księżyca 28 326.89%.
    Złom zebrany przez atakującego/atakujących.



    Podsumowanie zysków/strat:



    Podsumowanie agresor

    Metal: 1.848.435.475
    Kryształ: 1.027.615.596
    Deuter: -904.383
    agresor zyskał łącznie 2.875.146.688 jednostek.


    Podsumowanie obrońca

    Metal: -3.410.022.475
    Kryształ: -2.298.717.096
    Deuter: -763.921.617
    obrońca stracił łącznie 6.472.661.188 jednostek.



    Powered by Konwerter RW OGotcha 4.3.1
  • W miarę ładne cyferki jak na to słabe i nudne uni. Nudne - bo pierwszy raz po 10 dniach bez fsa i ruszania floty ktoś ją zeskanował :D SZOK

    Co do kończenia - raczej norma niż wyjątek - i nawet 25% floty z doku tego nie ratuje - bo wiele osób nie zakłada odbudowy - co najwyżej sprzedanie doku znajomemu. Tak to już jest - po 3 miesiącach uni umiera - nie pierwsze i nie ostatnie. I stąd część waszych ST - ludziom nie chce się juz pilnować i zostawiają flotę bez fsa.

    Atakującemu gratulacje - tylko zamiast tępić leszczy może zorganizujcie polowanie na grubego zwierza. Tępienie leszczy jest łatwiejsze - ale jedynie wyludnia uni. Polowanie na grubasa ożywia uni, bo daje realne szanse na efekty rankingowe.
  • Gratulacje raz jeszcze, nie spodziewałem się nigdy po sobie straty floty w taki sposób. :) Tyle to człowiek bronił moony przed ich strąceniem, a tu taka sytuacja. :D :D

    Jednak raczej kończę grę, dlaczego? Krótkie wyjaśnienie.
    Floty nie straciłem przez moją pomyłkę, a raczej błąd gry. Zrobiłem 8 fsów o 21, godzinę po wysłaniu obserwowałem Moich nowych nieproszonych sąsiadów, którzy zawitali bo nie zdążyłem floty poderwać przed skanem. Co też zmusiło mnie do przerzutki i prawie wszystko wylądowało na jednym moonie. Zrobiłem kolejne dwa FSy po 22 z księżyca na księżyc z misją stacjonuj, flota miała dolecieć znacznie później. Po wszystkich FSach doglądałem jeszcze przez godzinę do 24 konta i sąsiadów. No i oczywiście w środku nocy zapobiegawcze sprawdzenie, od 6-7 byłem aktywny na koncie i nie miałem żadnej informacji o dotarciu floty, wciąż byłem świecie przekonany że wszystko wraca po 14 jak zostało to zrobione. Z pozycji telefonu nie sprawdzałem wszystkich 10 flot w ruchu dzisiaj nad ranem, bo po co jak wszystko sprawdziłem sto razy już wcześniej.
    Raczej kończę, już wcześniej miałem błędy na tym uni, raz pomimo aktywności, puszczania ekspow, skanowania - zostałem przefarmiony na planecie i dopiero po raporcie zorientowałem się, ze był atak. W dodatku było parę mniejszych błędów, które już wcześniej pchały mnie do oddania konta. Jest to kolejny raz jak przez błąd gry zmuszony jestem do rezygnacji z niej, wcześniej na Uni4 w 2005 czy tam wcześniej był Bug kopiowania floty. Tyle lat, a żadnych popraw. Więc szkoda marnować czasu. :)

    Zawsze śmiałem się z ludzi którzy kończą po stracie floty i pewnie odbudowałbym się, gdyby sytuacja wyglądała inaczej. Przy obecnych uproszczeniach złom to żadna strata, a segregacja śmieci w statkach. :D

    Pozdrawiam.
    u16 2005 - 2010 - powrót :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Lord Zemsta Rolnik: Poprawka błędów i dodanie paru zdań z podglądu komputera. ().

  • Rolnik szkoda że w taki sposób , polatałbyś na ekspy trochę po okolicy byś się na pewno odbudował .

    Powodzenia po za ogame miło było



    A agresorowi gratuluję choćby za samo podejście że jednak po to jest flota i paliwo żeby latać jak jest okazja bo nie wiadomo kiedy się uda trafić stojącą flotę nie pilnowaną